Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
27. dub 2011

@mufinka26 děkuju,to máš fakt pravdu,nic nemůžu,jen se psychicky připravit na nejhorší

luucia
27. dub 2011

@kalop já nevím, ale to mi přijde ještě strašně brzo na nějaký závěry...HCG máš těsně nad 1000 a na UZ je vidět jen pidimidi flek při HCG nad 1000 😉 držím pěsti a věřím, že to u tebe dpbře dopadne 😉

kalop
27. dub 2011

@luucia moc ti děkuju🙂

ronecek
27. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 jaktože máte takové problémy s tím PC? ☹ Já vím, že my jsme s tím měli kdysi taky problémy a nemohli přijít čím to je. I když se snažili je opravit, tak nám to pořád blblo. Nakonec se zjistilo, že je špatná RAMka, tak ji vyměnili a už to jede v pohodě 😉
Krvácení je fakt naprd. Myslela jsem, že už to přešlo, protože jsem už jen špinila a pak ze mě vypadl takový kusisko a začala jsem krvácet znovu. Bolesti žádné nemám, tak ať se mi to tam pěkně čistí. Dneska jsem z toho v klídku. Jak píšeš, beru to vcelku sportovně, ale to víš, že když jsem v klidu a zase se to objeví, tak mě to vyděsí ☹
Já jsem na ten google koukala taky a našla jsem tam přesně fotečku, kterou mi doktor ukazoval. Dokonce jsem koukala, že i týdny a dny vcelku souhlasí s mými. Je tam 6tt5d a já včera měla 6tt4d. Posílám Ti ji. Takhle přesně si tam Ti bobci hověli. Akorát na té mojí fotečce ty plody byli trošičku více zřetelnější.
Holčičky na fotečce s Joshikem jsou krásné a ty vlásky všem třem moc závidím 😉
Kolečko nám ještě nepřišlo. Posílali jsme penízky v pondělí. To byl ale svátek, tak paní došly asi až včera. Tak si myslím, že snad zítra nebo pozítří by mohlo dojít.
V sobotu jsme byli s partyjí na rybníku u bráchy a bratranec od Dominička chodí hodně do lesa, tak Domík mu zabavil lesáckou čepici a dodneška v ní chodí od rána do večera. Ten první den v ní dokonce šel i spát. Mám fotečky. Večer je sem zkusím fouknout. Vždycky chodí a hrdě říká "pia Miťa" jako "čepice od Míše".
Jo tak vy to kolo z Čech máte? Já myslela, že právě na něm se tehdy Joshikovi stal ten úraz.
Jj, tak kosmetiku Ti závidím. Taky bych potřebovala trošku relax. Ke mně zítra zase přijde kamarádka mě a Domíka stříhat. Jezdívali jsme vždy k ní do salónu, ale teď jsem ji poprosila jestli by nepřišla k nám. Na zumbu bych šla hnedka. Moc mi stále chybí, ale už tam prý začalo chodit míň holek. Asi tím krásným počasím.
Jo to pro ty děti tady v centrech bývá hodně. Ale nevím jestli se tomu taky říká Jimbory. Něco takového by bylo parádní doma, co? 😀
Jinak je mi fajn. Začala jsem dost jíst a myslím, že pomalu začnu fotit břicho taky. Nezapnu ani jedny kalhoty, tak chodím jako šašek s rozepnutým knoflíkem. Musím něco na sebe koupit. Taky nevolnosti stále přetrvávají, ale jen občasné.
Valím dát prcka spát. Posílám tu fotečku.
Mějte se krásně. Moc vás líbáme a přejeme krásný večer 🙂 Papa L+D

ronecek
27. dub 2011

@mindinka Miruš neboj, myslím, že pokud mě pupík bude převažovat dopředu, postačí mi Dominiček 😀 😀 😀 Už tak po mě pořád skáče, tak se na zádičkách bude nosit jedině rád 😀 😀 😀

mindinka
27. dub 2011

@ronecek Ronečku to je nádhera, už se těším na fotečky až budou mimísci větší 😀

mindinka
27. dub 2011

@ronecek No tak ještě, že máš toho Dominička 😀 😀 😀

ronecek
27. dub 2011

@mindinka Miruš tohle jsem našla na googlu. Moje fotečka to není, ale byla úplně přesně stejná 🙂

mindinka
27. dub 2011

@ronecek Já vím já jsem si to četla, je to prostě zázrak, nám dvojčátka nebyly přány, ale jsem štastná i za jedno miminko. 🙂

ronecek
27. dub 2011

@mindinka No bodejť. Vždyť dvě dětičky máš, teďka třetí 🙂 To bohatě stačí 🙂

mindinka
27. dub 2011

@ronecek to je pravda na dnešní dobo to stačí bohatě 😀

ronecek
27. dub 2011

@lenkacar Je to těžké, co? A hlavně po tom všem co sis prožila ☹ Určitě to pak přijde samo a tělo si řekne, že je čas na další pokus. Třeba dopřát si trošku klídku, dovolenku a pročistit hlavičku. Kamarádka jde na krev po IVF v pátek. Testit nechce. Moc jí držím palečky, i když ona má strach a obavy, že to spíš nevyjde než ano ☹

ronecek
27. dub 2011

@mindinka To mi povídej. Vidím to teď u Dominička. Každou chvilku se kupujou nové botky, oblečení a všechno ostatní. Jak ty dětičky rychle rostou. Zatím mu pořád dávám mlíko ráno a večer. Sice už obyčejný Sunar, ze začátku jsem kupovala Nutrilon. A to taky teda pěkně do penízek leze ☹

stazina
27. dub 2011

@ronecek o
tak nebudu ti nic nalhávat, ty první týdny jsou s dvojkama docela síla....ale ted už s i to třeba vůbec nepamatuju🙂už si pamatuju , jen to hezký..yt budeš mít výhodu, že už si jedno těhu , kojení a všechno to kolem mimi prožila, už budeš vědět, co a jak..já jsem byla vykulená,kojení mi nešlo, snažila jsem se , abych se rozkojila, tak jsem pořdá odstříkávala, a měli žloutenku, tak pořdá spali a nepiřbejvali....ale zvládli jsme to a kojil ajsem skoro do orka...ale každýho zvlášt..najednou mi to nešlo...koupání bylo docela dobrý....vždycky jednoho jsem si vzala do sedačky do koupelny, druhýho umyla a pak naopak...všechno si zajedeš a budeš mít pomocníka...tříletý dítě už lecos chápe a pomůže🙂
Femibion je dost drahej...ten první do ukončeného 3 měsíce stojí asi kolem 3 stovek,a el ten druhý od 13tt - po kojení stojí kolem 5 stovky..já beru jednou za dva dny..a vždyck yten den mezi beru listovku a béčko...
Těhotensví jsem trochu proležela..ze začátku to krvácení , to bylo asi 10 dní v nemocnici, potom ve 22t t mě přeskakovalo zátěží srdce..tak jsem byla na pozorování asi 5 dní a potom jsem ležela 14 dní kvůli možnosti předčasnému porodu asi ve 28tt...ale pak jsem normálně s polehácáním vydržela až skoro do konce..rodila jsem císařem..jeden byl špatně obrácenej..Přibrala jsem 26 kilo 😝 😝 a fakt jsem se pak nemohla hnout...ale věřím, že ty to budeš zvládat v pohodě....já jsem byla vypalšená a moc jsem to řešila..ted už tmu taky tak nepohlídám..takež držím palce!!!!!!A klidně se na mě obrat, když budeš potřebovat 😉
@kalop myslím na Tebe 😔
@vered to víš, že tam máme beztak dalšího klučíka...v manželově rodině holky neumí.... 😉 ale to je fuk, halvně ,a by bylo vše v pořádku a mimi bylo zdravé!!
veredko , tobě přeju, at máš co nejdřív hodně sil do dalšího boje🙂
Papa

kalop
27. dub 2011

holky tak jsem po vizitě..prý uz až v pátek a hcg tedy taky,když nevyroste,tak revize,zase odběr hcg a když nebude klesat tak až pak laparo kvůli mimoděložnímu.strašně se bojím,že mi mimoděložní praskne,nic se zítra nebude dít a prý to vůbec nemusím poznat,že mi to prasklo.myslela jsem,že mi budou dělat uz každý den kvůli tomu krvácení a ne ☹ ,bojím se

mufinka26
27. dub 2011

@kalop to je docela šílený, tak snad by tě měly lépe hlídat a když tak uz mynimálně denně.. v každym případě drž se 😔

lenkacar
27. dub 2011

@ronecek čoveče já se v tý fotce vůbec nevyznam řekni mi kde jsou ty mimísi ukrytý

lenkacar
27. dub 2011

@kalop jestli jsi v nemocnici tak to poznají neboj ,jsi tam a tam tě ohlídaj ,bude to v pořádku ..já bych se víc bála zůstat doma ..hlavně se uklidni ..

ronecek
27. dub 2011

@lenkacar No přece v té bublině dolů - vlevo jeden, vpravo druhý. Je to pěkně vidět 😀

lenkacar
27. dub 2011

@ronecek počkej jdu na to ..takový ty světlejší kuželky?

ronecek
27. dub 2011

@lenkacar Asi jo, posílám Ti to i se šipkama 😀 😀 😀

pepek007
27. dub 2011

@ronecek to je krásný 😵 😵

lenkacar
27. dub 2011

@ronecek ty utz fotky si musim nejdřív okoukat ,abych něco viděla ..ted už je vidim ,já to hledala obráceně že to bude tmavé 😀

lenkacar
27. dub 2011

@ronecek jo to jsou ty kuželky co myslim..tak jsem si to myslela dobře 😀 jednovaječky jsem nikdy tak malinkaté neviděla ..

kalop
27. dub 2011

@lenkacar já vím,ale oni mi řekli,že musím čekat,že nevědí co se mnou,že mám doufat,že to pro mě dopadne dobře a to mi moc nepřidá:(

ronecek
27. dub 2011

@pepek007 Jj, tahle je z googlu. Já jsem si o fotečku řekla pozdě, tak pan doktor řekl, že mi dá až příště. Jinak ale byla úplně stejná jako tahle 🙂

lenkacar
27. dub 2011

@kalop chtěli tě povzbudit ..sami neví co z tohodle bude ..od začátku je to divný ,tak tomu dej čas ..

ronecek
27. dub 2011

@lenkacar Počkej za týden 🙂 Fotka bude určitě k nepoznání 😀

pepek007
27. dub 2011

@ronecek jasnačka rozumím ale jako to je prostě krásný - příště bude ještě hezčí neboj 😉 a už budou pořádně vidět šmudlíci 😵

lenkacar
27. dub 2011

@ronecek vo tom žádná,jako já když zapojim fantazii tak vidim i oči 😕