Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

haaninaa
19. zář 2010

@michamicha - a to sis píchala doma sama? Jak dlouho se to píchá? Taky se chodí na kontroly jako při clostylbegytu? Ať vím do čeho půjdu 🙂

adenka84
19. zář 2010

@haaninaa tak se staň mou sousedkou a můžeme si posílat dárečky, na facbooku mám profil pod jménem Vlaďka Vimmerová...

Zkus se spíše zeptat v nataalru , řekni, že máš o to vyšetření zájem ať ti dají doporučení, uvidíš co oni na to..za zeptání nic nedáš...

haaninaa
19. zář 2010

@adenka84 - OK, zítra si tě přidám, nebo si přidej ty mě, jsem tam jako Hana Klecánová. A můžeme si posílat o 106 🙂 🙂 🙂 Teď se staví ta škola pro Haity....Zkusím se zeptat, až tam zase pojedeme,uvidím, co mi řeknou. zajímavé je, že než jsme šli do centech, tak jsem fungovala normálně, MS chodila po 20-24 dnech, po těch všech hormonech, co do mě rvali, se mi to jen a jen zdržuje...

adenka84
19. zář 2010

hani, purogon si pícháš sama, jsou to injekce v péru a na kontrolu chodíš určitě...aby věděli jak reaguješ a na kdy přesně naplánovat IUI....

michamicha
19. zář 2010

@haaninaa přesně jak to napsala Vlaďka 😉

l.u.c.i.e
20. zář 2010

Dobré ránko holky,

vy jste se tu ale rozepsaly... 🙂 Jdu si vás postupně dočíst. Předtím se ale musíme pochlubit...
Včera se malej prvně nahlas smál. Něco tak krásněho jsem ještě nezačala... Úplně mě to dojalo. Smála jsem se přitom a zároveň mi tekly slzy... 😉

@pantomima, myslela jsem si, že mu bude kolem 3-4 měsíců, jelikož mě na fotce připadal stejně dlouhej jako ten náš 🙂

@haaninaa, chápu, že to musí být těžké, jak se to datum blíží... Na druhou stranu máš stále naději, že se to příště povede... Moc bych tě přála, aby vám to vyšlo přirozeně, když jsi to ještě nedostala...
Pošli mi taky zavařeninu z hrušek. Dala bych si 🙂

@adenka84, super, že jsis oslavu užila...

@sabcav, kombinézka je naprosto úžasná. Sluší malé.
Vím, že se malej nesmí posazovat. I sama doktorka to říkala... Jenže na tu fotečku jsem neodolala 🙂

@douda, to jsem ráda, že Matýskovi nic nebolí 🙂 Udržet dítě v klidu je umění... Pozítří už aspoň můžete jít ven.

l.u.c.i.e
20. zář 2010

Oprava: místo nezačala má být nezažila 😀 😀 😀 Určitě jste to pochopily...

pantomima
20. zář 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/pantomima/al...

Terka byla dnes první den v kroužku Mašinka, super!

sabcav
20. zář 2010

@l.u.c.i.e gratulace ke smíchu 😵 . Andí teď začala při smíchu úplně hýkat, a hýká i jen na přání, řekneme, Andrejko, zasměj se a pak je veselo 😀 . Já to nemyslela s tím sezením nějak špatně 😉.Spíš aby se na to nenaučil a pak neřval, že ho tak nechceš dávat, pže víš, že to zdravé není 😉.

sabcav
20. zář 2010

@pantomima fotky hezké 🙂 . To je školka nebo jen klub? Kamarádky z Plzně hodně chodí do Cedru 😉

sabcav
20. zář 2010

@adenka84
@haaninaa

Taky farmařím 😉 , jdu si vás přidat...jméno tu psát nechci (nevím, kdo to tu čte 😉 ), fotku tam mám stejnou jako tady 🙂

sabcav
20. zář 2010

@douda to je dobře, že je Matymu dobře 😵 . Já budu Andrejce ještě oteplákováky objednávat dneska večer, vezmu jí z topolina, ale na sebe, máme to na hranice kousek, tak nebudu nechávat vydělávat ostatní 😀 😉 .

pantomima
20. zář 2010

@sabcav je to kroužek pro mrňata 2.5-4 roky v dome dětí a mládeže na Lochotíně v Ledecký, dítě tam je na dopoledne 1-4 DNY V TÝDNU, CO SI ZAPLATÍŠ

http://svcdomecek.cz/index.php najdeš to pod předškolákama, kroužky

sabcav
20. zář 2010

Jinak hezký den všem, já jdu po sváče na gyndu, budeme brát krev na tripply, bojím bojím 😔 🙂 . Né toho braní krve, to mi ´problém nedělá, ale aby byly výsledky ok 😉 , ale snad budou 🙂 . A. musme vzít s sebou, tchýně přebírá brambory, co se včera vybírali (ještě jich zbývá tak 3/4 vybrat, tchánů mají asi hektar brambor 😀 😝 , ale já se letos nezúčastňuju 😉 ). Krásný den všem 🙂

sabcav
20. zář 2010

@pantomima jak často budete chodit vy?

pantomima
20. zář 2010

@sabcav pondělí a středa

gambrinuska
20. zář 2010

@adenka84 a @haaninaa sice nefarmařim ale těhotnět s váma budu 😀 jsem zvědavá na tu imkono jdu 4.10. a 5.10 na tu hematologii, dneska jsem si byla pro výpis ze zedravotní karty kvuli tomu imuno a doktorka mi furt vyhrožuje práškama na tlak, prý je to už vážný, tak nevim nechce se mi zas řešit další věc 😔 😖

adenka84
20. zář 2010

Ahoj holky,

Pantonima fotečky jsou pěkné, je to rpima zábava pro tam mrňyvý děti..opravdu dobrá věc...
Sabvac. už jsem si tě přidala do přátel...
Gambrinusko, to víš doktoři...Jednou knim jdeš naprosto zdarvá a odcházíš se vším možným...Držím palce ať všechn výsledky jsou OK...

Dnes mi přišle termín do Lázní...2.11. nástup...domů přijedu 30.11.
Musím do té doby splašit už nějaký dárek k vánocům ať to pak nehoním po všch čertech...přijedu a abych začala s pečením cukroví...
IVF necháme určitě až po novém roce...chcisi v klidu užít Vánoční svátky...

l.u.c.i.e
20. zář 2010

@sabcav, vždyť jsem to ani zle nemyslela... 🙂 Teď se tu pere s plyšovým pejskem 🙂

@pantomima, moc hezké fotky. Ani jsem nevěděla, že něco takového existuje.

@adenka84, to je moc pěkný termín. Užij si to tam... Jela bych hned s tebou... Jen tak, odpočinout si 🙂

haaninaa
20. zář 2010

Ahojky holky,

@michamicha - díky za info, i tobě Adenko.
Teda, jednou člověk napíše příjmení na net a hned mám další sousedku na farmu, viď, Sabcav? Ale jsem za tebe i za Adenku ráda. Aspoň se trochu odreagujeme, že jo? 🙂 🙂 🙂

@adenka84 - to je hezký termín, ani se nenaděješ, jak to rychle uteče a jsou Vánoce 🙂

@gambrinuska - už se těšíme. Vy dvě už se osobně znáte a já budu ráda, když Vás taky poznám osobně. Další kamarádky se vždycky hodí, tím spíš, že já mám skoro jen kamarády... 😉. Copak doktoři, ti jsou někdy taky dobře na pěst... 🙂

@pantomima - hezký fotky, Terka vypadá spokojeně a užívá si to. Je to taky takový sluníčko..

@l.u.c.i.e - já mám taky hrušky ráda, ale ta práce s nima. to je nasbírat, okrájet, vykrájet, namočit do octový vody, nandat do sklenic, zavařit, hrůza, ale pak to stojí za to 🙂 . Maličkej se těší až to všechno pořádně uvidí, tak už se mu nechce ležet 🙂 🙂

haaninaa
20. zář 2010

Jééé, já mám takovou radost, dneska mi dorazila krabice s vařečkama od Klasy a na netu jsem objevila, že už běží soutěž se Seditou 🙂 🙂 🙂. Tentokrát se Čtyřlístkem....

marketa137
20. zář 2010

Ahoj neni tady někdo z vás kdo má sníženou funkci štítné žlázy ☹ , potřebuji nějaké info ohledně léčby 😒

l.u.c.i.e
21. zář 2010

Holky, přeju vám krásné ráno.

Okolo 11hod se chystám s Matýskem podívat do mé práce. Malého někdo ještě neviděl, tak ať to napravím 🙂

Jak se máte a co máte v plánu?

@marketa137, bohužel já ti neporadím.

@haaninaa, budeš soutěžit?

sabcav
21. zář 2010

@l.u.c.i.e užijte si návštěvu v práci 🙂

sabcav
21. zář 2010

@marketa137 bohužel neporadím ☹ , zkušenosti nemám 😉

sabcav
21. zář 2010

@adenka84 to je super, že už mám termín na lázně 🙂 . Hezky si tam odpočineš a nabereš nové síly a pak hurá do boje 😉 . Chodím na diskuzi na společný termín a tam holčina spontálně otěhotněla hned po návratu z lázní, asi Frantík pomohl 😉 . Třeba to vyjde i u tebe 😵 😉 .

sabcav
21. zář 2010

@pantomima aha, tak to je to na to zvyknutí na kolektiv myslím tak optimální 😉

sabcav
21. zář 2010

Jinak včera na kontrole ok 🙂 , nabrali mi krev na tripply, ale výsledky a další kontrola až za 3 týdny, mě asi švihne do té doby 😀 😝 ...jsem docela netrpělivý člověk 😀 😉 . Slečna vůbec nespolupracovala, takže 100% potvrzení nemám, byla blbě natočená a nebylo nic vidět...no teplou kombinézku v té nejmenší velikosti na cestu z porodnice domů jsem teda už koupila 😵 😉 , a to holčičí 🙂 . Dneska jsme byly na hřišti, dokonce jsme tam po několika týdnech nebyly samy, nějak nechápu, kdy nebo spíš kam ty maminy tady chodí 😕 ☹ , tam věčně nikdo není ☹ 😒 . Odpo je program jasný, manžel a Andy budou pomáhat tchánům zase s bramborama a já si sednu na sluníčko a budu se na ně dívat 😀 😉 . Krásný den všem 🙂

adenka84
21. zář 2010

Ahoj holky,

sabvac, držím palce, aby za 3 týdny byli výsledky naprosto v pořádku...
sabvac nechápu proč, ale nejdou mi pro tebe ani Hanku posílat dárečky na farmičce...nemám tam vaše jména, ale jako sousedy vás tam už mám?
Markét, já se léčím na štítku, ale ne na sníženou, ba naopak na zvýšenou funkci...
pokud se chceš něco dozvědět najdi si na netu zpravodaj u lékaře, tam zrovna dnes je téma na štítnou žlázu...určitě se tam o tom dost dozvíš...

adenka84
21. zář 2010

Jinak si holky užívjet krásný sluneční den..možná už jeden s posledních...
v sobotu odjíždíme na šumavu budeme tam do úterka, tak by to počasí mohlo klidně vydržet... 😀