Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
4. únor 2010

Adenka, to snad není možné jaký tam mají bordel. Je dobře, žes tam zavolala. Snad se to tím urychlilo. Projistotu bych se připomněla ještě příští týden, pokud by výsledky nedorazily. Neřekla ti ta sestřička jak jste aspoň dopadli?

Lucindo, to ti věřím, že zítra budeš nervozní, ale doufám, že výsledek bude stát za to 🙂

adenka84
4. únor 2010

Ahoj Lucie, doufám, že jsem je tím zavoláním popohnala a že výsledky už konečně dorazí. jak jsme dopadli nám neřekla, ale doufám, že je vše ok.

jana8
4. únor 2010

Ahojky,
Lucindo, děkuji ti ty kouzelníku 😵 ,máš pravdu byli jsme na tom stejně ale s tím rozdílem že tvoje IUI s hormonami bude úspěšné....zítra se to dozvíš 🙂 ....držím palečky a dej hned vědět 😉 ....a to čúraní může mít i jiné důvody 😅 ...
Ilčo, děkuji Ti, taky mi dokt. říkal,že tam měli ženu před 2měs. a tá měla za sebou profouknuté vejcovody a hned na to otěhotněla ....tak snad 😔 ....
Lucie, křeče ještě mám,ráno jsem krvácela...teda to byl více-méně nějaký humus a ne krev /prominte,že to tak píšu /....teď jdu do sprchy a uvidíme či to bylo poslední nebo ještě se něco rozjede....jen nevím,jestli v pond. na ten Utz mám jít i s přítelem-zapoměla jsem se zeptat,či to bude jen kontrolní Utz nebo je šance,že by mohli dělat IUI....to budu už 12DC...holky poraďte 😖 ....držím palce ať utz je v pořádku i další kontrola a tento krásny stav si užívaš plnými doušky 🙂
Adenko,to je hrůza s nimi ...jen je popožeň 😠 ....držím palce ať dlouho očekávané výsledky jsou v pořádku 😉

lucinda3
4. únor 2010

Jani8, drž se, je jasný že to co do Tebe vpravili musí teď ven 😒 A kolikátý DC Ti dělali ty IUI bez hormonů? Možná se podle toho řídit. Anebo pak ještě radši zavolat do Natu.

l.u.c.i.e
4. únor 2010

Jani8, Lucinda má pravdu, záleží kolikátý DC budeš. Jinak ty hnusy vyjít musí. Je to normální. Krvácení přejde.

lucinda3
4. únor 2010

Jani8 s tím krvácením, zvykej si, za chvíli tu máš šestinedělí 😵 😅 Držím palce ať Tě to už moc nebolí, a určitě si zjisti jestli máš mít budoucího taťku s sebou 😉

jana8
4. únor 2010

Holky,díky,taky jsem nad tím přemýšlela a koukala jsem se do notýsku a prvníi IUI bez hormonu mi dělali 12DC a to jsem měla folikul 19mm, druhou IUI bez hormonu mi dělali 14DC a folikul 20mm a třetí s hormonami proběhla 13DC a to byl folikul 21,4mm.....tak možná toho 12DC v pond. by to mohlo stačit....uvidíme...volat tam moc nechci,budou si myslet že jsem idiot...už 4.IUI a já nevím že Utz nevědí ovlivnit takže by mi mohli říct,že to možná budou dělat a možná ne....tak ať si raději přistane a pomaže se mnou, chce potomka,tak ať taky něco proto udělá 😀 ....jinak asi krvácení ustalo, jen křeče se zatím drží ale dá se to vydržet.....jinak mě i napadlo,že jedu vlastně v pond. na Utz tak nemůžu zapomenout pro jistotu na abstinenci .....to by nám dali 😅

jana8
4. únor 2010

Jo,a jinak na krvácení jsem si zvykla....někdy jsem myslela,že krvácím pořád,to bylo pomalu i celý měsíc s mini přestávkami a zas dokola.....teď jsem ráda,že se to srovnalo..... 😎 .....ale to šestinedělí klidně vydržím 😵

lucinda3
4. únor 2010

Jani8 šikulka, jen ho koukej vzít pro jistotu s sebou, máš recht, jedete v tom přece spolu 😀 A určo bych už abstinovala, dneska to na sexík nevypadá počítam po tom zákroku a ještě s křečema, a od zítra to máš akorát 3 dni. Budu Ti mooooc držet palečky aby vám to v pondělí vyšlo!!!! Vidíš kolik je úspěšných těhu po profouknutých vejcovodech, máš obrovskou šanci 🙂 😵

lucinda3
4. únor 2010

Holky jedu domů, krásný zbytek dne všem a zítra papa!

jana8
4. únor 2010

Lucindo,díky...taky jsem si říkala že dnes raději nic a pak abstinence a pak na to snad vlítneme...zatím jsme ani neměli šanci to po IUI doma potvrdit..... 😵 ...prvý-krát jsem jela po tom na Slovensko,pak ani nevím jestli sme to potvrdili a do třetice jsem zas na druhý den měla migrénu a bylo hezky špatně,tak uvidíme jak to bude teď 😝 😝 .....a zatím se mi to střídalo pravá strana,levá a zas pravá....a teď jsem se ani nezeptala na který strane ten folikul viděl....doufám,že na pravý...tam to šlo lépe na průchodnosti....jen mám strach,že naposledy to bylo na pravý strane s hormonami největší folikul co jsem vyprodukovala a nic.... 😖 ....ale profouknuté jsou profouknuté tak budeme tomu věřit.... 😉

jana8
4. únor 2010

Lucindo,taky nádherný slunečný den a zítra na tebe budu mooooc myslet a držet palečky..... 🙂 .....jsem přesvědčená o tom že to vyšlo 😉

gambrinuska
4. únor 2010

Ahojky, Jani, řešim něco podobnýho, zítra jdu taky na UTZ, ale poprvý ☹ , manža si vzal radši volno a jde se mnou, tak jsem ráda 😅 , byla bych nejradši, kdyby mi to taky hned udělali 🤐
Holky nemam s tím zkušenost jak dlouhu se musí pře IUI abstinovat? 😅 mi jsme sexíkovali naposled ve středu, tak doufam,že by to mohlo stačit, no zítra budu vědět víc, jsem celá napnutá, nervózní ale i natěšená 😕
Lucindo, zítra budu číhat jak jste dopadli 😉 držim palce
Jani setřenka taky po profukách byla hned // 😉 tak to máš skoro v kapse 😀

jana8
4. únor 2010

Gambrinusko,nová fotka 😎 nádherná.......děkuji ti,doufám,že máš pravdu a klapne to 😵 ....držím na zítra palce ať folíky vyrostli na správnou velikost a mohli Ti dělat hned zítra IUI, i když já když tam budou v pond. a bude se mi zdát že by mohl folikul ještě povyrost tak to řeknu dokt. jestli ještě počkáme 1-2dni chci to aspoň trochu pojistit 🙂 .....abstinence by měla být 3dni....co Vám moc neodpovídá,ale kdoví....záleží jaký sperm. má manžel......držím palce ať máš IUI za sebou a pak budeme společně čekat na výsledek a hlavně báječný 😉

gambrinuska
4. únor 2010

manža dopadl dobře, prý má výsledky v normě, jinak mi neřekli nic 😕 no taky bych řekla že s mýma předlouhýma cyklama, že mam ovulku dýl, tak aby jsme nešli v úterý spolu 😉 , i když nevim jestli mi budou vůbec něco dělat aby to nebyla jen prohlídka ☹

jana8
4. únor 2010

Gambrinusko,neboj uvidíš,že zítra bude vše v pořádku a pokud máš delší cyklus tak tam pojedeš v pond. ale zkrátka stále lépe,že než by řekli,že je problém a musíš zas měsíc čekat.....tak hlavu vzhůru a zítra držím palečky ať ovulka probíhá tak jak má.....pak dej vedět 😉 ....já cítím pravou stranu,tak snad tam folikul roste a bude to ok...bolí mě to dost i při sedání nebo vstavání neříkam při chůzi.....ale snad to v noci přestane,zítra už musím do práce vždyť si začínám dělat už z toho holubník 😀 ...v pond. jsem byla v Natu,v út. v práci,ve středu v Natu a dneska jsem si vzala dovču po včerajšku,když mi nebylo nejlépe....tak zítra tam už musím nakouknout 😅

gambrinuska
5. únor 2010

No já jsem minulý cyklus taky cítila levý bok a ted nic ☹ tak uvidíme zítra, teda už dnes 😅
pak písnu jak jsem dopadla 😕

lucinda3
5. únor 2010

Dobré ráno holky moje!
Tak jsem tu a....................dovoluji si vylepšit naše statistiky 😵 😵 😵

ilca1
5. únor 2010

Hezké dopoledne holky
Gambrinusko jak jsi dopadla,dělali ti něco nebo jen prohlíku?
Lucindo 🙂 tak co testík? jsou taqm // ? Určiě nám dej vědět jsme napjatý ,určitě tam budu 😉
Já jedu zítra na ultrazvuk tak jsem zvědavá na folíky. holky jak dlouho se musí abstinovat před IVF? Já mam teď pěknou rýmu tak doufam že nedostanu chřipajznu to by mě asi IVF nedělali co? To by byl pech ,to bych brala a platila hormony zbytečně ☹ Koupila jsem si megacéčko tak snad to zaženu 😎
Holky taky bych sem dala fotku, ale na nějaký věci jsem antitalent 😒 neumum ty fotky napřed zmenšit a velký sem nejdou ☹

lucinda3
5. únor 2010

Ilčo kuk do albumu 😵 😉
Tobě mooooc držím palečky na folíky!!!

janinam
5. únor 2010

Dobré ráno holky,

Lucindo, velikááááááááánská gratulace 😀 Koukala jsem do albumu a jsou tam krásně vybarvené // čárky. Moc gratuluju 😀. Kéž bysme tě i my ostatní snažilky brzy následovaly 🙂 Je to super zpráva 😀 Je bezva, jak jsi tomu věřila a měla z toho dobrý pocit a taky to nakonec vyšlo 🙂
Ilčo, držím palce ať folíky rostou a ať se brzo zbavíš rýmy 😀
Gambrinusko, myslím na tebe a držím palce ať dnešní návštěva v Natalartu dopadne skvěle 🙂
Jani8, jsem ráda, že průchodnost dopadla dobře, držím palce aby příští týden byla hned IUI 😀. S profouknutýma vejcovodama se už určitě zadaří, uvidíš 😀
Zdravím také ostatní děvčata 🙂

lucinda3
5. únor 2010

Janinam ahooj a děkuji moc za gratulaci!!! Stále tomu ještě nevěřím a raduji se potichu abych něco nezakřikla, jen s manžou a s vámi 😉
Vidíte že to jde a následovat mě budete to si pište!!!! 😉
Gambrinusko držím palečky do Natu!
Já si tam zavolala a mám v úterý dorazit na krev, už to začíná ten kolotoč "aby bylo vše v pořádku"...To je něco ta psychika, se zároveň raduju a přepadají mě obavy...Včera jsem taky byla s kamarádkou a malým na kafíčku a oni doma mají čerstvé neštovice... 😒
Nebudu strašit a raději vám popíšu ranní testování: Ráno při čůrání jsem byla samozřejmě nervózní, pak mužík stopoval a já se připravovala do práce, a když bylo po termínu vyslala jsem ho to omrknout, no holky přišel za mnou s krabičkou a pojď se kouknout jak to má vlastně být, tak jsem šla do vrtule že co se děje a on no jsou tam dvě a tak to má být? Ten mi dal 😀 😵

janinam
5. únor 2010

Ahoj Lucindo,
chápu, že máš strach "se radovat" a že nechceš nic zakřiknout, ale uvidíš, že bude určitě všechno OK a že ti to v úterý krev jenom potvrdí 😀. Každá by to prožívala určitě úplně stejně. Člověk tomu nechce věřit když se tak dlouho snaží a nechce nic zakřiknout, takže tě chápu
Vždycky když tady někdo zahlásí // tak mě to vždycky dodá optimismus a trochu víc víry a nadějě, že se snad i mě (a nám ostatním) taky brzo zadaří 🙂
Ten manža ti teda při tom testování dal, co? Hlavní je ale výsledek 🙂. A co nějaké příznaky, měla jsi nebo aspoň malý náznak něčeho?
Omlouvám se, ale mám v práci frmol, příští týden mě čekají ty moudráky, tak musím máknout, abych toho co nejvíc připravila. Dočtu vás večer. A ještě jednou velká gratulace a držím palce ať vše probíhá jak má, opatruj se 😀

m.evzenie
5. únor 2010

Ahojky holky,
píšu jen krátce z práce, docela mám fofr.Doma nám stávkuje Pc.
Lucindo, moc, moc gratuluji, to Tě manža vylekal, teď se hlavně opatruj, držím palce na úterý.
Snad nám půjde doma Pc, tak vás musím dočíst.Zatím

lucinda3
5. únor 2010

Janinam kromě vnitřního pocitu klidu a přesvědčení že to vyšlo žádné příznaky 😉 Od začátku týdne mě teda překvapovalo skoro pravidelné čůrání v 5h ráno, ale to jsem přikládala nadměrnému pití. Podbřišek pobolíval občas, i teď trochu, prsa mě tedy vůbec nebolela to mi přišlo divné. Žádné příznaky jsem ani nečekala, při malým jsem začala zvracet a to pořádně až od 10tt.
S manžou to bylo super, fakt stálo za to si počkat! Já jsem taky vždycky uvítala když někdo hlásil dobré zprávy, jsem si říkala bezva a teď jsem na řadě já 😀 Všem nám to tu vyjde!!!
Budu na Tebe moc myslet až budeš u zubaře!!

lucinda3
5. únor 2010

Evženko ahoj, díky za gratulace!! 😉 Papa

ilca1
5. únor 2010

Lucindo to je super 🙂 🙂 🙂 mam velkou radost, ale taky tě hooodně obdivuji za to jaký máš nervy. To já bych takhle čekat až do pátku nevydržela a ještě když si uděláš testík a jdeš se oblékat do práce.... 🙂 to já když si dělám někdy testík...a teď už dlouho ne 🙄 tak u nej stojím a koukám a koukám a čekam ,že něco vykoukám 😀 Je vidět, že kdo si počká , ten se dočká 😉 Tak moc gratuluji a držím palečky ať mrňousek pěkně roste, snad budu mít za měsíc stejný testík (ale já určitě budu testit každý den) 😀 😀

gambrinuska
5. únor 2010

tak super zprávy Lucindo, obří gratulace a stále držim palečky, doufam že sem plivneš //bacila aby se to tu šířilo jak mor 😀
U mě nic moc, pár menších útvarů do 10mm na pravém vaječníku a na levém prd, sliznice jen 6mm ☹ moc tomu nerozumim ale netvářil se nadšeně nato že jsem 15dc, ve středu jdu zas, třeba něco naroste, ale nedávam si moc naděje, ale třeba konečně přišli na to kde je zakopanej pes, toho našeho marného domácího snažení a třeba-snad pomůžou 😅
prosím o názor, máte víc zkušeností já jsem žabař ☹

lucinda3
5. únor 2010

Ilčo 😀 nějak mi to tak přišlo v tu chvíli nejlepší dělat něco jiného, zaměstnat se, nemyslet na to 😉
Budu na Tebe mooooc myslet, dočkáme se všechny 😵 😉
Gambrinusko děkuju moc kočko, máš krásnou fotečku!! Plivu co můžu!!! 😝 😝 😝 😝
K té sliznici, já jí měla krásnou 12mm a myslím, že mi hodně pomohlo pravidelné celoměsíční pití kontryhele.
Držím palečky, už toho máš za sebou taky dost a chtělo by to pozitivní zprávy...Myslím na Tebe!!

lucinda3
5. únor 2010

Holky poradíte mi ohledně těch neštovic? Máme jít navíc k té kamarádce příští týden na oslavu narozenin, tak nevím jestli to riskovat když vím že mají neštovice? 😒 I když to příští týden bude skoro 14 dní co je má. Nevím nevím...Díky za radu!!