Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
3. črc 2010

Dobré ráno ženy, dneska jsme od 10 hod na svatbě... Možná z toho začnu rodit 🙂 Takže kdybych se tu zítra během dne neobjevila je to jasný 🙂

Petruš, když bereš Utrogestan, tak můžeš začít krvácet i přes to. Ale věřím, že se to nestane...

Aden, držím ti na dnešek pěsti. Přeju ti, aby se embrýsci pěkbě v tobě zavrtali a měla jsi i mrazáčky...

Jedna, že tě bolí břicho před OPU je jen dobře. To znamená, že folíci jsou narostlé do správné velikosti...

Přeju pěkný prodloužený víkend všem 🙂

adenka84
3. črc 2010

ahoj holky, tak už jse doma...Mám v bříšku dvě á buněčná embria kavlity B...Víc nám jich nezbylo, žádné sněhuláčci už nemáme..alespoň jsme něco málo ušetřili..tenhle cyklus nás vyšel se vším všudy na 10 000Kč, což je krásné..jen doufejme, že bude poslední a žádný jiný nebudeme potřebovat...

marketa137
3. črc 2010

@adenka84 tak se hlavně šetři a za 14 dní // na testu. To ta cena je slušná vi´d 😉 , hlavně aby to vyšlo. Já přeesně před rokem tady řešila hodnoty HCG v krvi 😀

gambrinuska
3. črc 2010

Aden tak aspon že ty 2 jsou pěkný 😉 ty 8 buněčný by nám mohli přinést štěstí když je máme obě 😅 😉 😅
Myslela jsem na tebe od rána 😔 , tak je hýčkej a lež 😉 nebo na tebe pošlu mého manž u 😠 😀 , odjel na víken tak už můžu vstát z gauče 🙂
Holky musíme si dodávat optimismus prostě to MUSÍ VYJÍT 😵
Luci tu svatbu ti nezávidim, já budu ted asi tyk týden pryč, odreagovávat se na chalupě tak tu asi nebudu ale všem držim, palce 😉

gambrinuska
3. črc 2010

Aden nám to vyšlo 10+ 4 za hormony

adenka84
3. črc 2010

gambrinusko, děkuji i já na tebe myslím...vyjít nám to tentokrát z krátka už musí....
Odpačívat budu jen dnes od zítřka se chystám normálně fungovat...vlastně už dnse večer jdu na grilovačku k mým rodičům, sestra se vrací z egypta tak bude vyprávět své zažitky..Moc se na ně těším halvně na mého 7 letého synovečka...
Švábek říkal ať dělám vše na co jsem zvyklá, vařím, jezdím nakupovat, na výlety, patal jsem se jestli mohu do ZOO...Prý samozhřejmě a´t dělám vše jak jsem zvyklá, jen ať se vyvaruji slunci, nesmím se koupat ani ve vaně na tož někdě v bazénu a nemám dělt žádné extrémní věci, jako běhání, skákání, jízda na kole, zvedání těžkých věcí.....
Prý je to te´d mezi nebem a zemí, buď se zadaří nebo ne...A má pravdu jen ať si minka pěkně zvykají hned od začátku...

Zkráta uvidíme....budou to zase dlouhé 2 týdny.... 😉

adenka84
3. črc 2010

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-ET 30.6-bez sněhuláků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3.7. transfer 2 embrísků - test 16.7.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 40tt, odhad váhy 3200g, TP 4. 7., poradna v porodnici 6. 7.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 36tt, poradna a první monitor 7.7.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 26tt, 26.7. poradna + velký utz
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 21tt, poradna 22. 7., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 22tt, , poradna za měsíc
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

jedna11
3. črc 2010

Adenko, tak jsem dneska zahledla tveho manzu, tedy podle fotky se mi to zdal on. Jestli po desate za tebou sel?
jinka fotky se chystam dodat, jen porad neni cas, kdyz si to zapnu behem dne, tak tady lita malej a vecer jsem tak znavena, ze jdu vetsinou spat.
Jinka v pondelu jdu na OPU, tak mam docela strach, vajuchy nakonec narostly ty nejvetsi na 20mm, nektere jen 18, 16mm tak uvidime co nakonec bude. Holky, jak se tady bavite o tom kolik to stalo, tak kdy si tam mam vzit penize v den OPU nebo na transfer? podepsali jsme ISCI, PK , zamrazeni a AH zvazujeme, za leky jsem zatim dala 5tis. kolik stoji PK, ISCI a zamrazeni? vim jen ze AH 3tis. Diky za info.

adenka84
3. črc 2010

ahoj endo, byl to opravdu můj manžel, byla se napapkat, já jsem si zatím krásně v klidu zdřímla, dnes to čekání uteklo jako voda....
Gratuluji ke krásným folikulům, opravdu je máš pěkné....Ničeho se neboj OPu zvládneš levou zadní...Neříkám, že jsem nebyla před tím nervozní, dokonce jsem věděla, do čeho jdu, ale to je normální..za chvilku to budeš mít za sebou, neboj se...

Penízyk si vezmi až v den transferu, protože do předu nevíč, co ti vše vyjde...My jsme chtěli PK a zmaržení nakonec jsme neměli nic..ušetřili jsme víc jak 6000 kč....
ICSI jsme dnes platili přesně 7 000, zmaražení stojí myslím, 3 200 K4, víc to určitě není..nejdsem si stím teď přesně jistá..gambrinusko bude vědět určitě přesně...a PK stojí také něco kelme 3 000Kč....
Buď se pak zeptej Mudra, a nebo si raději vem sebou více peněz..oni ti to, ale rádi řeknou neboj...

Tak ti držím moc palce ať pochodíš lépe mež mi ostatní...Halvně, aby se nám všem zadařilo, že?

adenka84
3. črc 2010

Omlouvám se za chyby, snad to přelouskáš....Já jsem zkrátka nenapravitelná chybařka...

gambrinuska
3. črc 2010

Aden já už taky funguju normálně, jen oni mě ze začátku nenechali a Bouše mi to po... když řek manžovi at dohlídne na můj klidový režim 😠 😕 😅
Ale s těma cenama neporadim mi jsme měli jen ICSI a AH-ten byl za 3tis 😅 na zbytku jsme ač nechtěně taky ušetřili 🙄
Tu grilovačku závidim já už se druhej večer koušu sama doma nudou 🙄
Jedno pokud něco půjde zmrazit tak si to určitě nech 😉 myslim že se to vyplatí, jedno na pondělí držim palc 😅 e, oni ještě za ty 2 dny ještě poporostou neboj
Jo Aden a manžel je nepřehlédnutelnej 😉

adenka84
3. črc 2010

Gambrinusko, to myslíš mého manžela? Co je na něm nepřehlédnutelného? Mě připadá jako každý jiný....Je to můj brouček....

je fajn, že už také funguješ, myslím, že nepomůže kydž se budem jen válet, šetřit se je důlěžité, to nao...mslím, že jestli se to má povést tak se to povede a kydž ne, tak...raději na to nepomyslet...já se cítím, tentokrát úplně báječně...ani na to tolik nemyslím, jen když si mám vzít léky..jako právě teď....
Měj te se krásně holky, papa, jdu se vrátit opět na grilovačku, už máme sice snězeno, ale ještě nějakou dobu posedíme apoklábosíme....

gambrinuska
3. črc 2010

Aden jo myslim, ale v dobrym 🙂 , jen že jsme si vás podle něj zapamatovali 😉 to víš tebe jsem poiprvý zahlédla jen letmo 😉

adenka84
3. črc 2010

Chápu tě, jak to myslíš, jeho si už vlastně viděla podruhé...

jedna11
3. črc 2010

Adenko, takze ICSI se plati podle toho kolik vajicek ti oplodnujou? Ja myslela, ze se plati nejaka cena a je jedno kolik jich pak oplodni.
Holky, diky moc za podporu. Ja si to porad nejak nepripoustim, protoze doma cekame kazdym dnem narozeni stenat, takze docela stres, ale pondeli se bojim, bojim.
Gam, Adenko, Petro vam preju at se u vam mimiskove maji co nejlepe a opusti brisko az za devet mesicu.

adenka84
3. črc 2010

Jedna, za ICSI platíš cenu stejnou..ať už máš vajíček 20 nebo třeba jen 5..stále platíš 7 000 Kč.

jedna11
3. črc 2010

aha, tak to jo. Takze vy jste platili vlastne jen ICSI a leky? Kdyz bysme si nedali ICSI, PK ani Ah ani mrazeni, tak platim jen ty leky? chapu to dobre?

adenka84
3. črc 2010

Ano, tak platíš jen ty léky...3 cykly kalsického IVF máš harzené pojišťovnou..ty si hradíš pouze vše co je nadstandart..jako je ICSI, PK, AH a mrazáčky...

adenka84
3. črc 2010

🙂 🙂 🙂

jedna11
3. črc 2010

tak diky, jdu si pichnout Ovitrelle a chrnet. Zitra rano Diprophos a v po OPU. No, zacinam byt nervni. Tak dobrou noc

adenka84
3. črc 2010

Ničeho se neboj jedna, než se naděješ budeš to mít za sebou....Transfer bude také co nevidět apk už jen to čekání..To je asi to nejhorší....
Budu ti držet moc palečky, určitě to dobře zvládneš jako každá z nás...
Přeji ti krásnou dobrou noc...papapa...

adenka84
4. črc 2010

Krásné slunečné dopoledne všem....

Jak jste se dnes vyspinkali? Já dorůžovoučka...Co máte dnes v plánu?
Od Michalky jsem už zjistila, že dnes jede do domažlic, také bych is dla klidně říct....M yplánujeme s manželem v úterý do ZOO, prý už tam mají ta nová zvířátka, hrošíky, žirafky, nevíte o tom něco holky? Musím se podívat n anet, tam o tom bude snad více...

Lucie, jaká byla včera svtba? Doufám, že jsi to zvládla s Matýskem bez větší ujmy...jsi vůbec ještě celá? dnes si se ještě neukázala...

Jakpak se má asi terezka? Určitě si válí fajfky někdy u moře a na nás si ani nevzpomne....Jen ať si to holka jedna naše užije, zaslouží si to..Koukal jsem do tabulky, také už se jí to blíží, píše tam konzultace na KET v polovině července, což co by dub...

Ostatní holky Gambrinusko, Pant, Jani, Evženko, Micha, Jedna, Ilčo, Douda, Petruš a všechny ostatní moc zdarvím, a přeji krásně prožitý ničím nerušený den

petra177
4. črc 2010

Krásné nedělní dopoledne,

včerejší svatba nádhera, teda až na to vedro, to bylo přímo vražedný, ale zvládli jsme to a mám kamarádku pod čepcem 😀
Jedna, na zítra držím palečky, ať je všechno tak jak má být. Mě se narkóza nakonec docela líbila. Chápu, že máš nervy, kdo je neměl 😉 Hlavně ať máš pěknou úrodičku 🙂

Gamb, Adenko myslím na Vás a na Vaše mimísky, aby jim u Vás bylo co nejlépe. Kdypak budete holky testovat? Den před krví nebo počkáte na výsledek z krve? Já pořád nevím. Já asi počkám až mě vezmou krev a než tam budu volat tak asi budu testovat nebo já nevím a nebo to mrška vyřeší za mě, což bych nerada. Ještě, že za chvíli frčíme pryč a vrátíme se až ve čtvrtek večer, takže na to nebudu tolika myslet.

Luci, že bys rodila? Svatba tě dostala? 🙂

Všechny ostatní holky moc zdravím,papa

adenka84
4. črc 2010

Ahoj petruš, testit budu až ten den kdy pojedu na krev možná, den před tím..Mám doma pouze jeden test a víc jich kupovat nebudu..na test do natalartu jedu navíc o den dříve....Na výsledky si tam určuïtě jako vždy počkám..Oni ti vemou krev apak ti j djí, ty si ji odvezež do Primavedu což je nedaleku Ntalartu a za hodinku si výsledky vyzvedneš, odvezeš zpět do Natlartu a atam je z hodnotí..doktor ti pak řekne co a jak, buď se zadří a nebose domluvíte rovnou co a jak...
Lucie, se vážně dne sještě neozvala, že by se už Mtýsek dral na svět...na čase by holka už mělo, ot jo...Třeba ji zmohla jen včerejší svatba....

Petruš, tobě také držím palace a pěkně si uží váš výlet, je to prima nápad nikam na pár dní odjet, viď?

jedna11
4. črc 2010

Ahoj holky,
diky za podporu. Ted si to jeste moc nepripoustim. Doted jsem litala kolem malyho, varila, pekla a uklizela, ted odjel s babi dedou nakoupit, tak mam chvilku klid. Ale vecer uz asi budu hodne nervni. Nejhorsi je, ze nase pejskova jeste neporodila a ja mam strach aby to na ni neprislo zitra az budu na OPU ☹
Jinak mi docela boli bricho, tak jako picha a mam ho docela nafoukly. Tak se docela tesim, az mi ty vajuchy vyndaji.
Lucko, kdepak jsi? V tomhle pocasi to pro tebe fakt musi byt narocny, tak treba si dal Matysek uz rict a ty uz ho mas nebo budes mit brzy u sebe.

pantomima
5. črc 2010

Ahoj, jsme pořád někde venku, tak nepíšu 😀 😉 🙂

ilca1
5. črc 2010

Ahoj holky přeji hezký den konečně se dá zase dýchat i když na ukor sluníčka ☹ Já jak jsem psala ve středu že je mě zle tak jsem skončila v nemocnici na kapačkach pořád mě stoupala teplota atd 🙄 ale už jsem konečně doma.přiznam se že jsem líná dočítat těch pár dní 😅 tak jsem jen jukla.
Myslim že Lucinka už to bude mít za sebou a že má Matýska už u sebe 😵 jinak by se ozvala, tak už se těšim až nám za pár dní pošle fotečky 😵
adenko na tebe moc myslim a moc držim palečky 🙂 jeden testík? 😕 to já bych nemohla musela jsem si to ověřit aspoň n pěti 😅 😅 😅
Pant počkej až budeme na řade 🙂 jsem zvědavá kterou z nás to chytne první máme to jen o 3 dny 🙂
ostatním přeji hezký den 🙂
kde je terka?

jedna11
5. črc 2010

Ahoj holky,
tak jsem doma z OPU. Opravdu to nebylo tak hrozne, jen mi docela boli bricho. Tak cele odpoledne lezim, ale malej mi moc nenecha. Jinak mam 15zralych vajicek na oplodneni, tak zitra uvidime co se oplodnilo, na to jak to ze zacatku vypadalo, ze nebude nic, tak nakonec dorostlo dost 🙂
Ilco, to mi mrzi, ze si zkoncila v nemocnici. Je opravdu hrozne pocasi, dnes uz je to lepsi, tak snad to chvilku vydrzi. Tak preju at do konce tehu uz zadne nemocnice a hezky s Julinkou odpocivejte.
Vypada to, ze Lucka opravdu uz asi porodila. Taky uz se tesim na fotecky a vypraveni . doufejme, ze to mela rychle za sebou a bez komplikaci.

adenka84
5. črc 2010

Ahoj holky,
Ili co to čtu? ty jsi skončila v nemocnici? To je tedy něco...Hlavně, že jsi v pořádku, musíš hodně pít...pitný režim je pro tebe velice důležitý.... 🙂

Také si myslím, že Lucinka to možná už má za sebou..Třeba to včerejší bouře Matýska přinutila na svět.... 😀

Jedna, super úrodička..držím palce, zítar podej info jak se embrískům vede... 😉

m.evzenie
5. črc 2010

Ahoj holky, zdravím vás.
Lucka, že by měla už Matýska u sebe v náručí.....určitě čekal na ochlazení a ta svatba tomu dodala.....
Adenko, škoda, že nemáte mrazáčky.Moc držím palce, aby to tentokrát vyšlo a hlásila si // čárky, prostě musí... 🙂
Gambrinusko, jak se vede tobě? Také ti moc přeju, aby se mimískové u tebe pěkně zavrtali. 🙂
Péto, i na tebe myslím a držím pěsti, aby se mimískům u tebe líbilo celých devět měsíců. 🙂
Sab., gratuluji ke kontrole.
Jedna, tak to si měla pěknou úrodičku, tak ať mimísci jen prospívaj.
Ilčo, jen se opatruj a odpočívej, hlavně, že už jste v pořádku. 🙂
Terka, asi někde lenoší, snad se nám taky brzy ozve, když jí to tak pěkně utíká.
Jana, už se nám také dlouho neukázala, jak se asi má?
Jinak mi jsme měli od pátku do neděle návštěvu, tak nebyl čas na net, stále jsme klábosili, koupali jsme se a slunili a
večer jsme grilovali. Dnes jsme si také udělali volný den a jeli jsme do Dožic u Nepomuka na traktoriádu, ale bohužel
se nám nezdařilo počasí, přišla bouřka a zmokli jsme. Tak snad zítra nebude pršet, chtěli by jsme jít na houby a
musíme otrhat jahody.

Holky pěkně si užijte večer a ještě jeden volný den. 😅