• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

6. ledna 2017 
Kyzi, uvidíš, že v pátek už tam váček bude. Nejdeš na sono nějak brzo? Vlastně jdeš po krvi hned 7 den, viď? Já jsem šla až po 10 dnu. Vlastně ani nevím v jakém jsem týdnu... Ale jestli to mám počítat od OPU tak zítra budu přesně 4 týdny těhotná. Jinak jsem 24 den po ET.
Micha, Jani a Lucindo ať vám vyjde IUI a hlásíte všechny //... To by bylo, aby jsme tu všechny nebyly těhotný :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lucindo já už jedno dítě mám tak vím že máš pravdu že člověk má ten strach pořád ale to k tomu životu asi fakt patří.A ty děti za to všechno čim si tady každá procházíme opravdu stojí :slight_smile: .To jsem nevěděla že se na IUI taky píchaj injekce,ale určitě maj lepší ůčinek než ty prášky.Já na IUI byla,ale to už je přes 7 let tak za tu dobu se to určitě změnilo.Ale taky vám držím palečky at se všem zadaří :wink: .Lucie mě řekl Švábek nebo jak se jmenuje,natrefila jsem na něj prvně,že za týden od toho pátku co jsem byla na krvi by měl být vidět váček a za 14 dní pak srdíčko.Ale jestli za 14 dní po váčku nebo za 14 dní od krve to nevim.Dal mi vybrat bud ted v pátek nebo v pondělí 9.11.Ale řekla jsem že radči v pátek, že se to manželovi hodí víc kvůli práci když mě tam poveze.Tak doufám že to nebude brzo a bude už něco vidět jinak budu mít nervy zas na víc když řekne že tam nic nevidí.Ty týdny se berou od poslední ms takže já bych ted v pátek měla být 5tt a 20 dní od ET.
3. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, to asi ne, budu teprve 8dc a myslim si, že jestli bude nějakej folík, tak bude akorát velkej možná tak v pondělí :slight_smile: začínam být poněkud nervózní :sweat_smile:
3. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile: Tady bylo dneska živo. :astonished: :grinning:

Taky myslim na Gambrinusku, pokud si ji tam nenechali na pozorování, tak to asi vypadá špatně, co? To už by se asi ukázala.. :pensive:

Vendul no kromě různých vyšetření se asi nic dít nebude, to asi nestihnete, ale příští měsíc už by to šlo. :slight_smile:
Gambrinuska měla pozit. těhu testy, ale včera šla na UTZ a měla si s sebou vzít věci pro případný nástup do nemocnice, protože předtím na UTZ doktorka nic nenašla. :frowning2:

Lucinda vítej, držim palce, ať se tahle IUI vydaří. :wink:
Taky si myslim, že po 14 dnech bys mohla test prubnout.

Lucko a v jakém jsi týdnu? Jsem se koukala a prvně jsem na UTZ měla srdíčko v 6+2
U "normálního" těhu se to počítá ode dne poslední MS, u IVF se bere začátek 14 dní před OPU.

Markét jdu zkouknout fotky a gratulace k chlapečkovi.

Micha s tim folíkem neporadim, já ho horko těžko vypotila asi po 13 dnech stimulky. :confounded:

Kyzi mě to bylo taky divné s tim tvým UTZ, byla jsem taky na krvi a pak po 2 týdnech na UTZ. Holt to budeš mít rychlejší. :wink:
3. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micha,neboj to uteče...... :wink: .....nevím proč,ale zdá se mi to trochu divné,ty tam jdeš 8DC a aspoň na tebe kouknu jak foliky,ale já se tam mám objednat až na ten 13DC.... :confounded: .....je možné,že by to pak ješte posunuli....jak mají být ty foliky velké?....mám dojem,že jsem četla kolem 19mm....je to tak?
Lucie,díky za podporu.... :slight_smile:
Taky myslím na Gambrinusku.....ale taky to může být tak že si ji nechali v nemoc. pro jistotu na pozorování....aby ji měli pod kontrolou....musíme tomu věřit že je vše v pořádku a držet palce..... :wink:
3. lis 2009 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko, pokud se to bere od poslední menstruace, tak jsem v 7 týdnu těhu.

Jojo, moc na Gambrinusku myslím, snad je opravdu v pořádku a mimi se ukáže.
3. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na netu našla těhotenský kalendář a podle poslední menstruace jsem v 6 týdnu, tady na koníkovi mě to ukazuje 7 týden, tak nevím.
3. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Micha tam musí, protože stimuluje injekcema. A to musí doktoři kontrolovat a podle potřeby snížit nebo zvýšit dávku hormonů.
Folíky by měly být asi těch 19-20mm.

Lucko neboj, do příštího UTZ se srdíčko určitě objeví. :wink:
Spočti si to normálně podle kalendáře. Ukončené týdny + dny. Možná že to koník zaokrouhluje. Myslim, že mi to tady taky nevycházelo přesně.
3. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud si to spočtu normálně, tak to vychází na 5tt + 4 dny. Tak snad jsem to spočetla dobře. :slight_smile: Holky já fakt nevím... Zkuste to za mě :slight_smile: PM 21. 9., OPU 7. 10. a ET 10. 10.
3. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terko,děkuji za info...už jsem zase o něco chytřejší :grinning:
3. lis 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem pořád 2v 1 měli jsme pc na odvriování taky jsem vás dočetla po týdnu!
kyzi moc gratuluju jinak bouše toho moc nenapovídá a to samé povídal mě bud v klidu vše bude o.k!
gambrinuska kdepak je nevím zda pogratulovat nabo ajk jí to dopadlo!!!!!!!!!!!!!
luc ijinak jsem ráda ,že jsi se nám vrátila spokojená a vše je v pořádku
teri je dobře,ža už začnete na mimískovi makat!!!
micha je skvělý,že péro zvládneš a rostou folíky!
jinak vítám nové tváře a už nevím co jsem se dočetla nového bylo toho nějak moc!
ještě zdavím renap
3. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda luci s tím boušem jsem to přidělila kyzi! pardon
3. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko tak nějak to asi bude, +- nějakej ten den, takže myslim, že můžeš být klidná. :wink:

Jani neni zač.

Gab ty už to máš opravdu za pár. A to to neni tak dávno co jsi našla //. Ten čas letí. :grinning:
3. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, koukám, že gambrinuska pořád nedala vědět :frowning2:
4. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Ahoj děvčátka, tak jsem doma. V pondělí na utz opět nic neviděli a HCG 50, tak jsem hned šla na hospitalizaci a revizi dělohy. Nějak jsem z toho rozhozená. Ted to čekání bude sakra delší. Navíc mi primář při UTZ vyděsil, že vidí duplicitní dělohu a vzadu ještě myom, tak jsem měla chut, tam se všim seknout a jít se někam zahrabat.
Naštěstí měli hodně lidí, tak mě pustili už dnes jinak jsem se tam mezi tima miminama zbláznila, chtěla jsem si nenápadně nějaké vzít, nešlo to. :angry:
Ještě než jsem šla dom, tak mi tak krásně prohlídli, že se nemůžu ani bezbolestně pidi hejbnout, jen ležim a tupě zíram.
Dík, že jste si na mě vzpoměli
4. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gambrinusko,
to mě velice mrzí...... :cry: .....chce to teď hodně síly....ono se to zlepší a vše bude jak má.....buď silná....a kdypak jdeš na kontrolu?...
4. lis 2009 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští pátek si mam přijít ukončit neschopenku a po 6 nědělích když by nějak nepřicházela MS tak by mi to začli nějak upravovat asi antikoncepcí, stejně min 3 měsíce nesmim otěhotnět. Ta moje gyndařka tam byla a říkala, že pak už by jsme holt začli něco dělat, aby se to povedlo, nějak neví, že když na mě prděla, tak radši půjdu za Rokytkou.
Luci a Kyzi strašlivě vám i mimísům držím palce, to co jsem si prošla já, bych nikomu nepřála.
4. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gambrinusko! Jsem tady nová, ale smutním s Tebou...Je mi to moc líto, doufám, že tohle smutné období rychle přejde a vy budete moci pokračovat ve snažení...Přeji Ti aby se to už nikdy neopakovalo a mohla ses už jen radovat z pozitivního výsledku!!
4. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gambrinusko, tak to je "supr" doktorka,teď když se něco stalo,tak už to chce aj řešit.....a kde byla předtím :angry: .....máš pravdu,běž do Natalartu....tam tě budou mít pod kontrolou a budou vědět čím začít....držím palce,ať trápení a smutek rychle pominou.....jak ty 3měsíce a pak se čím dřív povedl ten nejvzácnější poklad na světe....neboj jsme tu s tebou a myslíme na tebe :wink: ...drž se holka :slight_smile:
4. lis 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Gambrinusko to mě strašně moc mrzí.Vím jak ti je byla jsem na revizi při minulém těhu v 9tt.Vím dobře,že slova ůtěchy v tomhle nejsou nic platná,ale bud silná.Myslim na tebe,i když to ted tak nevypadá bude zase dobře,i když ted srdíčko hodně bolí.Drž se.
4. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky, strašlivě moc děkuji za podporu, snad se brzo z tohovšeho vyhrabu. Ještě že tu je koník a vy, DÍKY :pensive:
4. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gambrinusko,nemáš zač děkovat.....diskuse tady je fakt výborná a velice pomůže......taky když už nevím co mám dělat a jsem smutná...tady mi zvednete náladu a dodáte sílu dál bojovat....pomůžeme si navzájem....a to je super :wink: ....zkus myslet na něco co tě čeká na něco moc hezkého.....já se taky snažím zaměstnat jak můžu...jsem sama doma,tak teď jdu vytřít a pak budu žehlit.....tak zatím pa pa a myslím na tebe :wink:
4. lis 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
gambrinusko, přeju ti hodně sil, buď prosím statečná a nepoddávej se smutku... já vím, ono se to hezky radí, ale věř, že o tom už něco vím :pensive: uvidíš, že se miminka dočkáš, jako všechny holky tady, dřív nebo později z nás budou maminky a budeme v náručí chovat ty naše mrňousky :wink:
4. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:

Gambrinusko, co na to říct... Snad jen drž se, ono to přebolí. A cizí miminka si neber, budeš mít svoje nejkrásnější, i když to teď vidíš jinak, tak ho mít budeš. :slight_smile:
I ty 3 měsíce nějak utečou. Ještě si pamatuju, jak jsem před sebou měla 3 měsíce po ukončení a zdálo se mi to jako šílená doba - no a už mi utíká 10 měsíc. Neboj, za chvíli se přehnoupne konec roku, to už budeš mít víc jak půlku za sebou a pak už ti to uteče raz dva. :wink:
A na doktorku se vybodni.

Jani nechceš zaskočit i k nám? :sweat_smile:

Koukam, že se ještě neukázala Aduš. Zkusim jí napsat, jak je na tom.
4. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vam musim napsat, jaký jsem tele. Jdu si do obýváku pro telefon, že pošlu Aduš SMS a cestou mě napadlo, že bych si mohla dát jednu kulatou lázeňskou oplatku. Takže vlezu do skříně, vezmu oplatku, vrátim se k PC, brouzdam po netu a vychutnávam. A až když jsem jí snědla, tak mi secvaklo, že ten telefon jsem si nepřinesla. Jen jsem ho asi přemístila z obýváku do kuchyně. :angry: :grinning:
No znovu a lépe... :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Plzeňandy, jsem se chtěla zeptat, jdeme v sobotu se známýma do Olympie do kina a chtěli bychom jít předtim někam na oběd. Doporučíte mi něco?
4. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aduš píše, že jim PC stále nejde a musí ho celý nainstalovat a že jí to bez něj moc neutíká. Testit se zatim bojí, zítra to bude 10. den, o víkendu už to ale možná zkusí. Její mamina má v sobotu kulatiny a tak by to byl krásný dárek. Všechny vás pozdravuje. :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo ženský, kde jste kdo?? :grinning:
4. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
terko a na jídlo chcete jít ve městě?
já chodim ráda do martinský :wink: dělají tam výborný těstoviny a pizza je taky mňamózní :wink:
4. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě chodim ráda do čínský u hlavní pošty :wink:
4. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek