• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Povedlo se někomu IVF bez vejcovodů?

17. května 2014 
@dada074 takze tiez si bola na IVF a sa podarilo????
@petra.happyday inak je velmi dobre a pekne ze ste ma povzbudili a dali nadej,ze netreba nic vzdavat a ist si za svojim cielom!!! a bojovat az kym clovek nevyhra!!!! dakujem vaaaam a prajem vam nech sa vam obom dari!!! :wink:
11. zář 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pancuska ano povedlo se,máme dvouletého caparta na šestý pokus,ale když to beru přesně tak na druhý pokus po odstranění vejcovodů se chytil.Držím palečky.
12. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pancuska ano, podařilo se, máme skoro 17ti měsíčního chlapečka, to, že to trvalo tak hrozně dlouho, a až na 9. pokus, je jiná kapitola, s tím nemají chybějící vejcovody nic společného, tak hodně štěstííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pripájam sa k ostatným úspešným už maminám,ja som prišla o vajíčkovody pred dvoma rokmi a minulý rok som podstúpila jedno ivf,síce prvý vklad nevyšiel,ale čo nám zostali mrazáčiky,druhý pokus bol úspešný a teším sa zo 4-mesačného synčeka,držím palčeky :wink:
18. zář 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj @pancuska @marryy @martina_81 @beke @lenulek @kacza.b a ostatní snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste svou zkušeností s průchodností vejcovodů přispět do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme a vy se můžete přidat také? :slight_smile:

Knihovnička je místo, kde si píšeme vše o snažení, těhotenství a mateřství a právě dnes přibylo i téma Vejcovody. Svou zkušenost s jakýmkoli zákrokem a nebo onemocněním můžete napsat zde: http://www.modrykonik.cz/vejcovody/

Pomůžete tím nejedné snažilce, která hledá radu a hlavně podržení v takové chvílích, kterou jste si prošly i vy.
Děkuji Vám, že pomáháte :wink:
Mějte krásný den.
Janča
25. říj 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,čekáme na poslední výsledky před ivf.
Po dvou mimoděložních těhotenstvích,odebrány oba vejcovody.Ráda se dozvím více.A všem přeji hodně štěstíčka
17. kvě 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek