Pracovní výmluvy ohledně IVF. Poraďte

momani
15. čer 2009

Holky prosím o rady jsem z toho kantáre už budu jezdit nakonec do \Liberce a máme to cca 7Okm a nevím jak to udělat v práci jelikož už jsem měla inscident a v téže práci mě propustili díky častému chybění kvůli IVF 😕 prosím poradte jak to udělat děkuji všem 😉 za rady

momani
autor
19. čer 2009

tak to je hustý teda 😀 to se musí teda bavit chudák 😉 hele já jsem měla takový pocit jako když to mám dostat ale nedostala 😀 hjinak nijak zle mi nebylo vše jsem snášela v pohodě

nadis.h
19. čer 2009

tak mě se chce jakoby průjmíkovat a taky nic.. 😀 Holky my jdeme píchat.Tak paa a dobrou

len
19. čer 2009

Já snášela daleko hůř stimulaci než pak po transferu, to jsem byla v pohodě, jenom jsem trochu pospávala po Utrogestanu... Jo a jak na MS jsem se cítila tak dva dny po transferu a pak pořád, dokonce jsem na začátku i špinila, no a dotáhli jsme to "až" do 8.tt, když už mi nescházelo vůbec nic a cítila jsem se naprosto báječně... Takže věřte vlastnímu tělu, že? 😉

momani
autor
19. čer 2009

tak já jdu chrněti tak dobrou holčiny 😉 zítra se mě jen tak nezbavíte 😀

nadis.h
20. čer 2009

Halo halo.

jsem přežratá z palačinek.. 😝

momani
autor
20. čer 2009

ahojda jak přežratá z palačinek? 😀 Se pak nediv že máš balonek místo bříška .. a svádíš to na píchačky 😀 a ono to palačinky 😝 ty bych si moc taky dala dneska jsem vyvářela jako závodní jídelna a uklízela jak uklízečka 😀 jdu si uvařit kafčo a sednu si k PC .. 😉

nadis.h
20. čer 2009

No konečně. Jsi vyhrožovala jak tu budeš strašit a příjdeš až ted. My pojedeme za chvilku nakoupit. No za chvilku. Za dlouhou chvilku. Až se vykope mladej. Já už čekám od oběda že pojedeme. 😀 Nepiij kafe.Není zdravý. 😝

momani
autor
20. čer 2009

No já jsem to dřív nestihla musela jsem vykopat mladýho a hlvně mu navařit sebou papů aby mi neumřel hlady a rovnou jsem se pustila do uklízení jelikož jsem se na ten binec nemohla koukat už 😀 a kafčo už mám skoro v sobě ale měla bych to asik omezit začnu čajíčkovat místo toho ale to budu vyřízenka 😎

nadis.h
20. čer 2009

Na mě kafe stejně nijak nepůsobilo. Pila jsem ho jen na chut tak mi to nějak neva že jsem ho přestala pít. Hale dneska mi nic není.Břicho se vyfouklo a tak doufám,že folíci někam neodešlo ode mě... 🙄 😀

momani
autor
20. čer 2009

neboj to jen tak zmizet nemůžou ... 😉 to bude v poklídku uvidíš .. to bude vajec 😀 hele jinak mimochodem já pořád nic už 4dny skluza 😠

nadis.h
20. čer 2009

No jo ted už to neovlivním do pondělka. 🙄 Jen doufám,že nebudu potřebovat víc. Už chci na OPUUU...No tak počkej ještě do pondělí a pak bych skákla na gyndu zda je to normoš.

momani
autor
20. čer 2009

je to nějaký divný mám pořád jakoby náznak že každou chvíli že by a stejně nic 😝 to už mi mladej říkal hele a není fakt možný že by to šlo i bez kanalku ? 😀 už z toho taky blbne chudinka muj 😀

nadis.h
20. čer 2009

Mě to napadlo minulý měsíc. 😀 A nebo na to moc myslíš a ona prostě dělá Dášu.... 😀 Já taky čekala jako blb a furt lítala na wecko. 😀

momani
autor
20. čer 2009

Nadi já jsem na tebe zvědavá holka .. hele a jak jste psali o té Bězděkové ta je taky dobrá?

nadis.h
20. čer 2009

Já jsem taky zvědavá. 😒 Myslíš Bydžovskou primářku? Ano je dobrá. Jen já mám osobní problém k ní. 😅

momani
autor
20. čer 2009

No jo jenže já jí fakt mám jak hodinky ale je fakt že se mi to sik natáhlo tou OP ... ale i po tom zákroku jsem jí měla přesně na den tak jsem z toho trošičku jelen 😀

momani
autor
20. čer 2009

aha promin já ted jsem si myslela že jsem to napísala blbě .. debil 😀 no Bydžovskou samo 😝

nadis.h
20. čer 2009

Já jí taky měla na den přesně. Jen ten minulý měsíc se mi zadrhla o den a půl protože jsem na ní čekala jak na svátost a nervila se tím novým odběrem...

momani
autor
20. čer 2009

Jak to osobní ? 😀

nadis.h
20. čer 2009

Mladej s ní chodil na gympl a neměli se rádi... 😀 ale jinak je pry super. Jdu k ní v pondělí

momani
autor
20. čer 2009

Jo takhle no tak ona nemůže vědět ke komu patříš nebo? A to si asik teda můžu tam někoho takhle zvolit ju ... 😀 ke komu chci ale já tam nikoho neznám takže mi je to vcelku jedno ale kdyby měl někdo fakt dost dobrý výsledky tak samozřejmě beru jeho 😀

nadis.h
20. čer 2009

No vždyt to vidí v PC jeho jméno ... 😀 a už se i viděli když jsme byli na odběru. No já chodím jen k mudr Petrovi a naladila jsem i ostatní holky aby šli k němu a i já na něj dostala typ od holek co tam byly už přede mnou. 😀 Je jistě dost zaneprázdněný páč všichni chtějí k němu.

momani
autor
20. čer 2009

aha tak to zkusim taky asik jelikož jsem sdtejně zvyklá na doktora a ne na doktorku ... vždy totiž když mě měla doktorka tak byl nějaký problém 😕 a s chlapem si víc pokecáš 😉

nadis.h
20. čer 2009

Tak to máme sspolečné!! Já mám jedinou doktorku a to obvodačku a to je děs.Ale je tu jen jedna. 😠 A nesnáším k ní chodit.

momani
autor
20. čer 2009

hele a já myslela když začneš chodit k jednomu doktorovi tak tě má na vše tak jakto že jdeš k té doktorce?

nadis.h
20. čer 2009

No v tom Genn si můžeš říct,že chceš pořád k jednomu. Ale zrovna v pondělí ten můj mudr tam není a já to nemůžu posunout o den páč musím přesně. Ale jinak jsem vždy chodila k jednomu.Radši jsem si počkala až měl volno a šla. Ale zas je pravda,že jsou tam všichni super a jen 3 takže je to v podstatě jedno zda chodíš k jednomu nebo se to střídá.

momani
autor
20. čer 2009

tak aspon něco pozitivního 😉 když už budu jezdit takovou dálku 😀 navíc v práci jsou všici zvědavý co a jak tak zatloukám že ještě se nikam nechystáme 🤐 se naučím pěkně takhle lhát týjo .. ale doufám aspon že nám to holka fakt vyjde protože v práci těžkej opruz už

nadis.h
20. čer 2009

No tak co..Když s nima není domluva. Tak at si trhni. Proto já do práce radši nešla,abych neměla takovéhle prudy a můžu chodit kdy je volno a neřeším to. Hlavně jim do toho nic není. Prostě máš gyn potíže a fertig. Dál bych se s nima nebavila. Musí to vyjít...Musí a musí a musí. 😵

momani
autor
20. čer 2009

no bych prosila už fakt 😀 máš v tomhle výhodu 😒 že jsi doma v klídku

momani
autor
20. čer 2009

jinak jsem si přinesla domů dvě kytičky - orchidej malinkatou a gardenii no super vůně 😉 můžu jen doporučit a když jsme byli na nákupu tak jsem zahlídla KALU fialovou ale prý máme už kytek hodně tak mi ji nikdo nechtěl koupiti 😀