Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

drndapetka
13. dub 2011

@mindinka no já jsem měla při 1.IVF 2 hatchující blastocysty a chytla se jedna, pak v 7tt zamlklý potrat, tak jsem chtěla zavíst u KET nejdřív 3 embrya, ale to mi nedovolili, tak teda 2 prý že je tam šance 35%, to se mi zdálo fajn, ale s jen s jedním jsem nepočítala....věřila jsem, že z těch tří zmražených ty dvě zbydou.....no tak čas rozhodne, budu čekat 🙂

@pikusa já chřipku nemám, rýma je na ústupu, jediné čeho se nemůžu už 6 dní zbavit je dráždivý suchý kašel, teda až dnes ráno jsem začala trochu vykašlávat, ale furt mi lechtá v krku a nedá se to udržet nekašlat, a když to držím, tak mám pak záchvat kašle a bolí mě z toho břicho......jinak teplotu nemám, nic mě nebolí, spíš je nemoc na ústupu, ale i tak je to fakt zákon schválnosti 😒
@lenkacar takly jsem slyšela, že když tělo věnuje pozornost ničení bacilu, tak si ani nevšimne, že má v těle nečekanou návštěvu a embryjko přijme, no tak to jsem zvědavá 😉 beru k tomu ještě Prednison, ten taky trochu snižuje imunitu, tak budu raděj ležet a nelozit mezi lidi. Jinak gratulka k // 🙂 koukala jsem do albíka a sílí, držím pěsti 😵

pikusa
13. dub 2011

@drndapetka no tak to jo.....mě bylo zle,teplota a pak ještě střevní chřipka 😒

ronecek
13. dub 2011

@mindinka Ahojky, tak řezy mám udělané 🙂 Jsou neodolatelné, pořád na ně chodím. Myslím, že než příjde manža z práce, bude půlka plechu pryč. I malý říkal "mňam mňam" 😀 😀 😀

ronecek
13. dub 2011

Jj, holky, tak tady začalo pěkně chumelit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ronecek
13. dub 2011

@kalop Jj, tiše gratuluju maminko. Je tam 😉 Koukni na moje první testíky. Na prvním není vidět téměř nic 😀

ronecek
13. dub 2011

@kalop Taky mám zavedené tři embryjka, ale zatím nevíme výsledek ☹ V pátek jdeme na UTZ 😉

kalop
13. dub 2011

@ronecek juknu na ně🙂,mě strašně bolí podbřišek,tak bojim bojim:( a tobě na pátek fuj fuj 🙂

ronecek
13. dub 2011

@drndapetka Ahojky, Tobě moc moc držím palečky, ať se u Tebe krásně to jedno embryjko zabydlí 🙂 Myslím, že i jedno embryjko má krásnou šanci na úspěch. Však to tady u holek vidíš 😉 Pozor na to nachlazení, snad Ti brzo odezní.
Já jsem první na konzultaci s doktorem řekla taky, že bych chtěla embryjka tři, ale mu se to nějak nepozdávalo. Říkal, že počkáme až jak se rozmrazí, ale že by možná dal spíš jen dvě. Všechny tři byly osmibuněčné. Jedno 100% kvality, dvě 75 % kvality. Tak s embryoložkou jsme se domluvili na všechny tři. Teď čekáme na výsledek kolik jich tam vlastně je zabydlených 😲 Kolika buněčné jste měli embryjko?
Moc na Tebe budu myslet a držet palečky. Opatruj se a hlavně odpočívej 🙂

drndapetka
13. dub 2011

@ronecek transferovali mi blastocystu, takže pětidenní embryjko 😉

ronecek
13. dub 2011

@kalop Já myslím, že to bude OK. Mě taky bolelo jako na mensku. Myslela jsem, že už ji dostanu 😀 Jedna holčina se na ty bolesti v podbříšku ptala v CARu doktora a on říkal, že může být ráda, protože tím tělo ukazuje, že se tam něco děje🙂Tak neměj strach

ronecek
13. dub 2011

@drndapetka Aha, tak moc držím palečky. Já tomu moc nerozumím. Mě doktor řekl, že jsou to třídenní osmibuněčná embryjka. A Ty je máš ve vývoji už trošku dál, takže by se měly i dříve uhnízdit, jo?

drndapetka
13. dub 2011

@kalop jojo, ronecek má pravdu, těhotenství se projevuje přesně jakoby měla mrška přijít.....já mám pár hodin po transferu a už mě pobolívá teďka....táhne mě to místama, píchá, no snad už se prdelka zahniz´duje 😉 ale neboj, pobolívání bříška je dobrá zpráva 🙂

drndapetka
13. dub 2011

@ronecek ano, já mám embrya která by se měla zahnízdit do jednoho dne, tedy možná dnes, nejpozději zítra....blastocysta je stadium embrya těsně před zahnízděním 😉

kalop
13. dub 2011

@drndapetka holky oběma díky,jsou to bolesti fakt velké,ale uklidnily jste mě,snad nám to všem vyjde🙂

ronecek
13. dub 2011

@drndapetka Tak pěkně lež, odpočívej a nechej se opečovávat manžílkem 🙂

ronecek
13. dub 2011

@kalop Já taky doufám a všem vám držím moc palečky 😉

lenkacar
13. dub 2011

@kalop mě bolelo hodně včera v podbřišku ani dneska ne

lenkacar
13. dub 2011

@ronecek pátek je tu coby dup

pepek007
13. dub 2011

@drndapetka jéé to jsem nevěděla, že je to poslední stadium a že se tak rychle zahnízduje 😕 já mám taky 4 mrazáčky blastocystový 😉 tak to díky za info zas něco nového 😉

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar ty jseš jasná těhule Leni to je na tuty 😵 😉

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 no jo blasta už je před vyklubáním 😉 ,mě to tam ještě jak dlouho plavalo někde

drndapetka
13. dub 2011

@pepek007 ano, je to tak, embryjko se zahnizďuje 6.den od oplodnění, a blastocysty jsou 5ti denní, takže je to otázka jednoho dne nežbse zakousnou...chvilku teda cestují po peřince , ale pak už se zaboří 😉

pepek007
13. dub 2011

@drndapetka no já žila v domení, že tak cca 3 dny a jen teda tak málo jo? Takže těch 24 hodin je nejdůležitějších a pak je to fuk vlastně .... 😲 mě i při IVF dávali 3 blastocysty a chytla se díky bohu jen jedna a z toho prcek 😉 njn tak snad se zadaří i Ketík a bude jen jeden šmudlík blastocystovej 😵

drndapetka
13. dub 2011

@ronecek nooo, manžílek je do večera v práci, i zítra, takže se musím opečovávat sama 😉 ale vůůůbec mě to nevadí, nehlídám se jako minule po transferu, neležím, spíš polehávám, furt běhám po bytě a něco vymýšlím, takže to nějak nehrotím s tím odpočíváním, stejně se to nedá ovlivnit, a když je ženská v pohybu, tak je lépe prokrvená děloha, což ebryjko potřebuje 😉

pepek007
13. dub 2011

@lenkacar njn ale hlavní je, že se uhnízdilo je jedno kdy Leni 😉 jo ale teď už chápu proč jsem 5 den po ET měla pěknou čárku 😉

lenkacar
13. dub 2011

@drndapetka správně ono aspon tu dělohu prokrvuješ

drndapetka
13. dub 2011

@pepek007 no ono se to mimi pak "dohniz´duje", ale u blasty je fakt nejdůležitější těch prvních pár hodin 🙂

lenkacar
13. dub 2011

@pepek007 no je to možná tim já měla 3denní,mě ty blasty tělo odmítlo

pepek007
13. dub 2011

@drndapetka jj tak to jsem ráda, že jsem zas chytřejší joo to já se taky hýbala normálně jako okna jsem nemyla 😀 ale normálnějsem fungovala bez velký zátěže přesně jak píše Leni aby se děloha prokrvovala 😉

drndapetka
13. dub 2011

@lenkacar Minule jsem se strašně prvcní den válela v posteli, pak jsem se druhej den naštvala a byla jsem celý den venku, byla jsem nakoupit, tahala tašky, no prostě jsem fungovala normálně a stejně se zahnízdilo, tak co bych to řešila te´dka nějakým odpočíváním, to nemá cenu 😉 co máte prosím tě ve Vašem CARu po KETíku za léky?