Provera x Utrogestan, co je lepší?

ivekr
10. kvě 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. Snažíme se o prcka 2 roky a od září 2011 s pomocí clostilbegytu a provery. Mám za sebou 2 IUI - druhé mi bylo provedeno min. týden, takže čekám, čekám......ale jde mi o to, na netu jsem četla že provera není moc dobrá, že utrogestan je lepší. že provera může mít prý antikoncepční účinky.......tak nevím, kdyby se opět nezadařilo, jestli se nemám doktora na to zeptat........přeci jen proveru mám myslím po sedmé, tak jestli by ten utrogestan byl lepší?

naomi6
10. kvě 2012

Ahoj, já mám dobré zkušenosti s utrogestanem. Díky němu a clostíku se nám podařilo otěhotnět hned první měsíc léčby, takže se na to zkus zeptat. Jinak proveru jsem kdysi taky brala na srovnání cyklu a ta mi nedělala dobře. Držím palce.

petruskaaa
11. kvě 2012

Já brala Proveru taky na srovnání cyklu a otěhotněla jsem při ní,sice po delší době,ale to asi nebyla vina Provery 😉

bosorkajarka
11. kvě 2012

Provera neni zrovna vhodna pri snaze o otehotneni, protoze v tehotenstvi se nemuze. standartne se pri snaze o otehu pouziva duphaston, nebo utrogestan. Utros ma tu vyhodu ze ho muzes zavadet a tudiz nejde pres zaludek a pusobi cilene kde ma. Spis doporucuji ten utros.