Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
3. lis 2009

Kyzi, uvidíš, že v pátek už tam váček bude. Nejdeš na sono nějak brzo? Vlastně jdeš po krvi hned 7 den, viď? Já jsem šla až po 10 dnu. Vlastně ani nevím v jakém jsem týdnu... Ale jestli to mám počítat od OPU tak zítra budu přesně 4 týdny těhotná. Jinak jsem 24 den po ET.
Micha, Jani a Lucindo ať vám vyjde IUI a hlásíte všechny //... To by bylo, aby jsme tu všechny nebyly těhotný 🙂

kyzi
3. lis 2009

Jo Lucindo já už jedno dítě mám tak vím že máš pravdu že člověk má ten strach pořád ale to k tomu životu asi fakt patří.A ty děti za to všechno čim si tady každá procházíme opravdu stojí 🙂 .To jsem nevěděla že se na IUI taky píchaj injekce,ale určitě maj lepší ůčinek než ty prášky.Já na IUI byla,ale to už je přes 7 let tak za tu dobu se to určitě změnilo.Ale taky vám držím palečky at se všem zadaří 😉 .Lucie mě řekl Švábek nebo jak se jmenuje,natrefila jsem na něj prvně,že za týden od toho pátku co jsem byla na krvi by měl být vidět váček a za 14 dní pak srdíčko.Ale jestli za 14 dní po váčku nebo za 14 dní od krve to nevim.Dal mi vybrat bud ted v pátek nebo v pondělí 9.11.Ale řekla jsem že radči v pátek, že se to manželovi hodí víc kvůli práci když mě tam poveze.Tak doufám že to nebude brzo a bude už něco vidět jinak budu mít nervy zas na víc když řekne že tam nic nevidí.Ty týdny se berou od poslední ms takže já bych ted v pátek měla být 5tt a 20 dní od ET.

michamicha
3. lis 2009

jani, to asi ne, budu teprve 8dc a myslim si, že jestli bude nějakej folík, tak bude akorát velkej možná tak v pondělí 🙂 začínam být poněkud nervózní 😅

terka82
3. lis 2009

Ahoj holky. 🙂 Tady bylo dneska živo. 😲 😀

Taky myslim na Gambrinusku, pokud si ji tam nenechali na pozorování, tak to asi vypadá špatně, co? To už by se asi ukázala.. 😔

Vendul no kromě různých vyšetření se asi nic dít nebude, to asi nestihnete, ale příští měsíc už by to šlo. 🙂
Gambrinuska měla pozit. těhu testy, ale včera šla na UTZ a měla si s sebou vzít věci pro případný nástup do nemocnice, protože předtím na UTZ doktorka nic nenašla. ☹

Lucinda vítej, držim palce, ať se tahle IUI vydaří. 😉
Taky si myslim, že po 14 dnech bys mohla test prubnout.

Lucko a v jakém jsi týdnu? Jsem se koukala a prvně jsem na UTZ měla srdíčko v 6+2
U "normálního" těhu se to počítá ode dne poslední MS, u IVF se bere začátek 14 dní před OPU.

Markét jdu zkouknout fotky a gratulace k chlapečkovi.

Micha s tim folíkem neporadim, já ho horko těžko vypotila asi po 13 dnech stimulky. 😖

Kyzi mě to bylo taky divné s tim tvým UTZ, byla jsem taky na krvi a pak po 2 týdnech na UTZ. Holt to budeš mít rychlejší. 😉

jana8
3. lis 2009

Micha,neboj to uteče...... 😉 .....nevím proč,ale zdá se mi to trochu divné,ty tam jdeš 8DC a aspoň na tebe kouknu jak foliky,ale já se tam mám objednat až na ten 13DC.... 😖 .....je možné,že by to pak ješte posunuli....jak mají být ty foliky velké?....mám dojem,že jsem četla kolem 19mm....je to tak?
Lucie,díky za podporu.... 🙂
Taky myslím na Gambrinusku.....ale taky to může být tak že si ji nechali v nemoc. pro jistotu na pozorování....aby ji měli pod kontrolou....musíme tomu věřit že je vše v pořádku a držet palce..... 😉

l.u.c.i.e
3. lis 2009

Terko, pokud se to bere od poslední menstruace, tak jsem v 7 týdnu těhu.

Jojo, moc na Gambrinusku myslím, snad je opravdu v pořádku a mimi se ukáže.

l.u.c.i.e
3. lis 2009

Tak jsem na netu našla těhotenský kalendář a podle poslední menstruace jsem v 6 týdnu, tady na koníkovi mě to ukazuje 7 týden, tak nevím.

terka82
3. lis 2009

Jani Micha tam musí, protože stimuluje injekcema. A to musí doktoři kontrolovat a podle potřeby snížit nebo zvýšit dávku hormonů.
Folíky by měly být asi těch 19-20mm.

Lucko neboj, do příštího UTZ se srdíčko určitě objeví. 😉
Spočti si to normálně podle kalendáře. Ukončené týdny + dny. Možná že to koník zaokrouhluje. Myslim, že mi to tady taky nevycházelo přesně.

l.u.c.i.e
3. lis 2009

Pokud si to spočtu normálně, tak to vychází na 5tt + 4 dny. Tak snad jsem to spočetla dobře. 🙂 Holky já fakt nevím... Zkuste to za mě 🙂 PM 21. 9., OPU 7. 10. a ET 10. 10.

jana8
3. lis 2009

Terko,děkuji za info...už jsem zase o něco chytřejší 😀

gab123
3. lis 2009

Ahoj holky jsem pořád 2v 1 měli jsme pc na odvriování taky jsem vás dočetla po týdnu!
kyzi moc gratuluju jinak bouše toho moc nenapovídá a to samé povídal mě bud v klidu vše bude o.k!
gambrinuska kdepak je nevím zda pogratulovat nabo ajk jí to dopadlo!!!!!!!!!!!!!
luc ijinak jsem ráda ,že jsi se nám vrátila spokojená a vše je v pořádku
teri je dobře,ža už začnete na mimískovi makat!!!
micha je skvělý,že péro zvládneš a rostou folíky!
jinak vítám nové tváře a už nevím co jsem se dočetla nového bylo toho nějak moc!
ještě zdavím renap

gab123
3. lis 2009

teda luci s tím boušem jsem to přidělila kyzi! pardon

terka82
3. lis 2009

Lucko tak nějak to asi bude, +- nějakej ten den, takže myslim, že můžeš být klidná. 😉

Jani neni zač.

Gab ty už to máš opravdu za pár. A to to neni tak dávno co jsi našla //. Ten čas letí. 😀

michamicha
4. lis 2009

ahoj, koukám, že gambrinuska pořád nedala vědět ☹

gambrinuska
4. lis 2009

☹ Ahoj děvčátka, tak jsem doma. V pondělí na utz opět nic neviděli a HCG 50, tak jsem hned šla na hospitalizaci a revizi dělohy. Nějak jsem z toho rozhozená. Ted to čekání bude sakra delší. Navíc mi primář při UTZ vyděsil, že vidí duplicitní dělohu a vzadu ještě myom, tak jsem měla chut, tam se všim seknout a jít se někam zahrabat.
Naštěstí měli hodně lidí, tak mě pustili už dnes jinak jsem se tam mezi tima miminama zbláznila, chtěla jsem si nenápadně nějaké vzít, nešlo to. 😠
Ještě než jsem šla dom, tak mi tak krásně prohlídli, že se nemůžu ani bezbolestně pidi hejbnout, jen ležim a tupě zíram.
Dík, že jste si na mě vzpoměli

jana8
4. lis 2009

Ahoj Gambrinusko,
to mě velice mrzí...... 😢 .....chce to teď hodně síly....ono se to zlepší a vše bude jak má.....buď silná....a kdypak jdeš na kontrolu?...

gambrinuska
4. lis 2009

Příští pátek si mam přijít ukončit neschopenku a po 6 nědělích když by nějak nepřicházela MS tak by mi to začli nějak upravovat asi antikoncepcí, stejně min 3 měsíce nesmim otěhotnět. Ta moje gyndařka tam byla a říkala, že pak už by jsme holt začli něco dělat, aby se to povedlo, nějak neví, že když na mě prděla, tak radši půjdu za Rokytkou.
Luci a Kyzi strašlivě vám i mimísům držím palce, to co jsem si prošla já, bych nikomu nepřála.

lucinda3
4. lis 2009

Ahoj Gambrinusko! Jsem tady nová, ale smutním s Tebou...Je mi to moc líto, doufám, že tohle smutné období rychle přejde a vy budete moci pokračovat ve snažení...Přeji Ti aby se to už nikdy neopakovalo a mohla ses už jen radovat z pozitivního výsledku!!

jana8
4. lis 2009

Gambrinusko, tak to je "supr" doktorka,teď když se něco stalo,tak už to chce aj řešit.....a kde byla předtím 😠 .....máš pravdu,běž do Natalartu....tam tě budou mít pod kontrolou a budou vědět čím začít....držím palce,ať trápení a smutek rychle pominou.....jak ty 3měsíce a pak se čím dřív povedl ten nejvzácnější poklad na světe....neboj jsme tu s tebou a myslíme na tebe 😉 ...drž se holka 🙂

kyzi
4. lis 2009

Ahoj.Gambrinusko to mě strašně moc mrzí.Vím jak ti je byla jsem na revizi při minulém těhu v 9tt.Vím dobře,že slova ůtěchy v tomhle nejsou nic platná,ale bud silná.Myslim na tebe,i když to ted tak nevypadá bude zase dobře,i když ted srdíčko hodně bolí.Drž se.

gambrinuska
4. lis 2009

Holčičky, strašlivě moc děkuji za podporu, snad se brzo z tohovšeho vyhrabu. Ještě že tu je koník a vy, DÍKY 😔

jana8
4. lis 2009

Gambrinusko,nemáš zač děkovat.....diskuse tady je fakt výborná a velice pomůže......taky když už nevím co mám dělat a jsem smutná...tady mi zvednete náladu a dodáte sílu dál bojovat....pomůžeme si navzájem....a to je super 😉 ....zkus myslet na něco co tě čeká na něco moc hezkého.....já se taky snažím zaměstnat jak můžu...jsem sama doma,tak teď jdu vytřít a pak budu žehlit.....tak zatím pa pa a myslím na tebe 😉

michamicha
4. lis 2009

gambrinusko, přeju ti hodně sil, buď prosím statečná a nepoddávej se smutku... já vím, ono se to hezky radí, ale věř, že o tom už něco vím 😔 uvidíš, že se miminka dočkáš, jako všechny holky tady, dřív nebo později z nás budou maminky a budeme v náručí chovat ty naše mrňousky 😉

terka82
4. lis 2009

Ahoj holky. 🙂

Gambrinusko, co na to říct... Snad jen drž se, ono to přebolí. A cizí miminka si neber, budeš mít svoje nejkrásnější, i když to teď vidíš jinak, tak ho mít budeš. 🙂
I ty 3 měsíce nějak utečou. Ještě si pamatuju, jak jsem před sebou měla 3 měsíce po ukončení a zdálo se mi to jako šílená doba - no a už mi utíká 10 měsíc. Neboj, za chvíli se přehnoupne konec roku, to už budeš mít víc jak půlku za sebou a pak už ti to uteče raz dva. 😉
A na doktorku se vybodni.

Jani nechceš zaskočit i k nám? 😅

Koukam, že se ještě neukázala Aduš. Zkusim jí napsat, jak je na tom.

terka82
4. lis 2009

To vam musim napsat, jaký jsem tele. Jdu si do obýváku pro telefon, že pošlu Aduš SMS a cestou mě napadlo, že bych si mohla dát jednu kulatou lázeňskou oplatku. Takže vlezu do skříně, vezmu oplatku, vrátim se k PC, brouzdam po netu a vychutnávam. A až když jsem jí snědla, tak mi secvaklo, že ten telefon jsem si nepřinesla. Jen jsem ho asi přemístila z obýváku do kuchyně. 😠 😀
No znovu a lépe... 😀 😀 😀

terka82
4. lis 2009

Jo Plzeňandy, jsem se chtěla zeptat, jdeme v sobotu se známýma do Olympie do kina a chtěli bychom jít předtim někam na oběd. Doporučíte mi něco?

terka82
4. lis 2009

Aduš píše, že jim PC stále nejde a musí ho celý nainstalovat a že jí to bez něj moc neutíká. Testit se zatim bojí, zítra to bude 10. den, o víkendu už to ale možná zkusí. Její mamina má v sobotu kulatiny a tak by to byl krásný dárek. Všechny vás pozdravuje. 🙂

terka82
4. lis 2009

Halo ženský, kde jste kdo?? 😀

michamicha
4. lis 2009

terko a na jídlo chcete jít ve městě?
já chodim ráda do martinský 😉 dělají tam výborný těstoviny a pizza je taky mňamózní 😉

michamicha
4. lis 2009

jo a ještě chodim ráda do čínský u hlavní pošty 😉