Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

jana8
9. únor 2010

Jo, a Lucindo, nechceš si změnit info v pase že vaše víra se vyplnila 🙂

lucinda3
9. únor 2010

Holky zlatý děkuju za podporu! Ještě teď vydržet ten týden, pak už by mělo být vidět srdíčko co říkáte? Vy, manža a jedna dobrá kamarádka jste zatím jediní kdo to ví, chci ještě počkat ale nevím jak se vykroutit z té narozeninové párty, kterou mi manža zakázal - jak jsem vám psala u té kamarádky co mají neštovice - mi to sice mrzí ale mimi je přednější, tam asi malýho odvezu a bude a táta se k nim pak odpol přidá s ostatníma taťkama mu to vymyslim a naplánuju když to on takhle naplánoval mně 😀
Zlatíčka prskám na vás hcgčko co můžu 😝 😵 😝 😵 😝 😵

lucinda3
9. únor 2010

Gambrinusko na zítra držíme palečky!!
Jani8 jak je, koukej odpočívat!! Přepíšu, změním, počkám si ještě týden na utz 😉 😵
Luci co výsledky, myslíme na Tebe!
Hani držím palečky, neboj načasujou to dobře!

l.u.c.i.e
9. únor 2010

Jsem zpět. II. sreaning dopadl též výborně a kontrolní ultrazvuk taky. Ledviny už má malej v normě, takže jsem nemusela na plodovku. Měří 25cm a váží 498gr. Zítra dopoledne jsem hodím fotečky. Moc jsem si oddychla. Teď ještě musím za 14 dní na srdíčko...

Lucindo, moooc hrásná hladina hcg. Gratuluju. No a příští týden uvidíš svoji bublinku 🙂 Jistě se těšíš.

Holky, teď vás Lucinda poprskala hcgčkem, tak jen hlašte... 🙂

jana8
9. únor 2010

Lucindo, chytám bacil a budu ho u sebe hýčkat 😅 ...jasné,chápu že chceš ještě počkat,to mě jen tak napadlo.....a to je dobře že nejdeš na tú oslavu,neboj těch ještě bude......hlavně ať jste oba v pořádku 🙂
Lucko, super zprávy jen tak dále......zdá se mi to jako včera, co si oznámila tú šťastnou novinku a teď už budeš mít zachvílku polovičku za sebou..... 😵 ....opatruj se a dávej si na sebe pozor 😉 ....těším se na fotečky 🙂

lucinda3
9. únor 2010

Luci paráda, jéé to už je kus chlapa!! 😵 Těšíme se na fotečky! To víš že pro mě tenhle týden bude sakra dlouhej, už aby bylo úterý 😀
Holky co je zvláštní, dneska v Tescu jsem se nemohla vynadívat na dětské růžové oblečky a to já růžovou donedávna tááák nerada 😀 😀 Při malým jsem jí nemohla ani vidět, nenechali jsme si říct pohlaví ale já věděla že to bude chlapeček, pocitově, a navíc i dle čínského kalendáře početí to vyšlo 😉 A tentokrát kalendář ukazuje růžovou... 😉
Jani chytej chytej, budu vám ho sem házet lopatama!! Ty se opatruj, věřím že jsi na nejlepší cestě nás následovat!! 😵
Holky prchám za malým, mějte krásný zbytek dne, zítra jsem na služebce takže ve čtvrtek papa!

l.u.c.i.e
9. únor 2010

Lucindo, no vidíš a já podle čínského kalendáře bych měla čekat holčičku... a je to kluk. Snad tě ta tvá předtucha nezklame a holčička to bude.

lucinda3
9. únor 2010

Luci víš jak, mě rozhodně nic nezklame 😵 😵 Jen ten pocit mě překvapil 😉 Malej chce stejně brášku 😀 😀
Holky já jsem tááák šťasnááááá 😵 😵 😵 😵
Mějte se nádherně, papa!

jana8
9. únor 2010

Lucindo, ať se ti tvůj šestý smysl vyplní 😉 ....možná růžová fakt něco znamená.....
Lucko,já jsem až u tebe viděla čínský kalendář a to kdyby se to povedlo,tak by to podle něho měl být kluk ale přítelova švagrová mi věštila jen tak z ruky holku - jedno dítě a to holku,tak uvidíme....a holka podle toho kalendáře by musela být počatá až v březnu nebo dubnu.....a jí to vždy zatím vyšlo....tak jsem zvedavá....budu ráda i když se bude mýlit jen ať se to podaří....
Tak já jdu oddychovat a asi usnu,už jsem unavená....spala jsem jenom do 11hod od 6.30.hod a to jsem byla mezitím jednou na wc....tak to jdu dospat ještě i ten včerejšek......večer na Vás ještě juknu.....zatím pa pa

l.u.c.i.e
9. únor 2010

Jani8, mě bylo celkem jedno jestli to bude kluk nebo holka... Hlavně, aby bylo vše jak má být a hlavně aby miminko bylo zdravé. Tak uvidíme časem, jestli budeš mít holčičku nebo chlapečka. No, moje přání by bylo kdyby se nám povedl páreček... Uvidíme co přinese čas 🙂 Tak jo, jdi odpočívat a prospi se.

gambrinuska
9. únor 2010

luci je to dobře že vám vyšla ok ta kontrola, myslela jsem na tebe 😉
Lucindo tak dobrý, já bych taky chtěla holčičku i když na růžovou mam alergii 😅
Držte mi palce zítra holky, dneska mi nějak divně pobolívá podbřišek tak třeba se něco děje 😅
Vypadá to tu nadějně u dost holek, tak pořádný bacili at maj v Natalu prázdný čekárny a my jsme s pupíkama doma 🤐

janinam
9. únor 2010

Ahoj holky,
zdravím vás 😀, tak už mám o dva moudráky míň 😀 Koncem února ještě jeden a bude vymalováno 😀
Lucindo, gratuluju ke krásné hodnotě hcg. Jen plivej, plivej, chytám co můžu.... 🙂. Uteče to jako voda a příští týden už uvidíš bublinku 🙂. Těšíme se na fotečky.
Lucko, je bezva, že kontrola dopadla skvěle, jen tak dál. Opatruj se.
Jani8, to je fofr, už máš za sebou IUI, tak moc fandím, ať už se konečně objeví //.
Gambrinusko, taky tobě držím palce ať jsou zítra folíky ukázkový a hned IUI.
Ilčo, zítra na tebe budu myslet a držet palce ať ti odeberou co nejvíce vajuchů. Za pár dní bude transfer a potom už jen zahlásíš pozitivní testík.
Ostatním přeju taky mnoho úspěchů 🙂 Já si jdu přichystat kašovitou stravu 🙂 Večer na vás ještě juknu.

gambrinuska
9. únor 2010

janinam to znam, loni mi 2hod vysekávali dva moudráky, mačkala jsem si banán vydličkou, vše rozmělnovala a chladila pusu veškerym masem z mrazáku 😕

terka82
9. únor 2010

Ahoj holky.

Tak konečně jsem se sem dokopala. Ne, že bych byla tak strašně vytížená. Každý večer sem sednu, přečtu vás, ale už nejsou síly, abych odepsala. Asi na mě padá nějaký zimní spánek. Už chci jaro a sluníčko a ne furt tenhle bílej humus. 😠 😀

A jdu vás znova letecky přečíst abych mohla reagovat. 🙂

terka82
9. únor 2010

Teda to mam zase co dohánět. 😅

Aduš co ty výsledky? Ještě nic nepřišlo? Aspoň že se omluvila. 😖

Gambrinuska moc hezká fotka, sluší ti to tam. 😉
Snad přineseš zítra z Natalu lepší zprávy a i kdyby zjistili, že folíky sami moc nerostou, tak je to taky "dobrá" zpráva, protože s tím konečně můžou něco dělat.
Taky už jsem napnutá, co tam najdou mně. Začínam mít pocit "plnýho břicha", jako vždy před MS, tak snad se tam něco děje. Prosíííím. 😕 😀

Lucinda ještě jednou moc gratuluju. 😉 Krásná hodnota HCG. Kolikátý jsi dneska DC?
Jsem zvědavá, jestli se ti tušení splní.

Bubu, jak se vede? Kdy máš jít na krev? Strašně moc ti držim palce. 🙂

Ilčo píchala jsem si Fragmin. A s tím jsem problémy neměla. Ale ty injekce proti předčasné ovulaci, ty mi dělaly fleky a svědily. Jsem zvědavá, jak to budu mít s fragminem příště. Protože mi po ukončení těhu prokázali mutaci krve, tak bych asi měla píchat taky.
Zítra budu držet palce ať jsou vajucha co nejkvalitnější. 🙂
Normálně vrací embrouše po třech dnech, pokud si nedoplácíš za prodlouženou kultivaci. Po transferu jsem se pořád válela a spala, ale to bylo díky tomu, že jsem měla na mále s hyperstimulákem a nebylo mi zrovna nejlíp a pak to asi rovnou přešlo v těhotenskou únavu. 😀
Ale teď, pokud bude KET, tak bych si vzala dovču jen tak na 2-3 dny a pak půjdu asi zase do práce. Aspoň mi to líp uteče.

Evženie dělam od 8 hod. Žádný šílený šichty nedělam, ale bude to tim počasím, že jsem taková mimo.. 😀

Jedna11 to je dobře, že jste si lyže užili.
Je lepší přijít před ovulkou a jít tam raději vícekrát, než ji prošvihnout. 😉

Jana8 držim palce ať se prcek uhnízdí.
Jj, olympiáda se blíží, tak snad se blíží i mrazáčci. 😀
Jéje nepříjemnosti v práci, hoď to za hlavu... Pokud to jen trochu jde, i když zrovna já mam co říkat... Včera jsem se rafla s kolegou... Tak jsme si se zbytkem kolegů večer zlepšili náladu návštěvou cukrárny. 😀
Kolegyně taky věští děti z prstýnku. Nějak jsem ještě nesebrala odvahu, abych se jí svěřila do rukou. 😅 A taky jí to vychází.

Hani držim palce, ať má folík ve čtvrtek tu správnou velikost. 😉

Lucko to je dobře, že nemusíš na plodovku. Gratulace k super výsledkům

Janinam. Jen jsem četla o těch zubech a hned mam husinu. Už abys to měla za sebou. 😒

terka82
9. únor 2010

No to jsem tomu tady zase dala. 😀

Snad jsem něco nepřeskočila, kdyžtak se předem omlouvam. 😀

terka82
9. únor 2010

A koukam nikde nikdo. No holt jdu rozjet žehličku. Mam tu po víkendu zase kupičku. 😠

m.evzenie
9. únor 2010

Ahojky holky,
Lucindo, ještě moc gratuluji k hcg,opatruj se, ono to uteče. 🙂 Jsem zvědavá jak Ti to vyjde.
Lucko, to je fajn, že jsi nemusela na plodovku, odpočívej a užívej si, ať malý pěkně roste.
Ilčo, myslím na Tebe a držím pěsti, aby jsi zítra hlásila samé dobré zprávy z odběru.
Terko, kdy Tě vůbec čeká ten Ket? Už se také těším na jaro a sluníčko.
Gambrinusko, i ty nám zítra hlaš dobré zprávy z utz, držím palce. 😉
Janinam, zubař fuj, fuj. Ale já když jdu jen na kontrolu bez bolesti, tak pak mi vždy něco najdou a jdu tam mini
málně ještě jednou.fuj.
Adenko, co výsledky?

jana8
9. únor 2010

Lucko, buď si jistá,že mě je to jedno,co by to bylo,jen ať je zdravé a už tady s námi 🙂 Ale jsem zvědavá,jestli jí to vyjde....tak se necháme překvapit 🙂
Gambrinusko,taky jsi myslím,že se zachvili roztrhne tady pytel a budeme všechny hlásit // 😅 .....moooc budu na tebe myslet ať zítra dopadneš na výbornou......hned jak se vyspím,tak kolem obědu kouknu na Vás...drž se 😉
Janinam,taky mě překvapil ten fofr,ale jsem za něj ráda 🙂 s těmi moudrákmi ti nezávidím 😖 .....
Terko,tak to si si osladila aspoň hezky nervy 😝 ....taky mě dneska přepadli chutě na nějaký dobrý zákusek....hmmm 😝 ale ještě si počkám a pak jsi ho koupim,dnes jsem nevytáhla paty z domu až zachvíli když pudu do práce.....ale na nervy a stresy v práci už kašlu,teď musím být v klidu ať se mimi u mě líbí a ne se rozčilovat 😵

terka82
9. únor 2010

Evženie to bych taky ráda věděla... 😠 😀 😀 Ne, teď vážně, všechno závisí na tom, jestli mi po Divině naroste sliznice a aspoň jeden folík, aby byla ovulka. Po pondělním UTZ budu snad chytřejší. 😕 Pokud všechno bude OK a ovulka bude, tak bych šla na KET ještě v tomhle cyklu.
Ty taky trpíš takhle na zuby? Musim zaklepat..., ale v tomhle mam zatím kliku a zuby mam v pořádku. Píšu zatím, protože mamina má paradontozu, sype se jí to jeden zub za druhým a to bych nebyla já, abych tohle taky nepodědila... 😖

Jana8 jj osladila. Taková palačinka s nutelou, to je dlabec... 😅
Máš recht, 😀 na stresy prď ať má prdís klídek pro zabydlení. 😉 Ať ti ta noční uteče. 😉

cechovahanka
9. únor 2010

Jana8 - prosim te minule kdyz jsem šla na měření vajíčka, tak mi den před tím prasklo asi tak kolem 19 hodiny večer, docela dost jsem to na sobě cítila. a další den v 11 hod. mi dělali IUI tak nevím, jeslti není lepší když to tam dávají těsně před prasknutím. Moc se v tom nevyznám.

janinam
10. únor 2010

Dobré ráno holky,
teda Terko, co mi to děláš 😠 Palačinka s nutelou, taková mňamka 😀 Já jsem ráda za půlku rozmělněnýho banánu ☹ Ale neboj, příští týden už snad bude líp, tak si to pěkně vynahradím 😀 Jako bolestný a taky trochu k Valentýnu, no ne?
Na pondělí držím palce aby byla při UTZ sliznice vysoká a taky pěkný folík, aby už byl i ten KET. Budu na tebe myslet.
Jani8, v práci se nenervuj, dej si taky něco sladkýho, a mysli na to, jak se mrňousek krásně zabydluje 😀
Gambrinusko, tak na dnešek držím všechny čtyři 🙂
Jakpak asi Ilča, odběr určitě dopadl dobře a bude hlásit vysoký počet odebraných a kvalitních vajuch 😀
Hani, přeju aby bylo vše krásně připravené na IUI 😀 Neboj, doktoři si všechno ohlídaj a určitě nic nepropásnou 😀
Zdravím i ostatní, ahoj Evženie, Jedna11, Lucindu, Lucii.....
Jakpak asi Bubu? A co Adenka, jestlipak už výsledky doputovaly?

l.u.c.i.e
10. únor 2010

Ahojky holky,

Terko, to by bylo skvělé, kdyby KET už byla v tomto cyklu... Moc ti držím palečky, aby to vyšlo.

Janinam, už abys to měla za sebou s těma zubama... Já jdu na kontrolu na zubní za 14 dní a asi nevyjdu bez vrtání 😒

Bubu, jak je? Asi tě v pátek čeká krev, viď?

Jinak jsem si do alba dala fotky malého, můžete se mrknout 🙂

jana8
10. únor 2010

Hezké odpoledne 🙂
Terko,ty nám dáváš takovéhle chutě 😝 ....to bych si dala taky .....miluji palačinky s jahodami a šlehačkou 😝 ....udělala bych si je jenže chybí šlehačka a bez ní to není ono ,tak vydržím zatím ☹ .....držím palce ať je v pond. UTZ na jedničku 😉 ......piješ nebo pila si čaj kontryhel?....Lucinde taky pomohl k hezké sliznice a divila jsem si ale mě taky..... 😵 .......tak hodně štěstíčka 🙂
Hanko, nevím jestli je to tak důležité ale i tak ti dávají nejdřív injekci na prasknutí,tak podle mě v tom by neměl být problém a já mám teď taky za sebou IUI a prasknul mi sám folikul a kdyby to bylo špatně tak to nebudou dělat.....tak se zbytečně nestresuj 😉
Gambrinusko,jak si dopadla u dokt? Čekám , čekám , čekám .........kde si?
Ilča to už má za sebou, tak teď ji moc držím palce ať se nakonec dočká vytoužených // 🙂

m.evzenie
10. únor 2010

Ahojky holky,
Luci, pěkné fotečky, hezky rostete, tak to je fajn, jen tak dál. 🙂
Terko, já taky miluji palčinky a nemusím tam mít ani tu šlehačku, takový chutě nám děláš. 😉 na pondělí moc,
moc držím palečky, aby sliznice narostla a mohla jsi mít brzičko mrazáčky u sebe. 😅
Ilčo, jak je po odběru?
No, my jsme byli dnes na imunologii objednaný na 8hod., přes dvě hodiny jsme čekali než nás p.doktorka vzala,
byla příjemná a milá, za to sestra moc ne. Vzali nám oběma krev a jelikož beru hormony na ložiska endometriozy,
tak se máme znovu objednat až je nebudu brát a budu menstruovat, takže to znamená až na srpen či září.
😠 A já myslela jak budeme mít už všechny výsledky připravený.
Adenko, co tvoje výsledky?

ilca1
10. únor 2010

Ahoj holky tak se hlásím po odběru. Vajíček jsem měla 8 z toho 4 jsou zralá a 4 neúplně, ale zkusí oplodnit všechny a ráno v 9 si mam zavolat jak jsou na tom 🙂 Aspoň ty dvě co chci zavést aby se udrželi 🙂 . Jinak ležim bolí mi docela břicho ale dá se to vydržet, dostala jsem na 3 dny antibiotika a utrogestan 4x1 zavádět.

jana8
10. únor 2010

Ahojky
Evženie, to je k nasra.. 😠 .....ne jenom čekat půl roku,ale pak zas čekat na výsledky ☹ .....holka drž se.....věřím tomu,že po čekací doby hravě otěhotníš.....držím palce s trpělivostí a výsledky na které čekáš ať dopadnou na výbornou 😉
Ilčo,tak to je super......držím palce ať se oplodní všechny a ty dvě vyvolené budou v tvém bříšku na 9měs. 😉 ...můžu se tě zeptat,ty si měla to napichnutí vajíčka spermií? ....to za 7000kč....teď hezky lež a odpočívej

jana8
10. únor 2010

Gambrinusko,kde si? Co ti řekl dokt.? Myslím na tebe a držím palce 😉
Lucko, jéééj ty fotky jsou úžasné.....jen tak dále ať se prckovi líbí v teploučku a ty si to hezky užívaš 😵

ilca1
10. únor 2010

Jani8 laborantka říkala že je musí napíchnout ale jinak po mě nic ještě platit nechtěli tak asi až je tam budou dávat 😵 Hlavně aby nějaké vydrželi z toho mam docela strach měla jsem jich málo ☹

jana8
10. únor 2010

Ilčo,neboj nezáleží na kvantite ale na kvalite 😅 ....vydrží a ty je budeš pak u sebe zahřívat 😉 .....můžu se zeptat,tak zatím jste nic neplatili....ono se to platí až pak?....vlastně teď my došlo že injekce jste měli asi nadstandart co?tak to jste platili hned,ne?to je asi z lekárne nebo se mýlím?