Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciik
12. pro 2007

tak to je dobrá cena, já měla gonal a za jedno balení jsem platila 2500 tisíce. půjdu asi na druhý pokus a nějak ty peníze chybí, tak se na to zeptám? ke komu chodíš? já k Jarošovi.

susyk
12. pro 2007

já taky k Jarošovi

susyk
12. pro 2007

to je teda hodně. Možná to taky vybírají podle toho kde je chyba. U nás je chyba na straně manžela má málo spermíků, já bych měla úplně v pořádku.

luciik
12. pro 2007

asi jo, protože u nás je asi chyba u mě, já nemám ovulaci..tak to bude tím, ale stejně se ho na to zeptám 😅

susyk
12. pro 2007

a jak probíhá ta punkce? Bolí to potom nebo je to úplně v poho?

luciik
12. pro 2007

Já jsem se probudila a tekly mi slzy, ale pak mi dali injekci a bylo to v pohodě. Pak už jsem cítila jen takový tlak, jinak to bylo v klidu. Nemusíš mít strach, jsou tam hrozně hodné sestřičky i doktorka co mě uspávala. Až na toho doktora co mi tu punkci dělal, vůbec se mnou nemluvil, vrazil mi tam sondu a dělal ultrazvuk. Tak to bylo nepříjemné, ale pak jsem už spala. Je to pohoda, opravdu nemusíš mít strach. Moc držím palečky 😉

susyk
12. pro 2007

dík moc. 🙂

ili5
12. pro 2007

Ahoj Susyk,tak to jdeš na punkci v pátek jak já.V kolik tam máš být?To si dnes večer pícháš poslední,že?Co pícháš?Dr.Čermák mi připadá normál,zústala jsem u něj,Gabka přešla k Jarošovi,myslím si,že na výsledek to vliv nemá.Punkci,transfér stejně dělají jiní.Snad se nám to povede na poprvé a Ostravě uděláme reklamu 😀 .Gabko spíš?

susyk
12. pro 2007

Ahoj ili, jdu tam půl devátou, píchám si menopur do břich ještě něco do stehna to si nepamatuju a dneska v půl desáté si píchnu pregnyl. A ty tam jdeš v kolik?

ili5
12. pro 2007

Taky tak a dnes si mám bodnout pregnyl ale 19 15 hod.Je zajímavé,že jdem ve stejný čas a ty pícháš tak pozdě,tak nevím podle čeho to určují,asi podle velikosti folikulů,snad.Jak velké si je měla?

ili5
12. pro 2007

Gabko,ty jsi tu injekci večer v kolik bodla?Myslela jsem,že to má každá stejně.

gabka14
12. pro 2007

Ahoj holky! 🙂

Ili, ne nespím. Říkali, že mi embryjka zavedou v pátek nebo v pondělí, záleží na embryoložce, určuje to. A záleží na tom, jak se to vše bude vyvíjet, ale to uvidím až zítra, jak tam budu v 11 hod volat. Už jsem celá nedočkavá. 😉

Ahoj Luci, taky jsem píchala menopur a platila jsem za dvě balení 1600,-, ale podle mně to je jen doplatek.

gabka14
12. pro 2007

Ahoj susyk, dneska jsem byla na punkci a nemusíš se ničeho bát.Když jsem se probudila, tak mi nic nebylo, až pak jsem cítila taky tlak, ale jinak v pohodě.Jak píše Luciik, sestřičky jsou fajn, ale na rozdíl od Luci, ten doktor, co mi to dělal, se mnou mluvil, tak možná mi to dělal jiný 😉

gabka14
12. pro 2007

Ili já jsem si ji bodla o pul desáté, ale asi to má každá jinak. Měla jsem to napsané na protokolu v kolik si to mám píchnout. Ty to tam nemáš napsané?

gabka14
12. pro 2007

I když jsem přešla k dr. Jarošovi, tak si taky myslím, že na výsledek to vliv nemá, dělají to vlastně jiní lékaři. Ale já jsem k němu přešla, protože se mi zdál vstřícnější a budil ve mně větší důvěru. 🙂 😵

ili5
12. pro 2007

Gabko,mám tam napsané 19 15hod.Ty i Susyk 21 30,doufám,že se nespletli u mně o 2 hod!četla jsem,že se to má píchnout 36 hod.předem a vám to tak vychází,mě 38 hod.Nejhorší je,že tam nemůžu už zavolat,nebo je pozdě.Snad je to správně,bojím,bojím 🙄

gabka14
12. pro 2007

Doktor určitě ví, co ti tam píše, tak neboj, neboj 😉

ili5
12. pro 2007

Asi jo.Jinak se cítíš jak,piješ hodně doufám!Bublinky moc ne,ať tě nenadýmá.Možná se tam v pátek potkáme na pokoji,jestli dávají spolu ET a punkci.Už to chci mít za sebou.Už máš napečeno,uklizeno,atd?

gabka14
12. pro 2007

Jo piju dost.Jestli mi to budou dělat v pátek, tak se tam asi potkáme. Dneska byla na pokoji taky jedná paní, která měla ET.Taky už to chci mít všechno za sebou.Něco už napečeno mám a uklizeno tak normálka, letos mám v plánu to nijak nepřehánět, chci být v klidu a to taky budu 😉 A co ty, máš napečeno a uklizeno?

ili5
12. pro 2007

Mám už vše i stromek.Narkoza je jen krátká,muselas být nenalíčená?Noční košilku jsi měla s sebou?

gabka14
12. pro 2007

Tak já mám stromek umělý, tak ten vůbec neřeším. Noční košili jsem měla s sebou a nenalíčená jsem šla, ale nikdo mi neříkal, že nesmím být nalíčená.

abi0605
12. pro 2007

ahoj holky,tak jsem po operaci té kýly a ani ne po 48 hodinách mně už poslali domů.
Jak jste se tu ptaly na Menopur, tak za jedno balení 10 ampulek se doplácí 800,- a já si musela kupovat ještě nad limit a to už stojí jedna ampulka 630,- 😲

ili5
12. pro 2007

Gabko,jaks píchla pregnyl,tak kolik ampulek 1 nebo2?Pořád mi to vrtá hlavou?

gabka14
12. pro 2007

Ahoj abi ten nadlimit, to bylo co, že jsi za jednu ampulku platila 630,-?
Já jsem měla dvě balení menopuru a platila jsem 1600,-

Ili ten pregnyl jsem si píchala jeden roztok zředěný s dvěma ampulkama prášku.

koczurka
12. pro 2007

Ahojte!Michul,to mě moc mrzí že to nevyšlo,ale taky si myslím že dotřetice všeho dobrého to výjde 😉 .Máš hodně zmrzlíků a to je velká výhoda...já nemám žádné ☹ ...škoda,musím vše od začátku.Mě osobně po punkci hrozně bolelo břicho a pak ještě dva dny potom,takže se mám na co těšit jestly mě to bude tak bolet i na druhý pokus.Tak se všichni držte...

abi0605
12. pro 2007

Gabko jo za jednu ampuli 630,takže proti ceně s doplatkem od pojišťovny je to fakt skok nahoru. Já si musela dokoupit myslím 2.

abi0605
12. pro 2007

nevešla jsem se totiž do toho limitu 2000 jednotek.

gabka14
12. pro 2007

Tak to je teda skok nahoru 😒 Zatím se loučím, jdu si lehnout, trošku mně pobolívá břicho. Ale zase se ukážu papá 😵 😉

koczurka
12. pro 2007

Gabi,super tolik vajíček...já jsem byla na odběru v pondělí a v úterý mi volali že ve středu mám přijít na transfér,takže rychlovka.Tak ať Ti to jde taky tak rychle. 😅

ili5
12. pro 2007

Susik,to se tam potkáme všechny 3.Pomalu,ale jistě nás přibývá.Jak to nevyjde ani jedné,tak opravdu něco na té OV bude.Zítra Gabko na Tebe budu myslet,jak se mimi vyvíjí a držím pěstičky. 😉