Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mufinka26
17. črc 2011

ahojky holky, tak dneska bolesti břicha fakt festovní, do toho se my přidaly záda, ale je to jiné, než jako kdyby měla přijít mrcha, dělala sem si testík, tak ta slaboučká druhá čárka, spíš vypadá jako stín, ale tentokrát se oběvyla během 30vtěřin, no uvidíme ten příští týden, nejspíš se stejně budu pak řídit výsledkama z krve 🙂 tak my prosíím držte palečky 🙂

kenya83
17. črc 2011

@kenya83 jj v utorok ideme na 3D, sa už neviem dočkať a strašne sa na to teším. Aj ja som veľmi zvedavá ako bude náš malý Sebíček vyzarať v tváričke, po kom bude nos, ústa a samozrejme som tiež zvedavá koľko už bude vážiť. Predpokladám, že už okolo 1 kila 🙂 Zatiaľ som pribrala 7,5 kila 😀 😀 😀

kenya83
17. črc 2011

@mindinka to malo byť pre teba. Ja si už posielam správy sama sebe 😀
@mufinka26 tfuj, tfuj, tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kenya83
17. črc 2011

@mufinka26 určite bude čiaročka silnieť, hlavne treba robiť testy ob deň vtedy pekne uvidíš ako silnie 🙂

mufinka26
17. črc 2011

@kenya83 večer odjíždíme na chatu, radši sem si sebou dva testíky vzala.. ofiko mrcha měla přijít včera, takže i tak je na test brzy... při mým prvním i druhým těhu sem měla slabou čárku až v 5+0tt takže zatím to nehrotim.. stejně se budu nejvíce spoléhat na krev 😀 jinak moc děkuji 😀 😀

bublenudle
17. črc 2011

@kenya83 dekuji moc..jsem strasne rad,ze uz budu zase zase stimulovat...tentokrat to vyjde....jupiiiiiii 😵

mindinka
17. črc 2011

@kenya83 Já si věcičky budu připravovat už radši koncem srpna, ještě nevím kdy budu nastupovat na MD, no uvidíme. Já pletu jako o život, už mám jednu soupravičku, kabátek, čepičku a dupačky a ted pletu další, tak mám aspon zábavu. 🙂

kenya83
17. črc 2011

@mindinka tak som chcela chystať vecičky aj ja 🙂 ešte mi treba toho dosť pokúpiť 😉 Tak ty pletieš? To si teda šikulka, aspoň máš počas dňa čo robiť 😀

mindinka
17. črc 2011

@kenya83 Jj pletu, a hlavně i po nocích, když nemůžu spát a malinká hodně kope 😀 😀 😀 , já už mám věcičky všechny koupený, jenom pár drobností dokoupit. 🙂

ccacorka
18. črc 2011

ahojky holky, vcera probehl et 2 embryjek, tak ted cekat a verit...
@mufinka26 drzim palecky!!!!

kenya83
18. črc 2011

@ccacorka júúúúúú držím moc palčeky, aby sa bobáčikom u teba páčilo a ostali s tebou až 9 mesiacov 😉

onno
18. črc 2011

Ahoj mám takový dotaz měla jsem jít na ket a skrz neštovice byl zrušen. Hormony jsem přestala brát 15DC nedostala jsem měsíčky .Dnes jsem si dělala test jeden 10 mlu a jeden 20 mlu ten 20 negativní ,ale ten 10 je na něm duh druhý čárky.Píší tady že tyto testy jsou méně spolehlivé.Myslíte že můžu být těhotná?Jednou jsem už normálním způsobem otěhotněla ,ale bohužel špatně to dopadlo.

pikusa
18. črc 2011

@onno teda než mi došlo,co je DUH 😀 na testu....
a ty mylíš jako duch 😀
Kolikátý jsi den cyklu??????
@ccacorka držím moc moc palečky

onno
18. črc 2011

Omlouvám se za chybu teď jsem z toho rozčarovaná,tak nepřemejšlím 42DC ,ale měsíčky dostávám 35 DC mám i déle ovulaci.

pikusa
18. črc 2011

@onno poho...já nejdřív myslela,že tam mělo být druh.....a to mi nešlo na mozek 😀
a těhotná být samo můžeš.....
Udělej si zítra testík......a nebo si dojdi na krev do nějaké laboratoře,co máš nejblíž 😉

onno
18. črc 2011

@pikusa v pátek jsem byla v caru a sliznici mám vysokou mám tam nějakou tekutinu.Tak nevím.

ronecek
18. črc 2011

@mindinka Ahoj Miruš, jak se daří 🙂 Nám už docela dobře. Dneska jdeme s Domíkem na kontrolu. Ještě pokašlává a má ucpané pořád dutiny ☹ Já jsem na tom přes den docela dobře, zato v noci to stojí za prd. Mám úplné záchvaty kašle. Táhne se to už dost dlouho, snad to brzo skončí.
Zítra jedu na kontrolu na gyndu. Jsem zvědavá, jestli mi doktor řekne konečně už i pohlaví mimča. Pak se vám ozvu.
Jé, tak Ty tak vášnivě pleteš? Já u Domíka taky hodně pletla. Mám svetříky, kalhoty, rukavičky, čepičky. Ted jsem si říkala, jestli to bude holčička, že bych zkusila uplést i nějaké šatičky.
Tak měj se hezky a užívej léta. Dneska teda pěkně studeného. Pa 😵

ronecek
18. črc 2011

@ccacorka Držím moc palečky, ať se bobíškům u Tebe moc líbí a krásně se tam zabydlí 😵 😵 😵

ronecek
18. črc 2011

@kenya83 Ahojky, tak záchvaty kašle přetrvávají. Včera jsem si koupila Vincentku sirup 🙂 Tak jsem zvědavá, jestli pomůže 😵

ronecek
18. črc 2011

@pikusa Ahoj zlatí 🙂 A jak se daří Tobě? Kdy Tě čeká ET? 😉 Jedete ještě i někam na dovču? 😵

pikusa
18. črc 2011

@ronecek jee prcek......my taky byli s Matesem u dr.kašle až se dáví.....
@onno nezbývá než počkat a ještě testnout.....a nebo ta krev

ronecek
18. črc 2011

@vered Haló paní, kdepak jste 😀 😀 😀 Jak se máte? Co Joshik?
My celý týden trčeli doma. Dominiček měl zakázáno chodit ven, tak jsme to krásné počasí proseděli zavření ☹ Dneska už je tam zase pěkně škaredě a zima. Nakonec jsem se nakazila i já, tak jsme marodili všichni.
Dneska jdu s Domíkem na kontrolu. Zítra jedu na gyndu a ve středu na kontrolu k očnímu taky s Domíkem. Tak to mám tento týden takové plnější. Ještě se chci sejít s kámoškou z Brazílie. O víkendu už odlítá zpátky ☹ V sobotu máme jet na chatu za známýma. Měli jsme na celý víkend. Ale v neděli jsme zase pozvaní na pouť k rodině, tak tam frkneme jen na sobotu. Snad počasí vyjde.
Jinak pořád něco skupuju pro mimi. Vždycky si řeknu, že nebudu nic objednávat, ale nedá mi to. Teď jsem objednala kolotoč nad postýlku, zimní kombinézku a bodýčka od H&M (3 kusy) - to I love mum, I love dad 🙂. Se švagrovkou už máme taky objednanou sadu do postýlky. Je tam uvedená dodací lhůta 2-9 dní a nikde nic ☹
A co provádíte vy u babí a dědy? Babička a teda Tvoje mamča je na tom už dobře? 🙂
Mějte se hezky a ozvi se 😵 😵 😵 Papa a posíláme hubánky. L+D

mindinka
18. črc 2011

@ronecek Ahojky Ronečku mám se dobře, dneska se mi vrátili děti, tak se vůbec nenudím, holka je držkatá, je to s ní na palici, to se pořád musím rozčilovat, jak když mi to dělá schválně, tak jí vždycky brácha srovná do latě. 🙂 Jinak se brzy uzdravte, já jdu na kontrolu 1.7 a na 3D jdu příští pondělí, už se moc těším, doufám, že se nám malinká krásně ukáže. 🙂

michaela28
19. črc 2011

Ahoj holky, moc Vám děkuju za povzbudívé zprávy. 3 dny jsem se dost flákala a do toho se nám rozbil PC, ale už je opravený 🙂 . KET proběhl v poho, a to čekání zatím taky utíká 😉 .

onno
19. črc 2011

@pikusa Ahoj tak jsem zkusila testík a stejné.Šla jsem na krev ,tak uvidíme zítra.Břicho mě furt bolí,ale MS nikde.

vered
19. črc 2011

@ronecek ahoj zlati, tak at uz ste konecne vykuryrovany..dekuju za psanicko. Ja nemam cas vubec na nic, nestihacka totalni a jeste k tomu tady nevim proc nesel internet, takze jsem stejne nemohla...jeste rano to neslo a ted uz to najednou zase jde, ale stejne mam dost prace a nechci tu sedet.
Bohuzel asi budu muset, v Izraeli ceka na moje psani asi 6 lidi a take na fotky a ja jeste nic.....
Joshik me dost zlobi, vubec nechce poslouchat, uz jsem z toho na palici....
Treba mu reknu at neco nedela a nekdy i 5x i vic a on vubec nic, vetsinou mu musim placnout, ikdyz to delam nerada ale jinak na nej nic neplati ☹ to jeho chovani me dost vycerpava......
Take jeste kasle a ja zacala v noci taky....nic prijemnyho.
Uzijte si vikend na chate a pocasi at je hezke, tady je dnes teplo a slunecno ale zitra se to ma zkazit tak uvidim.....
Zlati prosimte mas zkusenosti s tim jak prodat neco na bazaru...ja se rozhodla ze ty pleny nakonec neprodam ale chci prodat 2 uplne nove svrchni kalhotky a jeste vlozku do pleny....nevim jak se to dela a ani jak to pak probiha platebne. Tyhle veci prodavam proto, ze ty svrchni kalhotky jsou velikost L a joshik uz v roce a pul byl bez pleny a i tak by mu to asi bylo velike.....diky za kazdou radu. 😉
Zlaticko budu koncit, posilam vam pusinecky a preju krasny tyden, jinak ta bodicka tva z H and M jsem videla, jsou nadherny... 🙂
Tak paaaaaaaa opatruj se... 🙂

vered
19. črc 2011

@bublenudle ahoj bublicku, dlouho jsem te nevidela, ty uz jdes na novou stimulku, moc moc ti drzim pesticky, opatruj se paaaaaa 😵

pikusa
19. črc 2011

@onno tak jsem zvědavá.......at to je jak ty si přeješ 😵
A nereaguju víc,bolí mě zuby,mám rozvrtanou pusu a jdu si zase lehnout

bublenudle
19. črc 2011

@vered aHOJ ZLATICKO;NEBYLO MOC CO PSAT::BYLA JSEM DLOUHO SMUTNA Z TOHO MIMODELOZNIHO:::TAK JSEM NA MK ANI NECHODILA::ALE TED UZ CEKAM KAZDYM DNEM NA MS A ZACINAM S GONALEM:::MOOOOC SE TESIM;TENTOKRAT TO URCO VYJDE:::A DOUFAM;ZE DVOJCATKA::: 😵 😵 😵 MEJ SE KRASNE

kenya83
19. črc 2011

Ahojte 🙂
tak 3D/4Dčko dnes nebol až taký skvelý zážitok ako som si predstavovala, pretože maličký nechcel za žiadnu cenu s nami spolupracovať ☹ Celý čas len spinkal a stále si zakrýval tváričku ručičkami a potom pridal k nim ešte aj nožičky. Pokúšali sme sa ho dráždivými pohybmi troška poštuchať, potom som sa aj trošku pootáčala zo strany na stranu a ani to nepomohlo. No nevadí aspoň nás potešilo, že je všetko v poriadku a Sebastiánko nám krásne a ukážkovo rastie. Dnes sme podľa posledných UTZ 25tt+6, ♥ nám bije 160/min., máme 35cm a krásnych 960g. 😉 Podľa meraní už zodpovedá 28tt 😉
Doktor mi sľúbil, že sa bude snažiť nám urobiť nejakú peknú fotočku aspoň v 30tt keď pôjdeme na ultrazvuk. Mrzí ma len to, že sme za to zaplatili 50 eur a nemáme vôbec nič, žiadne kvalitné fotky ani videá. No nevadí, hlavne že je všetko ok 😵 😵 😵 to je najdôležitejšie 😉
@mindinka tak dúfam, že aspoň ty budeš mať v pondelok krajší zážitok a Zuzanka sa Vám v plnej kráse predvedie 😉