• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po IVF potvrzeno těhotenství. Pak přišlo krvácení

4. března 2009 
Ahoj holky,
má kamarádka je necelé 3 týdny po ivf a ve čtvrtek jí bylo potvrzeno z krve těhotenství,jenže v pátek dopoledne začla trochu krvácet,tak ihned ulehla a podložila si nohy no a už nekrvácí vůbec,na utz jde až v pondělí a je strašně nervozní jestli je vše v pořádku,a tak se ptám,neměla jste to taky některá a i přesto těhotenství bylo v pořádku?Předem moc děkuju za vaše odpovědi
28. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulko moje kamarádka to tak měla,je dobře že kamarádka ležela,a hlavně že už nekrvácí,krvácela nebo špinila?
28. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Katusko,

no přesně nevím jestli špinila,jen mi psala,že krvácela,ale asi né moc když asi po 2h ležení psala že už nekrvácí,jsme obě těhotné,já sice dýl jsem v 16tt tak to spolu prožíváme a strašně moc jí přeju at jí to výjde.A tvá kamarádky jen špinila?Jo a ještě něco,když mi to psala tak vlastně měla dostat menstruaci ale to už měla potvrzené těhu.
1. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já taky trochu krvácela,normálně čistá krev....hned jsem lehla a bylo to v pořádku.....
jen kdyby to nepřestalo,at raději jede k dr...............
1. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky krvácela a byla jsem i dva dny v nemocnici, krvácela jsem taky nějak 3 týdny po IVF a docela hodně, ale nakonec to nic nebylo a jak vidíš, za chvilku rodím :wink:
1. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem krvácela, asi 2 hodiny. Byla jsem z toho úplně vyplašená, protože jsem měla také už potvrzené těhu. Ať se nebojí a odpočívá. Dobře to dopadne.....
2. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,dekuji za odpovedi,ale bohuzel to kamaradce nedopadlo :frowning2:
4. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mi líto, bohužel i tak to někdy dopadne :frowning2:
4. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek