• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
@kenya83 Já jsem myslela, že když se to nepovede, že se za to neplatí, no uvidíme jak dpadneme my v pondělí, až z toho začínám mít hrůzu, že nám to taky nevyjde. :frowning2:
19. črc 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka ale kašľať na peniaze, hlavne že je naozaj všetko v poriadku. To ma najviac teší :dizzy_face:
19. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle bublicku, to mimodelozni to ti verim :frowning2: ......to musela byt rana, ale ted to uricte musi vyjit :wink: :wink: ...budu drzet palecky moc moc, jaky budes mit protokol??????Taky se mej moc krasne paaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 ahoj zlati, to nevadi ze se malicky nechtel ukazat, vim ze to zamrzi, ale hlavne ze je vsechno v poradku, to je nejdulezitejsi. :wink: Nektera mimi proste nemaji rada ultrazvuk. Moje kamaradka to s malym mela zrovna tak, nikdy se jim nechtel ukazat a pokazde se zakryl ruckama......
Tak moc gratuluju k tem stastnym zpravickam a at je vse i nadale v poradku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: Holcinky moc vas vsechny zdravim a posilam hodne sily do boje,stimulky,cekani, testovani, i tehulkovani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered berusko,tak hlasim ms...dnes dorazila,presne jak jsem potrebovala a chtela :dizzy_face: :dizzy_face: jsem mimo cr pracovne a v nedeli rano se vracim a v pondeli na utz...od zitra picham gonal...jsem fakt stastnaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky......takze hlasim prichod ms...od zitra gonal a v pondeli utz v caru.....jupiiiiiii ,zaciname cestu za miminkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahojky tak to moc gratuluji a držím palečky at to vyjde :wink:
20. črc 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka Dekuji moc,tentokrat to vyjde...musi :dizzy_face: uz jsem si vse spatne vybrala,myslim :pensive:
20. črc 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Určitě to vyjde, nám to vyšlo na potřetí :wink: a doufám, že to dotáhneme v pohodě až do konce. :dizzy_face:
20. črc 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered Ahoj zlatí :slight_smile: Tak vykurýrovaní stále nejsme :frowning2: Dominiček ještě dobírá atb, takže do konce týdne by měl být doma. Já pořád kašlu, hlavně v noci. Je to příšerné. Už mě to štve.
Včera jsem byla s Domíkem ještě na kontrole u očního. Tak dopadl dobře. Trošku mu ujíždí očko, ale tak jak minule mi řekla, že je to tím, že má široký kořen nosu. Očka má v pořádku. Tak jsem ráda. Jeli jsme autobusem, tak měl super zážitek. Bo ty dědiny jsou totálně rozkopané, samá tatrovka a bagr. Tak Domík jen koukal a nedutal.
Jé, tak Joshik Tě takhle zlobí :frowning2: Domík má teď zase celkem klidové období. Možná i tou nemocí.
I včera ve městě a u doktora byl hodný.
A jak jste teda na tom s tím zdravíčkem?
No s tím bazárkem zkušenost mám. A to chceš tady v ČR nebo až v Izraeli? Tady to funguje, že si danou věcičku vložíš do bazárku, musíš tam napsat trošku popis, cenu atd. No a když o to někdo projeví zájem, tak se Ti to tam zobrazí nebo u jiných stránek Ti přijde email. Ty pak buď danou věc můžeš poslat na dobírku nebo já to většinou dělám převodem na účet. Napíšeš holčině své číslo účtu a jak Ti penízky dorazí na účet, balík odešleš. Není na tom nic složitého :slight_smile:
Dneska jsem tady měla švagrovou. Tak poseděla přes tři hodinky. Už se jí to pěkně krátí. Má většinou vše nakoupeno a zbaleno :slight_smile:
Na tu chatu v sobotu nejedeme, bo tatínek musí v sobotu do práce. V neděli jsme pozvaní ještě k rodině na pouť, tak pojedeme tam.
Tak se opatrujte a uzdravujte. Posíláme pusilinky :slight_smile: Papa L+D
21. črc 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 Ahojky :slight_smile: No bobík sice nespolupracoval, ale jak píšeš, můžete být rádi, že je vše v pořádku. Krásně roste a je zdravoučký:slight_smile:Snad vám to v tom 30tt vyjde. Aspoň krapínek. U vás je to takhle drahé :frowning2: Jak jsme byli u Dominička, tak už si sice částku nepamatuju, ale určitě to nestálo tolik :slight_smile: Ale je to krásný zážitek, co? :slight_smile:
21. črc 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,brali jste neco na rust sliznice???? aby se mimuska keasne zavrtala???? myslim ze jsou nejake caje :fearful: diky
22. črc 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahoj většina holek pije kontryhel čaj :wink:
22. črc 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle na rast sliznice je výborné ľanové semienko 1 lyžica denne spapať alebo zamiešať do jogurtu :slight_smile: Najlepšie je začať ho papať už od 1 DC :wink: a samozrejme je dobré k tomu užívať estrimax alebo estrofen :slight_smile:
22. črc 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka dekuji,ano nekde jsem to cetla :wink:
22. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 diky zlati...v pond.jdu na prvni utz tak uvidime....jestli bude neco potreba
22. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle držím palce nech sliznica krásne rastie :wink:
22. črc 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak sem se vrátila z dovči... no a 4.8 jdme na UZ jestly tam nějaký ten bojovníček je, jelikož testík nám ukázal druhou čárku :grinning: :grinning: sice slabší, ale je tam, tak snad bude všechno v pořádku a uvidíme bublinku :grinning:
24. črc 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahojky tak to je krásný, moc gratuluji a at čárka krásně sílí. :dizzy_face:
24. črc 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já byla v pátek na UTZ a zítra jedu zase....jestli sliznice roste......
a uvidíme,kdy jdeme na to
25. črc 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 supeeeeer :wink: držím palce, aby čiaročka silnela. A dôležité je, aby si testovala jedným druhom. Ja som nakúpila mamatesty a testovala som každý deň a bolo krásne vidno ako čiaročka silnela. A myslím, že som raz testla aj testom woman secret a rapid clear a rozdiel v intenzite bol riadny až som mala z toho zlý pocit. :unamused:
@mindinka tak si to dnes uži moja zlatá a teším sa na fotky malej Zuzanky :wink:
@pikusa držím palce a prajem nech máš krásnu perinku pre tvoje bobánky :wink:
25. črc 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 Zlatí moc děkuji, kamarádka mi poradila at si koupim coca colu a před tím jí vypiju, že se mimi vzbudí. :slight_smile:
25. črc 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mindinka len toho nevypi moc, aby nebola malá moc aktívna, potom sa Vám budem moc vrtieť :grinning: :grinning: :grinning:
Zlati chcem sa Ťa opýtať aký budeš používať detský prášok na pranie vecičiek? Ty si už skúsená tak poraď. Ževraj aviváž ani škrob sa vôbec nemá používať. V poradni som dostala prenatal box a mala som tam vzorku prášku PERSIL SENSITIVE :slight_smile:
25. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 No taky bych si chtěla koupit ten PERSIL prý je dobrý tak uvidíme, no ty aviváže to nevím, já si i ted kupuju na praní aviváž pro miminka, to je jediná vůně kterou můžu, jinak se mi z těch ostatních zvedá žaludek, to prostě nesnesu. :grinning:
25. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka halóóóó no kde si toľko :slight_smile: čakám tu na teba ako na spasenie :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,takže hlášení z utz...foliky mame ale rostou rychle,pichala jsem 300ui gonal,ted mi to snizil mudr na 187,5ui...jinak OPU uz asi v patek...je to fofr,ve stredu jdu zase na utz..tak uvidime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 Ahojky tak už jsme doma, máme krásný video a fotečky. :slight_smile: Sice nejsme tak veliký jako vy, ale roste pěkně podle tabulek, váží 770g a je všechno v pořádku, taky nám potvrdili, že je to na sto procent Zuzanka :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady je naše Zuzanka :dizzy_face:
25. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky tak dneska byl už testík úplně bílý :unamused: tak ještě uvidíme co nám řeknou zítra z krve
26. črc 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek