Pozitivní test po IVF a co je pak dál?

cicinky
23. dub 2014

Ahoj všem, pomůžete mi trošku se předpřipravit?
Jsem po IVF, mám pozitivní test z krve, pak 3 týdny čekám na UTZ a co je pak dál? Ve kterém tt se co dělá?
Pokud dobře počítám, dnes jsem 6+0 tt....

Všem předem moc děkuji 🙂

vendy01
23. dub 2014

@cicinky Ahoj, gratuluju k těhotenství 🙂 U nás to probíhalo takto : pozitivní krev po IVF , pak ten UZ za 3 týdny , kde se potvrdilo bijící srdíčko.
V 10tt mi nabírali krev na prvotrimestriální screening a základní odběry + objednání na UZ mezi 12-14tt...
Pak už jsem přešla z CARu ke svému Dr. a tady klasika..ještě tripple testy, poradna každý měsíc, UZ ve 20tt....
Častější kontroly po IVF jsem neměla, vše probíhalo bez problémů... 🙂

cicinky
autor
23. dub 2014

@vendy01 Moc děkuji, jsem totálně vyklepaná 😀
Hlavně z radosti 😀
Na jednu stranu se i hrozně bojím, když tady čtu, jak děvčata potrácí a nebo musí na revizi ☹
Zítra si mě pozvala moje gyndařka na UTZ, tak jsem zvědavá, zda-li, alespoň bublinku uvidím 😀

vendy01
23. dub 2014

@cicinky Ty pocity si přesně pamatuju 🙂 Člověk se v těhotenství pořád něčeho bojí a po porodu se strach o mimčo ještě znásobuje 😀
Držím palce, ať je mimčo, kde má být a uvidíte blikající srdíčko 😉

cicinky
autor
23. dub 2014

@vendy01 Moc díky 🙂
Zítra podám první informaci, jak to na UTZ vypadalo 😉

pistalinda35
24. dub 2014

@cicinky Moc blahopreji. Ja to mela podobne jako
@vendy01 akorat me klinika vratila zpet ke klasicke gynekolozce pri zjisteni srdicka... Ale na screeningy jsem chodila opet na kliniku..... Drzim moc palce, abys mela hladky prubeh tehotenstvi a ve finale i porod 😉

cicinky
autor
24. dub 2014

@pistalinda35 moc děkuji 🙂
Doufám, že už mě žádné komplikace nepotkají a vše bude ukázkové 😀

pistalinda35
24. dub 2014

@cicinky ja to trosku komplikovane mela... jak screeningy, tak porod... a nakonec je vse Ok a vse spatne je zapomenuto... takze hlavne pevne nervy, zadne strasti a jen same usmevy... uzivej si to... ja uz ted se tesim na dalsi tehotenstvi , doufam, ze vyjde... 😀

pt1981
24. dub 2014

ahojky, já jsem do Reprofitu chodila až do půlky třetího měsíce, ale je fakt, že jsem byla v nějaké jejich studii a původně jsem čekala dvojčátka... Co 14 dní mi dělali kontrolní UZ. Pak mě poslali k mojí gynekoložce a do CAR už od té doby nechodím. Jinak mi na gyndě zjistili krevní skupinu, pak případné pohlavní choroby, cukr v krvi.... Průkazku jsem dostala až po prvním screeningu v CPD a ten mi dělali 13+1, ale myslím, že průkazku dává jak kdo.... Pak jsem měla v 16tt Triplle testy a min. týden velký UZ 🙂, jinak toho zatím víc za sebou nemám... MOC držím pěsti, ať je všechno v pořádku a ty i miminko dobře rostete a jste zdraví!!!!

cicinky
autor
24. dub 2014

@pistalinda35 fandím ať ti to dopadne 😉

@pt1981 moc děkuji 🙂

Zrovna čekám v čekárně, už bych tam chtěla být a vidět, co se teď ve mě děje 😀
Mužíček je chudák doma a trpí po vytrženém zubu, tak snad mu budu moci něco dovézt, aby viděl, na co přispěl svými ocásky 😀
Jsem táááááák zvědavá 😀

pistalinda35
24. dub 2014

@cicinky drzim palce

cicinky
autor
24. dub 2014

@pistalinda35 mooooooooooooooc ti děkuji 🙂 Mrkni ke mě do fotoblogu 😉