Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
15. črc 2010

@jedna11 testila jsem den před tím, bylo to asi 15 dní po 😉 , ale mě IUI dělali o něco dýl, nemám pravdelný cykly

jedna11
15. črc 2010

takže už si šla na krev s tím, že máš pozitivní test. To se šlo asi veseleji, co? Nějak čím se mi to blíží, tak se mi do toho nechce. Ted se pořád můžu uklidnovat a dodat naděje, že třeba to třeba vyšlo 😉

pantomima
15. črc 2010

@jedna11 jj, už jsem šla s výsledkem a úsměvem na tváři 😵

douda
15. črc 2010

Ahoj krásný den všem.

Tak Maty je sbalenej zítra vyráží směr Chorvatsko , já se Vám hplky přiznám pár dní si budu užívat klídek a relaxovat ale bude se my hrozně stýskat , máme naplánováno že oběhneme kočárky 🙂 , jinak po magnezku břicho lepší skoro vůbec netvrdne 🙂 .
Za Bobka zatím náhrada nebude , jsme mu včera vysvětlili že bude me mít miminko tak až bude bráška nebo sestřička běhat že pak pořídíme pejska tak souhlasil a koupili jsme včera ještě kamion s dvěma autama jako bolestný že nemá králíčka , jsem mu včera zalhala že Bobek utekl a běhá někde mezi kytičkama na louce , ☹ nic jinýho mě nenapadlo.
Gambrinusko drž se budu zítra držet palečky .
Ostatní zdravím.

avant
15. črc 2010

Hezký večer holky,
tak jsem zvládla asi 4 stránky nazpět, ale víc opravdu nedám 🙂
Nejdříve bych chtěla dodatečně popřát Markétce k svátku, dále Sabcav k srdíčku 🙂 a Peťulo tobě ke krásné hodnotě HCG. Snad ti ten hyperstimulák brzy povolí, protože z vlastní zkušenosti, co si vzpomínám - tak nic moc. A to se u mě neprojevil v plné síle, jen náběh.
A vám Aduš a Jedna držím všechny palce 🙂, aby vše dopadlo dobře a byly další těhulíny v tabulce.
Gambrinusko, když jsem četla tvůj příspěvek, úplně jsem se vrátila o půl roku zpět. Hcg bylo asi kolem 60, v Natartu mi na rovinu řekli, že to není dobré - že to vypadá na mimoděložní nebo neprospívající těhotenství. Hlavou se mi začaly honit myšlenky, že budu muset do nemocnice. Za pár dní už hcg kleslo skoro na nulu a po vysazení utroše přišla MS. Nakonec z toho bylo biochemické těhotenství. Ale ty dny nejistoty jsou opravdu děsný, buď silná holka, všechno zvládneš!
Holky, kde že je ta petice, že bych přidala podpis 🙂 🙂 🙂
Terko 4 kila? Teda klobouk dolů, já prostě neschodím nic, hlavně bych potřebovala tolik nežrat 🙂
Ostatní holky moc zdravím!

jedna11
15. črc 2010

Ahoj Avant,
jak se mas? A co vy? Jak jste na tom ted? Zkousite doma nebo se chystate na druhy pokus?

Gambrinusko, budu na tebe zitra myslet. Preju at je to co nejbolestivejsi i kdyz ono tohle asi nejde. Drzim palce.

Adenko, drzim moc palce na zitra, porad te tady vyhlizim, jestli uz dneska nebudes hlasit ducha a ty nas pekne napinas.

m.evzenie
16. črc 2010

Ahoj holky, dnes bude opět vedro, včerejší deštík byl příjemný.
Adenko, držím palce na vysokou hladinu hcg, dej nám pak vědět.
Gambrinusko, jak ty jsi dopadla?
Ostatní zdravím v rychlosti

michamicha
16. črc 2010

ahojky, jsem strašně napnutááááá 😅 holky jak jste dopadly v natu?

jana8
16. črc 2010

Ahoj holky,
po dlouhý době Vás opět srdečně zdravím,nějak jsem neměla na nett ani náladu a pak ani čas......
Lucko,tobě chci dodatečně popřát k narození Matýska a musím ti poslat tuto sms,protože se mi velice líbí :
Nejkrasnejsi ze vsech darku dava zivot do kocarku. V jednom z nich ted tise dycha Vase stesti, Vase pycha...
Ať Vám dělá jen a jen radost a zdravíčko mu nechybí ať jste šťastní rodiče 😵 je kouzelný 🙂
Petro,tobě taky dodatečně přeji k // ať kapačky ti pomohou a ty si budeš moct naplno užívat těhu období......a teď nám jsem prskej bacily 😅
Gambrinusko, držím palce ať dneska tě moct netrápí a ty víš na čem si.....i když bych ti tak mooooc přála //,myslím na tebe 😔 ,dej pak vědět co ti řekli.....
Adenko,tobě taky mačkám palečky ať nám jsem dáš optimizmus a hlásíš pozitívní krev 🙂
Jedna, teď nevím jestli taky dnes nebo ne,jedeš do Natu,ale jestli jo,tak držím držím palečky,ať máš pozitívne výsledky 😉
Sabcav,tobě taky dodatečně blahopřeji k // a hlavně přeji zdravíčko a ať tě potěší o 106 bijice srdíčko 😵
Evženie,tak ty to máš už taky za pár,budu veřit že do Natu jim půjdete pak jen oznámit radostnou novinku 🙂
Terko, jak jsi na tom vlastně ty? Ještě stále čekáš na tu mršku? A když ji dostaneš tak pujdeš do Natu?
Ostatní holky zdravím a přeji krásny den..........předem se omlouvám jestli jsem na něco důležité zapomněla a nebo popletla ale dočíst 17stránek a pak psát je pak takový menší chaoz......tak zatím se mějte hezky 😉

jana8
16. črc 2010

Ahoj Micha,tobě se to taky krátí......držím palečky ať se Vojtíšek brzo ozve a ty máš za sebou rýchly a co nejméně bolestný porod..... 😵

l.u.c.i.e
16. črc 2010

Ahojky holky,

jdu se na vás kouknout. Hlavně moc myslím na Gambrinusku a na Adenku. Snad je vše ok.

@jana8, děkujeme za moc krásné přáníčko. Úplně mě dojalo.

@douda, to ti věřím, že se ti bude po Matym stýskat. Ale on si to užije a ty si odpočineš. Navíc se těšíme na vybraný kočárek. Takže doufám, že se pak pochlubíš 🙂

l.u.c.i.e
16. črc 2010

@jedna11, jak jsi dopadla ty? Dneska máš jít taky na krev, pokud jsem to nespletla...

jana8
16. črc 2010

Lucko,nemáš zač......mooooc se mi to přáničko líbilo,tak mi nešlo ti ho neposlat 😵 ....jak pak s Matýskem snášite to vedro 😒
Tak já pádím,mám odpolední a tam teploty asi pod 40stupňu nejdu....... 😖

jedna11
16. črc 2010

Ahoj holky,
Lucko, ja jsem teprve 8den po ET, takze na krev az pristi ctvrtek.
Koukam a vyhlizim Adenku a Gambrinusko a nic. Holky, moc na vas celej den myslim.
Adenku, urcite nekde slavi tu krasnou zpravicku 🙂

jedna11
16. črc 2010

Holky, co jste tehu nebo maminky. Jak vas bolelo bricho pred tim nez jste nasli pozitivni test. Ja jit na krev az za tyden a uz mi poboliva bricho jako na mrchu. Vim, ze Adenka rikala,ze ji bolelo bricho kazdy vecer jako na mrchu, ale mne boli ne v pravidelnych casech, ale treba i kdyz nesu tezsi tasku s nakupem nebo proste kdyz sedim a jsem uplne v klidu. Holky, zacim byt nervni jako sanky v lete.

pantomima
16. črc 2010

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-ET 30.6-bez sněhuláků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3.7. transfer 2 embrísků - test 16.7.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, domluva na 2. KET 08-09/2010
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci


TĚHULKY:
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 37tt, poradna a první monitor 13.7.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 26tt, 26.7. poradna + velký utz
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 21tt, poradna 22. 7., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 24tt, , poradna 28.7.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 20tt, poradna 29.7

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 4. 7. 2010, 51cm, 3590g

douda
16. črc 2010

Ahoj
Tak před 2 hodinkami odjeli měr Chorvatsko je tu nezvyklí klid , ale budu odpočívat a užívat si volna 🙂 , sice se my stejská ale každý den jim písnu SMS nebo zavolám 🙂 .
Holky potřebuji kočár po Matym dát někam do frcu prodat neporadíte kam 🙂
Gambrinusko , Adenko tak jak jste dopadli .

haaninaa
16. črc 2010

Ahojky holky, jak se máte? Teď akorát říkali, že tyhle šílený tropický vedra mají být do poloviny srpna, se teda ještě ohřejeme.
Jana8 - tyhle vedra jsou na práci na směny hrozný. Nejhorší je odpolední, tak děláme jen ranní a noční.
Gambrinusko, Adenko, jak jste dopadly? Od rána jsem držela palečky, až mě z toho bolí 🙂 🙂
Zdravím všechny a užíte si víkend...

petra177
16. črc 2010

Ahoj holky 😉

Adenko, Gambrinusko jak jste dopadly? Moc jsem na Vás myslela a držela palce. Snad je všechno v pořádku.

pantomima
16. črc 2010

tedy, teď jsem trochu poklidila byt a cáká ze mě pot, to je děs, fuj a hnus 😀

marketa137
16. črc 2010

@douda to bude doma klid vi´d, ale zase až moc 😒 . Kočár zkus na MMB a bazoš a pod. já tam kočár po Tomíkovi taky dala a i sem na koníka 😉

To vedro je fakt hnus a to si zítra budu hrát na konzervovárny 😝 , tak snad v neděli se ochladí. jedinej komu to vedro nevadí je Tomík 🙂

m.evzenie
16. črc 2010

Adenko, Gambrinusko, holky kde jste celý den vás vyhlížím a myslím na vás jaké nám přinesete pozitivní zprávičky......
nebo snad ne? 😉
Douda, tak si hezky užij klidu, počkej ono to uteče a za chvilku je máš zpátky. Na kolik dní vůbec jeli?
Jedna, plánuješ testování? Držím palce, aby se mimísci u tebe pěkně zabydleli. 🙂
Pant, je vedro až dovečera, já jsem dělala na zítra k obědu bramb. šišky, poněvadž jedem sekat zítra trávu a pak jdu do práce a taky ze mě lilo.
Holky užijte si víkend. 😅

jedna11
16. črc 2010

M. evzenie, ja nevim. Mam strach. Pokud nedostanu mrchu do stredy, tak asi zkysim test ve ctvrtek rano nez pujdu do Natu. Tak nejak to rikala Adenka, ale nevim jestli to tak udelala a jak to dopadlo.

Holky, dobrou, zitra jedu uklizet baracek abysme se mohli co nejdrive nastehovat, tak doufam ze az vecer nakouknu , ze se Adenka a Gambrinuska ukazou a daji vedet jak dopadly. Moc na ne dnes myslim.

jana8
16. črc 2010

Ahojky,
myslela jsem že když jsem nakouknu tak už budu číst jen dobré zprávy od Gambrinusky a Adenky,ale vidím,že se tady ani neukázali.....nedali si oni toho spicha spolu,když se už znají 😉 ,kouknu zítra,vlastně už dnes a doufám,že už to tu bude na mě svítit // 🙂
Haaninaa,bohužel mi máme 3-směnný provoz a tak taháme i ty vedra přes odpolední,ale je to strach a děs 😖 a teď se mi zas nějak nechce spát,ale ráno chceme do baumaxu a potom taky něco poklidit a tak,vše uvidíme dle počasí a nebo si mezitím hodím bazén,ale něco udělat musím 😅 ,ať mám pak dobrý pocit z vykonaný práce a taky ať se to dá tady trochu do pořádku 🙂
Jedna, tak to už by si mohla v pondělí testit......ty to fakt vydržíš až do čtvrtka? já to taky odkládala,ale pak jsem testila asi den před krví nebo dva dni teď už přesně nevím 😖 ....držím ti mooooc palce,ať ty bolesti jsou znamení,že už nebudeš jíst za jednoho 😵
Ostatní holky zdravím a přeji dobrou noc

l.u.c.i.e
17. črc 2010

Dobré ránko, konečně ochlazení. Huráááááá 🙂

@jana8, vedra snášíme špatně. Malej mi tím pádem i hůře usíná. To víš v bytě kolem 30 stupňů, venku 40... Hrůza. Snad aspoň ten víkend bude přijatelný.

@jedna11, mě taky bolelo břicho jako před menstruací. Těhu příznaky jsou nazačátku podobné s mrškou... To až déle začínají bolet prsa a nevolnosti... Budu držet palečky, abys měla příští čtvrtek pozitivní krev a krásné hcg. Budeš testit příští týden?

Adenko, Gambrinusko, tak co? Podle toho, že se tu neukázaly, tak asi nemají dobré zprávičky. Sand se mýlím...

pantomima
17. črc 2010

Pěkný ráno!

V pět ráno byla tedy krásná bouřka, koukali jsme na ní s manžou z okna a po hodině zase zalehli 😀

m.evzenie
17. črc 2010

Ahoj holky, zdravím vás z práce, ale za chvilku už končím.
Ráno se pěkně ochladilo a teď je zas parno.
Také stále vyhlížím Adenku a Gambrinusku.........
Krásný víkend. 🙂

petra177
17. črc 2010

Ahoj holky,

tak je zase jako v sauně, fuj, už by se mohlo ochladit. U mě nic zásadního, břicho jako balon je stále, jsem zvědavá na pondělní kontrolu.

Koukám, že se Adenka ani Gambrinuska neozvaly, tak to asi nedopadlo, škoda, moc jsem držela palce.

marketa137
17. črc 2010

taky nakukuju jak holky dopadly a zatim se nic neví 😒 , třeba šly spolu oslavovat 😀 . nepsaly že třeba na víkend odjíždí?

petra177
17. črc 2010

To by byla paráda, kdyby spolu někde oslavovaly 😉