Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

paja23
14. únor 2011

@kenya83-krásné čárečky,, to je ale šikovná blastocysta, ukázat čárky tak brzy 🙂 Taky potichounku gratuluji 🙂 To se máš, že jdeš na utz tak brzy, není nad klid. Tak doufám, že budeme mít obě výborné zprávy. Já jsem dnes 26.den po KETu. Bývá mi už docela dost zle, ale stále občas špiním. Tak se moc bojím, aby vše bylo v pořádku i když všichni tvrdí, že se to v těhotenství běžně stává. Naposledy jsem testovala před týdnem. Určitě to zase v týdnu zkontroluji 🙂

@sedmitecka -já posledně měla slabounkého ducha až 10.den, tak držím pěsti.

amalka_78
14. únor 2011

Ahoj holky, můžu nakouknout? Dnes jsem byla podruhé na KET, už vás sleduji nějaký čas - omlouvám se za šmírování 🙂 a včera večer jsem si poctivě pročetla všech 72 předchozích stránek a musím říci, že jste mi dodaly dost optimismu, tolik dvoučárkovaných testíků jsem snad v žádné diskuzi ještě neviděla 🙂 Moc a moc gratuluji maminkám (některým úplně potichounku) a úplně všem přeji, ať je rok 2011 pro nás ten nejšťastnější 😉

mindinka
14. únor 2011

Ahojky holky tak dneska jsem třetí den po KET, začíná mně pobolívat v podbříšku, tak snad je všechno v pořádku. 🙂

mindinka
14. únor 2011

@amalka_78 Je to taky můj druhý KET, tak hodně štěstíčka at se mimi drží 🙂 Kolik máš zavedených embryjek?

amalka_78
14. únor 2011

@mindinka nechala jsem si zavést dvě embryjka, obě jsou blastocysty (dnes šestý den). Jinak o mimi se snažíme už více než čtyři roky, mám za sebou dvě IVF (bohužel s hyperstimulačním syndromem a ležením v nemocnici) a jeden od začátku nepovedený KET (hned první den KETu přišla mrcha). Tentokrát by mělo být vše v pořádku, sliznice dnes byla OK, dokonce jsem svoje bublinky viděla na ultrazvuku. Taky moc a moc Tobě, sobě a nám všem držím palečky, jednou to vyjít musí 🙂

mindinka
14. únor 2011

Já mám zavedený jedno poslední embryjko taky jsme měli PK, tak doufám že se zadaří, První IVF se nepovedlo to jsem měla 2 embryjka a první KET taky ne , to jsem si nechala taky 2 embryjka a tak nám zbylo poslední a v pátek jsem si pro něj byla, dala jsem sem fotku po transferu 🙂

amalka_78
14. únor 2011

Páni, fotku po KET jsem ještě neviděla, dodneška jsem ani nevěděla, že by něco mohlo být hned vidět. Mě dnes paní doktorka dělala ultrazvuk poprvé, při ET a KET jsem ho nikdy neměla. Asi mě chtěla trochu uklidnit, že tam opravdu jsou, nějak se těm mimískům ke mě nechtělo.

mindinka
14. únor 2011

@amalka_78 Jo jo mám fotečku když mi ho tam dali tady na tom to neni moc vidět, ale na tý fotce, je krásně vidět tečka mimi.

mindinka
14. únor 2011

Tady je embryjko po KET 🙂

amalka_78
14. únor 2011

@mindinka Škoda, že taky nemám fotečku, mohla bych se na ty svoje zlatíčka dívat a tiše doufat.... Kdy si budeš dělat test? Mě dneska MUDr říkala, že dříve než za 15 dní to nemá smysl, ale holky tady mají // už za pět dní. Jenomže když si uděláš test pátý den a máš jen / tak stejně nevíš, jak jsi na tom. Ale 15 dní to fakt nevydržím ... 🙂

mindinka
14. únor 2011

Já budu testovat příští pondělí, to bude desátý den po KET a nebo si mám zajet na krev. Kam chodíš do CAR? Já jezdím do Brna Sanatorium Hellios 🙂

amalka_78
14. únor 2011

@mindinka já jezdím do Prahy k Apolináři a testit se chystám taky v pondělí. Manžel má totiž v úterý svátek, tak potřebuji den na to, abych tu dobrou nebo špatnou správu nejdřív vydýchala. Když to dobře dopadne, budu mít pro něj dáreček 🙂

mindinka
14. únor 2011

No tak to je hezký, tak at Ti to hlavně dobře dopadne, mně dneska odpoledne začalo píchat v podbříšku, tak jsem si na chvíli lehla a pak už to ustupovalo, ted už mi je zase dobře. 🙂

mindinka
14. únor 2011

@amalka_78 Tak to tu budeme spolu na testík 😀

drndapetka
15. únor 2011

@kenya83 ahojky kočenko, mám z Tee strašnou radost, jsi pro mě motivace 🙂 Já si teda nechám transferovat embrijka dvě, tak snad to taky vyjde jako minule. Je neuvěřitelný, že když zavedete jen jedno embrijko, že máš takový bojovníčky 😵 To já bych měla strach zavíst jen jedno, navíc dvojčátka by mi nevadily, stavená jsem na to dost ( myslím postavou 😀 ) tak se drž a žádné nervíky, tentokrát to vyjde 😉

mindinka
15. únor 2011

Ahoj holky jak se dnes máte? Mně je dneska docela dobře, sem tam mně píchne v podbříšku, ale jinak mi nic neni, připadá mi, že ten čas nějak pomalu utíká. ☹

sedmitecka
15. únor 2011

@paja23 ahojda, vážně ducha až 10. en, a na desítkovém testu?? a počítáš do toho i den KETu nebo ne? já jsem dnes 8. den po KETu /když nepočítám den KET) a na testu fakt pořád jako včera téměř neviditelný pidi duch....vidím ho asi jenom já 😉

kenya83
15. únor 2011

@drndapetka ďakujem pekne 🙂 som šťastná, že mám takých bojovníčkov 😉 tentokrát veľmi verím, ale stále je tam nejaký strach 😒 tak snáď nám to dopadne dobre 😉
@sedmitecka tak ako to vyzerá? Je tam aspoň malinký náznak ducha??? Moc na teba myslím 😉
@mindinka ahooj 🙂 neboj ono to utečie rýchlo, pozri na mňa dnes už 8 deň 🙂 držím palce, aby si konečne onjavila tie vytúžené // 🙂 🙂 🙂

sedmitecka
15. únor 2011

@kenya83 ahoj, no asi špatně, včera byl náznak ducha asi půl hodiny po limitu a dnes nic....sice byl dnes jiný test a ne mamatest, ale nic.....

kenya83
15. únor 2011

@sedmitecka ☹ ale ešte stále nie je nič stratené 😉 rozhodujúca bude krvička 😉 dovtedy tam nádej stále je 😉 držím palce, aby si to zvládla aj v prípade, že bude konečný verdikt negatívny 😉

amalka_78
15. únor 2011

@mindinka Ahoj, mě ten čas taky hrozně pomalu utíká, o víkendu jsem byla v práci a těšila se, jak budu po KETu odpočívat, ale teď se šíleně nudím. Nejraději bych se dala do uklízení, ale manža mě pořád zahání do postele, jako kdybych byla smrtelně nemocná 🙂 No, aspoň, že mi dovolí jít se vyčůrat 😀

mindinka
15. únor 2011

@amalka_78 Ahojky tak to se máš, já neležím, akorát občas polehávám, už aby bylo pondělí a nebo by mi stačila neděle, ted už to prostě vyjít musí. 🙂

mindinka
15. únor 2011

@kenya83 Ahojky jak se daří, doufám, že si těhu užíváš. 🙂

kenya83
15. únor 2011

@mindinka myslím, že na užívanie tehu je ešte priskoro 😉 To si budem užívať až keď mi to potvrdí doktor 😉

mindinka
15. únor 2011

Kdy jdeš na kontrolu? Ale aspon víš, že ti to vyšlo, hodně štěstíčka i nadále. 🙂

amalka_78
15. únor 2011

@mindinka Takže přesouváš testík na neděli? 🙂 To já to snad do pondělka vydržím, neodvážím se testovat dřív než za sedm dní.

mindinka
15. únor 2011

@amalka_78 Ne vydržím to do pondělka, to budu mít 10 den po KET, nechci to zkoušet dřív. Holt někdo má štěstí a ukáže se jim čárka na testu hodně brzy, já to pokoušet nebudu. Dneska jsem 4 den po KET 😀

amalka_78
15. únor 2011

@mindinka Tak to jsem ráda, že mě v tom nenecháš, je to fajn, že budeme testovat spolu. I když myslím, že pátý den mě bude svrbět ruka, snad to vydržím 🙂

mindinka
15. únor 2011

@amalka_78 No já mám koupený testy ještě v kabelce od minula, co se nám KET nevydařil, tak jsem říkala taky, že to dám chlapovi, aby to někam zamknul, aby mně to nelákalo. 🙂 Ty jsi z Prahy? My bydlíme kousek od Vlašimi okr.Benešov, jestli ti to něco říká??? 🙂

amalka_78
15. únor 2011

@mindinka Jo, to mi říká, manžel byl před několika lety v rehabilitačním ústavu v Kladrubech, to je kousek (teda jestli se nepletu). A že nejezdíš do CARu v Praze, není Brno trochu z ruky? 🙂 Já jsem ze Štětí, mám to na kraj Prahy 20 minut a k Apolináři max. 1,5 hodiny, záleží na provozu. Výjimečně to stíháme i za 40 minut 🙂