• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

9. července 2013 
autor
@lenkacar to věřím, já bych z toho byla taky vydepčená :unamused: tak to holka vydrž, bude to stát za to, věřím tomu, už si to po tom všem zasloužíš a smůla už musí být určitě unavená... :wink:
7. lis 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že Jste prchly.... :frowning2:
8. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ta dáma nevyhovuje ,já se tam vůbec neorientuju
8. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar oleni kdy jdeš do artu?
8. lis 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to je o zvyk...já mám zas problém tady...všechny máme stejnou ikonu,tak pokaždé pátrám,kdo to vlastně píše.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: hezký den všem, kde jste kdo?
9. lis 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevim,proč Vám přijde dáma složitá...já mám diskuse kam chodím v oblíbených položkách,tak na to kliknu a jsem v diskusi a nemusím nikde nic hledat,když nechci.... :wink:
9. lis 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mi volal dr.Neruda...docela šok :astonished: ...příspěvek na Dámě... :wink:
9. lis 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jdu v pátek do pronatalu, tak jsem zvědavá co bude dál :slight_smile:
9. lis 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem včera v artu,za týden zastavovačka
11. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar jako jak zastavovačka, jako že nebudeš stimulovat?
11. lis 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, neznáte někdo v ČB dobrýho dr. na štítnou žlázu? díky
11. lis 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@len089 ahojky, já jsem se zrovna včera objednávala k doktorce Haverové na pol.jih, prý je nejlepší v kraji. Z caru mě poslali na vyšetření štítné žlázy :wink:
12. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prd za 14dní po zastavovačce bude stimulka
13. lis 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar jo ták, tak super, jdeš do akce, huráááááá :slight_smile: no já začnu stimulovat koncem prosince, začátkem ledna, protože to mudři počítali, a jelikož v pronatalu končí před vánocema 16. tak by mi nevyšla prodloužená kultivace, tak proto. Tak leni, držím palce :wink:
14. lis 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
twe mi dneska ruplo v lýtku už po několikátý ,ale jako dneska fest ,jsem přebíhala přechod a na féra jsem sebiou flákla sotva jsem se dotáhla domu ..invalid hadr ..konec se mnou fakt ..totálně rozhašená a to jsem mimochodem šla od doktorky pro ATB..no nemám já smůlu :unamused: kdybych tam došla tak jsem se mohla rovnou vrátit
14. lis 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar no to jsi teda fakt měla smůlu :unamused: tak hlavně, že jsi v pořádku a že se nic nestalo :wink:
14. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, smím se přidat? Chodila jsem do ARTu, kde jsme měli jedno IVF a pak 2x KET a po neúspěchu nás hnali rovnou do dalšího pokusu, a když jsem chtěla papír na imuno, tak mi bylo řečíno, že je malá pravděpodobnost, že by byl v imuno problém, nakonec jsem si papír "vařvala" ale byla to poslední kapka a přešli jsme do Pronatalu, jsme tam rok, máme za sebou IVF (loni v listopadu) a letos poslední pokus, v pátek nás čeká KET, páč jsme všechno v tomto cyklu museli zamrazit kvůli hrozícímu OHSS, tak snad už se konečně podaří :slight_smile:
15. lis 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka ahojky, tak koukám, další bývalá arťačka :slight_smile: tak ty se máš, v pátek budeš mít embrijka :slight_smile: a to ti budou dělat v Budějkách, nebo v Praze? a kolik si jich necháš zavést?
15. lis 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Ahojda, jojo art nikdy víc...Jezdíme do K. Varů, takže máme bojovníčky ve Varech, máme je zamražený po dvou, tak doufám, že rozmražení zmáknou a zvademe dvě :slight_smile:
15. lis 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka ty jo, tak to z nich budou cestovatelé hned od začátku :grinning: já to mám dobrý v tom, že jako samoplátci mi to vše udělaj tady a nikam nemusím jezdit. Tak budu na tebe myslet a držet ti palce, hlavně pak nezapomeň napsat hlášení :wink:
15. lis 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy jj s manžou taky rádi cestujem, tak si prďolové musí zvykat od útlého věku :grinning: hlášení určitě dodám :slight_smile: A jaký čeká vás postup?
15. lis 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ irinka tak to je jasný, jen ať si zvykaj :slight_smile:) no já jsem měla jít začátkem prosince na IVF, ale jelikož v pronatalu končí 16.12. tak by mi to nevyšlo s prodlouženou kultivací, tak jsme se dohodli, že to uděláme začátkem ledna pěkně v klidu. Tak zatím zobu prášky, ještě jdu na vyšetření štítné žlázy. Tak nějak už mám všechny vyšetření, tak teď už to snad výjde:slight_smile:
15. lis 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Tak to budu držet pěsti :slight_smile: Já taky zobu prášky, mám jich 12.5 denně, tak si přijdu jak feťák, navíc ten utrouš mi nějak nesedí, motá se mi hlava, ale co bysme pro mimíska neudělali :slight_smile:
16. lis 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka tak to jsi na tom jak já, já taky říkám, že jsem jak feťák a chodící lékárna :grinning: člověk ale udělá vše, jen aby to bylo a určitě to teď bude :wink: mě se na štěstí nedělá špatně z ničeho, jen po utrouši jsem byla furt ospalá, ale jinak pohoda
16. lis 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utroš je lepší zavádět...pak po něm není špatně... :wink:
18. lis 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@also no já si ho zaváděla, ale chtělo se mi pořád spát, teď mi to došlo, neměla jsi být v nemocnici?
18. lis 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám od včera píchlou zastavoavčku a je mi pěkné blééééééééééééééééééééé
19. lis 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar :frowning2: tak to ti nezávidím. Ale vydrž prťko vydrž, bude zase dobře :wink: Já taky teď beru nějaký sajrajt a vždy, když ho vezmu, tak dvě hoďky je mi na blití a na omdlení. Bereme teda pěkný sračky, ale co se dá dělat :unamused:
19. lis 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak máme dva bojovníčky v bříšku, ale museli rozmrazit všechny, takže mrazáčky už nemáme, ale prďolkům moc věřím :slight_smile:
19. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek