• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
@lenkacar 75 ale nevím ty zkartky :sweat_smile:
24. zář 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jinak šlo to strašně rychle dolů, takže za týden sem byla na nule
24. zář 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni......hele,osobně fitnes amoc neznám,jen vím,že to je zoufalec :grinning:
@mufinka26 hcg je hodnota jednotek,kolik máš v krvi v těhu a biochemko je biochemické těhotenství
24. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já měla ještě méně ,ale testík jako pěknej jen nesílil...takže mám vlastně 1 revizi a z ketu to bio a z dalšího ketu vůbec nic ,asi nejsem typ co se mu daří zmrzlíci
24. zář 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar noo a já měla 2350 asi
24. zář 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tolik jednotek? to je síla tedy ..
24. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla 1895 asi a do 10tt to bylo dobrý a dokonce dvojky ,ale oni tě to neřeknou že se jim třeba něco nezdálo
24. zář 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to já vím, co je biochemko :grinning:
24. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když to viodim tak už bych nemohla být v klidu a natěšená ani z těch // páč to ještě vůbec nic neznamená,hned bych si musela nasadit pampers páč bych byla podělaná až do konce 9měs.
24. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jojo tolik.....pak jsem byla na dalším odběru den před revizí a už jen 1700 a další den ráno asi 1200....
24. zář 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to nebylo přece bio ne? takových jednotek :zipper_mouth: :astonished:
24. zář 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no já sama nevím...mám napsáno spontání potrat....
dr,v caru říkal,že to klidně mohlo být biochemko.....
je to celkem jedno
24. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v závěru to jedno je ,ale pak se těš vid ..to bych si myslela že to mám v kapse .. :rolling_eyes:
24. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no však jsem si to taky myslela :unamused:
24. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim jestli se budu ještě někdy těšit ,spíš bych byal hrůzou posraná od kontroly ke kontrole
24. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no já sama nevím....
ale spíš jsem taková,že si nic zlého nebudu připouštět
24. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi dobrá ..to tě obdivuju ..já to asi už nedokážu
24. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar
@pikusa holky my si ty naše drobečky už opravdu všechny zasloužíme :slight_smile:
24. zář 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hee jinak bych se musela zbláznit
@mufinka26 jojo zasloužíme
24. zář 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já vím, že dokud nebudu na porodním sále tak se v těhu budu hodně bát, moje první my málem umřela v bříšku, musely my porod vyvolat, pak sem před dvěma lety zázrakem otěhotněla a když sem si myslela, že sem už zavodou, jelikož dle ms sem byla 11tt tak my oznámyly, že se plod nevyvíjí, že nemá srdíčko a že je to nejspíš, už od 7tt :frowning2: no ale na to ted nebudu myslet, začnu zase myslet pozitivně a vše bude OK :grinning:
24. zář 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufíku ,kdby nebyly tyhle zkušenosti ,tak bys byla v klidu ,ale po tomhle?nevim jestli to úplně jde nebát se ..
25. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele leni,to nejde nikdy.....ani když je těhu v pohodě,ani když jdeš rodit,ani když už to dítě máš....
25. zář 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslim ,že ty mladý si to neuvědomujou vůbec ..že se málokterá bojí ,páč ona je těhu a nic se stát nemůže ,je to jen o zkušenostech ..a pak je druhá skupina co otěhu nechtěně a ta se modlí ,aby se zrovna něco stalo a vyřešilo se to bez ní.. :unamused: slyšely jste jak chtějí zrušit ty kojenáky,zdravé děti si rád n+ěkdo vezme ,ale postižený chudinky ,asi ne a zase někomu vadí babyboxy,jen až to fakt udělají to bude zase mrvejch dětí ..který by si rád někdo vzal..
25. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele zrovna včera...zase mrtvý novorozenec.....strašný
25. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se už k jinému pokusu než k tomuhle poslednímu nedokopem ,za 1 nejsou zbytečný prachy ,zase vyhrožujou zdražováním ,nemínim se zadlužit ,kvůli nejistému výsledku
25. zář 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik je rodin co čekají na takovýho drobka a mohli by mu dát první poslední ,je to smutný vid ..
25. zář 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar právě....kor dneska,když jsou babyboxy,můžeš porodit anonymě a dítkko nechat v porodnici,stejně se to děje
jedna aková kráva bydlela naproti mě.....ale už jí nevídám,asi už sedí.....dostala 13 let...bych jí dala aspoň 30
25. zář 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviděla jsi v pátek večer ten pořad planeta země o těch zvířatech jak se chovají k potomkům? to bylo zajímavé ..lemuří mládě se nedovedlo udržet a ona musela rozhodnout jestli ho tam nechat a a nebo co ,bez tlupy zajde i ona ,ale jak se v ní praly ty instinkty jak se vracela ,to bylo dojemné ..no nechala ho tam chudinku na cestě ..ale už jen to, jak jí to nebylo jedno bylo dojemné
25. zář 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ne tak to jsem neviděla......
25. zář 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlabeš nějaké vitamínky?mě se doky vysmál z femibionem
25. zář 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek