Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
7. lis 2011

@lenkacar to věřím, já bych z toho byla taky vydepčená 😒 tak to holka vydrž, bude to stát za to, věřím tomu, už si to po tom všem zasloužíš a smůla už musí být určitě unavená... 😉

also
8. lis 2011

Koukám,že Jste prchly.... ☹

lenkacar
8. lis 2011

mě ta dáma nevyhovuje ,já se tam vůbec neorientuju

pigy
autor
8. lis 2011

@lenkacar oleni kdy jdeš do artu?

also
8. lis 2011

@lenkacar to je o zvyk...já mám zas problém tady...všechny máme stejnou ikonu,tak pokaždé pátrám,kdo to vlastně píše.... 😝

pigy
autor
9. lis 2011

🙂 hezký den všem, kde jste kdo?

also
9. lis 2011

A nevim,proč Vám přijde dáma složitá...já mám diskuse kam chodím v oblíbených položkách,tak na to kliknu a jsem v diskusi a nemusím nikde nic hledat,když nechci.... 😉

also
9. lis 2011

včera mi volal dr.Neruda...docela šok 😲 ...příspěvek na Dámě... 😉

pigy
autor
9. lis 2011

já jdu v pátek do pronatalu, tak jsem zvědavá co bude dál 🙂

lenkacar
11. lis 2011

byla jsem včera v artu,za týden zastavovačka

pigy
autor
11. lis 2011

@lenkacar jako jak zastavovačka, jako že nebudeš stimulovat?

len089
11. lis 2011

Ahoj, neznáte někdo v ČB dobrýho dr. na štítnou žlázu? díky

pigy
autor
12. lis 2011

@len089 ahojky, já jsem se zrovna včera objednávala k doktorce Haverové na pol.jih, prý je nejlepší v kraji. Z caru mě poslali na vyšetření štítné žlázy 😉

lenkacar
13. lis 2011

ale prd za 14dní po zastavovačce bude stimulka

pigy
autor
14. lis 2011

@lenkacar jo ták, tak super, jdeš do akce, huráááááá 🙂 no já začnu stimulovat koncem prosince, začátkem ledna, protože to mudři počítali, a jelikož v pronatalu končí před vánocema 16. tak by mi nevyšla prodloužená kultivace, tak proto. Tak leni, držím palce 😉

lenkacar
14. lis 2011

twe mi dneska ruplo v lýtku už po několikátý ,ale jako dneska fest ,jsem přebíhala přechod a na féra jsem sebiou flákla sotva jsem se dotáhla domu ..invalid hadr ..konec se mnou fakt ..totálně rozhašená a to jsem mimochodem šla od doktorky pro ATB..no nemám já smůlu 😒 kdybych tam došla tak jsem se mohla rovnou vrátit

pigy
autor
14. lis 2011

@lenkacar no to jsi teda fakt měla smůlu 😒 tak hlavně, že jsi v pořádku a že se nic nestalo 😉

irinka
15. lis 2011

Ahoj holky, smím se přidat? Chodila jsem do ARTu, kde jsme měli jedno IVF a pak 2x KET a po neúspěchu nás hnali rovnou do dalšího pokusu, a když jsem chtěla papír na imuno, tak mi bylo řečíno, že je malá pravděpodobnost, že by byl v imuno problém, nakonec jsem si papír "vařvala" ale byla to poslední kapka a přešli jsme do Pronatalu, jsme tam rok, máme za sebou IVF (loni v listopadu) a letos poslední pokus, v pátek nás čeká KET, páč jsme všechno v tomto cyklu museli zamrazit kvůli hrozícímu OHSS, tak snad už se konečně podaří 🙂

pigy
autor
15. lis 2011

@irinka ahojky, tak koukám, další bývalá arťačka 🙂 tak ty se máš, v pátek budeš mít embrijka 🙂 a to ti budou dělat v Budějkách, nebo v Praze? a kolik si jich necháš zavést?

irinka
15. lis 2011

@pigy Ahojda, jojo art nikdy víc...Jezdíme do K. Varů, takže máme bojovníčky ve Varech, máme je zamražený po dvou, tak doufám, že rozmražení zmáknou a zvademe dvě 🙂

pigy
autor
15. lis 2011

@irinka ty jo, tak to z nich budou cestovatelé hned od začátku 😀 já to mám dobrý v tom, že jako samoplátci mi to vše udělaj tady a nikam nemusím jezdit. Tak budu na tebe myslet a držet ti palce, hlavně pak nezapomeň napsat hlášení 😉

irinka
15. lis 2011

@pigy jj s manžou taky rádi cestujem, tak si prďolové musí zvykat od útlého věku 😀 hlášení určitě dodám 🙂 A jaký čeká vás postup?

pigy
autor
15. lis 2011

@ irinka tak to je jasný, jen ať si zvykaj 🙂) no já jsem měla jít začátkem prosince na IVF, ale jelikož v pronatalu končí 16.12. tak by mi to nevyšlo s prodlouženou kultivací, tak jsme se dohodli, že to uděláme začátkem ledna pěkně v klidu. Tak zatím zobu prášky, ještě jdu na vyšetření štítné žlázy. Tak nějak už mám všechny vyšetření, tak teď už to snad výjde🙂

irinka
16. lis 2011

@pigy Tak to budu držet pěsti 🙂 Já taky zobu prášky, mám jich 12.5 denně, tak si přijdu jak feťák, navíc ten utrouš mi nějak nesedí, motá se mi hlava, ale co bysme pro mimíska neudělali 🙂

pigy
autor
16. lis 2011

@irinka tak to jsi na tom jak já, já taky říkám, že jsem jak feťák a chodící lékárna 😀 člověk ale udělá vše, jen aby to bylo a určitě to teď bude 😉 mě se na štěstí nedělá špatně z ničeho, jen po utrouši jsem byla furt ospalá, ale jinak pohoda

also
18. lis 2011

Utroš je lepší zavádět...pak po něm není špatně... 😉

pigy
autor
18. lis 2011

@also no já si ho zaváděla, ale chtělo se mi pořád spát, teď mi to došlo, neměla jsi být v nemocnici?

lenkacar
18. lis 2011

mám od včera píchlou zastavoavčku a je mi pěkné blééééééééééééééééééééé

pigy
autor
19. lis 2011

@lenkacar ☹ tak to ti nezávidím. Ale vydrž prťko vydrž, bude zase dobře 😉 Já taky teď beru nějaký sajrajt a vždy, když ho vezmu, tak dvě hoďky je mi na blití a na omdlení. Bereme teda pěkný sračky, ale co se dá dělat 😒

irinka
19. lis 2011

Ahoj, tak máme dva bojovníčky v bříšku, ale museli rozmrazit všechny, takže mrazáčky už nemáme, ale prďolkům moc věřím 🙂