Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

lenkacar
22. čer 2011

@petapal tak jak jsi dopadla? já musela v sobotu vysadit ,měla jsem už hrozné bolesti na mrchu,bylo mi zle ,jak to nemohlo ven a za 2dny jsem začla špinit a dneska už leju jak blázen ,ale hrozně se mi ulevilo celkově .. 😔

petapal
22. čer 2011

@lenkacar no ja čekam v patek mam mit oficialni tetovani 17den tak jsem zkousela ten 15den čisto test mam posledni testik ten necham n patek pak tam zavolam a uvidim zda půjdu jeste na krev nebo mi reknou rovnou vysadit . \ja prave nemam zadne bolesti bricha nic to bylo tak prvni tyden a ted vůbec je to na hovno vid u nas včera na socialnch ubytovnach u nas jako v nasem meste myslim . \vypadlo sice cikane ,ale dvoulete dite ze druheho patra matka zfetovana doma a an to nevedela. \dneska ho odpojovali od pristrojů takove svine maj deti jak smeti a my si to jeste kupujeme

petapal
22. čer 2011

@lenkacar co bude u vas dal \, ja se snažim mažela ukecavat at do toho jdee jeste jednou ,ale nejak se k tomu nema tak uvidim jestli bude lepsi nalada a kyvne a pokud ano zkusila bych pronatal apolinar mi prijde opravdu divny.

lenkacar
22. čer 2011

@petapal ahoj,já už bych musela změnit i pojištovnu už mi bude skoro 40let 🙄 manžel už nechtěl jít ani pro ty mrazáčky ..už prostě ničemu nevěří a zase měl pravdu ,nenávidim tyhle stavy po .. 😝 ted se o ničem nebavíme a kdoví co bude za pár měsíců ted řikam i já že ne ..už nikdy ,třeba mi na poslední chvíli cvakne a půjdem do toho ,ale jako ted nejsou ani zbytečný prachy ,který by nikde nechyběli a půjčovat si na to nebudu ani náhodou ..nemínim kvůli nejistým pokusům žrát šváby a potom ,,nějaké,, dítě nosit na zádech v dece ,páč bych neměla ani na kočár 🙄 a v dnešní době je to žůžo bejt bez práce ,bez peněz a ve stračkách ..stát se nepostará o nikoho jen se zdražuje ted nám napálili nájem kvůli zateplení o 2tácy,já práci nemám a kdoví co bude dál..

lenkacar
22. čer 2011

nechci hekat ,jen jsem zhnusená ,kdyby to vyšlo napoprvé co by mohlo za ty prachy všechno to mimino mít ..a prachy se spláchli do hajzlu a výsledek žádnej .. 😔 zatim máme všeho pokrk

vered
23. čer 2011

ahoj holciny,zdravim vsechny, mame tu nejak mrtvo....my uz pristi patek letime domu 🙂moc se tesim, zacalo to byt uz velike vedro, v Cr je pry docela zima.....tak doufam ze to vydrzi, obvykle kdyz priletim, privezu slunce s sebou a vedra taky...tak sem zvedava jak tomu bude letos.... 😀

@lenkacar
@petapal je mi to lito, holciny, ze vam to nevyslo..... ☹ vase pocity moc dobre znam...doufam ze nam to jeste vyjde.Taky jsem myslela ze uz na to nemam, ale jdu zase do toho. A leni vsak vis ze uz taky nejsem nejmladsi...
@sedmitecka ahojik tak co ultrazvuk???
@ronecek zlaticko, tak uz zitra se vracis vid??Uz se tesim na romanek 🙂
@amalka_78 a copak je s tebou zlati????!!!

tina1303
23. čer 2011

Ahojte babky. som tu u vas nova. Dnes som bola na transfere a vobec neviem ako tie dva tyzdne cakanie, vydrzim.

petapal
23. čer 2011

tak ja jeste zitra definitivne testnu ,ale asi stejne na hhh. .... a zavolam apolinari co dal zda mi vemou jeste krev nebo jestli mam vysadit už utrogestan. a naplasti. Manžela jsem dneska trosku načla zkusit to jeste v pronatalu tak uvidime zda necouvne. Jinak vsem držim pestičky a at mate ty //

sedmitecka
23. čer 2011

@vered ahojda, já se omlouvámm že mi to tak trvalo, byla jsem u našich a teď jsme museli na rycjlo stihnout vrznout pregnyl, tak píšu až teď....
takžeeeeeee dneska dobrý, na levém vaječníku cca 9 folíků o velikosti 20 mm, ten pravý je nějaký línější, tam jich je cca 7 ale menších, mají 12-14 mm, ta ktřeba za ty dva dny po pregnylu ještě dorostou.....prý 10 vajuch by mělo být noooo, čekala jsem teda po té vyšší dávce třeba 15 kousků ale díky bohu za toto 😉
tak jsme v devět bodli pregnyl 10 tisíc jednotek a v sobotu ráno OPU 🙂 doufám, že vajka neutečou dřív, mám břuch jako balón 😕

sedmitecka
23. čer 2011

@vered jen nám ty vedra pěkně přivez, tady je vždycky přes pracovní týden pěkně a na víkend se klasicky zatáhne a ochladí, opruz 😝 😝 😝

vered
23. čer 2011

@sedmitecka ahojky, super zpravicky 🙂 , to mas dobrou urodicku na to jak kratce jsi pichala.....neboj vajucha neutecou, maji to dobre naplanovany a spocitany 🙂 😉
Tak hlavne hodne stesti, at te OPU moc neboli, at mas super vajicka a hlavne at se ti krasne oplodni..ted si nevzpominam jestli mate to ICSI nebo ne???
A kdy myslis, ze pujdes na ET??? Nechavate si PK??
Drzim palce...a s tim vedrem uvidime, pristi sobotu rano ..... 😉 😉 😀
Pa a dobrou noc, at te bruch neboli. Ja sem nafoukla jeste dnes..ale uz sem jela na kole a zejtra du na Zumbu!! 😉

pikusa
24. čer 2011

@lenkacar ahoj holka.....moc mě to mrzí....u tebe fakt moc,máš toho za sebou dost a dost....
a je jasný,že peníze nikdo netiskne.....a že máš myšlenky jaké máš.....
prachy v prd......nevyšlo to,je to na dvě věci vid.......
Ach jooooooo Leni,já ani nevím,co napsat......drž se

kata1145
24. čer 2011

ahoj holky, tak jsem brala Estrofem 4 x denně, v pondělí jsem měla kontrolu před KET a sliznice 6 mm - nízká, tak mi zvedl dávku na 5 x denně a kontrolu jsem měla včera... sliznice stále 6 mm ☹, tak mi zvedl dávku na 6 x denně a k tomu 1 x anopyrin na zředění krve... nevím, proč to moje tělo na ty hormony nereaguje, naposled jsem to neřešila... jsem dneska 15. DC.
v pondělí další kontrola...
strašně mě bolí nohy - žíly... je to holky možné, že je to z těch hormonů? 😝
posílám všem moc pozdravů a přeju hezký pátek... 😵

kata1145
24. čer 2011

kontryhel jsem pila od 1.-10.DC přemýšlím, jestli nepít ještě... jestli by to třeba na ten růst sliznice nepomohlo? 😅

sedmitecka
24. čer 2011

@kata1145 ahoj, z mojí zkušenosti - ty žíly tě bolí opravdu nejpíš z hormonů ☹ mám to také, při utrogestanu hlavně...ale estrofem to pravděpodobně způsobuje taky.....

sedmitecka
24. čer 2011

@vered ahojky, děkuju, jsi hodná 🙂 jj, úroda dobrá, na svůj věk jsem produktivní skvěle, musím tělíčko teda pochválit 😀 😀
děkuju, OPU snad zvládnu, minule to byla brnkačka a byla jsem hned fit, tak snad to proběhle stejně ok 😕
odpoledne bych docela šla do aqua parku, ještě si užít saunu a vířivku před ET, tak snad s tamponem bych mohla ne???
PK mít budeme, i ICSI, takže transfer bude, myslím si, ve středu nebo čtvrtek 🙂

lenkacar
24. čer 2011

zuz ahojky no je to všechno na pr..už mi končí mrcha tak se asi začnu psychicky připravovat na normální život bez gumy a shonu ..,petapal tak co jak to dopadlo?

lenkacar
24. čer 2011

jinak zdravím všechny a aby toho nebylo málo řešim ,že mi zedníci špatně dali okno v děcáku ..nové plastové,zabít je je málo 🙄

eyael
24. čer 2011

@sedmitecka - myslím na tebe a držím pěsti pro štěstí 😉 😵

sedmitecka
24. čer 2011

@lenkacar leni, je mi to líto, přírod je někdy fakt nespravedlivá ☹ ☹ hodně síly a energie!!!!!!!

@eyael děkuji ti zlato, drž pevně ju? 😉 dám vědět.....

vered
25. čer 2011

@sedmitecka ahoojik, promin vcera semuz nestihla reagovat na ten aquapark, ale fakt je ze ani nevim,asi bych sla....takze sis to jeste uzila??
Ted uz mas asi po OPU, tak doufam ze to probehlo hladce a vajicek bylo dost!!!
Asi odpocivas tak hezky vikend!
paaaa 😵 😵

vered
25. čer 2011

@ronecek ahoj zlati, tak co uz mas vyprano a vybalino????Tesim se na fotky, pekny vikend. 😵 😵 😵

sedmitecka
25. čer 2011

@vered ahoj veredko, tak jsme doma po OPU a jsem výkonná 34-letá slípka 😉 , ...... odsáto 18 folíků a v nich 13 vajec, z 10, které byly čištěny pro ICSI jich je 9 zralých, takže všechny nabodnuté, a ty 3 další kousky jsme nechali na doporučení embryologa svému osudu oplodnit přirozeně, tak jsme zvědavá, jestli to umí samy 😀
je mi ok, po cestě jsme dali obídek a teď jdu chrnět, abych mohla večer se známými na večeři 🙂
snad to tak půjde dál......

vered
25. čer 2011

@sedmitecka ty jo sedmitecko!!!!!!!!!!!!!Tak to jsou nadherne zpravicky!!! 🙂 😵 🙂 😵 Mam z tebe radost ty slipko jedna vykonna!!! 😀 Tak at se ty 3 krasne oplodnujou a ty dalsi krasne vyviji a vse at je co nej pro ET pristi tyden! Hezky se vyspinkej! Papa 🙂

sedmitecka
25. čer 2011

@vered no, jsem nadšená a modlím se ke všem svatým, aby se jich co nejvíc krásně oplodnilo, mám radost, mudr říkal, že líp to začít nemohlo, tak snad to bude zdárně pokračovat dál 🙂 🙂 🙂
pokud bude vše, jak má být, ET bude středa nebo čtvrtek 🙂
a te´d jdu do hajan, zavírají se mi oči 🙂 pa později....

pikusa
25. čer 2011

@sedmitecka super počet......tak at se hezky vyvíjejí a držím palečky na ET 😀
@vered co vy a malej????jak v¨ůbec tvoje embrya???

maarina
25. čer 2011

🙂 ahoj holky .. mate prosim nekdo zkusenost s metodou IMSI?? Mam mit kratky protokol a bylo nam to doporuceno kvuli horsimu spermiogramu... muze byt PISCI a IMSI zaroven???
@sedmitecka gratuluji k pekne urode 🙂 do ktereho caru chodis?

sedmitecka
26. čer 2011

@maarina dekuji ti moc, chodim do prazskeho Pronatalu

vered
26. čer 2011

cau holciny, tady je mrtvo teda...kdepak se toulate vsechny??? 🙂

@pikusa ahojky,mame se dobre diky, Joshik ma sic trochu zlobive a vzpurne obdobi, no snad bude lip! Nekdy toho mam plny brejle. A co ten tvuj mrnousek, jeste Te nezlobi, Joshik s uderem 2.roku mel TT (terrible two!)
Jinak embryjka ok, vsech 7 je zamrazenych a cekaji na mne 🙂
Opet se mi potvrdilo, ze jsem dobre udelala a nesla na transfer s cerstvyma, v patek jsem to ttotiz uz dostala( po pouhych 22 dnech) 😝 !!!!!Proste ty hormonalni stimulace me vzdycky totalne rozhodej celou..
JInak v patek odletame domu na mesic a pul 🙂 Tak uz se tesim, doufam ze si to uzijeme, no a pak uz jde malej do skolky..na pul dne. Tak zatim pa dobrou noc!!! 😵 😵 😵 Co Ty, uz jsi to dostala??? 😉

vered
26. čer 2011

@sedmitecka ahojky 🙂 tak jak se citis a jaka byla vcera vecere? 🙂
Tesis se uz urcite na ctvrtek nebo na stredu vid??? A beres i nejaky leky??Utrous a estrofem???
Ja sem to uz ,predstav si, dostala....po pouhych 22 dnech a to mam jinak menses pravidelny!! 😝
Tak sem fakt rada ,ze sem na transfer nesla, jen se mi potvrdilo to , co sem uz vedela...opet by to skoncilo fiaskem...ja s cerstvyma proste netehotnim....tesim se na nativ za par mesicu!
Tak se hezky mej a opatruj papap a dobrou noc 😵 😵 😵