Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Po jak dlouhé době snažení jste vyhledali pomoc?

sluckynek
11. pro 2018

Dva roky se snažíme o miminko s dvouma nevydařenýma pokusami . V červenci potrat 21 TT a v říjnu zamkle těhotenství , vyšetření udělané ještě čekám na štítnou žlázu

barulina
11. pro 2018

Ja u prvni neresila, snazili jsme se cca 15 mesicu. Ted sw snazime s novM partnerwm pul roku a po novem roce pokud se nezadari jdem k dr

sluckynek
autor
11. pro 2018

@barulina děkuji

barulina
11. pro 2018

@sluckynek je nam oboum 33, ja evidentne nejsem tip o ktery sw chlap otre a je twhotna. Tak neni na co cekat. Aspopn budem vedwt na cem jsme. Muj gynekolog souhlasi

sluckynek
autor
11. pro 2018

@barulina jo přesně tak . Já říkala že počkám do ledna a potom Zajdu na gynekologii až budu mít výsledky ze štítné žlázy

barulina
11. pro 2018

@sluckynek aha, tak ja byla na kontrole ted, i nomqlne videl ze prpbehla ovupace, takze ja predppkladam ze ue problem neni. Ale rqdwji to zkontrolujeme. No a chlap snad bude ok a je to jen otazka casu. V drzim taky pesti

marketa1218
11. pro 2018

Ahoj holky, my na miminku ,,pracujeme" cca dva roky, nechávala jsem tomu nějaký ten čas, zda nám to vyjde nebo ne. Ale už řešíme u lékaře, manžel spermiogram v pořádku, já hormonální profil a kontrola ovulace. Vše v pořádku a stále nejde :(. Po novém roce zřejmě laparoskopie. V CAR ještě nejsme a opravdu se mi tam nechce no..

lilienelli
11. pro 2018

ahoj, my až teď po 4 letech.... jsme objednaní poprvé v lednu a já bych to ještě nechala, pač si budu stěhovat kosmetický salon, tak dám myšlenky na jaro jinam a třeba by to vyšlo, ale třeba taky ne, že....

sluckynek
autor
11. pro 2018

@lilienelli mé myšlenky jinam dát nejdou 😥 přišli jsme o dva andílky a tak moc si přejí miminko 😥 teď mi tu mohlo ležet měsíční miminko pod stromečkem . Nechápu že někdo má dítě jen se o něj někdo otře a někomu to prostě nejde 😥

lilienelli
11. pro 2018

@sluckynek taky jsem prošla zamklým těhotenstvím.. je to těžké...a čtu, že ty 21 tt potrat.. je to moc bolavé... vím... chce to čas. taky to nechápu, přijde mi to tak nespravedlivé... některé jsou těhotné a ani neví jak.

moxha
11. pro 2018

Od listopadu do července 3x potrat.Zašli jsme do Caru a prošli imunologii,spermiogramem,genetikou a vše ok.Dostali jsme poslední pokus přirozeně otěhotnět a zatím nic.Pak už jen ivf s genetickým rozborem vajíček.Je mi 37 a máme s manželem jednu dceru,takže nás trochu honí čas.

lucifux
11. pro 2018

Ahoj, s manželem jsme se snažili rok a půl. A když už jsem se rozhodla, že zajdu k lékaři a začali jsme to řešit, tak se povedlo i bez pomoci. Je pravda, že já mám za sebou 3 potraty, jednoho sviště mám doma, ale u něho to bylo hned a ještě k tomu s bývalým přítelem. S manželem to je první těhu a jak píšu povedlo se až po roce a půl.

lilienelli
11. pro 2018

@moxha kolik jste prosím v CAR doposud platili.. taky máme jednu dceru.

merope
11. pro 2018

Já čekala asi 3 roky ... a byla to obrovská chyba, protože se to pak podařilo po dalších 4 letech v CAR a stálo to šílené peníze (protože jsem mezitím na to byla už stará).

Ale u tebe zjevně není problém ani tak otěhotnět jako donosit - takže doporučuji určitě konzultaci nad výsledky, možná může stačit i gynekoložka - hodně gynekologů prošlo různými CAR a zase se vrací zpátky do ordinací (protože ta práce v CAR je i psychicky hodně náročná - pokud vidí, že žena po dítěti moc touží, občas vidí i oba partnery a pořád to nejde). Takže hodně gynekologů umí poradit i právě v těch vyšetřeních a proč to nejde, kde to selhává.

Určitě byste měli zajít na genetiku, pokud jste ještě nebyli.

Držím moc moc pěsti, ať to vyjde - jsem 22tt a neumím si představit, že bych teď o dítko přišla.

sluckynek
autor
11. pro 2018

@merope po genetice máme oba dva skrz naší rodinu anamnézu ještě před tehu které skončilo potratem 21 TT

merope
11. pro 2018

@sluckynek Pak bych určitě zjistila, zda jsou ještě možnosti, co by se dalo zjišťovat či ne - ale bohužel, krutá realita říká, že občas nic nezjistí a nejde a nejde a čeká se pár let, než se podaří ☹. Třeba já jsem v pohodě, partner taky a po 4 letech jsem vzdala pokusy s vlastními vajíčky a šla do darovaných - protože i kvůli věku pořád klesala kvalita a to bylo asi tak to jediné, na co se dal svádět neúspěch ☹. A teď jen doufám, že se mi podaří donosit (s darovanými to šlo na první pokus).

petrazelhoty
11. pro 2018

@sluckynek já jsem pomoc ani sama nevyhledala, ale můj gynekolog mě i manžela po dvou zamlklých těhu během jednoho roku sám poslal na gen. vyšetření, sledoval ovulaci a předepsal mi duphaston po ovulaci+doporučil vitamíny a už mám doma osmiměsíční dítko

Sem začni psát odpověď...

Odešli