Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

katy84
27. pro 2007

Gabi, zkus jeste zitra testnout, treba se Ti fakt uchytilo jedno embryjko..
Jeste porad mooc drzim pesticky!!
A kdyby naaahodou ne tak kdy pujdes na dalsi pokus?

michule
27. pro 2007

Katy - to je fakt neuvěřitelné. Mám husí kůži a jsem normálně šťastná za tebe. To je ZÁZRAK. Já tomu věřím. Určitě budeš mamina a my hned po tobě. S tím jako počítám, protože není možné, že rok 08, jako magická osmička nezafunguje. Strašně ti držím palce i u nohou. ( normálně se tu raduju, jako kdybych to zjistila já ).
Prostě začni plivat až bude vše potvrzeno a to nebude už dlouho trvat. Ted, ale plivu já pro štěstí TFUJ TFUJ.
GABI - to je taky strašné. Zase ta stimulace nanovo. Pro mě to byl hrozný stav, jsem ráda, že mám zmrzlinky a taky vím, že se to může podařit, ale já tak nějak na to nespoléhám. No, ale musím doufat. No a kdy vy teda na to hopsnete znovu?? Stimulovat se může začít po 2 měsících. I když fakt ještě nemusé být nic ztraceno.
Holčičky - držím strašně moc všechny paluchy.

katy84
27. pro 2007

Michul, diky moc!!
Ja tomu taky verim ze ta 08 bude stastna, byla jsem pripravena mit to jako novorocni predsevzeti ze proste v roce 2008 bude nejlip porodim 🙂) anebo alespon pocnu, ikdybych se mela upsat certovi 😀
Drzim vsem mooc palecky a uz se nemuzu dockat az tu budu moct na vsechny plivat..to nebudete na tu obrazovku ani videt jak to tu bude zaplivane 😀

abi0605
27. pro 2007

Katy já taky měla na testíku tu testovací čárku vždycky slabší a byla jsem těhotná...13 dní po embryotransferu jsem měla HCG jenom 52, což moje dr. považovala za spíše ztracené a nakonec jsem měla 2 gestační váčky a uchytilo se jedno embrijko.

michule
27. pro 2007

Holky - to musí být strašně krásný pocit když se tam ty dva šílené proužky objeví. Bože já na ně taky pořád čeká, a pak - až je tam jednou uvidím, tak ten test snad štěstím spolknu 😀 .
Do ted jsem si vždycky říkala, že si je tam zkusím domalovat, at aspon vím, jak to vypadá.
No kažodpádně, ten testík je jen začátek, ale pevně věřím, že ten nejlepší.

gabka14
27. pro 2007

Holky tak já zítra zkusím testnout, ale moc velké naděje tomu nedávám....uvidíme. To ještě nevím, kdy bych šla na další pokus.

Katy myslíš, že by se mi mohlo uchytit jedno embryjko? Ale já jsem krvácela dost, tak nevím, nevím.A tobě moc přeju, aby jsi to těhotenství měla co nejdřív potvrzeno....a pak musíš plivat o sto šest 😀 😀 😀 😀 😀

katy84
27. pro 2007

Abi diky moc za uklidneni 🙂
Michul..jj je to az bych skoro rekla neuveritelny pocit, ja jsem aspon po prvnim testu kde se mi objevily 2 prouzky asi ctvrt hodiny rvala jak zelva :D
Normalne jsem se usmivala a az hystericky jsem brecela a dekovala Panu Bohu 🙂

Gabi, ja s tim nemam zadne zkusenosti, ale mozne to je, ikdyz zas jestli jsi krvacela moc..no kazdopadne hrozne moc drzim pesticky a moc dekuju za podporu..
Zitra urcite napisu kolik teda mam to HCG..jo a nakonec jsem teda asi dneska 14DPO a zitra tedy 15DPO tak uvidime 🙂

ili5
27. pro 2007

Susyk,tak co nového u tebe?Gabko zítra pevné nervy!

susyk
27. pro 2007

u mě nic furt stejný a to ty? Jak se cítíš?

ili5
28. pro 2007

Ahoj Gabko,tak jak dopadl test?Susyk,testovalas dneska,nebo to necháváš na zítra?Já zase dnes trochu špiním,tak nevín,nevím.Jsem ráda,že aspoň Susyk je v pořádku z nás tří!Nevím jestli taky zítra tesnout.Jaký je nejlepší baby test,co si mám nechat koupit,má někdo zkušenost? 😉

michule
28. pro 2007

Ahoj holčiny.
Ili - ty jsi po ET nedostala od sestry test?? My jsme dostávaly a měly si ho udělat v den odběru krve. No každopádně si myslím, že když by jsi byla těhotná, tak test bude reagovat hned. Jakýkoliv. Čermák mi zase řekl, že těm ,, chcacím ,, ( řekl to takhle doslova, ten kdo ho zná mi dá zapravdu ) vůbec nevěří. Takže jsem z toho jelen a pravda je, že holky testuji kolem 10 dne a ta, která je těhulka, ta má čárky hned. No, ale každé tělo je individuální a HCGčko se objeví mnohdy až z krve. No a jak se cítíš?? Píšeš, že špiníš, pokud to, ale není čistá krev, bud v klidu.
Katy - co ty???
Holky držte se a pište.

susyk
28. pro 2007

Ahoj, ještě sem netestovala bojim se už sem se tolikrát zklamala, možná zítra to zkusim jestli se přemůžu.

ili5
28. pro 2007

Tak to tesnem spolu,zítra.Kupuješ test,nebo ten jejich.Já si koupím,nějaké obyč a ten jejich použiju 1.1.Jinak ležíš stále,nebo už jsi vyšla z pelechu?Já ležím,bojím se,že se to změní na krev.Tak se drž,snad se nám to povede.pa

katy84
28. pro 2007

Ahoj Michulko a ostatní..
Tak jsem zpět z krve, HCG je přesně 91,9..
Tak snad to nebude mimoděložní..
Ale každopáně dobrý pocit že jsem si ty čárky nevymyslela 🙂)
Ale moooc bojinkam toho mimodelozniho..porad me picha a boli v podbrisku :(

katy84
28. pro 2007

Jo jinak dle VŠECH diskuzí kde jsem četla o testech doporučuji GS mamatest 🙂
Nedělá falešné čárky, když ji tam někdo má, byť slabou ( jako já ), je zaručeně těhu 😉

katy84
28. pro 2007

VŠEM VÁM ZÍTRA DRŽÍM PĚSTI PRO ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

susyk
28. pro 2007

Katy tak držim palce ať je vše v pořádku. Ili já tak spíš ležim jen mám strach že je to zbytečné, no aspoň si končně přečtu všechny knížky co sem do teď nestihla když už nic jinýho. Tak zítra písni jak to vyšlo já se moc moc bojim radši bych netestovala, ale asi to zkusim, manžel mi dneska koupil ještě nějaký testíky tak ten co sem dostala si nechám na toho 1.1.

ili5
28. pro 2007

No já ještě testy nemám koupené,musím manžílka vyhnat do Teska.Chtěla jsem obyč,ale Katy tady píše o nějakém zázraku,tak tápu 😀 .Co ty,dalas na značku,nebo ty obyč za pajdu co jsou tam 2 kousky.AŤ mám na každý den jeden 😀 😝 Gabka nepíše,asi je smutná,boroček,pořád na ni musím myslet.Jsme věkově stejně staré i toho puboše máme stejně starého,akorát jiné pohlaví 🙂 .Jdu si odšťavnit ovoce,nějaké vitamínky,mám rýmu,kýchám,to z toho ležení určitě.Zvýšenou teplotu mám furt,co Sasyku ty,taky?Drž se!!!! 😵

koczurka
28. pro 2007

Ahoj holky!!!Moc Vám všem držím pěstičky a myslím na Vás.Už se Vám to krátí... 😅 Michul,já jsem teď třetí den v posteli,mám hnisavou angínu.Takže hory odpadají,to je smůla co?No jo no,to je tak jak se plánuje půl roku dopředu,ale nevadí.Holky,už se těším až tady budu číst ty šťastné zprávy že jste těhu...zatím papapapapapa

michule
28. pro 2007

Ahoj holky.
Takže Katy - ještě jsem nepustila ty pěsti, tak doufám, že vše bude v poho a mimisko se bude držet zuby nehty. Mocinky velká gratulace. ale to neznamená, že odejdeš a budeš si těhulovat sama. Pěkně nám tady budeš podávat zprávy, plivat - plivat a plivat a pořádně 😀 . Už se na ty bacilky těším. Taky fotečky nezapomeň!!
Koczurko - boroku malý, tak to máš teda pech. Rychle se uzdrav at můžeme drbat. Od 2.1 to se mnou bude slabší, začínám makat a na koníka bude méně času. Tak rychle čajík, popřípadě slivovičku a jsi zase čupr holka.
Ili, Susyk - ty pěstičky patří taky vám. Moc na vás myslím a hned zítra podejte zprávy. Doufám, že ty šťastné.
Abi - taky tulačka, že??

gabka14
28. pro 2007

Ahojky, tak zázrak se nekonal. ☹ Byla jen jedna čárečka ☹ ☹ 😠 Už jsem s tím po tom krvácení počítala, ale teď, když to bylo na tom testu, jsem pocítila velké zklamání. Pořád jsem si říkala...co kdyby? Ale kdyby se nekonalo.Budu to muset nějak překousnout, oslavit silvestra a Nový rok a doufat, že ten nový rok 2008 bude hojnější.Nejen pro mně, ale pro všechny, které čekáme na ten krásný uzlíček radosti. 😉

Ili ty máš holku puberťačku? A nebyla s tebou v gyncentru, když jsi byla na té punkci?Když jsem šla na zavádění, tak tam byla paní, která tam byla s holkou pubertálního věku a s manželem. Ptám se, jestli jsi to náhodou nebyla ty? 🙂 Jinak přeju hodně štěstíčka při testování, držím moc palečky. 🙂

Susyk-tobě přeju taky hodně štěstíčka při testování,držím palečky 🙂

Když už mi to nevyšlo, tak ať to vyjde aspoň vám dvěma.A já se budu po novém roce psychicky připravovat na další pokus.Holky nevíte, jak dlouho bych měla čekat, než se vrhnu na další pokus?Já se jen tak nevzdám!!! 😠

Katy-moc velká gratulka a ať je vše v pořádku.A hlavně nezapomeň plivat bacilky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

michule
28. pro 2007

Gabi - je mi to moc líto. Žádná slova útěchy na to nejsou dostatečné. Jsme všechny na jedné lodi. Ted se z toho musíš dostat a šup šup do dalšího pokusu. Další můžeš absolvovat po druhé Ms, to jest za dva měsíce po stimulaci. Nezachytila jsem jestli máš zmrzlinky, takže pokud ano, tak hned po krvácení v tomto cyklu může být KET. Dostaň se z toh zklamání brzy. A bud tu s náma pokud ti to pomůže. Tak zatím hezkou noc a držím palečky.

katy84
29. pro 2007

Holky jeste jednou moc diky..
Zatim musim jen doufat a kolem 24.ledna se chystam ke gyn. tak jestli bude tukat srdicko tak prijdu plivat jo? 🙂

Gabi, to me moc mrzi, taky jsem doufala ze Ti to vyjde..
Ted si poradne uzij bourlive Silvestrovske oslavy, protoze oslavujes rok 2008 ve kterem otehotnis (pripadne i porodis)
To by v tom byl cert aby to nevyslo!!

Jinak kdy tu bude nekdo dalsi testovat? At vim kdy drzet pesti pro stesti 😉

susyk
29. pro 2007

Ahoj, tak já sem testík nedělela fakt se bojim. Takhle můžu ještě chvilku doufat a potom u budu jen čeka až to dostanu. Možná že se překonám zítra ale asi spíš už vydržim do toho prvního. A co ty Ili už si zkusila? Já mám ty obyčejné i ten co tu doporučovala katy.

koczurka
29. pro 2007

Ahoj holky!!!Tak je mi už o něco líp tak jsem si tu odskočila za Váma.Gabi,taky mě to moc mrzí že ti to snad nevyšlo,ale hlavu vzhůru.Jak tak čtu tak jsi bojovnice a dáš se do toho znovu a to už určitě výjde. 😅 Ili,susyk,tak jsem z Vás napnutá jak guma,to si fakt neuděláte ten test?Jste fakt hrdinky,já bych to asi nevydržela.Katy,Ty jsi užívej těhu a dávej na sebe pozor.Abi,Ty asi scháníš ty kozačky co,nebo už je máš?Michul,tulajdo toulavá,tobě se se taky blíží pomalu ale jistě ten KET že?Holky,držím Vám všem pěsti a přeju hodně štěstí... 😉 😀

michule
29. pro 2007

Ahoj holky.
Susyk - ty nás pěkně napínáš, ale chápu to a snad ti to čekání přinese ovoce 😀 , aspon jeden malinký plodík.
Katy - do 24. 1 to asi nevydržím čekat. Ale co naděláme. Celou dobu jsem tu a držím palečky, ale už mám nastoupit do práce, tak nevím jak to udělám, no nic, nebudu se zbytečně přepínat 😀 . Dávej postupně vědět.
Ili - kde ty jsi, doufám, že je vše v pořádku a testík ukázal // ????
Tak jak vidím, tak tady se nic neděje, tak zase nahlídnu a zatím přeji krásný večer. PAPAPA

toni78
29. pro 2007

Ahoj holky-po Novém roce mě čeká taky spoustu vyšetření-rok jsme se pokouš. o mimi a pořád nic ☹ tak podstoupíme nějakou léčbu(ani přesně netuším,co vše mě čeká) z mé strany jsem o.k

michule
29. pro 2007

Koczurko - to není možné, ty už jsi tady???,m 😀 No konečně, to jsme se asi minuly s tím psaním. Já jsem dožehlila kupu práááádla a tak si dávám oddech u PC. Tak je fajn, že už je ti dobře, to tu už nebudu sama., No Abi, ta vybírá, to budou Střevíčky jako za zlata 😀 ..
Holky nás šíleně napínají, ale musíme čekat. No a já to ještě nějak neprožívám, možná to odložím, nevím. prostě se mi nechce do té psychické houpačky znovu. No ale já ti budu věrná. A vítám Toni78. Je to šílené holky kolik nás tady je a kolik holek má problémy. To snad není pravda. Ze začátku jsem si normálně myslela, že jsem jenom já ten chudák, ale nejsem, já jsem na tom fakt ještě dobře,i ikdyž už nejsem bohatá 😀 😀 😀 😀 😀 .

toni78
29. pro 2007

ahoj michule-problém bude spíš v mém partnerovi,prodělal spoustu vyšetření RTG-a myslíme si že chyba bude v něm ☹

ili5
29. pro 2007

Ahoj holky,já špiním,v poledne více,tak celý den ležím.Už 3 noci nespím,nemůžu spát,ani přes den.Mám nohy podložené polštáři,ale nevím jestli se to nezmění na krev.Už mám doma testy,tak zítra testnu,ať se zbytečně netrápím.Myslím,že je lepší krvácet hned na začátku(když to nevyjde)než na konci.Asi bych se s tím líp vyrovnala,tak čekám 12 dní v naději a pak rána...Zítra vám napíšu jak jsem dopadla.Susyk,testni taky,nebojej!!