Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

janinam
23. bře 2010

Jé Pantomima, tak než jsem to odeslala, tak jsi psala ty. To jsme se minuly, chi chi 😀
GRATULACE 😀. Příště už průkajda, tak to je super.

l.u.c.i.e
23. bře 2010

Janinam, uvidíš, jak dopadneš pozítří. Co ty víš, třeba cystu nemáš... Jen nervíky 🙂
Jak vy to děláte, že když jdete k obvodní, tak vám udělá všechna vyšetření... No a asi u mě je to tím, že musím v práci chodit na preventivní prohlídky k nim, tak ta moje už to dál neřeší.

pantomima
23. bře 2010

tak fotky zatím nedám, mám vybitý baterky ve foťáku, nemůžu to tedy stáhnout 🙄

velikostí odpovídá 6+5, podle PM 7+3, ale je to počítaný podle pravidelnýho cyklu 28 dní a že byla ovulace 12.den, což tedy u mě absolutně neplatí, protože IUI bylo až 18. DC, no, pak se v tom mám vyznat, že jo 😀

l.u.c.i.e
23. bře 2010

Pant, proč myslíš, že mám 2 termíny porodu. Právě proto. První je podle PM, což vůbec neodpovídá, jelikož jsem měla prodlouženou stimulku a ten druhý termín je až podle ET. Takže ve svém pasu mám něco mezi. 🙂

pantomima
23. bře 2010

lucie- já vím, vždycky jdou dva termíny, Terka se ale narodila absolutně mimo oba dva typovaný, od jednoho o týden dřív, od druháho dokonce o tři a psali mi, že se narodila ve 40.týdnu 🙂

l.u.c.i.e
23. bře 2010

Pak se má na to člověk spolehnout 🙂 Ještě, že my víme, přesný den, kdy jsme do toho přišly 🙂

pantomima
23. bře 2010

no, teoreticky ano, ale po IUI jsme měli 2 dny intenzivně sexovat. takže je třeba i možný, že to bylo až doma 😀

lucinda3
23. bře 2010

Pant, Luci díky za info ohledně krve, no po mě zatím žádnou nechtěli se divím 😕 Screening bude teď v pondělí, poradna asi ne, tak se zeptám, je to divné...Mám 0 Rh+, do zprávy z porodnice mi psali při dalším těhu AB0 inkompatibilita, ale ta by měla hrozit těhulkám s Rh- ne? No nebudu rozumbradit, je krásně mastím pryč 😀
Janinam uvidíš jak Gynex, mně fakt pomohl, a tenkrát i před malým mi upravil cyklus a po měsíci užívání jsem otěhotněla. Tentokrát mě aspoň zbavil cysty, nebo k tomu min. přispěl 🙂 Budu moc držet palec!
Frčím pro malýho, zítra mám dovču, takže ve čtvrtek papa!

vendulak
23. bře 2010

tý jo holky, vy jste toho napsali tolik že než sem to všechno dočetla tak sem to zase zapoměla 😀.

Každopádně Pantomi tobě moooooc gratuluju!!! A ty si teď tedy těhulka po IUI? Můžu se zeptat po kolikátém? 😉

A máte pravdu holky venku je nádherně! Jsem měla objednaný na dnešek v lékárně vitamíny, a máme to do ní docela kus, ale když bylo tak hezky tak sme si tam s pejskem vyšli pěšky a nasávali to sluníčko 🙂. A taky sem poprvé letos dala prádlo schnout ven 🙂.

Terce taky na zítra moc a moc držím palce! 😉

jana8
23. bře 2010

Slunečné odpoledne 😵
Taky jsem Vás dočetla a už pomalu nevím na co jsem chtěla reagovat , tak snad na některou z Vás nezapomenu 😀
Ilčo,děkuji.....já jedu na hematologii na Lochotín.....objednali mě za dva týdny ,tak doufám,že výsledky budou rychle záleží to jestli stihnu ještě teď začít dlouhý protokol před IVF (co si myslím,že asi těžko) anebo si počkám další měsíc ☹ ....ale hlavně ať je vše ok......tobě taky držím palce,ať nevolnosti vždy ustojíš a výsledky krvi máš dobré 😉
Lucindo,to je super,že zoubek už je v cajku 😅 Užij si krásné počasí a zítra dovču vychutnej v plný kráse třeba procházkou 🙂
Terko,držím palce na zítra,ať se v Natu domluvíte a vše Vám hezky vysvětlí a ty si můžeš užívat už jen hezké slunečné dni v novém stavu 🙂
Pant, gratuluji a jen tak dál ať všechno klape jak má 😉 Na svatbu vše připraveno?A co tvé pocity?
Vendulák,pokud si dobře pamatuji tak Pant otěhotněla po 1.IUI 🙂 Taky jsem už prádlo dala ven a teď už ho jdu dožehlit, to je hned něco jiného když je venku tak hezky 🙂
Jo holky a dnes v práci jsem se dozvěděla o kolegyně která má malou holčičku asi rok a půl po 1.IVF a teď je v 6.týdnu a podařilo se jim to doma.........to je nejdřív to nejde,člověk musí do centra a pak ani člověk neví pomalu jak a je to tady .....já chci taky 😔

pantomima
23. bře 2010

vendulak- jj, po prvním IUI a v nativním cyklu, jsem šla do natu jen tak na vyšetření, dr na mě koukl, řekl, že jsem před ovulkou, ale že mám přijít ještě za 5 dní, tak jsme přišli, píchli jsme vyvolávačku a odpoledne byla IUI a chytlo se to 😵 , první dítě mám taky po 1. IUI, ale tenkrát jsem neměla ovulace vůbec, PCO a já nevim, co všechno ještě, cca 10 dní jsem píchala gonadotropiny, pak vyvolávačku a už to bylo 😀

ilca1
23. bře 2010

Janinam jojo chodím ke Krčálovi do Chotěšova , ty taky? 🙂
Mě budou taky dělat zítra první náběry ale mam fakt strach jak to tam vydjchám bývá tam hrozně lidí a jen málo místa na sezení , si budu trávit místo stejně na záchodě ☹
pantomima gratuluju 😉 máš fotečku 🙂 ?já byla ve čtvrtek 7plus jedna a mimís měl 9 mm 🙂

pantomima
23. bře 2010

foto těhu bacilka vloženo, tak zhluboka dýchat a sublimovat skrz obrazovku!!!! 😵 😉

pantomima
23. bře 2010
gambrinuska
23. bře 2010

pant krásná fotka 😉
holky jak dlouho a jak často a kam jste si píchli ty gonadotropiny?? ☹ aměli jste ty levnější nebo ty dražší? dozvimse to ve čtvrtek, ale chci být aspon trochu informovaná, mam zas náký depky 😔

pantomima
24. bře 2010

Pěkné ráno všem!

Já si píchala injekce do zadku, nejdřív jednu ampuli, pak dvě, ale jsou to už tři roky a vůbec si nepamatuju, kolik jsem platila 😒
teď jsem tady našla první těhu průkazku, tak až ji teď dostanu, tak budu mít srovnání, co je jinak a co stejné

janinam
24. bře 2010

Pěkné dopoledne,
Pantomima, krásné fotečky, ještě jednou gratuluju 🙂 Přeju ať vše probíhá tak jak má. V sobotu je váš velký den, co? Jaké jsou pocity? Jsi nervózní?
Ilčo, tak na dnešek držím palce. Taky chodím do Chotěšova, možná se tam jednou potkáme 😉 Čekárna by tam opravdu mohla být trochu větší, ale snad to zvládneš 🙂 Pak dej vědět.
Jani8, držím palce aby si na výsledky z hematologie moc dlouho nečekala a aby byly v pořádku. Pak hurá do dalšího snažení
😀
Vendul, držím palce ať za pár dní hlásíš //. Kdy chceš testit?
Gambrinusko, na zítra držím palečky. Určitě ti všechno podrobně vysvětlí, neboj 😉 Já už mám nervy, bojím bojím ☹
Škoda že má Lucinda dovču, chtěla jsem se zeptat, kde sehnala ten Gynex. Nevíte holky kde bych ho mohla v Plzni sehnat?
Lucindo, dneska samozřejmě přeju krásnou dovču, počasí ideální, paráda 🙂
Ostatní zdravím.

m.evzenie
24. bře 2010

Krásné dopoledne,
počasí opravdu nádhera.
Lucindo, vybrala jsis skvělé počasí na dovču, tak si to pěkně užij. 😅
Janinam, já taky gynex užívala dřív a koupila jsem ho sice v Klatovech, ale v nějaké zelené lékárně by ho mohli mít i v Plzni.
Tak držím pěsti, aby Ti pomohl a bylo snaženíčko úspěšné. Jak jsi na tom?
Ilčo, jak Ti bylo, dnes na kontrolu držím palce, aby bylo vše v pořádku. 😉
Pantomima, krásné obrázky. 🙂
Gambrinusko, držím palce na zítra.
Terko, jak jsi na tom ty? Jen odpočívej a užívej si sluníčka.
Avant, Vendul, Jani, Lucie a ostatní zdravím a užívejte sluníčka.

janinam
24. bře 2010

Evženie, uvidím zítra jak dopadne UTZ a zkusím se zeptat v Plzni někde v lékárně, snad ho seženu 😉 Chtěla bych ho vyzkoušet, četla jsem, že hodně holkám pomohl, tak bych ho chtěla vyzkoušet na ty moje cysty. A co tvoje zkušenosti?
Sama nevím, jak na tom jsem. Uvidím zítra jak dopadne UTZ. Ale kvůli těm cystám mi nechtějí dát hormony na růst folíků, tak nevím. IUI asi taky nepřipadá v úvahu, protože na té straně kde je vejcovod je i cysta a endometrioza, takže nejsou asi ani folíky ☹ Minule právě hrozil doktor laparkou, tak uvidím, co zítra vymyslí ☹
Taky myslím na Terku, dneska je asi v Natalartu, že? Tak držím palečky aby bylo vše v pořádku 🙂
Ostatní ještě jednou zdravím. Užijte si krásný den 🙂

m.evzenie
24. bře 2010

Janinam, já ho užívala asi tři měsíce a upravil se mi cyklus, ale pak když jsem začala jezdit do Nat, tak jsem to nechala pouze
na doktorech a přestala jsem ho užívat. Určitě bych ho pak zase užívala pokud by bylo domácí snaženíčko, ale to si musím
ještě počkat. Tobě moc držím pěsti, aby jsi na laparku nemusela a mohli jste se snažit nebo podstoupit ivf a brzo se dočkat
vytouženého snu jako my ostatní snažilky. 🙂

terka82
24. bře 2010

Ahoj holky. Jsem doma z Plzně... ☹
Embryo má 5mm, což odpovídá 6+0, ale já jsem 7+3. V kombinaci se špatně rostoucí krví to vypadá nijak valně. Myslím, že tuhle bitvu opět prohrajeme. ☹ 😢
Příští středu jedeme znova na UTZ, pak už snad konečně budeme chytřejší.

A teď jdu zdechnout někam do kouta. Opatrujte se.

pantomima
24. bře 2010

terko- to je mi líto, ale nevdávej to, třeba to nakonec dopadne, jen mimi nebude žádnej golem ☹ , s těma problémama od začátku třeba ani tak rychle růst nemůže 😨

m.evzenie
24. bře 2010

Ahoj Terko, moc jsem na Tebe myslela, to je mi líto, ☹ ale buď silná a nevzdávej to, pěkně s mimískem bojujte, sice mě se
to řekne, ale uvidíš, že to bude ve středu lepší, moc moc držím palce, aby bylo.Jen odpočívej.

vendulak
24. bře 2010

Ahojte holky! To je dneska zase nádherně, že? 🙂
Pantomi jé hned po prvním jo?! 😀 Super tak já si tě budu brát jako příklad 😀 😉.
Terko je mi moc líto že zprávy nejsou moc optimistické ☹. Ale dál vám moc držím palce aby jste to s miminkem vybojovali!!! 😉
Janinom no kdy chci testit ani nevím 😀. 14dní od IUI budu v pondělí 5.4. Ale myslela jsem že testu už 4.4. den před to má příťa narozeniny tak bych případně měla ten nejkrásnější dárek na světě 😀. Ale my odjíždíme v pátek na dovolenou na chatu na Velikonoce tak sem si říkala že bych testla už v ten pátek, abych kdyžtak mohla příťovi koupit něco k tomu testíku za dárek, ale pak si říkám zase že je to blbost že to je děsně brzy. a bude to tedy zase nejistota a navíc že kdyby tam ty // měli být tak budou nejkrásnější na světě sami o sobě i bez něčeho dalšího 😵. Takže to asi nechám na toho 4.4. I když malilinko se v koutku duše bojí, že jestli tam bude zase jen / tak budu na jeho narozeniny zase naopak akorát smutná ☹.

ilca1
24. bře 2010

Ahoj holky jsem konečně doma 😝 u doktora jsem čekala necelé 3 hodiny 🙄 to byla hrůza ještě že když jsem přišla šla na řadu paní co seděla tak jsem si sedla hned po ní, je tam totiž jen 6 míst na sezení a nás tam bylo 17 😕 fakt strašný první dě hodky jsem statečně vydýchávala ale pak to šlo 😝 stihla jsem to naštěstí na záchod.Jinak mimisek je v pořádku odpovídá přesně 8 týdnů a vypadá jako puleček 😀 fakt jako pulec od žabičky 😀 přidam fotečku.Zítra ještě musim vydýchat tu hematologii a pak až 13.4 poradna.
Terez hlavně že mu bije srdíčko , velikost může dohnat, ještě to nevzdávej ☹
Ostatní zdravím

jana8
24. bře 2010

Krásný den Vám všem 🙂
Janinam,děkuji,už se nemohu dočkat ...och to čekání.....s tým Gynexem ti neporadím,ale já bych se na to zkusila zeptat v lékárně ...koukala jsem na něj na nettu....vypadá že je asi fakt dobrý....tak držím palce ať ti pomůže 😉 a taky na zítra ať se ti laparka vyhne obloukem 😉
Terko, buď statečná a neházej flintu do žita,držím mooooc pěstě aby bylo vše v pořádku ....jen hezky ho uvnitř hýčkej a jen oddychuj a uvidíš že zůstane na 9měs. spojený pupeční šnúrou ......moooooooc na tebe myslím
Vendul,tak to tě chápu,já bych to asi tak dlouho nevydržela,když bych byla na tvém místě a věděla že bych mohla dát příteli ten nejkrásnější dárek na světe .....taky mě to tak přibližně za měsíc čeká,že bude mít přítel narodky a když jsem se ho ptala na dárek,tak mi řekl,že dítě......a já tomu bláhově věřila,že bych mu ho mohla dát,že budu v čekací době,ale teď už vím,že je to marný,teď jsem v čekací době ale na hematologii......a aby se to povedlo doma o tom pochybuji ☹
Ilčo,tak to si měla namále s těmi nevolnostmi......to je hrůža tolik ženských a tak málo místa.........to se mi už dlouho nestalo,aby někde bylo tolik pacientek.....mě čekání nevadí,jenom mě to vždy znervózní ale čekat,když je žena těhotná a s nevolnostmi,to je děs..... 😠.....hlavně,že je Váš poklad v pořádku,na zítra ti držím palce,ať krvička je ok 😉

pantomima
24. bře 2010

Holky, tam je tak krásně. Byla jsem s malou zase do teď venku, fakt super, sluníčko mě nabíjí energií a hlavně mi na čerstvým vzduchu není špatně 😀

gambrinuska
24. bře 2010

zdravim holky 🙂
Terko třeba je jen pomalejší, snad to brzy dožene hlavně se nalad na dobrou náladu 😉 , když budeš myslet pozitivně tak mimču bude hned líp, je to těžký, ale myslim na tebe a držím ti strašně palečky 😔
janinam, já koupila gynex přes internet měla jsem ho za 2dny a vyšel i s poštovnym skoro stejně jako v krámu, ale prý ho maj i někde ve smetance. Já ne něj taky nedam dopustit otěhotněla jsem po něm, asi jsem měla po něm svojí první ovu i když to nedopadlo 😔

marketa137
24. bře 2010

Terko zlus být v klidu. Tomík měl taky 4,5mm a dle UTz říkali 6+1 ale dle MS jsem byla už 7+3. Ale když už byla srdeční akce tak už mě krev nebrali. a když jsem šla na UTZ v 10tt kdžy jsem trošku špinila tak už bylo vše srovnané, rozdíl jen 2 dnů. tak pokud mimísek roste a tluče srdíčko tak šance furt je a někomu HCG neroste prostě ukázkově. Hlavně že roste.

pantomima
25. bře 2010

Pěkné ráno a všem přeju krásný den!