Pregnyl. Co mám čekat?

campi
16. srp 2007

Mam za sebou uzivani Clostylbegytu, podle UTZ jsou pripraveny 4 folikuly na obou vajecnicich, dnes jdu na kontrolni UTZ a ceka me injekce Pregnylu.

Co mam cekat? Nekde jsem cetla, ze cloveku neni uplne nejlip, gyn tvrdi, ze bych to nemela nijak pocitit.

hankamisa
21. zář 2013

pregnyl-za jak dlouho jste poznaly, že se něco děje po vpichu?
na to, že jsem 23h po vpichu mi nic není, tak nevím…začínám mít obavy, že nic. včera mě cca po 4h začaly bolet záda a nohy jako bych měla dostat ms nebo chřipajznu a do večera to přešlo. ted vůbec nic ani břicho. :(

hankamisa
25. zář 2013

Je možné aby po pregnylu kdyby folikul praskl se bt nezvýšila? mohlo by to být jiné než při neovlivněné ovulaci léky? v pátek pregnyl od soboty mám bt 36,6* 36,7*36,7*36,9*­36,7. nebo spíš folikul nepraskl?

hankamisa
27. zář 2013

Tak se přidávám mezi ty co jim po pregnylu folík nepraskl. :( :cert: bohužel na mě pregnyl nepůsobí.

dnešní ko utz je detektivka na pokračování i dr. si se mnou neví rady. prý jsem samá záhada. ani po kontrole nevím co mě čeká, musím čekat co bude. bud v neděli či pondělí dojde pravidelná ms a folíky odejdou nebo folík praskne a bude ovu což vzhledem k tomu, že jsem 27dc je nepravděpodobné. můžu jen doufat, že z nich nezůstane cysta.to vzhledem k velikosti toho většího řící nemůže, protože je ve velikosti kdy se to poznat nedá.
folík nepraskl a roste dnes 23,5mm (v pá 20,1mm).ten druhý nerostoucí začal růst po 10dnech bez růstu a má 16mm (v pá 13mm po celých 10 dnů kdy se ani nehnul). 8o i dr. nechápala. proto ty moje uterní a středeční dloubance ve vaječníkách. další ko 9dc po clostíku nebo dříve pokud ms nedorazí na vyvolávačku.

vevunka1991
21. dub 2016

Dobrý den maminky a nastávajíci maminky . Prosím vás nevíte kolik stoji pregnyl 1500 moc děkuji za odpovědi 😊

zuma99
30. dub 2016

@vevunka1991 Dobry vecer,nestojí nic,včera jsem si jo vyzve dávala v lékárně ,bez doplatku🤗

ejby84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vevunka1991
2. kvě 2016

@zuma99 Děkuji moc 😊

zuma99
2. kvě 2016

@vevunka1991 není zač,přeji hodne štěstí 😀

vevunka1991
3. kvě 2016

@zuma99 Děkuji už se snažíme 2 roky a porad nic . Jednoho syna mame a o druhém jsem přišla v 9t . Tak doufám že už to víjde . 😊☺

kastanek87
26. čer 2016

Tak já také prispeji svoji zkušeností s pregnylem. Nevím kolikatka to byla,ale sestra natahovala do injekce 2 ampulky. Okamžitě po píchnutí jsem omdlela a nevěděla o světě, když jsem se probrala začalo se mi navalovat, bylo mi hrozně. Celej den jsem byla jak kdybych týden proparila . sestra říkala že je to divný,že se to ještě nestalo. Že před 15lety bývalo jiné složení a to občas bývalo ženám zle ale ne až takto. Takže já pregnyl už nikdy více. Četla jsem že alergická reakce je většinou vyrážka,takže co to bylo u mě netusim. Asi nemáte někdo podobnou zkušenost?

zuma99
2. srp 2016

@vevunka1991 musíme mit trpělivost po osmi letech se nám to povedlo👍jak se daří vám ?

sisqua3
3. zář 2016

Nezbyl vam nekomu pregnyl? Diky

marton
3. zář 2016

@kastanek87 Tak to je zvláštní reakce. Píchala jsem si pregnyl sama a ani jsem nevěděla, že jsme si něco píchla.

kastanek87
3. zář 2016

@marton to je no 🙂 zpětně jsem se pak divala do karty a byl to 5000,možná mi to špatně pichla nebo mevim. Každopádně už ho nikdy nebudu zkoušet znovu 🙂

merope
3. zář 2016

@kastanek87 Tak je to injekce jako každá jiná a po každé z nich může mít někdo přehnanou reakci. Jinak 5000 se dává běžně a protože si to píchají holky samy doma, tak to je tak blbuvzdorný, že v podstatě nejde "píchla mi ho špatně". Prostě budeš mít nějaký problém s nesnášenlivostí nějaké jeho části. Budu držet pěsti, ať doktoři najdou řešení, ať se dostaneš k dítku i bez pregnylu.

kastanek87
3. zář 2016

@merope Děkuji moc,no další cyklus se zadarilo bez něj ale bohužel v 7tt samovolny potrat. Takze teď cekam až dokrvacim a pak znovu, ale už nechci zadne hormony ani nic a bud to vyjde nebo ne.

marton
3. zář 2016

@kastanek87 Samozřejmě také držím pěstě 🙂.

luciebx
3. zář 2016

Holky chci se zeptat příští měsíc jdeme na ivf pregnyl mam už v lednici ale mam jen ampulky lékárníci mi ani injekce nenabidla. Až doma koukám ze to jsou injekce. Jak velká je ta jehla k tomu

marton
3. zář 2016

@luciebx tenoulinka.

luciebx
3. zář 2016

@marton a to si mam v lékárně říct ze chci injekce pro pregnyl já netušila co to He když sem to vyzve dávala a prave msm jen ten roztok v ampulkach ale ne jehličky. To mi prodaj viď

marton
3. zář 2016

@luciebx no tak to teda fakt nevím.Měla jsem to rovnou ve stříkačce s jehlou.A ty si to budeš píchat předem sama? Pokud ne, není to určeno pro aplikaci v nemocnici?

valeri10
3. zář 2016

@luciebx k pregnylu jsou dvě jehly.jednou silnejsi se to namicha a druhou tenkou se to pichne

luciebx
3. zář 2016

@marton mam v lednici malou krabičku tam určitě jehla není. Budu pichat Gonal ten je rovnou v jehle ale pregnyl a jeste cosi No optat se až budu u dr. Oni mi nastaví dávkování. Určitě budu pichat sama

luciebx
3. zář 2016

@valeri10 a to je už v krabičce ? Vše co mam mít? Já to neotvirala

valeri10
3. zář 2016

@luciebx v krabicce jsou jen dve ampule.jedna s praskem a jedna s roztokem.tou silnější jehlou se natahne roztok a nalije do ampule s práškem.pak se vymění jehla za tenkou a tou se nasaje ten smichany roztok s práškem a pichne.pro strikacku a jehly budeš muset do lékárny.me je dala mudr zároveň s receptem na pregnyl.

luciebx
3. zář 2016

@valeri10 no vidíš já možná ty jehli dostanu až k ni půjdu pac recept mi poslala e-mailem. Tak už sem krapet chytřejší

merope
3. zář 2016

@luciebx Určitě si o jehly řekni - ať máš správné, jinak kdyby ne, tak ta tenká je hnědá a tlustá nějak jako růžová, tou se natáhne voda, přelije k prášku, ten se rozpustí a natáhne do stříkačky. Vymění jehly (ta hnědá je i docela krátká) a použije. Ale sestřičky by ti měly vše vysvětlit - i jak se ten pregnyl otevírá (doporučuji napoprvé použít kapesník, snadno se při otevírání ampule pořežeš, pokud to neumíš).

violettalex
13. únor 2017

Holky, poraďte, v případě těhotenství - začátek, řekněme 12tt, píchaly vám Pregnyl? Díky