CAR Teplice. Který?

lijurena
12. bře 2020

Ahoj.Po pár změnách v životě jsem se odhodlala,že půjdu do 3.IVF v pořadí.Chci znát názory na CARy v Teplicích.Na předešlých pokusech jsem byla u Apolináře,neúspěšně.Vše skončilo při punkci.U 1.pokusu vypunktovali par vajíček,bohužel prázdných a u 2.pokusu jsem měla víc vajíček,ale bohužel 2 oocyty,podařilo se jedno oplodnit,ale nevydrželo...nemám vejcovody a z vaječníku na jedné straně mám jen půlku,nehledně na to,že mi předčasně selhávají.Děkuji za jakoukoliv recenzi.

samajana
27. čer 2020

Ja jsem byla ve Stellartu. Dva IVF pokusy ale nic. Personal je fajn a klinika prijemna. Jen bych si davala pozor na penize - a vzdy si vyzadejte vraceni penez hne d nebo vam zmeni cenik jen tak a nic nedostanete. take si myslimze je to jen business a na vysledku jim nezalezi a protokol je jen nahoda. Zda se mi ze maji negativni pristup ke starsim zenam. To je asi ale vsude. Divala jsem se na pronatal a komenty take byly smisene. Zkousela jsem ivf v anglii a vite co - neni to moc jine. Nakonec asi pujdete tam kde je to nejblize k vam a budte budete mit stesti a telo vam dopreje a nahodou to vyjde nebo ne. Zalezi z jakeho duvodu mate problemy (i kdyz s tim se casto ivf kliniky nezabivaj) - ja ted mam asi jen 10%sance a to si pridavam nebot beru DHEA. Take mam hydrosalpinxve vejcovodu tak mi to bere 50%sanci nauspech.