Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

andryst
17. led 2017

@pajala
@renci83 holky jsem tady nová...muzu se zeptat v kterém car se vám zadařilo a kolik to tak stojí...jinak velká gratulace👏

pajala
18. led 2017

@andryst ahoj ja chodím do IRGM v Karlových Varech.u nás to bylo čtvrté ivf takze na pojistovnu-jinak 17000ivf plus něco málo za léky 1-2tis. A pak 25000odměna pro darkyni.

andryst
18. led 2017

@pajala ahoj diky za odpoved...ja mam za sebou dvě IVF ...jedno v Heliose v Brně (odebráno 33vaj.s toho 31 zralych..dali jsme 20 oplodnit..s toho 13 -pátý den pěkně emb.nechala jsem 10 zmrazit.. . Šestý den doháněli čtyři.. ale to už me nějak nezajímalo pak to už jsem finančně nějak nedávala.. a i když jsme měli tak pěkně emb. Tak se stejně nezdařilo...5Ket..2 bio.teotenstvi) Tak jsme přešli do Unici v Brně.. (podobný průběh 17 vaj. Všechny se nechali oplodnit s toho dvě emb. -jedno opět bio.teu...opet ) tak že začínám silně uvažovat o téhle variantě..myslim ze asi je tam něco v tom vyvíjení...zahnizdi se ale nebojuje dál. Ptala jsem se na ceny tak Helios mi napsalo 98 tisíc a Unica 115tisic s toho odpočet 30tis.. od pojišťovny.. tak si myslim ze jsi měla nádhernou cenu. Jsem se trochu rozepsala🙂

pajala
18. led 2017

@andryst tak to je mi líto ze to nedopadlo i když jste měli krásnou úrodu.ty ceny jsou priserny.a ptala jsi se na názor doktorů?ja se pro darovana rozhodla když nám nevyšlo ani třetí ivf-z prvního jsme měli dva kety a z druhého a třetího po jednom vajicku takze pro me byla tohle posledni sance🙂

andryst
18. led 2017

Jo také to doporučily vzhledem k memu věku v březnu mi bude 38 :(..kdyz jsem byla poprvé.. . A měla takovou úrodu tak se me sestra ptáka zda bych chtěla vajíčka co nechci darovat.. . To jsem odmítla.. ještě že jsem to udělala kdoví co s nima je ,ze po uhnízdění To vzdají.. .genetiku máme v poradku.. .nic nám nenašli co by mohlo být za příčinu neúspěchu.. .

renci83
18. led 2017

@andryst Ahoj vítej mezi námi. Mě se zadařilo v Brně na Obilním trhu a bylo to tam fajn. Sice takové nemocniční ale fajn😃👍. Ještě jsem přemýšlela i nad Reprogenesis v Brně ale Obilní trh vyhrál.Mooc doporučuji. Buď Obilní trh nebo popřípadě ten Reprogenesis. Stalo nás to 41000 se vsim i s dárkyni.

andryst
18. led 2017

@renci83
👍 no tak to je super ale jaká je tam čekací doba... v Unice je to take skoro jak v nemocnici... ale na obou klinikách dobrý přístup nemůžu si stěžovat...az na ty penize🙂

renci83
18. led 2017

@andryst Čekala jsem asi 3tydny 👍

andryst
18. led 2017

@renci83
Tak to je super

kathlinkata
21. led 2017

Hlasim posun holky. Dnes v pul 3 rano me probuduly opravdu hnusny krece a ms bolesti rychle jsem slupla brufen a zaspala to, ms jeste neprisla ale dnes ci zitra snad uz ano. HA jsem vysadila 18.1 a od 2DC zacnu tedy ten Estrofem,chci tomu trochu pomoci tak ode dneska uz asi pomalu najedu na ty grepy 😊 Drzte prosim prosim palcaky az vse jde jak ma 🙂

pajala
21. led 2017

@kathlinkata tak držím palce.estrofem je v poho ja ho brala při každým ivf a i teď ještě tři tydny budu.

kathlinkata
21. led 2017

@pajala nejaky vedlejsi ucinky mam cekat ?? Nebo je bez nasledku 😀

pajala
21. led 2017

@kathlinkata ja nic nepozoruju.

kathlinkata
21. led 2017

@pajala oki 😊

kathlinkata
22. led 2017

MS prisla, parada 😛od zitra estrofem 2x 1 tbl a po trech dnech 3x 1 tbl

pajala
22. led 2017

@kathlinkata paráda ze se uz něco deje🙂

kathlinkata
22. led 2017

@pajala juju mam radost. Darkyne by ted taky mela mit ms a mela by zacit stimulovat.

andryst
22. led 2017

Mne estrofen také nic nedělá...

pajala
23. led 2017

Ahoj holky dnes sem byla na ko u svého dr.mimco je prý menší než by mělo být tak snad to dozene.

kathlinkata
23. led 2017

@pajala prcek to urcite dozene. Dej vedet 🌺

eviks
23. led 2017

@pajala ahoj to by melo byt v pohode.Ja ho mela az o 4 dny zpozdene a dnes na kontrole je den dopredu.Rostou si jak chtej!

pajala
24. led 2017

Diky holky ja věřím ze to dozene ale když to řekl tak sem se strašně lekla jestli je vše jak ná ale dr to neresil a další kontrolu mám az za měsíc tak si říkám kdyby bylo něco spatne ze by me treba pozval dřív.

anzi
24. led 2017

@kathlinkata mě dorazila včera,ode dneška estrofem 🙂

kathlinkata
24. led 2017

@anzi super to mame podobne. Ja dnes byla jeste na imuno na kontrolni krvi na nk bunky a objednali jsme si rovnou ty intralipidy. 31.1 kontrola v car tak uz si tam snad jednu povezu aby mi ji nakapali 🙂

anzi
24. led 2017

@kathlinkata co to znamená? 🙂
Já jdu na kontrolu taky 31 🙂

anzi
24. led 2017

@andryst já budu platit jako samoplatce 90 tis.

kathlinkata
24. led 2017

@anzi na imunologii mi vysli vyssi nk bunky. Nk bunky jsou tzv žravé bunky, ktere vypuzuji z tela vse cizi (embryo) a tyto intralipidy maji ty nk bunky snizit na nirmalni hodnotu a me telo tak udrzi emryo. Jedna se kape cca tyden pred et druha je cca tyden po et a treti a posledni je po pozitivnim tt.

renci83
24. led 2017

@pajala To bude dobré uvidíš.Mimco to určitě dožene. Oni si rostou každé jinak.

pajala
25. led 2017

@renci83 ja mu verim🙂

anzi
25. led 2017

@kathlinkata aha rozumím,děkuju.Teď se to blíží a já mám docela strach jestli se to povede,kolik darkyne bude mit vajíček,pořád se mi to honi v hlavě,musela jsem misto sebe najit náhradu,protože v práci jsem to ridovi řekla,nechtěla jsrm ho obchazet,mám narocnou práci,ta co bude se zaucovat misto mě,tak to zauceni je na 2 měsíce,takže do ty doby musím být těhotná 😀😀😀