• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pracovní výmluvy ohledně IVF. Poraďte

25. února 2013 
Ale zase stres s prachama. Ono si nevybereš.. :unamused: Ale když už to takhle pytlíkuju tak fakt budu rozsekaná když to nevýjde.
20. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky plno kytek. A už nemáme místo. Takže mám smolika. Přítel už jich měl hafo a já ještě dovezla svoje z Harrachova. Ty jo vůbec si neumím představit kam dáme věci pro mimi jednou..postýlku,kočárek a tak..
20. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tím se zatím nestresuj prachy budou :wink: a vyjde to .. to zvládnete uvidíš že to šetření pak půjde samo když to bude pro mimi .. hlavně Vám určitě plno lidí vyjde vstříc oblečky atd.. :wink:
mi taky dáváme na stranu každou korunu ale ted to nějak nevychází .. jelikož mladej bere až na konci měsíce a ještě nedostává celou výplatu jen část takže je to takový z huby do huby :unamused: doufám že to stihnem do srpna našetřit alespon dvacítku
20. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono z toho hovna z pracáku co mám...a jen na 5 měsíců. Ty woe to je stejně síla když nad tím tak myslím. :zipper_mouth:
20. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nad tím nepřemýšlej drndo nějak to zvládnete trochu se uskromníte a bude vše v poho :slight_smile: no když mluvíš o tom prostoru máme 2+1 takže místa taky nic moc budem mimčo dát do ložnice ale v zimě je tam pěkná klendra takže budem muset vyřešit přímotop nějakej a hlavně jsme jí chtěli stihnout ještě trošku zmoderniszovat jelikož vše máme ok (ostatní pokoje) a ložnice chybí vymalovat a koupit jiný koberec a komodu větší takže taky máme pořád kam dávat prašule a s tima kytkama taky už nemám prostor i když bych někam ji uměla píchnout .. ale je to fakt zbytečné , což mi připomíná že na balkon budu zítra muset vysázet kytičky aby to projasnilose trochu :grinning: dostala jsem od našich ze zahrádky takže aspon budu mít co dělat zítra
20. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme 2+kk takže taky půjde do ložnice k nám. Ale až bude starší tak fakt netuším. Tchýňová má 3+1 kdyby byla v poho tak to s náma vymění. Furt říká jak ten byt bude jednou Karla, ale k čemu nám to bude za 20 let. Já budu chtít velkou skříň do chodby. To je jediný místo kam se můžou dát věci. V ložnici budem rádi když dáme postýlku.No a kdyby byly dvojky..Tak to ani nemyslím radši teď... :astonished:
20. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mi jsme plánovali že když se to povede a budou i třeba dvojčátka tak když jsou malý tak se vejdou taky do ložnice ale až povyrostou tak budem muset hledat nové bydlení stejně to máme pronajatý takže chceme něco svého :wink: a mladej se mě právě ptal zda chci zůstat v |DC nebo jít někam uplně někam jinam .. mě se dc LÍBÍ ale pořádné bydlení tady najít aby bylo v osobku to je složitější .. takže třebas skončíme buhví kde :grinning: třebas i v LB :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tyhle byty jsou mladýho i jeho máti. Takže by fakt stačilo to jen čenžnout.Stejně tam jeho matka bydlí sama tak by jí tohle stačilo. Ale je divná no.Ani jí zatím nechci znát... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jo to by bylo suproš být moje sousedka. :grinning:
20. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neznáš Katku Pacholíkovou nebo Pacholkovou..ted nevím..Je taky z DC.
20. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene nic mi to neříká kolik jí je? Ona taky jezdí do LB Gennetu?
20. čer 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene já s ní pracovala v Harrachově.Je jí nějak 24..
20. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš brouk se konečně vykopal. Tak jedeme nakupovat. :wink: Písnu později
20. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha sice DC je malej ale uplně každýho neznám ale je možný že od vidění bych i znát třebas mohla ... a do Gennetu se z DC nikdo nechystá?
20. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk :grinning:
20. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem se zastavila. Jeli jsme ještě za kamarádem a pak až nakoupit a vrátili se v 9 a já šla v 9 večer plácat karbanátky s kaší... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo a já si říkám to mají asik nějakou horkou chvilku a ty se plácáš s karbanátkama tak to je maso ted a :grinning:
20. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se tlem... :grinning: Já jsem vzorná hospodyňka...Jíme jenom večer tak ho nesmím odbejt něčím studeným... :grinning: Fuj a zas mi bylo zle dneska 3x ..2x venku a 1 pak ve Sparu a fest..Málem jsem viděla andělíčky.. :grinning:
20. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak dnes si fakt nepokecáme... :grinning: Musím jít něco udělat broukovi...Možná ještě kouknu až ho vykopnu do vany..Jestli ne tak zítraa paa a dobrou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo tak neblbni musíš dávat na sebe pozor a piješ hodně? ... za to já jsem tady poklidila i jsem umyla okna který děsně nesnáším dopl. jsem vařínkovala jak pro armádu a vše jsem se mladýmu snažila nacpat sebou ale nedal se :angry: tak nevim kdy to všechno sním :unamused: ted jsem si otevřela olivy :grinning: jinak u mě žádná změna snažila jsem se o tom něco najít na netu ale našla jsem akorát tak prdlačku
20. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jdu chrnět nějak se nikde nic nedeje až mě to unavuje tak brou :wink:
20. čer 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,o cem jsi hledala info?
21. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cauky info o tom že jsem měla zpoždění jestli je to normálka po té laparce ... ale už dorazila takže je to v poklidu :wink: ne že bych se na ní tolika těšila ale aspon že není jiný problém :grinning:
21. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidis,ja vedela,ze nebude vetsi problem. :slight_smile: ja se dnes jen valim u telky. Boli me v krizi dost a spala bych.
21. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je pohodička co tady to vypadá na pořádnou buřinu ale možná ani z toho nic nebude .. ted jsem dorazila od našich jelikož jsem za nima šla pěšourem jakoby procházkou cca hodku ale pěkně jsem zmokla a nazpátek jsem jela autíkem takže v poho :grinning: ted se jdu já válet k telce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady taky nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: kukuk :grinning:
21. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam zase souflovou chvilku svoji. Ble. Varim vecu.
21. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha a co děláš dobrého ? To už ti je zase blbě jo ? Holka už aby jsi to měla za sebou .. ale to ti začne pak na novo v těhu ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to už bude přijemnější :wink: v kolik tam zítra pádíš?
21. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No furt nic,nic a najednou bych blila jak alik. :D ale nastesti az tak to neni. :D dnes jsem nic nedelala. Mame karbose od vcera. A zitra jdu ve 12. :slight_smile: jsem zvedavkaaa.
21. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já jsem taky zvědavka zvědavá :grinning: jestli ti to bude stačit či ti to ještě prodlouží :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už by jsi mohla na OPU a ET ti vychází na kdy už víš nebo ještě nee?
21. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek