Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
12. dub 2011

@ronecek Do benešova asi 35km, ale občas tam jezdíme a nebo mně napadlo jestli to neni v Pacově, to je asi 12km od nás to se ještě podívám. 🙂

lenkacar
12. dub 2011

zítra to zkusím vyfotit 😉 a koukla jsem na vitamíny od pojištovny ,to je na základě průkazky?

pikusa
12. dub 2011

@mindinka taky u nás nemáme.....ale zrovna jsem včera do DM jela a šup...1500 v tahu 😀

vered
12. dub 2011

ahoj holciny, zdravim vas vsechny a preju krasnej vecer. Trosku nas zlobi pc a nejen pc, take nase ditko pekne radi a tak moc nestiham, jen nakukuju 😉 doufam ze se vsem dari dobre. 😵

lenkacar
12. dub 2011

@vered jak ti je ,doufám ,že tě malinkej dostane z toho smutnění dříve než kdybys neměla nic

vered
12. dub 2011

@ronecek Ahoj zlaticko jak je? 😵 😵 Promin ze nepisu...Co Domicek bobanek, jeste ho trapi zacpa??Zrovna dnes sem to resila s jednim panem ktery chodi s vnuckou do parku, taky ma mala zacpu, chodi tak jednou za 4-5 dni. Co pomuze netusim, asi hodne ovoce a zeleniny a tekutiny..no a pak taky vlaknina. Joshik chodi pravdidelne vecer a myslim ze to je tim ze ji hodne ovoce..rano ma treba jogurt a banan, nejakej chlebik k svacince a jablko, odpoledne po probuzeni mu davam hrusku, ma ji moc rad...taky ji okurky rajcata a papriky, hlavne cervenou. No my nejime maso, takze se cpeme hlavne zeleninou a tudiz jsme na wc furt. 😀 Na zeleninu mu davam olivovy olej.
Doufam ze to malyho co nejdriv prejde. Jinak "pipi " se v hebrejstine pouziva kdyz chce male dite curat. 😉
Jinak nic novyho, sem nejaka hotova, Joshik nam dava zabrat, teda hlavne mne...tatinek je schovanej v praci.
Doufam ze se to brzo uklidni, dnes sme napr. byli pozvany na veceri k jednomu panovi, co dela s muzem na univerzite a Joshik proste udelal strasnou scenu a ne a ne jit k nemu dovnitr....asi pul hodiny sme ho premlouvali, ale on ne a ne a ty slzy a rev!!!!! vzal si od nej jahodu, hebrejsky podekoval ,ale to vse na chodbe ,k nemu do bytu ani nahodou...nechapu to, jestli mu tam neco vadilo(byl tam vseho vsudy asi pul minuty a pak uz ne).....fakt netusim ale proste chtel domu a tak sme nakonec jeli. To vynikajici jidlo nam chudak Izcchak zabalil domu!! Bylo mi ho tak lito, uz hodne stary pan....no jo co se da delat....Vydrzet tam se rvoucim ditetem to bysme se v klidu asi moc nenajedli. 😖
Taky Domik nekdy nechce k nekomu do bytu?? J. to mel i v CR.Bohuzel zrovna u mych nej kamaradu...
Tady uz vsichni spi....a ja taky pujdu, vcera sem nejak nemohla usnout....chodim spat cim dal pozdeji...i v pul druhy rano..no a pak prospim odpoledne s J.
A co Ty kocicko jak se citis?? Uz se Ti blizi ultrazvuk vid?? Drzim palecky,hezky se vyspinkejte papa pusinky g+j 😵

vered
12. dub 2011

@lenkacar ahoj..... no jo copak joshik...zrovna tu pisu jak zlobi...ale miluju ho nadevse!!!!!!!! Ty jeho sladky pacicky v noci na mym tele.... 🙂
A co TY?? Nekde jsem tu cetla ze jsi mela slabou carecku???Je to tak???? 🙂 😵 😵
JO manzel je Izraelec, je moc hodny, k zenam se tu chovaji muzi dobre si myslim, jsou to hodne rodinne typy, maji moc radi deti a taky se o ne casto staraji, hodnekrat vidim o vikendu tatu se 4 detma a mama nikde...asi doma odpociva! Muj muz je naprosto v pohode....sem moc rada. Rano vstava driv nez ja a dela malymu mlicko, taky kazde rano meje nadobi z vecera!!!! To je proste jeho prace 😉 neni moc narocnej na to co mu uvarim a ani se nenecha obskakovat, proste fakt pohoda!!!! Musim rict ze mam hodnyho muzicka. Ale taky me nekdy dokaze vytocit 😀 to je jasny!!!!!!

vered
12. dub 2011

@amalka_78 Ahoj Amalko, tak jake bylo pomazlenicko, meni se radicko s muzikem vcera?? Udelal si na Tebe cas o pauzu?? 😀 Doufam ze jo!! 🙂 😉
Ty jo kdyby se Vam zadarilo prirozene to by prece bylo super ...ja se s muzem snazim furt, kdyby mel vic sperm. tak si myslim ze bysme meli uz 10 deti 😀
A Ty mas tedy jeste nejake mrazacky?? Promin ja si to nepamatuju, vsechno se mi plete dohromady...s pameti je to bida....akorat vim, ze na tebe moc hormony taky neplati ..jako na mne!!! 😀
My jdeme ve ctvrtek na konzultaci s mym profesurkem oplodnovatelem..pokazdy kdyz mi dela transfer on ,otehotnim!!
Chci se s nim poradit co bude s nama dal.....a taky na kontrolu po revizi, ikdyz jeste neubeho 14 dni, ale snad to nebude tolik vadit. 😉
Tak Amalko, drzim palecky!!!! A preju krasnou dobrou noc!! A po 😵 😵 radne se snazte!!!!!!! 😵 😵

kinguse
12. dub 2011

@vered...ahooooj veredko,tak koukám, koukám a co to čtu..hooolka to sis to zas vyžrala,co?! 😖 Ale nevěš hlavu, bojuj dál. Já sem zajdu počíst,ale nějak moc nemám o čem přispívat. Čekáme na dárkyni a ta by měla být někdy květen až červen,asi spíš červen,tak pak se snad zas bude něco dít a budu tu častějc.
Min.týden jsem byla s malým na operaci na nosních mandlích,tak jsem do zítřka ještě doma,ale pak už mažu do práce..a fakt se mi nechce. Vůbec mě to nebaví, šéf je blb největší, furt někoho ponižuje,tak to člověku zrovna moc nedodá. A i když se nedaří a potřeboval by člověk spíš povzbudit,tak to on fakt neumí 😠
Jinak všem, co se jim KETík povedl moooooc gratuluju...a že vás tu holky je,to fakt koukám. Tak doufám,že brzo přibudou další. 😉

kinguse
12. dub 2011

@vered ...jo nevíš,co Sandolka?..jak je teď na tom?

lenkacar
13. dub 2011

čárka trošku zesílila ,ale na můj vkus leze z toho testu moc dlouho,takže kdoví jestli to není biochemické ,asi až za minutu je vidět ,jinak je srovnatelná z minulýma testama téhož dne,ale nevím ,nevím...prostě to jasně ukáže až krev .

pikusa
13. dub 2011

@lenkacar hele,to je v poho.....čárečka je tam tak co...
asi máš pomalulezoucí 🙂
Kdy bude krev??

lenkacar
13. dub 2011

@pikusa ve čtvrtek 21.4 bude krev a utz

ronecek
13. dub 2011

@lenkacar Leni, v pohodě. Hlavní je, když se tam objeví duch během těch 3 minut. Pak už je to jedno. Takže můžeš být v klídku. Ze začátku mi to taky trvalo a pak už to šlo rychlostí šípu 🙂 Tak tady dej fotečkúúú 😀

ronecek
13. dub 2011

@mindinka Ahoj Miruš, prosím Tě, jen jsem se chtěla zeptat, jestli do těch řezů se nedává prášek do pečiva 🙂 Ještě trošku uklidím a vrhnu se na ně 😉

lenkacar
13. dub 2011

@ronecek ptala jsem se vládi a taky řiká že to asi chvilku trvalo ..no v pátek testnu znova a snad to vykoukne dříve a hezčí ,abych měla nějakou radost ..

mindinka
13. dub 2011

@ronecek Ahoj jo dává se tam prášek do pečiva, já ho tam zapoměla napsat??? To jsem teda trumbera 😀

drndapetka
13. dub 2011

ahojky, dlouho jsem tu nebyla, ale snad si mě pamatujete 🙂 Dneska jsem byla na svém prvním KET

Ahojky, tak jsem doma.

Bohužel jsem se utvrdila v tom, že 13tka není pro mě šťastné číslo 😒

Ze 3 rozmražených embryí mi dnes zbylo jen 1 ☹ Takže mám v bříšku jednoho moc statečného hrocha, kterému moc věřím, ale co si budeme povídat.....holt u KETu při jednom transferovaném embryu je úspěšnost 15%, což je nula nula nic, už i inseminace má snad větší šance. No do toho mám dráždivý suchý kašel a jsem nachlazená... Sestra mi na rovinu řekla, že to nachlazení není moc prima 😒 Transfer byl bezbbolestný, bez komplikací, ale pak jsem tam ležela jen 10 minut, neměli jsme s manželem vůbec klid, furt tam někdo chodil, na mě to samozřejmě dolehlo a ještě na sálku jsem se začala dávit kašlem...sestřička byla celkem ze mě vystrašená a taky jsem to už obrečela, takže žádný pocit štěstí a úlevy se u mě nekonal, jsem nasr.... na celej svět 😠 celej půl rok po revizi se tak těším na KET a teď tolik smůly, už nechápu proč 😖

Holky, dodejte mi, prosím trochu naděje, která z Vás měla transferovaný u KETu jen 1 embryjko a vyšlo jí to? a která z Vás byla u transferu nemocná a nemělo to na výsledek vliv? Díky moc 🙂

Jsem po ET 2 hodiny a pobolívá mě bříško, měly jste to taky některá?

mindinka
13. dub 2011

@drndapetka Ahojky, tak přeju hodně štěstíčka at to vyjde, mně zaváděli jedno embryjko a to mi ted roste v bříšku 😉 , jinak 1IVF a 1KET jsem si nechala zavádět po dvou embryjkách a ani jedno se nechytlo a zbyl nám poslední mrazáček bojovníček a ten se drží, tak hodně štěstí. 🙂

pikusa
13. dub 2011

@drndapetka ahojík....
já měla po ET jedno embryo.....ted je to matyášek
Po KET taky.....sice se chytlo,ale nedopadlo to.....dej si bacha na to nachlazení,lež jak to jen půjde,čajíky a klid.....
nechci tě nějak strašit,ale po KET jsem dostala chřipku a myslím,že to rozhodlo....
Jenže s malým jsem se prostě vyležet nemohla.
tak ti moc držím palečky,snad to odezní,bude ti dobře a bobek to zvládne 😵
@lenkacar jooo na mojí mamky narozky,tak to bude štastný den 🙂

lenkacar
13. dub 2011

@drndapetka tak já sui třeba myslim ,že podlomené zdraví možná pomůže k otěhu ,že je tělo oslabené a tudíž ho přemůže těhu virus 😵 a věř mu prdelkovi

klara.k
13. dub 2011

tak u nás je všechno zase jinak. dnes jsem měla jít na tu injekci kvůli MS, MS se nakonec rozjela sama, ale doktorka řekla, že by byla radši, kdyby jsme ještě ten jeden měsíc počkali. Já jsem neprotestovala, takže tento cyklus se neděje nic a až ten další. No teď jsem si natrénovala nervozitu, aspoň vím jak mi bude 😀

kalop
13. dub 2011

ahojte holky,přidala jsem fotky testů,měla jste také některá takto slabou /? 🙂 ,díky za juknutí

lenkacar
13. dub 2011

@klara.k já jsem si taky počkala jak mi řekl doktor..snad ví ,proč to říkaj .. 😉

lenkacar
13. dub 2011

@kalop já testovala 10den a byl tam slaboučkej duch ,spíš jde o to sledovat jestli to sílí

kalop
13. dub 2011

@lenkacar od pondělí zesílila dost,děkuju

lenkacar
13. dub 2011

@kalop mě to taky nejde zaostřit ..ale vidim to .. 😉

kalop
13. dub 2011

@lenkacar díky🙂

lenkacar
13. dub 2011

@kalop jinak kdy jdeš na kontrolní krev? myslím ,že jsi šla moc brzy ,ono to potom dýl skáče až po stovkách ty hodnoty ..

kalop
13. dub 2011

@lenkacar já vím,ale využila jsem toho,že sloužila kamarádka. dle caru nemám krev,ale půjdu nejpozději v neděli zase ke kamarádce.dost mě bolí břicho,tak uvidíme,tentokrát jsme zaváděli 3embryjka