Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mufinka26
21. zář 2011

@spimy a ty se brzy vykulíruj 😉 a budu držet palečky na první UZ a kdy na něj jdeš?

spimy
21. zář 2011

@mufinka26 Tak ať MS brzy dorazí. Fajn že do toho hned zase jdete, vím, že to mě u prvního nepodařeného IVF drželo nad vodou - že hned půjdeme do KET. A šok nastal až po informaci doktora, že se mi nedělá sliznice a že tak 2 měsíce počkáme na další MS a až potom. Čekání je hnus 😝
UTZ mám 27.9.

vered
21. zář 2011

@mufinka26 no vidis tak to jsou super zpravicky a ty jsi jeste nebyla na krvi?????? A coze ta MS jeste nedorazila???? To je divny..to ja uz vesele krvacim o 106!

pikusa
21. zář 2011

Nooo a já nekrvácím,MS zase kdesi v tahu.....a přitom prsa už bolej týden,křeče jako na MS taky už týden a nic......

mufinka26
21. zář 2011

@vered já dokonce vysadila už i prášky, takže mrcha měla nejpozději dneska dorazit a vůbec nic 😒 no tak to sem na tu krev zvědavá

mufinka26
21. zář 2011

@vered poprvdě sem se na tu krev chtěla vyprdnout, ale mrcha my to to překazila, takže na ní musím, no pan doktor my dneska řekl, že bych mohla být těhu, ale já tomu vůbec nevěřím, ty testy by to už určitě ukázaly. no tak doufám, že my v pátek bodnou pigáro, aby ta mrcha dorazila

vered
21. zář 2011

@pikusa ze by se vam to povedlo prirozene???? 😉

vered
21. zář 2011

@mufinka26 tak v patek uvidis....kezbys byla tehu.
Me pekne boli bricho .
Zitra na tu priblbou krev,vubec se mi tam nechce. 😖

pikusa
21. zář 2011

@vered kdepak.....cítím že to přijde,jsem žravá a protivná,prsa nafouklý a mrcha se někde sekla.....

mufinka26
22. zář 2011

@vered holka v to nevěřím, ale dneska na krvi sme rovnou domlouvaly ten další postup, takže můžu začít stymulovat hnedka jak dorazí mrcha 😀 což by znamenalo, že další KETík by vycházel na 13.10 😀 teda pokud mrcha dorazí v neděli a pokud bude vše tak jak má 😀

vered
22. zář 2011

@mufinka26 tak co krv???? A budou zavadet zase blastocystu?? Drzim palce...my jeste nevime jak to bude s nama...ted tu budeme mit more svatku, takze nevim jak v nemocnici budou....

mufinka26
23. zář 2011

@vered dozvím se výsledky po jedný hodině, jinak my máme zamražený morulky 🙂 čtyřdenní 🙂 určo hned písnu jak sem dopadla

lenkacar
23. zář 2011

taky nakoukávam jak jsi dopadla

pikusa
23. zář 2011

@mufinka26 ještě půl hodiny.......

mufinka26
23. zář 2011

tak holky zázrak se nekoná, je to negat... takže říjen to jistí a jedeme dááál 🙂

pikusa
23. zář 2011

@mufinka26 škoda......nedá se nic dělat.......
podzim bude náš 😵 😵

mufinka26
23. zář 2011

@pikusa to je jasnačka 😀 budeme mít pěkně letní dětičky 😀

pikusa
23. zář 2011

@mufinka26 no jo,jen přemluvit mrchu,abych to dostala 😀 pak ještě tu další a to jdeme asi na to

mufinka26
23. zář 2011

@pikusa se toulá vid, když jí člověk chce 😉 ale neboj obě se dočkáme a snad už to bude ze zdárným výsledkem 😀

pikusa
24. zář 2011

@mufinka26 právě...když člověk potřebuje,aby přišla--NIC a když jí nechce,přijde na čas

mufinka26
24. zář 2011

@pikusa tak dneska sem 1.DC huráááá 😀 v pondělí budu volat do CARu a objednám se na UZ 😀 😀 snad bude sliznice v pořádku a bobánek taky a hurá do KETíku 😀

lenkacar
24. zář 2011

mufíku ty jsi nezmar jak jsi natěšená měla bys jít ostatním příkladem 😵

mufinka26
24. zář 2011

@lenkacar 😀 to si napsala moc hezky, já sem opravdu nezmar 😀 😀 😀 a bojuju a bojuju 😀 😀

lenkacar
24. zář 2011

to obdivuju, já se vždy nějakou dobu prokousávala k dalším pokusům..

pikusa
24. zář 2011

@mufinka26 tak at je to tentokrát úspěšné 😵
@lenkacar já chtěla jít taky hned......ale pak jse si to rozmyslela

mufinka26
24. zář 2011

@lenkacar já měla strašnou depresi tento pokus, asi šestý den po ET, sem dostala takovou úzkost a panický strachg z testování, no byl to mazec, ale nakonec sem se z toho za tři dny vyhrabala a jedeme dáááál 😀
Holky pokud půjde vše jak má tak by to mělo být 12.10... já se tak těším, ale neraduju se, už jednou nám KET stopli, takže radovat se budu až po UZ 😀

pikusa
24. zář 2011

@mufinka26 proč vám ho stopli???

mufinka26
24. zář 2011

@pikusa měla sem biochemický těhu před tím, a něco zbylo na sliznici, takže nebyla OK, ale ted by to mohlo být dobrý 😀

lenkacar
24. zář 2011

@pikusa čus holka hele to jsem si dala fitnesa mám 8denně na profilu na miminu 😀 i mě napsal, že jsem hezká .. 😕 😝co je to za zoufalce?jinak holky ty nervy z transferů kdyby šly zaspat ,to by bylo nejlepší

lenkacar
24. zář 2011

@mufinka26 kolik ti vyšlo hcg při tom biochemku ..