• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
Ahoj holky,

koukám, že řešíte neschopenku..já na ní bylo od první injekce stimulky..takže od září :wink: jsem zdr.sestra a děláme na směny, takže bych si nemohla měnit denní ze dne na den, když bych potřebovala na UZ :wink: A taky jsem měla ten OHSS, taklže mi nebylo nejlíp a byla sjem ráda, že jsem doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak ani nedošlo k ET..až za 2 měsíce a já byla pořád na PN :grinning: :grinning: 1.KET nevyšel a já byla pořád na PN a jsme na ní pořád..takže já jsme vlastně od září v kuse na PN :grinning: :grinning: :grinning:

@vered ahooooj, to je dobře, že jste dobře dojeli, ale kosa je tady strašná co :stuck_out_tongue_closed_eyes: to pro vás musel být šok :unamused: ale od soboty má být snad líp..kolem 5, 6 stupnů, alr to je pro vás furt zima :sweat_smile:
@sedmitecka ani utrouš ti nedali? :confused: a nasadíš si ho už před KET nebo až po?
2. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka ja už od dnes vkladám utrogestan tak ak si ho ideš nasadiť aj ty vkladaj už od dnes :wink:
@luucia ahooooj tak ako tehuľka?
2. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 dobrý...už mi je konečně dobře :dizzy_face: dokonce jsme včera i večeřela..což pro mě ještě do včerejška bylo skoro scifi :grinning: tak snad už to bude OK :wink: Myslím, že jsi se rozhodla dobře s tím jedním embryjkem :wink: Určitě to bude bojovník :dizzy_face:
Se těším na pondělí..to bude zpráviček a určitě všechny dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@luucia ďakujem verím, že som sa rozhodla správne :wink: áno pondelok bude pre túto diskusiu naozaj deň D :wink:
2. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@luucia ne ne, nedal mi nic, naštvak mě, bylo to dost narychlo a odfláknuté, jen šup šup, n tak to v pondělí uděláme :confused: :confused: ale já jsme sám sobě lékařem, takže prednison zobu už dva týdny a utroš si začnu zavádět od zítřka asi, protože polde bazálky je dnes ovule a ovitrelle jsme píchli v pondělí večer....
2. únor 2011 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 a kolik zavádíš toho utroše denně??? já si ho dám od zítřka asi, abych měla jistotu, že je po ovulaci už...
2. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nevíte, jak dlouho po píchnutí ovitrelle má nastoupit ovulace ???, 48 hodin???
2. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka budem zavádzať denne 2-2 :wink: takto som to vždy, nikdy som dávku nemenila :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka do 36hodín :wink:
2. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 hm, tak to ji mám právě teď :grinning: :grinning: :grinning: včera večer jsme na tom zamakali :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 tak si od zítra dám stejnou :wink:
2. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Utrouš jsme brala stejně jako kenya....do ket 2-0-2 a po ket 2-2-2..v den jsme ho polykala :wink:
2. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka myslím, že dávka 2-0-2 úplne stačí, pokiaľ si hormonálne OK a ovulácia chodí, žena by mala mať sama dostatok progesterónu.
2. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ok holky, dík, šupnu si ho, pro jistotu :slight_smile:
2. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holcinky moc Vas zdravim.. :slight_smile:
@sandol :slight_smile: :dizzy_face: sandoliku, let byl jakz tak, cele letadlo spalo, krom Josika kterej byl hyperaktivni a neustale me utvrzoval v tom ze jsme v letadle :grinning: ...pak se valel po podlaze a dalsi jine kousky, nakonec jsem vytahla portable dvd, co mi muz sehnal od znameho a tak jsem mela na hodku a pul klid a pak usnul 10 minut pred pristanim... :grinning:..no to se mi pak spatne slo do autobusu s batohem taskou a spicim dvanactikilackem...pak mi nastesti prinesli z letadla kocar... :slight_smile:
Doma dobry, privitani prima, dnes jsem byla navstivit dedecky a vikend budu u brasky. Josik uziva snehu a ani ta zima mu moc nevadi, jen se nechce moc oblikat. ze snehu je nadsen. Jak se citis Ty?? Doktori sou nekdy pekne netaktni....Pri prvnim tehu jsem byla v nemocnici skoro dva mesice a rano me vozili na ultrazvuk...byla tam mimo jine i dost neprijemna doktorka, nebo co to bylo....a asi po mesici kdyz me zase videla tak prej na mne....co??? Ty si jeste nepotratila?????? :frowning2: Muzu Ti rict ze jsem byla v soku...
Hlavne bud v pohode..nervy to je to nejhorsi....ikdyz Ti rozumim...ten doktor mohl byt mnohem citlivejsi...
@sedmitecka sedmitecko ja pri ketech v nativu take nikdy nic nedostala,krom ovitrelle a vidis dokonce jsem otehotnela a porodila zdrave dite.... :slight_smile: ..podezrely to urcite neni ,neboj :wink: ja naopak jsem zastance, ze cim min hormonu..tim lip...
2. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@luucia Ahooj Luci, zima je to jo, ale 5,6 stupnu to uz je teplo....to je v pohode. Jeruzalem je vysoko a vecer je tam vzdycky zima, i v lete a kdyz fouka vitr tak je to neprijemny..horsi je ze mame zimu tady doma...v pokoji, kde spime mame rano jen 10 stupnu.....tak sme nabaleny jako pumpy :grinning:
A co Ty uz konecne papkas?? Ty jo 5 kilco dole..to je dost...a s Anetkou jsi to mela take tak??? mne v tehu celkem chutnalo...hlavne mozarella a kysele okurky...s Josikem ..A pri prvnim, to byla holcicka...sladke a jahody :slight_smile:
Tak at uz te ty nevolnosti prejdou :slight_smile:
2. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 Ahojda, citim se celkem ok...i v tech minus deviti to slo :slight_smile: ,prece jen jsem 28let zila v CR a tak to zvladam. :grinning: Joshik si to take uziva, sice nejsme venku 3hodky, ale ty dve klido zvladne...slunicko tu nemame.....zato obcas inverze... :unamused:
Budu drzet pesticky na toho sedmeho...at to vyjde a sliznice at jeste povyroste :slight_smile: papa
2. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vered Ahojky vítám tě v Čechách. :slight_smile:
Chvilku jsem tu nebyla.Trochu jsem marodila. doktor neví co se mnou . Vše je v pořádku a embroušci se nechytají.Poslal mě na imuno tak uvidíme.Mezi tím mi nabídl IUI to je zdarma,tak to možná zkusím ať se něco děje. Jo a řekl mi že jsem s partnerem krátce a může se to ještě povést přirozeně.
2. únor 2011 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ira13 Ahoooj Irush, dekuju :slight_smile:
Tady snad marodi vsichni :unamused: ....... a uz jsi dobra???
IUI urcite zkus...to je super, treba to zrovna bude to pravy.....moc Ti drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2011 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vered Jéééé taky tě tu vítám v Čr mezi námi kočko :wink:
3. únor 2011 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@vered ďakujem snáď bude perinka tá práva pre moju bublinku :wink: Tak si to teda užívajte v ČR :wink:
3. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vered děkuju za dodání optimismu :slight_smile: já vím, že čím míň hormonů, tím líp, ale aspo\ň utrogestan jsem čekala :slight_smile: , ale zvádnem to i bez :wink:

@kenya83 no jasně, že bude peřinka ukázková :slight_smile: už se nám blíží pondělí :wink:
3. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka veru už sa nám to blíži :wink: V pondelok ráno o 9:00h. mám volať na embryológiu :wink: ty si máš volať o koľkej??? a ktorý DC budeš v pondelok? Ja budem 20DC :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 volat mám mezi 8,00 a 8,30 :slight_smile: a budu 19DC....
3. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

@sedmitecka
@kenya83 Holky, tfuj tfuj, blíží se Vám to, tak Vám přeju, ať jde všechno jak po másle :dizzy_face:

Já se dneska objednala poprvé na endokrinologii, chci abych měla štítnou žlázu pod pravidelným dohledem. ice moje hodnoty nejsou tak hrozné, ale v CARu udělají krevní testy vždy jen před ET a pak už se o to nezajímají, takže chci pro klid duše mít vše pod kontrolou :wink: Prostě se chci na KET připravit na 100% :grinning:
3. únor 2011 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka takže mi ešte pred 9:00h. stihneš podať informácie o embryjku???
@drndapetka vidím, že sa tiež poctivo pripravuješ na Ketík :wink: :wink: :wink: tak nech Ti všetko dobre dopadne :wink:
3. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 jasná zpráva, hned to sem napíšu, stejně budu doma jen čekat na odpolko, kdy pojedem na KETík :slight_smile: vzala jsem si dovču, v práci si myslí, že jedu lyžovat :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka moc děkujeme :slight_smile:
3. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka budem tu čakať na tvoje správy, ja Ti správu podám hneď po 9:00h. verím, že to budú pozitívne správy :wink:
Takže lyžovať hej :grinning: :grinning: :grinning:
@drndapetka ďakujeme :wink:
3. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
3. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek