• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
řikam mu že mám tu mutaci MTHFR a že je prý dobrá ta štěpená listovka ,mohl si hubu roztrhnout :unamused: že je to jen reklamní trik
25. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar cucám ted femigard......jinak nic
25. zář 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám acodofolan protože ho mám doma a potom ještě calibrum ,ale ten začnu až úpřed akcí a nic jiného asi nebudu ..
25. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar acodoflan je co????to jsem nikdy neslyšela
25. zář 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
překlep ,acidofolan ,je to listovka železo a béčko ,.listovka má být vždy s béčkem ..
25. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar aha.....sejně to neznám....to je z lékárny??
25. zář 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no i mladý se bojí, já čekala Danielku když my bylo 16. let a strach sem oní měla strašnej... celý těhu sem měla rizikový, strašně sem se bála, že o ní přijdu, ale je fakt, že některý ženský si mateřství vůbec neváží... ty finance jsou šílený to je fakt, kdyby alespon člověk věděl dopředu, že to vyjde vid?
25. zář 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny, tak po dvou letech zase píši do fóra.... Dnes jsem 3 den po KETU, minulý cyklus (měsíc) byl neúspěšný, mrazáčkům se u mě asi nelíbilo tak snad to teď dopadne lépe :slight_smile: A když i teď to nedej bože nevyjde tak tam máme v zásobě ještě 3. My máme z druhého IVF dvouletou holčičku a bylo 9 mrazáčků :slight_smile:
Pikuso, na tebe si pamatuji... mám takový dojem, že také chodíš do Podolí?
25. zář 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketma taky si na tebe pamatuju :dizzy_face: a ano chodím do podolí
a tobě moc držím palečky
@mufinka26 teda tos byla mladá vid,když jsi měla Danielku
25. zář 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketma ahoj tak hodně štěstí :grinning: at se mrazáčkům u tebe líbí :grinning:
25. zář 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to jo, ale nelituji, vybojovala sem si jí :wink: :slight_smile: je to moje sluníčko :slight_smile:
25. zář 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 mám kamarádku,co taky v 16ti otěhotněla.....a dneska má děti 4 :grinning:
25. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc dík..... je pravda, že teď se už tolik nestresuji, když už máme Nikolku, každý další úspěch pro nás bude nadstandart a neúspěch beru už sportovně.
25. zář 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa A vy se také snažíte, máte mrazáčky?
25. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketma jojo...v březnu jsem byla na KETU,bohužel v 6.týdnu revize,v srpnu na dalším,ten nedopadl....tak asi za měsíc další.Mrazáčky ještě máme
25. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufíku tak to můžeš být ráda ,žes malou měla ,lkaždej si v tomhjle věku neuvědomuje ty rizika ,je vidět žes byla na svůj věk vyzrálá ,klobouk dolu ..market zdravím i já si podle nicku pamatuju,tak holky at se daří
25. zář 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kámoška měla v 17l syna a ta běhala od kluka po zábavách a prostě se cítila ošizená o mládí a dodnes to říká ,že si nic neužila
25. zář 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo takový ženský bohužel jsou.... :unamused: musím říct, že já sem o nic nepřišla, ba naopak si myslím, že sem strašně moc získala :grinning: proto i ted možná dobře snáším ty neúspěchy, protože mám tu mojí prdelinku :grinning:
25. zář 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jé já bych ty čtyři klidně brala, chtěly bysme s manželem větší rodinku, ale ted budeme rádi, když pořídíme Danielce, alespon jednoho sourozence a manžel bude mít taky svoje vlastní dítko :grinning:
25. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufíku mangel teda není otcem holčičky?tak to je jasné ,že by chtěl mimíse ,to ten můj taky no ..ale s dárcem by nešel a ani do adopce
25. zář 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no ta nejstarší té kamarádky už je dnes 20ti letá :grinning:
25. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to my o adopci taky neuvažujeme, on miluje malou jako by byla jeho vlastní, ale moc si oba přejeme ještě to miminko :grinning:
@pikusa téda, tak to má už dospělou holčinu :grinning: Danielce je devět, deset jí bude v březnu :grinning:
25. zář 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no ono jí taky už bylo 40 :slight_smile:
ale má ted čtyřletou Elinku a 2letou Amálku :dizzy_face:
25. zář 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to je krásný :grinning: no já se už strašně těším na další mimi a Dádula na sourozence :grinning: pořád říká jak my bude pomáhat, to sem zvědavá :grinning:
25. zář 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 hele,mě za cca 14 dní porodí sestra....
a Mates říká,jak bude vozit kočárek aby miminko neplakalo :slight_smile:
25. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jak se pridava fotka ke kratke zprave??? Nevite?
27. zář 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered hele a to jde????
27. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no asi jo protoze holky tam vzdycky maji fotky, treba mindinka tamvzdy napise kolik malicka vazi a da fotky.... ja mam strach netusim co to joshik ma ale celkem me to desi.......pridam fotku sem,ale jak to bude videt netusim.... :frowning2:
27. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ten ke krásnej ..hele a nesnědl něco,alergie na jídlo ,svědí ho to ?to jsou flekance panejo..půjdete k doktoru?
27. zář 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahoj, no vypada ted priserne, ale jinak je moc krasnej..dekuju. My sme byli u doktora v nedeli rano, s tim kaslem a rymou, pry virus.A plice ciste.... Jenze kasle uz tyden a pridala se teplota. Vcera nesel do skolky a zustal doma a odpoledne se mu to zacalo objevovat( ta vyrazka), v podpazdi a na brisku...(nic neobvykleho nejedl) vecer sel spat ale furt se budil. Ve 22h plakal, mel teplotu a hlavne ta vyrazka se mu slila v obrovsky fleky po celym tele....tak se jelo . Tam doktor rekl ze to je alergie na neco.....dostal kapky fenystil a jeste mu prislo, ze neco slysi na plicich, tak udelali okamzite rtg a zjistili zapal plic :frowning2: .Bere antibiotika, ale ta vyrazka me dost desi..ma to trosinku lepsi nez vcera v noci, ale o moc neeeee...jinak teploty pres 38 a ted spinka...od zitrka jsou tu svatky do nedele...takze jestli nekam jet jedine zase na pohotovost :frowning2: ...nevim..JInak si to neskrabe....
27. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek