Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

pajala
3. lis 2016

@eviks to je super-gratuluju😊.a dávali jste jedno?

eviks
3. lis 2016

@pajala ano, jednu blastu

pajala
3. lis 2016

@eviks bezva ze to vyslo😆.a bere s nějaké vitamíny?

renci83
4. lis 2016

@eviks mooc gratuluju.super že to vyšlo. 🙂

leila01
4. lis 2016

Ahojky holky...taky nás čeká ivf s darovanym vajíčkem...chodí tady někdo do Heliosu ??? Nám říkali cekacka cca 4 měsíce .už čekáme 2 měsíce a zda se mi to nekonečné..😀

suzettew
4. lis 2016

@leila01 ahoj, nene.. já půjdu do gennetu, teď budu žádat.. celé mě to čeká a už teď vím, že to bude nekonečné.. takže chápu.. co všechno se udává jako kritéria? přemýšlím, jak moc budu náročná.. ale tak jestli se také snažíte dlouho jako my, tak pár měsíců už snad uteče..

renci83
4. lis 2016

@leila01 Ahoj já chodím do jiného centra v Brně a tam jsou čekací doby minimální.Cekali jsme nejvíc měsíc.Ted se budu taky připravovat na ivf ale už podruhé.Ted snad za týden bych měla zacit brát hormony.

leila01
4. lis 2016

@suzettew no my se snazime tři roky...ale pro mne co by velice netrpělivý člověk je to věčnost 😀my si dali věk do 28..._světle vlasy a modré nebo zelené oči..stejná krevní skupina a stihla postava...tak myslím ze žádné velké nároky nemáme...😉

pajala
5. lis 2016

@leila01 ahoh-nám to zadaval doktor do počítače takze podle naší vizaze zadaval jak by darkyni měla vypadat a ujišťoval nás ze bude bílé pleti a minimálně s tredoskolacka.

kathlinkata
5. lis 2016

@eviks moc gratuluji. Ctu celou diskuzi od zacatku. Mam moc radost ze to vyslo opatruj se ☺️☺️

kathlinkata
5. lis 2016

Krasny den holky tak jsem uspesne docetla kazdy komentar z tehle disuze zacatek od 2011😀😀 my se snazime tretim rokem ted v listopadu jsme druhym rokem v novem caru v Teplicich v Pronatalu. Kdyz prekrocim vsechny komplikace jako spatna stitna zlaza blby hormon Prolaktin atd atd tak jsme meli 2x neuspesne ivfka. Prvni na jare bez transferu. Slaba reakce na leky ztezi 2 embrya, ktera ani nevydrzela do et. Strasna beznadej po tech vsech vysetrenich. V cervenci druhe ivfko s vyssimi davkami hormonu bohuzel se stalo naprosto to same. Opet bez et. Nedokazu ani popsat ten stav😞 diagnoza predcasne starnuti ovarii. Je mi 25. Navic se mi delaj porad cysty takze taky super.... dva pokusy ze ctyr mame vycerpane a to ani tranfer nebyly. Nyni jsme na 1000% rozhodnuti pro darkyni. Tesim se na to, vitam tuto moznost, beru ji vsema deseti !! Nevadi mi ze mimco nebude mit me geny, usetrim ho mych "vad" v pondeli 7.11 jdeme do caru na prvni konzultaci ohledne darcovstvi. Mozna uz rovnou zazadame o darkyni aby se to mohlo po novem roce rozjet. Dal 15.11 jdeme jeste na imunologicke vysetreni do Usti. Budou testovat me i pritele. Bude to trochu narocne, protoze sperma musime z urcitych duvodu peivezt z domova, ale to se zvladne. Toho 7.11 nam asi budou brat krev i na genetiku. Uvidime jestli bude potreba ci nikolov. Doufam a verim celym srdcem ze 3. pokus bude uz konecne pozitivni, kdyz ne et tak aspon nejaky ket. Do tretice vseho dobreho, jak se rika. Jeste dodam, ze ve vetsine komentaru ktere jsem tu cetla se vidim😀🙈 musime bojovat i kdyz je to to nejtezsi v zivote.

evikos
5. lis 2016

@kathlinkata Taky mám z Evičky velkou radost 🙂

eviks
5. lis 2016

@kathlinkata ahoj, myslim, ze jste se rozhodli naprosto spravne.Je uzasny, ze dnes takove moznosti lecby existuji..drzim palce at vam co nejdriv sezenou darkyni a poradne se to rozjede🙂)

kathlinkata
5. lis 2016

@eviks dekuji. Jeste si odbyt to imuno do toho se mi moc nechce ale vim ze to je dulezite. Nevite jak dlouho se ceka na vysledky imunologie ?

pajala
5. lis 2016

@kathlinkata ahoj nás poslali hned po prvním neúspěšném ivf na imunologii.brali nám oběma krev a sperma.pro výsledky jsme jeli za mesic-my byli v Plzni-nic nám nezjistili.ja sem teda starší než ty -máme za sebou3ivf-ka a z každého sotva jedno embrio které se nakonec nechytlo tak jsme se rozhodli pro darkyni.ta možnost je super teď uz jen aby to vyšlo. Ja mám 7.11taky konzultaci v caru -uz mi našli darkyni tak sem zvědavá jaký bude další postup.Preji tí štěstí v dalším boji☺

lussinka88
5. lis 2016

@kathlinkata zalezi kam pujdes, ale vetsinou tak mesic... urcite se vyplati pockat. Ja chodim do Podoli a tam mi treba doktorka rekla ze vsechno bude za mesic ale to nejdulezitejsi bude do tydne a ze si mam za tyden zavolat. Ale jinak nejlepsi imunolog je pry MUDr Malickova ve VFN v Praze

kathlinkata
6. lis 2016

@pajala je tak to mame zitra nastejno 😊ja uz bych si zitra rada zazadala o tu datkyni tak uvidime
@lussinka88 jsme objednani na 15.11 do usti na imunologii genetiku ňbudou drlat v nasem caru ( Teplice Pronatal)

lussinka88
6. lis 2016

@kathlinkata aha 🙂 tak usti neznam. Kdyz jsem tam zacala chodit tak byla reprodukcni imunologie jen v praze a v plzni 🙂 kazdopadne hodne stesti! U nas to zatim vypada ze lecba pomohla, ale na zavery je jeste brzo...

kathlinkata
6. lis 2016

@lussinka88 moc drzim palce🙏🏻🙌🏻 a jak to u vas tedy vypada, co vas ted ceka, jestli se muzu ptat? ☺️

lussinka88
6. lis 2016

@kathlinkata ja jsem ted 11. Den po KET a uz od 5. Dne mam ducha. Potvrdili mi rostouci hcg z krve, takze jsem asi fakt tehotna... 🙂) No ale mam strach, uz jsem mela 2 zamlkly tehu a jedno mimodelozni (naposledy jsem mela || pred 4rokama) takze velkou radost vystridali velke obavy. Ted musim cekat na utz a to bude cca za 14dni... jeste muj gynekolog chce abych prisla pristi tyden na krev tak uvidime.

lussinka88
6. lis 2016

@kathlinkata ted jsem nasla tvuj prvni komentar! Moc ti fandim, urcite to dobre dopadne uvidis! U nas v CARu maj u darovanych vajicek 70% sanci 🙂 coz je oproti tem 40% z IVFka dost!!!! Takze u vas v CARu to bude podobne! Obdivuju ty lidi co do toho jdou, nikdy jsem si nemyslela ze je tak narocny a ze to stoji tolik energie a penez... ja uz jsem to nejak po tech letech vzdala, protoze jsem proste uz byla unavena, doktorka me presvedcovala at vydrzim a vypada to ze mela pravdu. My teda nakonec mame jeste svoje embryjka ale darcovstvi jsme taky zvazovali...

pajala
6. lis 2016

@kathlinkata urcite si zazadej ono to chvíli trvá a kdyby se pak cokoliv zvrtlo tak embrijka můžou zamrazit a ty pak na transfer můžeš kdykoliv.Tak at pro nás zítra mají jen dobře zprávy.

kathlinkata
6. lis 2016

@lussinka88 moc dekuju😘 u ns uvadeji pres 80% dokonce tak jsem zvedava. Ja uz jsem taky nemela silu ale kdyz jsme se rozhodli ze pujdeme do darovanych tak ze me vse spadlo a prisla uleva ze uz nemusim pocitat se svym telem, kdyz se bavime jen o vajickach tedy ☺️ a pujdete ted nekdy na transfer nebo se necitis ?

kathlinkata
6. lis 2016

@pajala ok dobre ☺️☺️

lussinka88
6. lis 2016

@kathlinkata je ja to asi spatne napsala. Ja uz jsem po KETu a udajne jsem tehotna ikdyz se tam zatim necitim 🙂

pajala
6. lis 2016

@lussinka88 spousta holek se tak necítila a byla tak potichounku gratuluju👏

lussinka88
6. lis 2016

@pajala diky!! Uvidime 🙂 uz asi porad budu mit strach :-/

pajala
6. lis 2016

@lussinka88 to je normalni-drž se✊✊✊

kathlinkata
6. lis 2016

@lussinka88 jeee to rada ctu 🎀🎀🎀🎀💕 tak na sebe davej pozor

pajala
6. lis 2016

Holky tak když mi sestricka volala at přijdu ze me před menstruace chce dr videt tak sem měla desnou radost a říkala jsem si ze poslední dobou mrcha chodí okolo 30dni takze cca ve stredu nebo čtvrtek sem ji čekala a ona dorazila uz dnes ach jo-všechno je vždycky jinak.