• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
@kenya83 Haluz, testovat takhle brzy! Tfu tfuj, jen at carka sili!
12. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 jůůůůůů, já to věděla, přivolala jsem to včera!!!!!! hurááááá, krása!!!! hoď foto.
já teda odvahu nemám, já to nechám až na to pondělí :confounded:
12. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 no je tam, o otm není pochyb :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tenhle tyden je tu prekvapive hodne pozitivnich tehotenskych testu :slight_smile: Kenya, od pondelka jsi ctvrta, fakticky!

Ja porad s tim KETem nevim - vcera (10DC) byly folikuly jeste dost drobny, tak jdu jeste na kontrolu v pondeli, jestli neco naroste. Achjo. Nikdy jsem problemy s ovulaci nemela, je mozny, ze je to po tom IVF takhle rozhaseny? Vetsinou mam ovulaci 13DC :unamused:
12. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z ďakujem :dizzy_face: @sedmitecka ešte ale ani z ďaleka nemáme vyhraté, takže sa zatiaľ teším len naozaj opatrne :slight_smile: skúsim testnúť opäť v pondelok to by už mala byť čiaročka zas o niečo silnejšia :dizzy_face: V pondelok na valentína ideme s manželom niekde na večeru a chcela by som mu pripraviť valentínsky darček v podobe pozitívneho testíku :dizzy_face: tak snáď bude čiaročka len a len silnieť :dizzy_face: Sedmi som z teba napnutá a tiež Ti prajem tak skoré // :dizzy_face:
12. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z štvrtá???? kto mal ešte pozitívny testík???
12. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 Z jinych diskuzi :slight_smile: z jedne verejne (KET) a z jedne soukrome (obe prirozene, po dlouhem snazeni), ale asi ty holky znat nebudes.
12. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 moc ti to přeju, to bude krásný valentínský dáreček, třeba ho taky budu moct manželovi dát....uvidíme :wink: já mám tak velký strach z toho testu, že to fakt nechám na to pondělí.....možná se k tomu ani neodhodlám :confused: :confused: :confused: bojim se fakt moc......vážně necítíš na s obě žádný příznak?
12. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_z no, něco pravdy na tom čínském riku Králíka asi bude, teď se tu těhotní o sto šest :wink:
12. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka aj ja som mala veľký strach, ale dnes ráno keď som vstala som si povedala, že teraz alebo nikdy. Chcem to vedieť!!!! :dizzy_face: Išla som sa vycikať a presne o 3 min. som sa šla pozrieť na výsledok s malou dušičkou a strašne rozstrasenáa ale stálo to za to za tie // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak veľa, veľa odvahy :dizzy_face:
12. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka nemám naozaj žiadne príznaky ani bolesti brucha len sem-tam cítim pichnutie v prsiach ale to len fakt niekedy :dizzy_face:
12. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 Ahojky už jsem po KET, zavedli mi poslední embryjko, koukám, že už si testovala a potichonku gratuluji, mám z tebe radost :slight_smile:
13. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mindinka tak to som rada, že už máš drobčeka u seba :wink: teraz hlavne oddychuj a nohy hore :wink:

Ja som dnes opäť testovala a myslím, že čiaročka je už naozaj krásne viditeľná :dizzy_face: Kiež by nám to už teraz dopadlo dobre a dočkáme sa aj my malého drobčeka :dizzy_face:
@sedmitecka tak čo? rúčka nesvrbí??? :wink:
13. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 ahojda, čárka krásně sílí, krása!!! ne ne, mě ruka nesvrbí, kupodivu, protože mám hrozně velký strach, pobolívá mě bříško...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
pořád čekám, že mě začnou aspoň bolet prsa nebo žaludek a nic, tak ztrácím pomalu optimismus :unamused:
13. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka žiadne negatívne mysšlienky :wink: musíš byť optimista a stále veriť až do poslednej chvíli :wink: ale ja byť tebou tak určite testnem nech to už máš za sebou :slight_smile: uvidíš, že sa Ti uľaví :slight_smile: niečo mi hovorí, že objavíš // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 no teď už počkám na tu zítřejší ranní moč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děkuju, snad máš pravdu ......
13. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kenya83 a u tebe se něco už změnilo, myslím tím, cítíš nějaké změny? já pořád nic, jen to břicho, a to mě vyděsilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka budem Ti veľmi držať palčeky nech aj ty objavíš na teste // :wink: zajtra je valentína, bol by v tom čert keby Vám to nevyšlo :wink:
13. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka nič mi nie je, bruško nebolí :slight_smile: a ni prsia nebolia len sem-tam cítim také pichnutie v nich :slight_smile:
13. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,omlouvám se že Vám sem takhle lezu.Já mám po 2.ketu roční holčičku :sweat_smile: .
Chce to až tolik neodpočívat,myslet pozitivně ale ne nějak upnutě na to jak to dopadne,netahat nic těžkýho,nekoupat se ve vaně s teplou vodou atd.My jsme čekali 4roky a když jsem přestala bláznit že teď to MUSÍ VYJÍT!!!!,tak to zrovna vyšlo.Mám za sebou 2xET a 2xKET.Přeju Vám hodně síly a štěstíčka a brzy ty největší a nejsilnější kolejnice// na testu. :wink:
13. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@imiska24 děkujeme za pozitivní energii :slight_smile: s tím odpočíváním jsi mě pobavila, to jsem totiž ještě od KETu nestihla, normálně chodím do práce a funguju, jako obvykle, jen tu vanu a sex jsem vynechala, a okna jsem taky nemyla :grinning: :grinning: :grinning: ...jenom prostě ty nervy začaly te´d pracovat, kupodivu až dneska, doteď jsem byla úplně vyrovnaná :wink:
no, nějak to každopádně dopadne :slight_smile:
13. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@imiska24 ďakujem za podporu :dizzy_face: ani ja nejako extrémne neodpočívam, včera som dokonca povysávala a umyla kúpeľnu :dizzy_face:
13. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Kenya,tak já teda nijak extra neodpočívala,ale vysavač jsem vytáhla z komory až po porodu. :grinning:
13. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Sedmitečko,kam chodíš do CARu?
13. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@imiska24 tak keby som vysávač vytiahla až po pôrode tak to by teda u nás v dome ale vyzeralo :grinning: :grinning: :grinning: Astma by už bola istá :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás luxoval přítel,to jako né že by jsme devět měsíců neluxovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@imiska24 do Pronatalu v Praze

@kenya83 tak jsem to nevydržela - a na testu sněhobílo :frowning2: :frowning2: :frowning2: , tak aspoň že tobě to vyšlo!!!!
13. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka tak predsa si to nevydržala...ale prosím Ťa nevešaj hlavu nádej stále je :wink: testni zajtra ráno z ranného moču. Ono je to u každého individuálne, neznamená to, že keď vybehli mne // na 5 deň musia aj tebe :wink: držím silno palce :wink:
13. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Sedmi, je jeste dost brzo. V duchu doufam, ze budou //
13. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,

my byli od čtvrtka na horách..bylo to super :dizzy_face:

@kenya83 teda čárky máš jak vymalovaný :dizzy_face: radši potichounku gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: kdypak jdeš na krev??

@sedmiteckA už jsem ti to psala vedle...já měla hooodně slabýho ducha až 8.den..každý to má jinak a 7.den mi ti přijde opravdu brzy..kdy jsi měla minule //??
13. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@luucia dakujem :slight_smile: ale zatial len opatrne a potichucku :slight_smile: na krvicku a sono ideme 21.2. tak snad sa budem moct tesit.
13. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek