• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

9. července 2013 
já na ten Art fakt neslyšim nic dobrýho.Kamarádka tam byla taky dvakrát jí to tam nevyšlo tak přešla do pronatalu a hned na poprvé se jim to povedlo a je tet v sedmém týdnu :slight_smile: Já si myslim že u mě to bude taky problém v tich hormonech.Je to fakt hrozný kdyš člověk něco chce a nejde to.Roky běží a čekáme a čekáme :angry: hrůza :unamused: ale já věřim že to bude dobrý :slight_smile: tobě drži moc moc palečky tet to budeš potřebovat kdyš jdeš do boje :wink: věřim tomu že tet ti to uš vyjde pronatal je dobrej :slight_smile:
3. bře 2012 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem dostala léky, které budu brát od 11.3. do 26.3. a pak by měla dorazit MS a jde se na to :slight_smile: holky já se tak těším a zároveň bojím, ale věřím že už to klapne, každopádně jsem rozhodnutá, že už je to poslední pokus, jsem už psychicky vyčerpaná, pak už si počkáme na adopčátko :slight_smile:

@pigy Jak jsi dopadla na kontrole? :slight_smile:
3. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka tak i já ti držim hrozně moc palečky.Kdyš jsi rozhodnutá že to je naposled tak to určitě klapne :slight_smile: kolikátej pokus uš to bude?
3. bře 2012 ve 12:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka tak super, gratuluji, vypadá to, že to budem mít tak nějak přibližně na stejně. Já jdu za dva týdny před mrchou na utz a jestli bude vše ok, tak jdu hned stimulovat a jdem na to. Vychází mi ta stimulace kolem 23, tak uvidíme, hlavně aby byl utz ok. :slight_smile:
3. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sonatorek děkuji moc, výjde nám to všem, věřím tomu a hlavně pronatalu :wink:
3. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy ahoj,dlouho jsem sem nekoukla..jojo, mám problemy s cipkem..docela me to s...!
3. bře 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, rozumíte někdo bazální teplote?
3. bře 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonatorek U nás to bude čtvrtý pokus, děkuji, já doufám, že nám to klapne všem co máme trnitější cestu k miminku, jednou se dočkáme :slight_smile:
@pigy Tak to je super, budem těhulit spolu a třeba se sejdem v Pronatalu :slight_smile:
3. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka to by bylo supeeer :slight_smile:
@myturn83 tak tu bazální teplotu jsem taky před lety měřila a sledovala. Asi bude nejlepší, když si něco o tom najdeš na netu. Já jen vím, že když byla teplota vyšší, než normálně, tak byla ovulace. :wink:
4. bře 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni, tak my byli na kontrole a chtěli jsme jít do dalšího pokusu, ale zjistili nám, že se manželovi o hodně zlepšil spermiogram a mě se začali produkovat vaječníky, tak jsme se rozhodli ještě počkat a zkusit to nějaký měsíc normálně. Vůbec se mi tomu nechtělo věřit, před 3 lety to bylo všechno katastrofa, a teď po úspěšném IVF a porodu jsme oba v pohodě. Asi začnu věřit, že je to všechno v hlavě. My jsme teď totiž v pohodě, vyřešili se rodinný problémy a najednou jsme i oba zdraví. Všem moc moc držím palce, když koukám na dítko, tak si říkám, že to všechno za to stálo.
4. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myturn83
já jsem si před prvním IVF taky měřila několik měsíců teploty.Můj dr. mi dal kalendář, ale v Pronatalu mi řekli, že mě to akorát stresovalo, pak jsme zjistila, že ani kalendář mi nemohl pomoci a zbytečně jsme se trápili půl roku. Teď když jsme oba zdraví by to možná smysl mělo.
4. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ha_jaja tak to je super, moc moc gratuluji a držím pěsti, ať se vám zadaří přirozeně. :wink: Můžu se zeptat, jestli jste užívali nějaké vitamíny, nebo něco podobného? Jinak s tebou naprosto souhlasím, že všechno je jen v hlavě :slight_smile:
4. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy musím přiznat, že jsme to trochu začali řešit a hodně jsem k tomu přečetla, jaký vitamíny koupit a co dělat. Nikde ale nebylo psáno, že by něco bylo 100% a hlavně psali kolik to stojí. Taky jsem četla zajímavý članek, jak se dostávají do pitné vody hormony z antikoncepce žen. Takže jediný co jsme udělali, že jsme přestali pít vodu z veřejného vodovodu a pijeme z pramenu, částečně taky proto, že jsme se přestěhovali a máme vlastní studnu. Jestli je to ale tím to opravdu nevím.
4. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ha_jaja aha, tak to může být taky tím. Já bohužel studnu nemám :unamused:
4. bře 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy my bydlíme od září, předtím jsem vodu kupovala :frowning2:
4. bře 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ha_jaja tak já vodu nekupuju, pijeme ji normálně z kohoutku. Je to fajn, mít vlastní vodu :wink:
5. bře 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nám se osvědčila filtrační konvice Brita, vodu z kohoutku pít nemůžu, páč jí máme tak chlorovanou, že se mi z ní dělá špatně, a kupovat balenou při mé spotřebě 3 litrů denně je docela záhul :D a tak jsme investovali do tohodle a fakt je voda výborná :slight_smile:
6. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka taky už jsem o tom něco slyšela. Jak často měníš filtry a kolik stojí?
6. bře 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Filtry měním co 4 týdny, ono to upozorní, že se má vyměnit filtr. Jinak konvice stála 399 a za tu samou cenu jsme koupili i náplně, takže prvotní investice byla necelý tisíc korun i s poštovným :slight_smile: voda je ale výborná :slight_smile: zkusím najít obchod, ze kterého jsem ji objednala, pak hodím odkaz :slight_smile:
6. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
jsem studentka VOŠ zdravotnické, oboru všeobecná zdravotní sestra. Jako téma absolventské práce jsem si vybrala "psycho-sociální problematika asistované reprodukce". Tímto bych Vás chtěla požádat o pomoc s vyplněním dotazníků. Vše je anonymní. Ráda Vám koncem dubna pošlu výsledky mého průzkumu. Pokud máte zájem mi pomoct, napište prosím na email vodickova.karol@gmail.com.
Přeji krásný den :slight_smile:
6. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka přesně tuhle konvici máme taky akorát v modrém a je to super věc :wink: :slight_smile: voda z ní je fakt výborná a taky doporučuju :slight_smile: pijeme vodu jedině z ní.
6. bře 2012 v 19:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka tak je pravda, že už jsem o ní jednou přemýšlela, ale příjde mi to drahý, myslím výměna těch filtrů :unamused:
7. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ha_jaja No já ted začla z toho důvodu,že vlastně nevim,jestli mám vůbec přirozenou ovulaci bez hormonů:slight_smile: ale zdá se mi to nějaky divny.. Po menses mám teploty 36,8-36,9... a těhu určo nejsem.
7. bře 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonatorek U nás má taky velký úspěch, voda je super, a hlavně když jí nechám trocu odtéct z kohoutku, jak je pěkně studená :slight_smile: super věcička to je
@pigy tak ono to vlastně vyjde na 100 Kč měsíčně, což nám na vodu balenou nestačilo nikdy, máme fakt velkou spotřebu
7. bře 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka tak to je super, to se to určitě vyplatí. Podívám se na to v krámu. Díky :wink:
7. bře 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy myslím, že je lepší to objednat z netu, koukala jsem na filtry tuším v tescu a byly dražší, i když nám by vyplatily i tak :D A jak kontrola v Pronatalu?
8. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka no já to vždy dělám tak, že se nejdřív na věc podívám někde v krámu a pak to objednám na netu. Kontrola dopadla tak, že 23. jdu na utz a pokud bude všechno ok, tak hned vyfasuju gonal a začínám stimulovat. Tak že ET by vycházelo na začátek dubna. Tak uvidíme a doufám, že to bude vše ok. :wink:
8. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Jasný, já to taky tak dělám, já myslela jí kupovat :slight_smile: Super, nudeme pak těhulit spolu, já bych měla začít brát Orgametril v neděli, budu ho brát do 25.3. a pak hurá na to :slight_smile:
8. bře 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irinka tak nám držím palce, ať nám to výjde :wink: bylo by to super, mít to přibližně stejně :slight_smile:
8. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek