Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kenya83
2. bře 2011

Ahojte 😉 @misa.patrik koľký deň po KET si ? Aj mne vkladali vyhatchovanú blastocystu jednotkovej kvality 😉 Možno je u teba na // ešte skoro 😉 Skús testnúť o 2 dni 😵 držím palce 😉
@vered veredko moja milá tak ako sa majú bobáčikovia??? 😵

vered
2. bře 2011

@misa.patrik To je mi lito... ☹ ☹ , kolikaty den jsi testila???? Ne kazdy ma hned vysoky HCg....jestli to bylo teprve 8.den po Ketu...

kenya83
2. bře 2011

@mindinka tak ako sa máš tehuľka? 😉 a čo s UTZ? Ideš dnes alebo až v piatok?

vered
2. bře 2011

@kenya83 Ahoj! 😵 No to bych taky rada vedela jak se tam maji...nejak nic moc nerikaj 😀 . Trosku tu poklizim a varim obed, Josik je u babi, kolem 12 si pro nej dojdu, takze zatim pohodicka. Konecne me prestal tlacit zaludek...no a vcera sem byla desne unavena.....proste sem spala pres den s malym 3 hodky a vecer sem usnula kolem pul desaty!! Nechapu! A co TY? Jak se citis, odpocivas???? 😉

kenya83
2. bře 2011

@vered no celkom to ujde, snažím sa odpočívať, ale nie vždy sa to dá v domácnosti 😵 Kedy sa chystáš testovať koľký deň po KET? 😉 Ako je u Vás 😵 Určite musíte mať krásne slnečno 😵 A čo nie sú u Vás žiadne demonštrácie? Dúfam, že je u Vás kľud lebo to je des čo sa to robí v tých arabských krajinách 😒

vered
2. bře 2011

@kenya83 To mi rikej, od rana tu uklizim, peru a docela me to i dneska bavi, akorat ted sem zasedla k pc, ze si trochu oddychnu... 😀
Demonstrace tu zadne nemame.....slunicko sviti, asi je i teplo. Tady je treba ve stinu 14 a na slunci 22 a tak clovek musi bejt oblecenej a pak se svlikat. Ale zatim jsem nebyla dnes venku!
Testovat jeste nevim, moc jsem o tom nepremyslela, ale 10.3 mam narozky tak mozna v ten den...bud si je zkazim, nebo budou stastny!! Ale mozna je to jeste brzo, u mne se to Hcg zacne ukazovat az tak ten 12.den...ne jako u Tebe 😀 😵 😵

kenya83
2. bře 2011

@vered veredko tak budem držať palčeky, aby tie narodeniny boli krásne a šťastné 😵 😵 😵 Závidím Ti to teplúčko 😵 😵 😵

mindinka
2. bře 2011

@kenya83 Ahoj mám se docela dobře, až na ty nevolnosti, na ultrazvuk pojedu v pátek, ještě počkám. A jak se daří tobě? 🙂

kenya83
2. bře 2011

@mindinka takže ťa trápia nevoľnosti? Ja sa mám fajn, chvalabohu nevoľnosti nemám 😵

mindinka
2. bře 2011

@misa.patrik To je mi líto, ale někomu se to třeba ukáže až dýl na testu, ještě tam nějaká naděje je. ☹

mindinka
2. bře 2011

@kenya83 Ale neni to kazdy den, někdy mně to vzbudí v noci a kránu a potom už je to dobrý.

mindinka
2. bře 2011

@spunda Ahoj já bohužel taky nechápu to označení, já u svých embryjek jsem nic ve zprávě neměla pouze že jsou ve tvaru blastocysty. Taky ti neporadím bohužel.

vered
2. bře 2011

@kenya83 diky moc. Chtela jsem se zeptat, nebolelo Te po transferu v krizi?? Me ted po kazdym transferu tak ten druhy den zacne bolet v krizi, ale pokazdy.A pak to trva celou dobu co cekam na vysledky, chvili boli chvili ne.... Ikdyz sem tehu ikdyz nejsem, je to hrozne neprijemny, boli mne takhle i pred menses, ikdyz do te mam jeste hooodne daleko. neznam nikoho koho by to taky bolelo...

kenya83
2. bře 2011

@vered nebolelo ma v krížach nikdy, len som pociťovala na druhý deň po transfere také pichanie v podbrušku a potom to prešlo 😵

spunda
2. bře 2011

@misa.patrik Ahojky moc děkuji za vysvětlení,je toho tolik co se tady člověk dočte a zase je o něco chytřejší.Moc děkuji za palečky i já tobě držím palečky ve snažení 🙂

spunda
2. bře 2011

@mindinka ahojky nevadí už mi poradila misa.patrik já to vyčetla z té zprávy o zmražení ale i tak moc děkuji za odpověd a držím palečky 😉

misa.patrik
2. bře 2011

@kenya83
@vered
@mindinka no jsem 9 den po KET 6 ti denni kultivace,zatim nekrvácim ale picha me zespod jak by mela dojit MS uvidim jeste budu testovat ..

mindinka
2. bře 2011

@spunda Moc moc děkuji, já jsem do pátku nevydrzela a byla jsem u doktora, miminko tam je vypadá to na 5tt, mám i fotečku a zatím je to v pořádku. Jsem štastná. 🙂

mindinka
2. bře 2011

@misa.patrik Já když to po druhé nevyšlo, tak jsem taky nekrvácela, až když jsem vysadila léky tak dorazila MS ☹
Líp to nafotit nešlo ☹

kenya83
2. bře 2011

@mindinka ty si teda prípad 😀 tak si predsa nevydržala 😵 😵 😵 supeeeeer teším sa s tebou 😵 takže vidno plodový vačok a aj žĺtkový?dnes si 21 deň po KET však? škoda, že ti to nejde krajšie vyfotiť.

mindinka
2. bře 2011

@kenya83 Dneska jsem 19 den po KET, a je to tam, na fotce to je lip vidět, bohuzel to sem lip nevyfotím, ale od neděle za týden jedu do Helliosu tak už bude určitě fotka lepší. 🙂

kenya83
2. bře 2011

@mindinka aj Ti povedal koľko meria vačok? Teším sa na ďaľšie fotečky. To si bola pri svojej gyndoške?

kenya83
2. bře 2011

@sandol sandolko moja milá posielam Ti silné objatie 😵 😵 😵

vered
2. bře 2011

@mindinka Je Mindinko, driv nez jsem precetla ,ze jsi byla na ultrazvuku ,jsem videla ze tu mame nejakou fotecku a marne sem dumala co to asi muze by!???? 😀 😀 A ono to Mindinky ultrazvuk!! 😉 Jsem moc rada, ze uz bylo videt dnes!!! Tak jen tak dal 😵 😵 😵

mindinka
2. bře 2011

@kenya83 Ne ne neříkal kolik měří, ale že to odpovídá přes 5tt, byla jsem u svého doktora. 🙂

mindinka
2. bře 2011

@vered Veredko moc děkuji i tobě strašně moc a moc štěstíčka a at se mimi drží. 😉

ronecek
2. bře 2011

@mindinka Ahojky a pěkný den 🙂 Já při prvním IVF skoro jen ležela, ani ven jsem nechodívala a nepodařilo se. U druhého jsem sice taky políhávala, ale jinak jsem dělala vše, vařila, uklízela a věčně seděla u počítače. No a zadařilo se. Poprvé jsme si nechali zavést 2 embryjka. Ostatní byly slaboučké, tak doktor říkal, že nemá cenu je mrazit. ☹ Tak jsem musela jít na vše znovu. Taky jsme nechali zavést 2. Tentokrát jsem měla jiné dávkování, tak vyjíčka byly jako bomba. Zůstaly nám 4 embryjka 😉 Chci si nechat zavést 3. Dále už je nemrazí. Tak je škoda je jen tak vyfouknout. No ale záleží, zda se nám všechny čtyři krásně rozmrazí 😉 Jsem zvědavá. Já beru listovku, Ečko, Bčko a piju kontryhel. Na čaje od Mojžíšové jsem koukala na nějaké stránce. To jsi koupila v lékárně nebo přímo v nějaké spešl prodejně? Návštěvu jsme si včera užily. Děcka se pěkně vyřádily. Jednou vylitá voda, podruhé slivovice. Ale byli šťastní, že můžou být spolu. Dneska jsem zase s kamarádkou byla v MC Klokan. Tak jsme zase trošku spočly a děcka se vylítaly a pohrály si 😉 Pěkný den

mindinka
2. bře 2011

@ronecek Ahojky no já při prvním IVF jen tak polehávala,ale taky jsem dělala všechno a nepovedlo se a při prvním KET jsem ležela poctivě a taky se nepovedlo. A ted jsem neležela a dělala jsem všechno a zadařilo se, taky ti to moc přeji, hlavně hodně štěstíčka. Já jsem ty čaje a vitamíny dostala od kamarádky, ona si celou sadu obědnala na netu, jí to pomohlo taky tak to nepotřebovala a poslala mi to. 🙂

ronecek
2. bře 2011

@vered Ahojky, tak jsem vás tady rychle pročetla 🙂 Bříško už je teda o něco lepší? 🙂
Domík je vysoký 92 cm. Kolik má Joshik? Řádící a vztekací období máme taky. Nejhorší je to, když jsme někde na návštěvě a máme jít domů. To se pěkně začne vztekat a řvát. Dneska jsme byli v mateřském centru. Minule tak šíleně křičel, že nechce jít domů, tak jsem měla dneska hrůzu, co bude. Ale musím zaklepat. Dneska v pohodě.
Jinak období, kdy chtěl být pořád se mnou už máme snad za sebou. Teď by šel snad i z čertem. Vůbec se ničeho a nikoho nebojí 😀 Bordel tady máme pořád. Pokojíček bude mít v patře. Zatím mám strach ho tam nechávat. Sice po schodech chodí pěkně, ale přec noc nevíš, co by se mohlo stát. Ložnici máme dolů. Všechny hračky má zatím v obýváku. Tak si to dokážeš představit. Všechny stavebnice, skládačky vždycky vysypává. No prostě, hrůza. Já to většinou uklízím odpoledne jak jde spát a pak večer, než ho jdu koupat. Ale podlaha se tady vytírá denně ☹ Nejraději ještě chodí do kuchyně a vyhrabává věci ze šuplíků. Pak je hledám po všech možných koutech 😀 😀 😀
Ty brďo, tak s tím kontryhelem nevím. Zkusím mrknout na diskuzi o kontryhelu, pak písnu.
Dneska jsem ve zdravé výživě koupila to Tahini. V pátek se vrhnu na hummus. Už se těším🙂
S kámoškama bylo dobře. My jsme pokecaly, pojedly, popily. Děcka se vyřádily. Jsou to čísla 😵
Přeju pěkný den. Mrknu na tu diskuzi a večer ještě písnu. Papa a opatruj se 🙂

ronecek
2. bře 2011

@misa.patrik Ahojky, taky Tě tady vítám 🙂 Z testíku si zatím nic nedělej. Já po druhém IVF testila 14 den po ET. Taky jsem měla jen jednu čárku. Ale už 11 den mi doktor podle ultrazvuku řekl, že je tam váček. Takže jsem věděla, že se mimi zadařilo. Ale na testíku nic nebylo 🙂 Od 11 dne po ET jsem ležela v nemocnici s hyperstimulákem 🙂 Teď se chystáme na KETík. Měl by nám vycházet někdy koncem březnam. Už jsem moc nedočkavá 😠 Tobě přeju hodně štěstíčka 🙂