• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

20. května 2016 
Koczurko, to je dobře, že už jsi nalazená :wink: :wink: A bude líp...uvidíš :dizzy_face:
10. pro 2007 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ty trojčata...to už by bylo víc než mazec :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2007 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to doufám že bude líp.Moc Vám to přeju holky,fakt. :sweat_smile:
10. pro 2007 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
To by teda byl mazec...no,odříkaného chleba největší krajíc... :sunglasses:
10. pro 2007 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky ti přeju, aby bylo líp. :wink: A to určitě bude!!! :wink:
10. pro 2007 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Známa byla v Olomouci,dali ji 2 a obě se chytla.Má dvojičky.Je mi jedno jestli budu mít 1 nebo 2,hlavně zdravé!Gabko,já tam budu v 9,tak se neuvidíme,dnes jsem tam byla po8.Přeji Ti hodně pěkně velkých vajíček.Gabko,ty vlastně nemáš ICSI ani IMSI?Tebe se vyklubou přirozeně,že?
10. pro 2007 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejradši bych tam šla s Váma... :slight_smile:
10. pro 2007 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ili,tvojí známé se to povedlo napoprvé v té Olomouci?
10. pro 2007 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano na poprvé,měli ICSI.Fertimed.Taky jsem tam chtěla jet,ale je to daleko a dr. mi radil,že to mám zkusit v OV,že úspěšnost je už všude skoro stejná,že je to jen o přístupu k pacientkám.Tak snad má pravdu,však uvidíme,ne?
10. pro 2007 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi jo... :grinning:
10. pro 2007 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ili já nemám ICSI ani IMSI.Tak uvidíme, jak to všechno dopadne. Snad se uvidíme někdy jindy :grinning: Taky ti přeju hodně velkých vajíček. :wink: Mně by bylo taky jedno, jestli by byly dvě :grinning: :grinning:
10. pro 2007 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!Tak kde jste dneska všichni? :sweat_smile:
11. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Koczurko, já už jsem tady, ale už tu asi nejsi ty. Dneska jsem ještě byla v práci. Zítra jdu na punkci a už mi dají nemocenskou.Jsem dneska docela nervozní, jak to dopadne. :slight_smile:
11. pro 2007 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, je tu ještě někdo?? Gabko - jak se cítíš pár dní před punkci ??
11. pro 2007 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabi,dopadne to dobře uvidíš.Budu držet pěsti štěstí ať je hodně vajíček :wink: .
11. pro 2007 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Michul,tebe čeká testík už brzy že?Ty jo,to je mazec...jsem nervózní s Váma.
11. pro 2007 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Koczurko už je rozhodnuto, dneska přišla mrcha, testík negativní a od rána jsem to už probrečela jak se dalo, ted jsem tak tak všelijak, ale mám 10 zmrzlinek i když ted momentálně jsem veliký skeptik. Ty jdeš kdy???
11. pro 2007 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Michule, tak to mně moc mrzí, že ti to tak dopadlo, ale uvidíš, bude lépe. :wink: A na punkci už jdu ráno a cítím se tak všelijak, docela se těším a zároveň jsem dost nervózní
11. pro 2007 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Koczurko děkuji za ty pěstičky a za podporu :slight_smile: :dizzy_face:
11. pro 2007 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ili, co že ses dneska neobjevila?Dej ve středu vědět, jak jsi dopadla na ultrazvuku.
11. pro 2007 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj, pěkně si pospinkáš a půjdeš domů lenošit. Moc držím pěstičky. No a já se z toho dostanu. Nejhorší to bylo v březnu, to bylo moje 1 IVF a to jsem byla psychicky hodně na dně. Ted to bylo už lepší.
11. pro 2007 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,od včera myslím na Gabku jak dnes dopadne a dívám se na hodiny jestli už to má za sebou.Včera jsem nakukla,nikdo nepsal,tak jsem to vypla.A dnes vidím,že Gabka nemohla spát,když v noci ještě psala.Jinak jsem dopadla ok,v pátek 14,12jdu na punkci.Vajíček mám dost,i velké jsou,tak snad se to v pátek podaří.Nějak mám od včera divný pocit,že se to nepovede,asi to dělají hormony.Gabko hodně pij,ať nemáš ten syndrom,nevím jak se jmenuje.Až si poležíš,tak hned napiš jak to s Tebou vypadá!Určitě dobře,pěsti jsem držela pořádně! :slight_smile:Koczurko,dík,že jsi s náma.Michule,je mi to líto,do třetice všeho dobrého,to už se musí povést! :wink:
12. pro 2007 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ili, tak už to mám za sebou, vajíček mám 8, teď uvidíme, kolik se jich oplodní(že by všechny?!). Zítra v 11 hod mám volat do gyncentra, kdy mi je budou zavádět.Jestli v pátek nebo až v pondělí. Kdyby mi je zaváděli už v pátek, tak bychom se asi viděly na pokoji, kde se pak leží :grinning: :dizzy_face: :grinning: :slight_smile: Děkuji, že jsi na mně myslela :slight_smile: Taky na tebe myslím a držím pěstičky.
V kolik jsi dneska byla v gyncentru? Možná jsme se viděly a ani o tom nevíme. Já jsem šla jen za sestřičkou a pak jsem klusala do 2. patra na punkci.
12. pro 2007 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak to je super Gabi, že jsi v pohodě, máš hezkou úrodičku, tak doufám, že dále bude vše OK a prolomíš tu Ostravskou smůlu. Moc vám držím palečky, já jdu zítra na krev, bohužel, ale musí to být a zároveň se asi hned ojbednám v lednu na KET.
12. pro 2007 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Gabko,byla jsem tam 8 55.Jak to probíhalo,nebolí tě nic?Odpočívej radši.To by ti dali brzo,v pátek,ne?Mě říkal 5 dní.Asi IMSi trvá delší dobu.Hlavně ať to dobře nám dopadne,pak to oslavíme spolu :grinning:
12. pro 2007 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se přidat, taky chodim do Ostravského gyncentra. V pátek jdu na punkci. Dneska sem si píchla poslední menopur. Je tu někdo komu se to v té Ostravě povedlo? Zatím sem četla dost negativní ohlasy hlavně na doktora Čermáka.
12. pro 2007 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj susyk - já asi nejsem moc dobrý příklad pro tvou otázku, ale věř mi, že mám dvě velice dobré kamarádky, obě od Dr. Čermáka a oběma se IVF povedlo na poprvé!!! Bohužel jsou i takové ( jako já )kterým se nezdařilo ani na podruhé. K puncki hodně štěstí.
12. pro 2007 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Susyk, můžu se zeptat na ten menopur? On se doplácí nebo to je plně hrazeno pojišťovnou? Já taky chodím do gyncentra a jsem po prvním neúspěšném IVF, tak vám všem mooc držím palečky.
12. pro 2007 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dík. Ale moc nadějí si radši nedávám, abych pak nebyla zklamaná.
12. pro 2007 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
já sem platila 1 600,- za dvě balení. Takže to pojišťovna asi nehradí vůbec.
12. pro 2007 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek