Pracovní výmluvy ohledně IVF. Poraďte

momani
15. čer 2009

Holky prosím o rady jsem z toho kantáre už budu jezdit nakonec do \Liberce a máme to cca 7Okm a nevím jak to udělat v práci jelikož už jsem měla inscident a v téže práci mě propustili díky častému chybění kvůli IVF 😕 prosím poradte jak to udělat děkuji všem 😉 za rady

nadis.h
20. čer 2009

Ale zase stres s prachama. Ono si nevybereš.. 😒 Ale když už to takhle pytlíkuju tak fakt budu rozsekaná když to nevýjde.

nadis.h
20. čer 2009

My máme taky plno kytek. A už nemáme místo. Takže mám smolika. Přítel už jich měl hafo a já ještě dovezla svoje z Harrachova. Ty jo vůbec si neumím představit kam dáme věci pro mimi jednou..postýlku,kočárek a tak..

momani
autor
20. čer 2009

tím se zatím nestresuj prachy budou 😉 a vyjde to .. to zvládnete uvidíš že to šetření pak půjde samo když to bude pro mimi .. hlavně Vám určitě plno lidí vyjde vstříc oblečky atd.. 😉
mi taky dáváme na stranu každou korunu ale ted to nějak nevychází .. jelikož mladej bere až na konci měsíce a ještě nedostává celou výplatu jen část takže je to takový z huby do huby 😒 doufám že to stihnem do srpna našetřit alespon dvacítku

nadis.h
20. čer 2009

No ono z toho hovna z pracáku co mám...a jen na 5 měsíců. Ty woe to je stejně síla když nad tím tak myslím. 🤐

momani
autor
20. čer 2009

tak nad tím nepřemýšlej drndo nějak to zvládnete trochu se uskromníte a bude vše v poho 🙂 no když mluvíš o tom prostoru máme 2+1 takže místa taky nic moc budem mimčo dát do ložnice ale v zimě je tam pěkná klendra takže budem muset vyřešit přímotop nějakej a hlavně jsme jí chtěli stihnout ještě trošku zmoderniszovat jelikož vše máme ok (ostatní pokoje) a ložnice chybí vymalovat a koupit jiný koberec a komodu větší takže taky máme pořád kam dávat prašule a s tima kytkama taky už nemám prostor i když bych někam ji uměla píchnout .. ale je to fakt zbytečné , což mi připomíná že na balkon budu zítra muset vysázet kytičky aby to projasnilose trochu 😀 dostala jsem od našich ze zahrádky takže aspon budu mít co dělat zítra

nadis.h
20. čer 2009

My máme 2+kk takže taky půjde do ložnice k nám. Ale až bude starší tak fakt netuším. Tchýňová má 3+1 kdyby byla v poho tak to s náma vymění. Furt říká jak ten byt bude jednou Karla, ale k čemu nám to bude za 20 let. Já budu chtít velkou skříň do chodby. To je jediný místo kam se můžou dát věci. V ložnici budem rádi když dáme postýlku.No a kdyby byly dvojky..Tak to ani nemyslím radši teď... 😲

momani
autor
20. čer 2009

no mi jsme plánovali že když se to povede a budou i třeba dvojčátka tak když jsou malý tak se vejdou taky do ložnice ale až povyrostou tak budem muset hledat nové bydlení stejně to máme pronajatý takže chceme něco svého 😉 a mladej se mě právě ptal zda chci zůstat v |DC nebo jít někam uplně někam jinam .. mě se dc LÍBÍ ale pořádné bydlení tady najít aby bylo v osobku to je složitější .. takže třebas skončíme buhví kde 😀 třebas i v LB 😀 😀 😀

nadis.h
20. čer 2009

Tak tyhle byty jsou mladýho i jeho máti. Takže by fakt stačilo to jen čenžnout.Stejně tam jeho matka bydlí sama tak by jí tohle stačilo. Ale je divná no.Ani jí zatím nechci znát... 😝 Ty jo to by bylo suproš být moje sousedka. 😀

nadis.h
20. čer 2009

Neznáš Katku Pacholíkovou nebo Pacholkovou..ted nevím..Je taky z DC.

momani
autor
20. čer 2009

nene nic mi to neříká kolik jí je? Ona taky jezdí do LB Gennetu?

nadis.h
20. čer 2009

Nene já s ní pracovala v Harrachově.Je jí nějak 24..

nadis.h
20. čer 2009

Beruš brouk se konečně vykopal. Tak jedeme nakupovat. 😉 Písnu později

momani
autor
20. čer 2009

aha sice DC je malej ale uplně každýho neznám ale je možný že od vidění bych i znát třebas mohla ... a do Gennetu se z DC nikdo nechystá?

momani
autor
20. čer 2009

kuk 😀

nadis.h
20. čer 2009

Ted jsem se zastavila. Jeli jsme ještě za kamarádem a pak až nakoupit a vrátili se v 9 a já šla v 9 večer plácat karbanátky s kaší... 😝

momani
autor
20. čer 2009

týjo a já si říkám to mají asik nějakou horkou chvilku a ty se plácáš s karbanátkama tak to je maso ted a 😀

nadis.h
20. čer 2009

Se tlem... 😀 Já jsem vzorná hospodyňka...Jíme jenom večer tak ho nesmím odbejt něčím studeným... 😀 Fuj a zas mi bylo zle dneska 3x ..2x venku a 1 pak ve Sparu a fest..Málem jsem viděla andělíčky.. 😀

nadis.h
20. čer 2009

Hm tak dnes si fakt nepokecáme... 😀 Musím jít něco udělat broukovi...Možná ještě kouknu až ho vykopnu do vany..Jestli ne tak zítraa paa a dobrou 😝

momani
autor
20. čer 2009

tyjo tak neblbni musíš dávat na sebe pozor a piješ hodně? ... za to já jsem tady poklidila i jsem umyla okna který děsně nesnáším dopl. jsem vařínkovala jak pro armádu a vše jsem se mladýmu snažila nacpat sebou ale nedal se 😠 tak nevim kdy to všechno sním 😒 ted jsem si otevřela olivy 😀 jinak u mě žádná změna snažila jsem se o tom něco najít na netu ale našla jsem akorát tak prdlačku

momani
autor
20. čer 2009

tak já jdu chrnět nějak se nikde nic nedeje až mě to unavuje tak brou 😉

nadis.h
21. čer 2009

Cauky,o cem jsi hledala info?

momani
autor
21. čer 2009

cauky info o tom že jsem měla zpoždění jestli je to normálka po té laparce ... ale už dorazila takže je to v poklidu 😉 ne že bych se na ní tolika těšila ale aspon že není jiný problém 😀

nadis.h
21. čer 2009

Tak vidis,ja vedela,ze nebude vetsi problem. 🙂 ja se dnes jen valim u telky. Boli me v krizi dost a spala bych.

momani
autor
21. čer 2009

to je pohodička co tady to vypadá na pořádnou buřinu ale možná ani z toho nic nebude .. ted jsem dorazila od našich jelikož jsem za nima šla pěšourem jakoby procházkou cca hodku ale pěkně jsem zmokla a nazpátek jsem jela autíkem takže v poho 😀 ted se jdu já válet k telce 😝

momani
autor
21. čer 2009

tady taky nic 😝

momani
autor
21. čer 2009

😕 kukuk 😀

nadis.h
21. čer 2009

ja mam zase souflovou chvilku svoji. Ble. Varim vecu.

momani
autor
21. čer 2009

aha a co děláš dobrého ? To už ti je zase blbě jo ? Holka už aby jsi to měla za sebou .. ale to ti začne pak na novo v těhu ble 😝 ale to už bude přijemnější 😉 v kolik tam zítra pádíš?

nadis.h
21. čer 2009

No furt nic,nic a najednou bych blila jak alik. :D ale nastesti az tak to neni. :D dnes jsem nic nedelala. Mame karbose od vcera. A zitra jdu ve 12. 🙂 jsem zvedavkaaa.

momani
autor
21. čer 2009

tak to já jsem taky zvědavka zvědavá 😀 jestli ti to bude stačit či ti to ještě prodlouží 😝 ale už by jsi mohla na OPU a ET ti vychází na kdy už víš nebo ještě nee?