• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

6. ledna 2017 
Terko, taky dokážeme u grilu sedět celé hodiny.....a to ještě když se slaví,to je něco :grinning: ......ale je super,že máte taky kam vypadnout....myslím tak odreagovat se ...na chalupu :sweat_smile: .....a ty lidi,to jsou fakt někdy dobytkové,co všude je za bordel.... :angry: .....Renap,ti nepíše protože ví,že by prohrála :grinning: ....máš to v kapse :wink:
Teď jdu kouknout na telku,ať se odreaguji,pak na vás ještě mrknu :slight_smile:
A jinak,právě mi napsala sestra,že ji s malým pustí asi v pátek domu,tak už se těším jak si pokecáme a juknu na malého přes nett :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj je to super, mít kam zdrhnout před městem.
Renap právě tipovala, že se chytí jeden embroušek a bude to kluk. :slight_smile: Takže spíš doufam, že vyhraje. :sweat_smile:
To je dobře, že sestru už pustí domů, to bude drbárna co? :grinning: Chápu, taky bych chtěla všechno vědět. A kdy pojedeš malího okouknout naživo?

Dneska to tady balim, jdu do sprchy a pak možná zkouknu Sáblíkovou, pokud u toho neusnu. A od čtyř fandí manža hokejistům... :grinning:
24. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, uplne jste mi naladily na letni pohodicku venku u ohnicku. tohle taky miluju..... :sunglasses:

Jano8, ja ted mam cekat na MS a podle toho jak to dopadne se ozvat. pokud dorazi mam se objednat na 12dc na utz a pripadnou druho IUI. protoze ted to nejak nevyslo, folik byl v ten IUI uz prasklej. tak premyslim, ze na druhou IUI pujdu a pokud nevyjde ani ta, tak se domluvim rovnou na IVF.

Terko, ja to beru tak, ze pry normalne ovuluju, manzel ma spermio v pohode a presto se nam nedari. pred malym ani ted. a hlavne ten vek. nechi byt zase uplne stara matka, tak proste uz nejak asi zacinam resit radikalne. porad se jen cekalo a nic se nedelo a ted mi nejak dochazi trpelivost.
24. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko děkuju opsala jsem si mail a zítra ti pošlu vyfocené testíky jen mi je zmenší pošli zpátky a já je uložím do alba :slight_smile: jsi moc hodná :slight_smile: A kdy vlastně testíš? V pátek? Budu na tebe myslet :slight_smile:
Holky dneska mě bolí nějak víc břicho , tak jdu do hajan :slight_smile: Pa zítra
24. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky kde vás dneska všechny mam? :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady!!!Do deseti jsem spala po noční a pak jsem pádila s malou na cvičení :slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak ji se vyspinkala? :slight_smile: Probudilo tě sluníčko? :slight_smile: já když venku svítí slunce tak jsem po noční nemohla nikdy spát
25. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no dneska je tam teda opravdu nádherně.
Kdybych si vyndala lehátko na terasu, tak se určitě dneska spálím :grinning: :grinning: :grinning:
Naši malí "avantíci" se taky ještě vyhřívají venku, v sobotu si pro ně peláším. Nakonec jsme nechali PK, všechny se zatím stále vyvíjejí, jednomu se moc nedaří :frowning2: Tak snad ti ostatní to zvládnou.
25. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné odpoledne holky,
nějak nestíhám, dnes nemám kolegynku, tak dělám i její práci. :unamused: Za chvilku už končím, tak se moc těším
ven, asi půjdu s hafanem na procházku.
Co děláš Ilčo ty? Jak se cítíš?
Avant, ať ostatní mimísci se pěkně vyvíjí a ty odpočívej, to je budeš pěkně zahřívat, držím moc palce.
:slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
avant to sluníčko je pěkně navnadí aby vydželi a když se pěkně vyvíjejí tak je to OK :slight_smile: a v bříšku se pak v sobotu pěkně zavrtají :slight_smile:
Evženie teď jsem přišla z procházky sla jsem se psem naproti Fildovi ke škole, je tam fakt teplíčko :slight_smile: Jinak jsem ráno zvracela a je mi od žaludku pořád divně,Zítra jedu na krev, tak jsem zvědavá na HCG snad bude vysoký :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

venku je tak kráááásně. Čekám na manžu až přijde z práce a půjdeme na dlouhouuuu procházku :wink:

Terko, doufám, že zítra budeš hlásit //. Přece jsis byla pro testy //. :wink: Držím palečky.

Avant, tak to je super novina. Je skvělé, že se vyvíjejí dále. To určitě vyjde. Odpočívej a těš se na ně :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
venku je opravdu náááádherně, tak ráda bych šla ven ale copak můžu? Sedím doma s ledovým kapesníkem na tváři a modlím se aby pusa nebolela až to bude přicházet k sobě. Ale co, poslední moudrák už je venku tak to mám aspoň za sebou. Musím se pochválit, jsem holka statečná, zvládla jsem to, hurááá :slight_smile: Ale ještě před dvěma hodinama jsem měla "bobky" :grinning:
Avant, nech malé "avantíky" pěkně vyhřívat ať načerpají energii a sílu na sobotní zavrtání :grinning:. Držím palce a za pár dní přeju //.
Ilčo, zítra přeju hcg dvojnásobné a aby to byly ty dvě princezny :slight_smile:
Lucie, super, že kontrola srdíčka dopadla dobře. Tak to vypadá, že budete mít nějakého neposedu a čiperu :grinning: On se malý ale do porodu vyřádí v bříšku a pak bude jak andílek :slight_smile:
Terko, zítra vem ty správné testy co koupil manžel a myslím, že Renap má výhru v kapse :slight_smile:
Jo a ještě k tomu co jsi psala: moje řeč, dokud je člověk živý a je tu, tak se s tím ostatním nějak popere.
Já mám takovou radost z toho sluníčka, to má člověk hned lepší náladu :slight_smile: Zase trochu začínám věřit, že všechno bude fajn. Asi ne hned, ale snad to všechno dopadne :slight_smile:
Evženie, zdravím, doufám, že jsi hafana na procházce utahala :slight_smile:
Jedna11, Pantomima, Jana8 zdravím a držím palce ať už brzo objevíte //.
A kdepak je dneska Lucinda, dneska měla UTZ,co? Už se těšíme na fotečky, tak kde to vázne :grinning:
25. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinam to je mi tě líto :frowning2: tak buď statečná :wink:
Lucindo co ty v natalu a co zub?Ještě bolí nebo už je to dobrý :slight_smile:
Terko poslala jsem ti tu fotku. Vydržela jsi a budeš testit zítra nebo už jsi testila? :grinning:
25. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po noční, když pálí slunce taky moc nespím, ale na dnešek byla služba výživná, tak jsem padla za vlast, ale jen na tři hodinky :frowning2: , klidně bych pokračovala :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinam, jsi statečná holka. Už to máš za sebou. Huráááá. Mě čeká zubař v pondělí a určitě neprojdu jen tak.
To doufám, že se malý vyřádí už teď. Ani jsem něčekala, že ty kopence budou tak silný. A to je prý teprve začátek. Tak uvidím... Zrovna teď zase kope. Nelíbí se mu asi, že sedím :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ilčo, hcg určitě bude vysoké, ty příznaky tomu nasvědčují. Moc Ti přeju ty dvojčátka, tak dej zítra vědět. :slight_smile:
Janinam, chudino, fuj zubař, hlavně, že už to máš za sebou, jsi šikula. Já se budu muset taky objednat, ale
stále to odkládám, vůbec se mi tam nechce, protože u mě je to pak na víckrát. :confounded:
Lucie, to jsou skvělé zprávy, že je vše v pořádku.....asi budete mít divocha nebo, že by si to vybral teď a pak
byl hodňoučký.....
Lucindo, co UTZ a co dělá zub, už nebolí ?
Terko, co Ty? už jsi testila nebo čekáš do zítřka, držím palce, abys hlásila //.
25. únor 2010 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Až teď jsem dorazila domů, jdu vás dočíst.

Ilčo fotku už jsem ti poslala zpět. :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, vypadá to tu na pořádnou těhu nákazu :grinning: držím všem palečky at mimísové a hcg krásně roste a my ostatní se snad taky brzy dočkáme :sweat_smile:
Terkoo zítra budu vyhlížet // nebo i /// test :grinning:
u mě stále při starém, jsem 35DC a stále čekám na ms, dneska mě pěkně pobolívá břicho (trochu i divně) tak snad brzy ta toulavá potvůrka dorazí :angry: nebo at nechodí vůbec :sweat_smile: :pensive:
25. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna11 já tvé rozhodnutí chápu... Přeju ti, ať už vyberete cokoliv, aby se to povedlo nejpozději na první pokus. :slight_smile: :grinning:

Ilčo zítra mam den D. Už mi bolí břicho, jsem neustále nafouknutá, ráno teda bylo krutý... To jsem myslela, že to bude průjem, ale nic z toho nebylo, ale tyhle pocity mam během dne vícekrát. A už začínam cítit i prsa. Tak snad jsou to jen dobrá znamení. :confused:
Ježiš, ty už zvracíš?? To je fofr. :frowning2: Ale je to dobré znamení... Zítra budu držet palce. :slight_smile:

Holky dneska bylo opravdu krásně, i když jsem si to užila jen cestou na oběd. Snad už to takhle vydrží. :slight_smile:

Avant držim palce, do soboty už to budou siláci. :wink:

Evženie to si to v práci teda užíváš. Manžela to čeká od pondělka, kolega zítra končí a nový v nedohlednu... :angry:

Lucko děkuju, snad ty testy nezklamou. :grinning:

Janinam co pusa? Snad tě to moc nebolí. :unamused: Koukej si pořídit nějaké bolestné. :grinning:
To je jasný, že všechno dobře dopadne. :slight_smile: Taky je mi dneska hned líp, když bylo venku tak krásně.
25. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gambrinuska koukej tu teď být co nejčastěji, tady se tě to šíří... :grinning: :grinning: :grinning:
No já ho budu taky vyhlížet. Ale stačí mi //, nemusim mít furt něco extra. :grinning:
Ze by,??? Tak ať ta mrcha už nechodí. Co test, nezkoušela jsi?
25. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky
Gambrinusko,že by? :sweat_smile: ......držím moooc palečky a ať se mrcha neukáže aspoň 9měs. :wink: .....to víš nákaza vypukla tady divoce a to je super,tak chytni bacil taky a nepusť ho :slight_smile:
Terko, já to myslela taky že Renap prohrála,protože ty budeš mít po tak dlouhém boji holčičku a chlapečka :sweat_smile: .....budu tak napnutá a když přijedu hned z práce tak zapnu nett a budu věřit že tam nájdu od tebe // :slight_smile:
Ilčo,na tebe budu zítra taky myslet ať je hcg vysoké a ty se můžeš těšit z dvojčátek :dizzy_face:
Janinam,to je super,že už máš moudráky za sebou.....a teď si hezky připravená na IUI a neboj ono se to povede....chápu tě,že už přemýšlíš tak aby jste tzv. nenatahovali čas,taky tak přemýšlím....kdy teď očekávaš ms?
Lucindo,jak si dopadla na kontrole a už te přestal zoubek zlobit?
25. únor 2010 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Och holky,pardon.....
já jsem to spletla....první část patřila Janinam s těma moudrákmi a pak s tím IUI to patrilo Jedna11.....doufám,že jsem Vás nedomotala :grinning:
25. únor 2010 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani8, ms cekam v nedeli, ale uz jsem ji tak nejak cekala dneska. Boli mi bricho a tak nejak to citim, ze je tady nejdyl do soboty. asi zkusime jeste tu druhou IUI a pak se zkusim domluvit rovnou na IVF. vcera jsem o tom mluvila s manzou a rekl, ze to necha na mne. ja nejak nemam na to zase pul roku zkouset IUI. uz jsem po tech pokusach a zklamanich tak vysosla, ze bych uz to nejak chtela vyresit. a jako Ilca bych si prala dvojcatka, tak proc nezkusit rovnou IVF. pokud by se nepovedla ani ta, tak holky fakt nevim.

Terko, zitra moc drzim palce. verim ,ze tam BUDOUUUU a moc ti to preju. a pak at je vse v poradku a za devet mesicu mimiska v naruci nebo rovnou dv
25. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna,proč házeš flintu do žita....ještě můžeš klidně být těhotná....jen aby si nebyla překvapená :wink: ....a kdyby to náhodou nevyšlo,tak zkuste ještě druhou IUI a pak možná ani nebudete potřebovat IVF.....přeji Ti to :slight_smile: .....chápu Tě,že už chceš mít co nejrychleji mimi v bříšku ale neboj ono to vyjde :wink: a dvojčátka,jo? :sweat_smile: tak to je asi větší pravděpodobnost u toho IVF nebo ne?.....ale klidně zkus nejdřív IUI a pak uvidíš,i když možná už nebudete potřebovat nic :wink: ...držím palce
25. únor 2010 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani8, hazim flintu do zita protoze uz na sobe poznam MS. uz tolikrat jsem to zazila, ze se to neda nepoznat. Zitra zacnu spinit a v sobotu je tady. kdyz jsem byla tehu, tak jsem to mi bricho vubec nebolelo, jen malinko treba jednou , dvakrat za den a pak uz vubec. ted se to prave stupnuje, nejdriv malo a cim je to bliz k mrse , tak tim vic boli, tak proste vim, ze prijde. moc diky za hezky slova, moc to pro mne znamena.
a co ty? pujdete jeste do IUI? nebo jak to mas ty?
25. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani8 dvojčátka jsou sice krásná představa, ale když teď pozoruju, jaké má jedna kamarádka problémy s uržením jednoho mrňouska, tak mě ta touha po dvojkách trochu přechází. I když sousedi čekají dvojčátka a zatím bez problémů,... No ještě nemam ani //, tak nemá cenu spekulovat. :slight_smile:
Zítra napíšu až dorazim z práce, takže nejdříve po páté hodině.

Jedna to mi mrzí, že máš takovéhle vyhlídky... :frowning2: Ale naděje umírá poslední... :slight_smile: Je dobře, že jste si to s manželem ujasnili. Držim palce, ať se dvojčátek dočkáte.
Moooc dík. To zase nebudu moct ráno dospat. :grinning: I když mě posledních pár dní stejně budí WC. :angry:
25. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna,tak to mě mrzí,že to takhle až moc dobře znáš....ale i tak nějaké procento tam je a nikdy nevíš jak se to může projevit :wink: ....my jsme zatím na tom tak že zkusíme naposled ještě IUI s indukci jestli si to nerozmyslím do doby co jedeme do Nat.
Holky,jdu na kutě, už se mi nějako zavírej oči..... :pensive: ....tak pa pa zítra,budu na Vás myslet Terko,Ilčo.....držím palečky :wink:
25. únor 2010 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, supeeeer :wink: , další dobrá zpráva....Lucinda,taky před testem běhala ráno kolem 5hod na záchod :sweat_smile: ,tak už to máš jistý zítra tam to budou kolejnice jak vyšité :slight_smile: ....chápu tě z těmi dvojčátkami.....mě upřimně by stačilo aspoň jedno,hlavně čím-dřív tým lépe a hlavně ať je zdravé :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, pamatuju se, ze i ja mela behani v noci na zachod. Nejvice prave na zacatku a pak ke konci, kdyz uz byl malej velikej. tak to vypada dobre. Drzim palce.
Jani8, tak to mame stejny, posledni IUI a pak IVF. tedy pokud nam to v Natu a pojistovna schvali.
25. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna,skoro jo,ale já musím ještě čekat na schválení injekcí na IUI.... :frowning2: ...proto jsme taky přemýšleli,že jestli nemáme jít rovnou na IVF když i tam se čeká,ale ještě jednou IUI vyzkoušíme a když budu po něm doma,tak snad se to povede.....a mezitím kým pojedeme na IUI tak se budeme snažit doma :slight_smile: ,i když tomu moc nevěřím ale co kdyby :wink:
25. únor 2010 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek