Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

dashi
14. pro 2011

@irinka to jezdíš takovu štreku do čb, když potřebuješ k 'Dr. je teda pravda, že já jsem se svým ¨Dr. taky spokojená, takže si gyndaře tady nehledám, akorát jsem sháněl dobrýho zubaře a to je nad lidský síly ☹ , takže musím jezdi to čb....kávu bych viděla po novém roce 🙂 😉 a ty jsi se sem taky přistěhovala?

pigy
autor
14. pro 2011

@dashi no tak to ti v tý práci nezávidím. Jinak já jsem úplně v klidu, napečeno mám, zítra jdu do města pro nějaký dárek a mám vše. No a dnes jsem vyzdobila konečně byt 😀 už vlastně čekám jen na ježucha

irinka
14. pro 2011

@dashi On má normálně ordinaci cca 30 km od Kamenice, takže to není tak strašné 🙂 Nene, já jsem tady vyrostla, bydlela jsem kousek od Kamenice a pak se s manžou přestěhovala přímo do Kamenice 🙂 Jojo, kafčo domluvíme 🙂

dashi
14. pro 2011

@irinka jo domluvíme, ostatně pro začátek máme společný téma 😉 🙂

irinka
14. pro 2011

@dashi Určitě jo, já si nejvíc popovídám tady a nebo s holkama, co jsou na tom stejně jako my. Prostě když jim řeknu že jsem ještě neviděla kluka od manži bráchy a to mu je rko, tak na mě nekoukají jak na blázna ale pochopí to 🙂

kris2008
14. pro 2011

@dashi odbocuji od vaseho tematu-------super zubarka je Vanourkova na pol.sever- 386356028,absolutne nejlepsi zubarka co sem kdy mela 😀 nevim teda jestli bere,ale zksuit se to muze 😀

dashi
14. pro 2011

@kris2008 dik za tip, ale já mám dobrou zubařku v čb 😉 , takže musím jezdit 100 km jen proto, že jsem se přestěhovala do ok. Pelhřimov a tady sehnat dobrýho zubaře je umění ☹

kris2008
14. pro 2011

@dashi jo taaaaaaaaak a myslela,ze hledas tady CB 😀 tak to pardon 😀

dashi
14. pro 2011

@irinka jo já ti rozumím, ja mám taky problém vidět mimina, nebo jen ženskou s břichem., uplně je hypnotizuju přítel vždycky říká ty na ně tak koukáš,ale uklidňuje mě tím, že mi říká že se taky dočkám
mám známou, která má půlroční holčičku, je roztomila, ale mám fakt problém se s ní stýkat, pochovám si to jo. Ke všemu se pořád vyptává kdy už taky bubu mít mimino, že jsem starší než ona a kdesi cosi. Nakonec jsem ráda, když odejde

dashi
14. pro 2011

@kris2008 ale přesto díky, třeba se tel. bude hodit 🙂

dashi
14. pro 2011

jen by mě zajímalo, když čtu různý diskuze, že holky jezdí do lázní a některým i pomůžou, to musí mít asi doporučení od DR. neee

pigy
autor
14. pro 2011

@dashi tak co já vím, tak prý lázně ti může napsat gyndař, no je to asi fajn odpočinout si 🙂

irinka
14. pro 2011

@dashi Jojo, lázně píše gyndr, pak musíš k obvoďačce. Je to trochu papírování ale ty 4 týdny klidu za to fakt stojí, je tam krásně 🙂 já byla dvakrát a jela bych znova 🙂

dashi
15. pro 2011

@irinka jo a to hradí pojišťovna, nebo se něco připlácí 😉 a kam se jezdí?

pigy
autor
15. pro 2011

@lenkacar leni,dnes máš den D, myslím na tebe a držím palce. Dej pak vědět 🙂

irinka
15. pro 2011

@dashi Ahoj, no jak to je po novém roce moc netuším, ale platíš si lázeňský poplatek a julínkovské. A potom podle pokoje. Já jsem teda chtěla jednolůžák, tak jsem platila loni cca 9 tisíc a letos cca 7 tisíc. Jezdí se do Františkových Lázní a tuším ještě Klimkovice, ale frantovky jsou frantovky 🙂

dashi
15. pro 2011

@irinka ahoj díky za info, a bylo ti to k něčemu dobrý, ktdyž nepočítám že člověk vypadne a odreaguje se 🙂

@lenkacar taky na tebe myslím 😉 a držím moooc palce, ať už to konečně dojde až do zdárného konce 😉

irinka
15. pro 2011

@dashi No k vytouženému těhu to nevedlo, ale aspoň pocit, že jsem využila všechno co šlo 🙂 I když je fakt, že jsem letos jela hlavně kvůli tomu, abych se dala psychickyy do klidu 🙂

lenkacar
15. pro 2011

@pigy mám je u sebe 2 kousky 8buněčné .. 😎 4 u ledu ..zbytek? v hajzlu asi ..

pigy
autor
15. pro 2011

@lenkacar leni, tak držím vše co mám, tfuj tfuj tfuj, myslím na tebe 🙂 ty máš vlastně takový vánoční dáreček v sobě 🙂

pigy
autor
15. pro 2011

@lenkacar kdo ti je zaváděl? a viděla jsi je na monitoru?

irinka
16. pro 2011

@lenkacar Držím všechno co jde, ať to klapne 🙂

lenkacar
16. pro 2011

ruda ,hele poprvé za těch x transferů byly vidět ,vždy jinak říkal ,že neví kam to dal ..snad je to dobré znamení ..

pigy
autor
16. pro 2011

@lenkacar tak snad se ruda snažil. Ale stejně,z tolika vajíček ti jich zbylo docela málo,ale stejné je to jedno,ty už žádný další potřebovat nebudeš.Teď to výjde.Máš picsi?

lenkacar
17. pro 2011

jojo měla jsem picsi ..no odpad velkej ,ale já věřim u sebe na čerstvý ,takže jako kolik zbylo v mrazáku mě ani nějak moc nezajímá ..zdražili mražení jednou tolik..

pigy
autor
17. pro 2011

@lenkacar leni, tako to teď určo výjde, někde jsem četla, že je velká šance po pikci a tady na forku jsou těhotné všechny. Tak držím palce 🙂 mě to budou taky dělat. Už aby byl leden, se nejak nemůžu dočkat 😀

irinka
17. pro 2011

Ahoj holky, tak hlásím změnu, s manžou jsme se rozhodli, že nebudeme nic odkládat a v lednu se objednáme na konzultaci a začne se hledat vhodná dárkyně a jdem do toho 🙂 Co se týká práce, zatím nikdo nevolal jak dopadlo výběrko, takže to hážu za hlavu a jdem bojovat

pigy
autor
17. pro 2011

@irinka jupíííí, gratuluji k rozhodnutí. Já to beru taky tak, neřeším prostě práci, říkám si, že práci si můžu najít kdykoliv v jakemkoliv věku, ale miminko si pořídit nemůžeš kdy chceš, tak že u mě je mimčo prioritou 😉 tak super, bude nás tady dost a všechny budem těhu 😀 držím palce 😉

lenkacar
17. pro 2011

holky fakt to neodkládejte čas tak letí a každej rok je znát

irinka
17. pro 2011

@pigy Přesně takhle jsme to říkali s manžou, miminko je prioritou a zbytek bude pak. Je mi 30 a čas letí, tak to nemá cenu nějaký čekání, já jsem si teda dala oraz od hormonů, takže neberu žádný utrouš, nic 🙂 a v lednu uvidíme 🙂
@lenkacar Taky si myslím, a jak se cítíš Leni?