Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nepovedené IVF, jaké máte zkušenosti?

petunie28
23. bře 2015

ahoj holky vy co jste natom jako ja bohuzel ☹ jake mate zkusenosti nebo co vam rekl doktor za argument ze se ivf nepovedlo.

petunie28
autor
23. bře 2015

ja jsem byla uz dvakrat poprve na minimalni stimulaci a ted na ivf a nic..... 😒

hahebu
23. bře 2015

@petunie28 ahoj! my se po nezdarech vždycky snažíme zjistit, co bylo špatně... Jediné, na co to u nás vypadá, je otázka pravděpodobnosti. To, že se to povede, je asi 40% šance. No a my jsme se do těch procent ještě netrefili... ☹

szkipet
23. bře 2015

cau. ja mam za sebou 1. IVF bohužel mimoděložní ☹ jsem už ale po více potratech, takže jsem měla všechna možná vyšetření. Doufám, že to byla jenom náhoda a příště už to vyjde.

petunie28
autor
23. bře 2015

Ahojte snad se nam zadari.jinak uz i ubazujem o zmene kliniky.

szkipet
24. bře 2015

@petunie28 kam chodite?taky uz jsem nad tim premyslela.byla jsem vcera na kontrole a doktorka byla tak neprijemna, ze jsem mela chut odejit zrovna..

petunie28
autor
24. bře 2015

@szkipet reprogenesis brno a vy?

szkipet
24. bře 2015

@petunie28 do zlina.slysela jsem, ze helios má moc dobre vysledky.

tortojs
24. bře 2015

Doktor nemůže vědět proč se to nepovedlo. Aby došlo k těhotenství musí se vajíčko správně oplodnit, správně dělit, správně doputovat do dělohy, správně uhnizdit a správně vyvíjet. Doktoři ovlivní oplodnění, putování a prvotní dělení. Pak už je to na přírodě a ta bohužel sebemenší chybu neodpustí. Statistika je jasná i u zdravých páru je 30 procent oplodnění úspěšných. Natož když je někde chyba. 60% embryí se nikdy správně neimplantují. Takže podle mě je zbytečné zkoumat proč se to nepovedlo. Samozřejmě vyžadujte komplet vyšetření imunologie. Ta může hodně ovlivnit. Zbytek už je příroda a psychika.

petunie28
autor
24. bře 2015

@szkipet to uvazuji nad heliosem

morgan81
24. bře 2015

Ahoj, nám se taky nezadařilo, tak snad KET vyjde. Máme 6 zmražených embryí..

petunie28
autor
24. bře 2015

@morgan81 ahoj tak doufej ze se zadari moc ti to preju a pokolikate uz jsi byla?

morgan81
24. bře 2015

@petunie28 Byli jsme poprve a ted nas ceka KET. Taky drzim palce! Chystate se na treti nebo jeste mate nejake mrazacky?

petunie28
autor
25. bře 2015

@morgan81 mi byly poprve na minimalni stimulaci z toho jsem mela dve vajicka ktere po oplodneni se prestaly vyvijet a ted jsme byly na ivf 22 vajicek 4 nebyly dostatecne vyvinute a z 18 oplozenych 7 ktere se postupne prestaly vyvijet takze mrazacek zadny.

petunie28
autor
25. bře 2015

@morgan81 jinak musime nasetrit zase penize ale to uz bych chtela jit do heliosu

paja40
25. bře 2015

Ahoj holky,byla jsem před dvěma roky v helios Brno a vyšlo to napoprvé. Druhé zkousime v sanus Jihlava a mám za sebou paty pokus a stále nic. 😒 Ještě mi zbývá jedna mrazenka a pak už asi koncime. Jsem už úplné vyčerpána. Lidi jsou urcite příjemnější v Jihlavě......Brno je hrozné neosobní,ale zase tam zase úspěch na poprvé. Kde je chyba? Asi už ten můj věk......ted už bych to musela hradit cele ze svého,nemáte někdo tušení kolik to vyjde cca když už nepřispívá pojišťovna?

petunie28
autor
25. bře 2015

@paja40 ahoj mi si prvni iui platily samy vyslo nas to na 20 tisic a ivf nas vyslo na 35 ale nam prispela pojistovna mi mely darce spermii a metodu isci a leky gonal me vysel na 13300.jinak pocitej ze vsude je to jine.no tak si asi nachystej zhruba 26 tisic to je ivf ciklus a zalezi co vse ktomu leky stojitaky dost.no ja asi bych si nachystala tak40 tisic mozna i vic.a proc si uz nesla do heliosu?

paja40
25. bře 2015

No protože jsme si říkali,ze když to vyšlo hned na poprvé tak jsme zrejme oba v pořádku a ze s jedním prckem porad litat do Brna...... No prosté jsme to podcenili.🙂 Ted už bych byla chytřejší,ale už je zřejmé moc pozdě. Jsme šťastni aspoň za toho jednoho drobecka co nás ted doma zlobí.🙂

kytka12
26. bře 2015

Ahoj, taky se u mě nepovedlo IVF (ani ET ani následný KET), teď jsem si od doktorky vynutila doporučení k vyšetření imunity (výsledky za 3 měsíce). Myslím si, že nás tam měla už dávno poslat. No a teď jen čekám, máme 6 vajíček v mrazáku, ale chci vědět proč se to nedaří. Dost mi to mává s psychikou, když se oplodnění nepodaří.

januleh84
31. bře 2015

Ahojky děvčata,mám dotaz listopad 2014 mam za sebou neúspěšný ET. Letos v březnu neúspěšný KET. Ty rozestupy mezi tím jsem řešila jiné zdravotní problémy. Teď bych chtěla jít co nejdříve na další KET,ale nevím zda je to správně. Máte zkušenosti? Je lepší si dát pauzu,nebo se ihned vrhnout na další.Děkuji.

hahebu
31. bře 2015

@januleh84 já mám za sebou od srpna dvě IVF a dva KETy. Pauzy mezi KET být v podstatě nemusí. To se může zkoušet měsíc co měsíc. Tělo to snese, hůř to nese hlava :(

kytka12
31. bře 2015

@januleh84 Mně doktorka říkala, že KET se může zkoušet každý měsíc do vyčerpání zásob v mrazáku. Je to na tobě. Já bych to asi tak úplně nehrotila, pokud se cítíš na další KET, tak do toho jdi.

petunie28
autor
1. dub 2015

@kytka12 a kam chodis?

kytka12
1. dub 2015

@petunie28 Sanus Pardubice.

petunie28
autor
2. dub 2015

@kytka12 aha to ja musim vabrat neco z brna bud helios nebo unicu jeste porad nevim pro kterou se rozhodnout.

ratatooy
2. dub 2015

@petunie28 běž do unici mi tam byli a vše naprosto dokonalé

petunie28
autor
2. dub 2015

@ratatooy dekuji

januleh84
3. dub 2015

@hahebu Děkuji,dnes jsem byla v CARU,prý mám počkat dva cykly,užívala jsem vysokou dávku estrogenu. Tak počkám a uvidíme. Děkuji

januleh84
3. dub 2015

@kytka12 Děkuji

ratatooy
4. dub 2015

@petunie28 není vubec zač,nad heliosem jsem neslyšela žádnou slávu,a když jsme jezdili na unicu tak zrovna paradoxně několikrát za cestu jsme slyšeli reklamu na helios,a proč si dávají reklamu???protože mají málo klientů,dobrá klinika reklamy nepotřebuje protože má narváno a unica teda doslova,a hlavně cizinců.ale nikdy jsme dlouho na nic nečekali,z prvního ivf máme už dnes 4letýho kluka a z z ketu(od prvního ivf)1ročního klučika

petunie28
autor
4. dub 2015

@ratatooy to vam gratuluji a opravdu mooc dekuji za radu uz sem to rekla i mojemu tak souhlasil.bylo tezky se rozhodnout nad tema dvema a ted uz mam jasno.

Sem začni psát odpověď...

Odešli