• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Profouknutí vejcovodů v narkóze. Máte zkušenost?

10. září 2016 
Ahoj,v unoru me ceka proouknuti vajecniku.Mate s tim nektera zkusenosti?
27. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, nemám ,ale tahle metoda by mě také zajímala...
27. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, profukovat se dá normálně nebo v narkóze při laparoskopii...to alespoň člověk o ničem neví. Mě to při LPS dělali dvakrát. :wink:
27. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mě je profukovali ambulantně bez narkozy
27. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
když se to neděláv narokze, je to prý hodně nepříjemné, ale vydržet se dá, mě to dělali taky při laparce a bylo to ok
27. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ono je otázka, co se myslí "profouknutím." Jedná-li se o HSG, bez narkózy je to dost bolestivé. Jedná-li se o kymoinsuflaci, je to otázka pár minut na koze, možná trochu nepříjemné, ale nebolí to vůbec.
27. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě - jsem si jistá, že neprofukují vaječníky, ale vejcovody :wink:
27. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
len....jojo máš pravdu že vejcovody :grinning: :wink: :wink:
já byla na HSG je to bolestivé ale jen chvíli a dá se to vydržet
27. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Já byla na kymu a opravdu pohodička, ale zase to nedělají zdaleka všude...
27. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dekuji vsem!a myslite ze pak jde lepe otehotnet??my uz se snazime 2,5 roku byli jsme dvakrat na IUI a vyso neuspesne :frowning2:
27. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No, spíš je to kontrola průchodnosti než cokoli jiného, možná to rozruší jemnější srůsty, pokud tam jsou. Pokud jsou srůsty závažnější, můžou je zkusit rozrušit laparoskopicky, ale dost často je to k ničemu. Pokud je naopak vše OK (vejcovody jsou bez problémů průchodné), je tahle metoda dobrá k tomu, že se zjistí, že tady problém není :unamused:
27. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ta to asi záleží na tom, jaký je problém, mě to nepomohlo, otěhotněla jsem po IVF i když mám vejcovody průchodné
27. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Čili - pokud by odhalili, že jsou vejcovody neprůchodné, prozradí vám to, že další IUI jsou zbytečná a jinak než s IVF to nepůjde. Pokud budou průchodné, aspoň budete vědět, že IUI (stejně jako přirozené snažení) má reálnou šanci na úspěch :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dekuji za odpovedi :slight_smile: Tak pak zas IUI nebo IVF manža ma pomalejsi spermie...takze u nas spontalni otehotneni neni mozne :frowning2:
27. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale zazraky se deji ne?
27. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rioko:ty mas Vojtiska po IVF ? :slight_smile:
27. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Počkej, pomalejší neznamená žádné, takže jak říkáš, zázraky se dějí :wink:
27. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj zencky me taky zajima moc profoukani vejcovodu nevite kolik stoji zakrok
slysela jsem ze seto hradi
28. únor 2014 ve 12:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj nemuzu odehotnet s manzelem se uz o to snazime asi 2 , 5 roku a nic :cry: :frowning2: ... ale vubec nevim co znamenaji ti skratky co tu pisete muze te mi je vysvetlit? diky delala jsem si test plodnosti auz dvakrat a pokazde mi vysel negativni. jde to nejak lecit je mozne je bych nejakym zazrakem mohla mit vlastni dite a jak se k tomu dopracovat. uz jsem pila i vselijake caje na podporu.... a zas nic... :frowning2: :cry: . uz jsem zoufala poradi te mi? mate nekdo zvas nejake skusenosti?
10. zář v 07:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@vystrasena Ahoj,vitej do klubu :slight_smile:. IVF - je umělé oplodnění, IUI - je inseminace. Už jste to řešili nějak přes doktory?
10. zář v 10:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek