Poraďte, Reprofit alebo Repromeda?

zibi
27. srp 2014

Chcem sa opytat ohladom tychto dvoch centier s ktorym ste boli viac spokojne?... vsetky Slovenky vacsinou chodia do Reprofitu ..ale pocula som, ze aj Repromeda je dobra. Take mensie centrum, kde sa vyborne venuju pacientkam.
Zaujima ma teda nazor Cesiek, ktore centrum by ste si z tych dvoch vybrali a preco? Netajim sa tym ze ulohu zohravaju aj financie, kdeze sme uz neskutocne mnozstvo penazi minuli na ivf ☹
Ci reprofit a preco ?
Repromeda preco?
Zaujima ma najma ja :
cena? soft, nativ?
pristup lekarov a personalu
metody ktore pouzivaju
uspesnos, embryologovia aky su atd...
dakujem za kazdu odpoved.

78marcela
27. srp 2014

Já si vybrala Reprofit. Pokud bych někdy měnila, tak Helios. Na Repromedu jsem dobré reference moc neslyšela, ale osobní zkušenost nemám. Ceny soft nativ nevím, já měla klasické IVF, ale Reprofit má určitě na stránkách ceníky a i statistiky úspěšnosti. Chování personálu bez chyby. Lékaři bez výjimky skvělí. Skvělý servis když něco potřebuješ, zkonzultovat mailem, obratem ti odpoví. Chybí mi léky, zavolám, druhý den mám doma recept ani nemusim jezdit do Brna.
Já jsem tam spokojena. A mám pozitivní testy teď, tak se doufám i podařilo i to mimi, i když u mě až na pátý transfer.

agneszka
28. srp 2014

Reprofit.....do roka sem tehule. Vynikajici pristup,konecne jsme meli pocit,ze de o nas nekdo stara a jde mu o to abychom meli deti.

fidac
21. říj 2014

Jedině Reprofit....nikdy bych už nikam jinam nešla... 🙂 tak hlavně přístup a vyzkouší všechnomožnéjenom aby bylo možné se vyhnout IVF, pokud teda není špatný spermiogram...a na peníze je myslím i levnější....

ninanela
22. říj 2014

Začánala som Na oBilňáku,potom nezávazná konzultácia v Repromedě a nakoniec Reprofit,kde už som ostala.S pozitívnym výsledkom 🙂

jirinka22
1. pro 2014

repromeda - milý přístup, žádné "blbé kecy" a zatím úspěch 8tt.. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru