Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pepek007
22. led 2011

@luucia jj budeme ale začíná mě to čím dál víc děsit 😒 my taky hledali nejlepší místo, řešili zda starší a opravit nebo postavit nový asi cca 2 roky le nakonec jsme se rozhodli pro nový 😉 ale u nás než se na nečem shodnem to je umění :DDDD

sedmitecka
24. led 2011

@kenya83 ahojky, no já myslím, že KET budu mít nastejno s tebou, 5. nebo 6. února 🙂 🙂 , v neděli jdem na UTZ a podle toho se uvidí,...musí být až po ovulaci a tu já mívám 14.-15. den cyklu........držme si palečky 😉 🙂

paja23
24. led 2011

Ahojte, já si byla pro mrazáčka ve čtvrtek. Mám testovat 10-12 den. A 12den jdu na krev. Posledně jsem testovala ten 10. a slabá čárečka už tam byla vidět.

@ira- držím pěstičky, aby byly dvě čárky.

A ostatním, kdo se na ket chysta-ať vám to rychle utíká, dobře se rozmrazí mrazáčci a pak už jen // 🙂

sponiarka
24. led 2011

Ahoj chci se s někým popovídat jsem 12 den po ketu pořád mě bolí záda mam takový pocit žě příjde menstruace takový pocit mam vždycky před ní tak mám strach.

paja23
24. led 2011

Ahojky, taky pořád přemýšlím li mám či nemám příznaky před menstruací a porovnávám to s tím jak jsem se cítila minule. I když jsem teprve 5.den po ket. Tak to chápu, to čekání je vždy hrůza. Ale když už jsi 12 den, nechceš zkusit testnout a mít to za sebou?

vered
24. led 2011

Ahoj holcinky, kdepak se toulate?? Ja dnes byla na krvi, Hcg kleslo na nulu, tak to vypada, ze poletim v sobotu domu asi na 18 dni!! Jupi juhu!!! Kezby napadl snih!! 🙂
@paja23 hodne stesti, at to vyjde!! 🙂
@sponiarka Ahoj, ja mam po Ketech i Etech vzdycky bolesti v zadech- v krizi...a to i v pripade ze bylo tehu i ze nebylo...tak tezko radit..ale jsi uz 12.den to uz by jsi mohla testovat...kolika bunecna embryjka ti vraceli??
@ira13 Irush tak jak si na tom holka????

pepek007
24. led 2011

@vered jéé tak tě budeme mít v Čr jo? 😵 se neboj, že by tu sníh nebyl je ho tu mrak takže si ho užiješ dostatečně 😉 jinak my tu mámetaky krásně nasněženo, -2 a prosvítává sluníčko 😎
Já pořád čekam MS už třetí den a někde se toulá 😠 😠 😠 jsem vysadila popvé tenhle měsíc od porodu Ha a koukám, že to mám nějaký rozhašený chjo a já na ní čekám hlavně z důvodu abych hnedka zavolala do Caru a naplánovali jsme Ketík asi fakt na ten březen už zkusíme ho 😉 😅 njn ale s tímhle příspupem mojí MS ti bude zadlouho 😠

ira13
24. led 2011

@pepek007 proč bereš antikoncepci?
@vered Ještě jsem netestovala.V podbřišku mě tlačí při sezení a včera odpoledne mi bylo špatně.Honzík zvracel a měl průjem tak jsem myslela že jsem od něj chytla nějaký bacil,ale dnes nic. Na těhu nevolnosti je ještě asi brzo.Tak nevím jestl si to vsugerovávám.Zítra testnu ať mám jistotu nebo z toho zblbnu. 😀
@paja23 Dekuji také držím palečky. To se máš že tak brzy.U nás chtějí test 14 den a na krev 21den

vered
24. led 2011

@pepek007ahoooj... 🙂 No jo, ale ten krasny snih, to je urcite nekde tam u vas na jihu a ne v severnich cechach..no kezby..uz mame zarezervovane letenky.jupi.pepecku proc beres antikoncepci??To mi nejak uniklo...asi to budes mit ted trochu rozhazeny a Ty chce ket v nativu??To si pockej radsi jeste na tu pristi menses, aby jsi to mela vic srovnany.Ten brezen by mohl bejt v poho..ja to vidim taky na konec unora....jeste uvidim kdy prijde pani mrcha 😉 ..tak podle ni se zaridim. 🙂

vered
24. led 2011

@ira13 Tak to vypada nadejne 😉 , podle pocitu!!! Jupi kezby to vyslo, moc ti drzim palecky... 🙂 Zitra jo??Tak se tesim na dve carecky!!! papa 🙂

pepek007
24. led 2011

@ira13 no protože jsme dřív než aby malýmu byly 2 roky, tak druhýmo prcka nechtěli počnout proto jsem brala Ha až doteď vlastně a zároveň s tím jsme chtěli zkusit Ketík protože neveřim tomu, že když máme jednoho prcka z IVF, tak že by druhý šlo samo přirozeně a čekat rok a snažit se to fakt ne 😒

pepek007
24. led 2011

@vered všude bude krásnej teďka až přijedeš neboj padá tu každou chvili a ještě i má 😉 sníh jako sníh ..jen to brodění v něm 😀 no jasně, že to budu mít rozházený s tím jsem nepočítala nějak 😠 ale snad se to do toho března srovná 😉 já bych Ketík v nativu klidně chtěla ale u mě i předtím dříve bylo že jednou ovulka byla pak nebyla pak zase byla takže víceméně si myslím, že si to u mě budou chtít pojistit hormonama a v nativu to nebude ale čert to vem klidně s těma práškama hlavně aby to vyšlo 😉 njn základ je abych to teďka dostala - si myslim, že se to už v přístím cyklu srovná 😉 proto ten březen je ideálka jj hele jen aby jsme na ten Ketík nešly stejnej den jen jinej stát 😀 😀

pepek007
24. led 2011

@ira13 jj taky chci vidět // a pěkný kolejnice hele a hnedka po ránu jak sem přijdu nakouknout 😉

ira13
24. led 2011

@pepek007 Ono to tak většinou bývá že se to povede když nechceš.To by se to mohlo povést i přirozeně?

ira13
24. led 2011

@vered Taky bych čárečky chtěla vidět.

paja23
24. led 2011

@ira13-myslím, že 12. den už určitě bude něco vidět. Moc držím pěsti na ráno.Se máš, že už to budeš mít za sebou 🙂
@pepek007-taky jsem měla po vysazení antikonc. rozhašenou ms, ale stejně jsem do ketu rovnou šla.

kinguse
24. led 2011

ahoj holky,jen vás všechny zdravím a přeju všem brzké //. Pocitivě vás čtu,jen nějak nestíhám reagovat, v práci toho mám teď hodně. Ale vím vše,co se děje.
@vered ..jen přijeď,v Čechách je fakt nádherně. Takovouhle zimu,co dneska nastala fakt zbožňuje. Děti si to moc užívaj. Každopádně budeš muset Joshikovi pořídit pořádný sněhule a oteplováky 😉 ..bez nich to asi nepůjde!!!
@ira13 ..ty jo,tak držím na zítra palečky,určitě to vyjde!!!!
@pepek007 ..tobě přeju,ať mrška brzo dorazí! Ale byla by sranda,kdybys byla těhu,aniž bys to čekala,co? Tak uvidíš,když to do týdne nedostaneš,tak testni!
Holky mě za týden čeká konzultace u toho Mardešiče,tak jsem zvědavá. I když pochybuju,že se něco dozvím. Krev na horm.profil musí stejně nabírat 2.-4.DC a já budu asi 17. A u mě těžko říct, kdy MS dostanu,protože bez hormonů jsem většinou ani nemenstruovala,takže uvidíme. Zítra jdu jen na kontrolu po KETu, zda je vše OK,ale dál už nic řešit nebudu. Stejně musíme našetřit prašule...chtělo by to tiskárnu 😀 ..nebo vyloupit nějakou tatrabanku 😀 😀

christim
24. led 2011

Ahojte, chcela som sa opietat, kedy je dobre delat test po KET. teraz som 8.den po KET a 14 DPO 😕 Ďakujem

kenya83
24. led 2011

@ira13 držím palce na zajtra 😉 verím, že nájdeš // 😉
@sedmitecka páááááni to idem mať spolubojovníčku 😉 😉 😉 teším sa, že budem mať niekoho s kým budem prežívať do dlhé 14 dňové čakanie 😉 😉 😉
Ináč zajtra idem na hematologické testy 😉 konečne 😉

sedmitecka
24. led 2011

@kenya83 tak držím na zítra palce!!! já byla nakonec taky, minulý týden a teď netrpělivě čekám, jetsli je všechno ok 😉
no, to čekání je dlouhý a ještě bude hůř 😀 😀

pepek007
24. led 2011

@kinguse jj sranda by to byla i když jak se to vezme ale vzhledem k předchozím biochemickým těhu - přirozeně bych nad // mávla jen rukou a čekala, že to zas bude to samý jako předtím 😉 nooo to jsem zvědává na tu konzultaci čoveče co bude říkat na co se ptát a co se celkově dozvíte novýho 😉 musíš pak hnedka dát vedět a poreferovat hele 😉

pepek007
24. led 2011

@kenya83 tak to přeji ať ti dopadnou na výbornou a nic nejadou a zjistí, že jste v pořádku a že neni žádný problem 😉

pepek007
24. led 2011

@ira13 mohlo ale už 2x to bylo biohecmický těhu takže já si myslím, že pokud by se to včas nepodchytilo hnedka v začátku prednisonem ultogestanem možná i tim fraxiparinem, tak si mylsim, že by to skončilo stejně ☹ takže šance na // tu je ale na zázraky nevěřím a iluze si nedělám 😉 proto to chci dostat abych hnedka volala do Caru a objednala se dohodli jsme Ketík já už se na něj tak těším holky 😉 bojím ale zároveň těším co kdyby náhodou ... 😵

kinguse
24. led 2011

@christim ..no někdo už 8.den viděl //,ale asi je lepší počkat min.do 10. spíš 12.dne..pak už by to mělo být vidět. Držím palečky,ať je tam máš!!! 😉

christim
24. led 2011

@kinguse ďakujem, také som si to tak povedala, že lepšie počkat.... 12.den idem na krev... 😔

pepek007
24. led 2011

@paja23 noo to velice ráda čtu 😉 asi nebude v nativu a upraví si to práškama ale to už je fuk hlavně aby byl Ketík a povedl se 😉

vered
24. led 2011

@pepek007
@kinguse Jeeee to jste me potesily s tim ze je v Cr krasne...no s tim oblecenim nejak bude, braska ma o 7 mesicu strasiho kloucka tak nam neco pujci...max. koupime nejaky botky a bude to. Zimni bundu a cepici mame..hihi..
Ikdyz teda dneska sme tu meli 16 stupnu ve stinu a na slunicku to bylo na natelnik, nadherne jaro..ale zima je krasna a ..a Cechy take, uz se tak tesim,na rodinu,na kamarady, na zahradku na prochazky, na vlacek, na ceskej chleba a td atd atd..... no a asi budu min psat, 😉 ja totiz v Cr nemam na pc cas ani chut.. 😀 a hlavne porad je co delat..
@kinguse...hodne stesti pri tom pohovoru.at to dobre dopadne 🙂
@pepek007 a tobe zase s pani mrskou, at na sebe nenecha dlouho cekat 😉
Jdu do hajan holciny dobrou....
@sandol Sandoliku kdepak jsi??Nejak dlouho se neozyvas??? @luucia kdepak ty se schovavas? 🙂 nase tehulky jsou asi poradne unaveny!!!! 🙂 Tak hezky odpocivejte!! papa a dobrou noc 😵 😵

kenya83
24. led 2011

@sedmitecka tak si bola predsa na tých hemato testoch? Povedali Ti za koľko budú výsledky? Tak som zvedavá ako to dopadne 🙂

kenya83
24. led 2011

@sedmitecka ja idem na UTZ 14DC t.j. v utorok 1.2. 😉

ira13
25. led 2011

Ahoj, hlásim 12 den po KET sněhobílo 😢 😢
@pepek007 to se máš. Mě to nejde ani tak ani uměle.Otěhotnět můžeš ale bez léků se neudrží. Malého jsi také donosila díky fraxiparinu?třeba by stačilo při zjištění těhotenství nasadit léky,nebo to už je pozdě?