• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
Ahojte holky, tak u mě dnes hysterie, ráno jsem trošku zašpinila. Jsem dnes 16.den po ket. Dělala jsem si tt a vyšly krásný čárky, ale uplně se cítím jak ms, nafouklý břicho bolesti. Protože mám dlouhý cykly tak bych ji měla dostat zítra. Achjo, jsou to nervíky :frowning2: V caru mi řekli začít utroš polykat a zvýšit ethinylestradiol...
4. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja23 jejda kočko, drž se!!! t bude dobrý, když mám na testu dvě tlustice, prý troch špinění nebo i krvácení v době menses je normální......utroš máš polykat????, vždyť vaginálně je mnohem účinnější ne??? tak nožky hore a klid
4. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Ten Prednison beres kvuli imuno problemu a nebo preventivne? Kolik ho beres a v jakem davkovacim schematu? Jak dlouho pred KETem je dobre ho zacit brat?
4. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja23 neboj všetko bude dobrééé :wink: teraz hlavne kľudový režim a nestresovať sa. Špinenie je úplne normálne :slight_smile:
Bola si už na krvi? Kedy ideš na UTZ? Tiež si myslím, že by si mala utroš radšej vkladať nie papať, je tak oveľa účinnejší :wink: držím palčeky :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja23 Mne taky rekli, ze mam pri spineni a pri krvaceni polykat. Drzim palce, at Ti to dopadne lepe nez mne.
4. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja23 paja moja zlatá vy ste vkladali 1 blastocystu???? :slight_smile: Už som aj zabudla, je toho tu tak veľa :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky všem. JO mám utrogestan najednou místo vkládání polykat. Taky mi to přišlo divný, ale oni jsou odborníci. Dokonce mi řekli že to špinění může být z vkládání toho utroše. Na utz jdu až za 14dni na srdíčko. Na krev jsem nešla prý nemusím, když jsou pozitvní testy. Jojo a blastocystu mám jednu vloženou :slight_smile: Tak jsem nasadila klidový režim

Držím všem pěstičky na to velké úterý!
4. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paja23 držím pěsti,polehávej,špiní skoro každá druhá :wink:
4. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z já ho měla při IVF od OPU, teď jsem si ho nasadila dva týdny před KETem, jen preventivně, o žádném problému nevím.....dala jsem si půlku tablety denně nakonec....
4. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka No skvely, dost silne o nem uvazuju taky. Zadne vedlejsi ucinky jsi po nem nemela / nemas? A mas tablety po 5mg?
4. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z ano, mám 5 mg a vedlejší účinky na sobě nepozoruju...jen jsem teď trpěla nespavostí, ale to je z nervů z práce a KETu, ne z Prednisonu, myslím :wink:
4. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka OK, diky moc za info. Mne ted nevyslo 1. IVF s ukazkovymi embryi a v mrazaku mame jen 2, tak chci pro to udelat maximum. Imuno nam teda jeste nedelali - IVF mame kvuli nizkemu poctu spermii. Pristi patek jdu na UZ a uvidi se, jestli muzu jit na KET hned. Zustanes po KETu doma?
4. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z no nám první IVF taky nevyšlo i s ukázkovými embryi, teda chytlo se, ale zase pustilo :frowning2:a v mrazáku máme jen jedno jediné, tak uvidíme :frowning2:
doma nezůstanu, nechávám to osudu.....
6. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka zlatíčko už zajtra :wink: :wink: :wink:
6. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem, co mají zítra "VELKÝ DEN" ,přeji ať se zadaří :wink: :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcinky,nakukuju na¨vas, onemocnelo mi detatko. Vim, ze zitra ma hodne z Vas dulezity den a tak Vam chci vsem poprat hodne stesti a budu drzet palce at to dobre vyjde. Opatrujte se,papa :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandol @vered ďakujem veľmi pekne :slight_smile: Dúfam,že bude zajtra krásny a úspešný deň :wink: :wink: :wink: Joshíkovi prajem skoré uzdravenie :wink: To asi tá zmena podnebia a skok z tepla do zimy :angry: To bude dobréééé :wink:
6. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka
@kenya83

Preju hodne stesti!
6. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z ďakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky na zítra všem držím pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a podejte infošky..doufám, že u všech budou pozitivní :dizzy_face:
@sandol moc moc na tebe zítra myslím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@paja23 super, to mám radost, že máš // tak jen tak dál a budu se těšit na fotečku z UZ :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z děkujeme :slight_smile:

@kenya83 jojo, už je to za pár :wink: tak uvidíme....
6. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka halóóó kde si od rána? Dúfam, že je všetko ok a ketík prebehol v poriadku :slight_smile: My sme tiež v poriadku :wink: Ketík prebehol bez problémov, embryjko sa nám krásne rozmrazilo, vkladali mi už vyhatchovanú blastocystu (1-1/2 kvality) :dizzy_face: tak dúfam, že sa drobček krásne zahryzká :wink: sliznicu sme mali ukážkovú 13mm, tak verím že sa maličký už teraz v nej pekne vyhrieva:wink: .
7. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia krás na fotka u UTZ :dizzy_face: dnes ste mali screening? :dizzy_face:
7. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 ahojda, jojo, jsme vpořádku, jen byl dnešek dost hektický , tak tu jsem až teď :wink: KET proběhl bez zádrhelů, náš jedinej samotinkej bojovník se krásně rozmrazil, je to expandovaná blastocysta, prý ukázková :slight_smile:
tak uvidíme......rozhodla jsem se neležet, uvařila jsem večeři a zítra půjdu normálka do práce, nechávám to osudu....
jo a dostala jsem utroš a prednison, myslím, že ten prednison je dot na prd už teď, ještě že jsem si hoi nasadila už před dvěma týdny :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jak jste dopadly?? Já dobře...krev nabraná, v pondělí mám volat na výsledky, tak snad to bude OK a za 14 dní UZ :wink: Dneska mi dělala dr UZ asi 10 minut, pže potřebovala prcka přesně změřit kvůli tomu NT a on se hajzlík nechtěl natáhnout a pak si chytil hlavu ro ručiček..jako že už nás má dost...to mám v albu :slight_smile: byla to sranda :grinning: Měří už 4,5cm a roztahoval nožky, ale na to je ještě brzo :slight_smile:
@sedmitecka takže bylo jedno embryjko?? myslím, že je na prd jak utrouš tak i utrogestan dát až ted :wink: ještě že jsi doktorka a nasadila sis ho sama :grinning:
@kenya83 ty budeš odpočívat nebo budeš taky fungovat normálně jako sedmi?
7. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka tak to som rada, že ste v poriadku :wink: mala som o Vás strach :unamused: Takže expandovaná blastička??? Supeeeer a vie aj aká bola sliznica??? My sme už mali vyhatchovanú blastičku tak snáď sa už teraz pekne zavrtáva :wink:
musí sa nám to podariť!!!! :wink:
@luucia do práce nechodím, budem doma oddychovať ale fungovať budem normálne myslím domáce práce, prechádzky so psíkom atď. :wink: tvoj drobček je úžasný tak držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku. Snáď Ťa budeme so sedmiteckou nasledovať :wink: :wink: :wink:
7. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 věřím, že mě se sedmi budete následovat..obě máte ukázkovou sliznic a takový krasavce vám zaváděli :dizzy_face: Držím pěsti :dizzy_face:
7. únor 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 @sedmitecka ...tak holky, koukejte obě za cca 10dní hlásit // !!! Mooooc držím palečky :wink:
@sandolko..držím ti palečky,ať mimísek krásně roste a je vše v pořádku!!!
@luucia ..tééda,tobě ty týdny nějak utíkaj,tak se drží těhulko,ať to dotáhneš v pořádku až do konce!!!!!
Holky,já byla v tom Pronatalu, čekáme na výsledky,jedem tam v březnu,tak pak uvidím,co dál. Ale vypadá to opravdu,že jediná možnost bude ta dárkyně!!!! No,co se dá dělat, buď se smířit s jedním prckem,nebo jít do toho. Ale budu pro mimčo bojovat, malej by si mooooc přál sourozence,tak snad se zadaří.
@vered Tak jak se ti líbí v Čechách?...to tu máme krásně,co? :grinning: Určitě ti to na regeneraci psychiky zabralo,viď?!
7. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luucia ďakujem moja :dizzy_face:
@kinguse budeme sa snažiť o 10 dní zahlásiť // :wink:
8. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 Ahojky tak už máš bobíška u sebe? Já jedu na KET v pátek, tak doufám, že už se konečně chytne, všem hodně štěstíčka. :slight_smile:
8. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek