Pronatal Nord v Teplicích, máte zkušenosti?

kathlinkata
12. črc 2016

Krasny den damy. Jake mate zkusenosti s centrem Pronatal Nord v Teplicich ? V dubnu jsme meli prvni pokus IVF, na puregon jsem reagovala minimalne i pres to ze jsem mela jednotky ve vysi 250. Tvori se mi malo vajicek a mam pry neco jako syndrom predcasneho starnuti ovarii. Pri punkci mi tusim odebrali 3 vajicka a meli jsme pouze dve embrya. Bohuzel u obou se zastavil po 2-3 dnech rust. S dalsi stimulaci jsme meli zacit v cervnu ale jelikoz jsem mela zase cystu tak mi dr nasadil HA aby se mi zase neudelala. V pondeli me ceka kontrola a snad dostanu domu dalsi varku injekci s tou nejvyssi moznou davkou hormonu. Zajima me jestli je tu nekdo s podobnym problemem, kdo taky chodil do Pronatalu v Teplicich. Diky Kata.A

verca35
12. črc 2016

@kathlinkata ahoj, já tam chodím už dlouho a bohužel se zatím ani jednou nezadařilo, momentálně plánuji další pokus, ale pro nízké AMH musím s darovaným vajíčkem, ke komu chodíš? Já mám nejraději Rešlovou.

kathlinkata
autor
12. črc 2016

Ja nejcasteji chodim k Lojkovi. U Reslove jsme uz byli taky a je takova vic empaticka coz je super. Ja mam taky nizsi amh a kdyby jsme mimi resili az za 5 let uz bych potrebovala taky darovana vajicka. A to mi je 24.Jak to probiha s darovanymi vajicky? Je dlouha cekaci doba ??
Do me se ted budou snazit nacpat tu nejvyssi davku hormonu v injekcich, aby jsem mela co nejvic folikulu a z nich co nejvice vajicek a pak embrii. Do Pronatalu chodime od listopadu, predtim jsme byli pres rok ve Stellartu a to byla katastrofa.

doubrafka
19. črc 2016

@kathlinkata Dobry den, ja dostala na stellart doporuceni, vy jste tedy spokojena nebyla?

kathlinkata
autor
19. črc 2016

@doubrafka dobry den. Rozhodne nebyla. Kdyz nsem tam chodila ja, nic jsem o ivf nevedela. Oni me meli poucit a rict bude to tak a tak a misto toho jsem rok chodila na folikulometrii a nikdo mi nerekl ze mam syndrom predcasneho starnuti ovarii. Akorat mi predepisoval pregnyl za 900,- v Pronatslu je zdarma. Hormonalni profil mi udelali taky nejakej divnej. To ze jsem mela problemy se stitnou zlazou jsem se dozvedela taky az v Pronatalu.Ze mel problemy s byvalkou me nemuselo zajimat. Bylo to znat na jeho praci a na praci s pacientkama.

doubrafka
16. srp 2016

@kathlinkata Dekuji za nazor. To jsou pro me nove info, ja prave slysela ze pan doktor je vesela kopa a tesila jsem se na prvni vysetreni.

kathlinkata
autor
16. srp 2016

@doubrafka no to jo jak kdy tak 4 roky zpet to bylo castejsi ty vysmate nalady. a ted uz by to snad taky melo byt v cajku tam ale ja uz jsem jinde tak nevim. 😊

doubrafka
22. srp 2016

@kathlinkata Nevadí nicméně děkuji moc 🙂

lucky22
23. zář 2016

Ahojky. Jen bych chtela na teto strance povzbudit. Do pronatalu jsme zacli chodit v breznu. Ma diagnoza jeden vejcovod uplne nepruchozi a druhy jen trosku. Nejdrive jsme absolvovali 2 iui, ty se tedy nezdarili. V srpnu jsem absolvovala 1IVF a ted jsem v 7tydnu, miminko je v poradku, tak doufam, ze mu to vydrzi az do kvetna. Za me si nemuzu stezovat ani co se tyce veskereho personalu, vse vzdycky krasne vysvetlili a ja se tam citila velmi dobre.

elizabetkaho
29. zář 2016

Ahoj holky. Momentálně máme s manželem dilema a proto píši sem. Bydlíme v okolí teplic a dostali jsme od mého gynekologa doporučení do reprodukčního centra. Zvažujeme kam..V teplicích je jen pronatal a stellart? Nevíme kam a nikdo známí nám bohužel nemůže poradit, protože s ivf zkušenosti nemaji

lucky22
29. zář 2016

@elizabetkaho Ahojky, jak jsem psala pred nekolika dny, za me jedine pronatal 🙂

elizabetkaho
2. říj 2016

@lucky22 Děkuji za radu, jsme objednaní zatím do Stellart a uvidíme, jaké to tam bude 🙂 Četla jsem zase někde, že je to teď dobré 🙂 ale změnit se to může vždy a ty jsi tam byla nebo jen v Pronatalu?

lucky22
2. říj 2016

@elizabetkaho Ja zase cetla, ze se stellart hodne zhorsil a je o hodne drazsi jak Pronatal... Treba se tam plati i iui a v Pronatalu uplne zdarma, vse proplaci pojistovna... Tak uvidite, budu drzet palecky, hlavne at se dopracujete k miminku 🙂

elizabetkaho
2. říj 2016

@lucky22 Přesně jak říkáš, dopracovat se k miminku je to nejdůležitější 🙂 Snad budeme patřit i my mezi ty šťastné, děkuji za podporu 🙂