První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

sedmitecka
autor
28. kvě 2010

eimmy, taky myslím, že je to nástup mrchy, ale ovlivněný hormonama ze stimulky, tak se tělo chová jinak 😖

eimmy
28. kvě 2010

tak jsem volala do CAR.. mám prý zkusit testout o víkendu ale pravděpodobnost že budou // je skoro nulová, takže to bude po té stimulaci... říkali že se to stává že se MS ukáže na pár hodin pak zmizí a pak se za pár dní ukáže...

ssaara
28. kvě 2010

eimmy,tak s tím nemám žádné zkušenosti 😕

eimmy
28. kvě 2010

no tak třeba budeš mít po duphastonu... 😒

janyjany
28. kvě 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zaptat, dělá vám něco duphaston? Myslím jako problémy s jídle , chutě a žravost? nemáte někdo zkušenost?

ssaara
28. kvě 2010

Tak já beru duphaston rok a půl a přibrala jsem 10 kg 😒

lorca
28. kvě 2010

Ahoj holky,

tak mám blbou zprávu. IUI mám sice za sebou, ale doktor mi řekl, že si myslí, že je velmi malá šance (už mi nedávala ani těch 15%). Manželovi se bohužel od minule o dost zhrošil smermiogram. Nevím, čím to je, že to tak kolísá. Minule byl ještě v normě, plodnos dobrá a dnes měl plodnost špatnou. Všechny hodnoty jsou horší . Ale když už jsem byla po stimulce, tak jsem to prostě ještě jednou zkusili. Výsledek smermiogramu mi řekli až když jsem ležele na křesle, tak jsem prostě chtěla, ať mi to zavedou.
Manžel je z toho dost špatný. Dokonce se neubránil doma slzám a to se fakt často nestává.

Takže za 14 dní uvidím,ale myslím si, že zázrak se konat nebude. Další IUI už rozhodně dělat nebudeme a přejdem rovnou na ICSI.

fudy
28. kvě 2010

Ahojky Lorco,
Na spermio můžeme mít vliv spoustů faktorů,nevyspání,stres,jídlo,infekce v těle nebo nějaká nemoc,kouření,alkohol. Také bych to nevzdala a nechala si spermijky dát. Vždycky je nějaká šance,ikdyž malá 😉
Nezoufej a pojistěte to,jěště doma 🙂

ssaara
28. kvě 2010

lorco,to mě mrzí.....
bere manžel nějaké vitamíny??
kamarádky manžel měl taky hodně špatný spermiogram,tak ho ládovala vitamínama a nakonec otěhotněli přirozeně....
ale třeba se tam najde jedna šikovná spermijka a iui se povede 😉

už bychom potřebovali,aby to tu některá z nás prolomila,zatím se nám tu moc nedaří ....

lorca
28. kvě 2010

No manžel bere selen a zinek. Nekouří, pije jen v míře (hlavně vínko, tvrdý alkohol ne). Je pravda, že teď měl stresy v práci. No nevím. Nedá se nic dělat. Hlavně aby tam pak našli nějaké dobré na oplození. Manžel už to vidí v tom nejkatastrofičtějším scénáři ☹ ☹ .

misha1009
28. kvě 2010

EIMMY : 1 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 3 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 21DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 13DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 14DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 14 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 13 DC UTZ
KAPIBARA : 6 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

ahoj holky, fudy, eimmy - to je mi líto, ale příště se to povede, určitě!
ssaara, nenavrhli ti rovnou IVF? když jsi měla tolik vajíček - už jsem slyšela o tom, že bylo naplánováno IUI a pak to změnili na IVF...
lorca, my měli tentokrát taky špatný spermio, nikdo nás ale neodrazoval od IUI, stačí jedna k oplodnění a trocha štěstí 🙂 šance jsou vždycky
jinak já jsem objednaná do centra na konzultaci ohledně laparo, nemam zatím odvahu jít do IVF, nejdřív laparo, pak bych zkusila ještě 2x IUI a pak bysme se rozhodli co dál

lorca
28. kvě 2010

Misha, mě pak taky tedy doktor řekl, že se může některá vytáhnout a zabodovat a dopadne to dobře, ale to mi chtěl asi jen uklidnit po tom, co mi řekl nejdřve. No nic.

eimmy
28. kvě 2010

ahoj holky,

lorco tak to je mazec ale nevzdávej to..naděje tu vždycky je... my už jsem se definitvně rozhodli že 2 IUI nepodstoupíme .. pro mě to je moc stresující

janyjany: moje příznaky po duphastonu : bolesti prsou, křeče v břiše a žravost... ale neskutečná.. nabrala jsem po něm za 14 dní 2 kg.. ale už se je pokoušim dát dolu... tak pozor na něj.. já si naivně myslela že jsem těhu tak jsem se nehlídala v jídle.. 😀

lorca
28. kvě 2010

Dneska mi přišla SMS, že se spolužačce narodilo druhé mimi (tentokrát holčička). Já ani nevěděla, že je těhu. Mluvila jsem s ní před rokem a to mi řikala, že se asi začnou pokoušet o druhé. Tak když si to tak spočítám,tak jim to vyšlo hned. Zase někde šťasný.

ssaara
28. kvě 2010

EIMMY : 1 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 3 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 21DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 13DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 14DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 14 DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 6 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

lor : já bych to moc katastroficky neviděla,raději se předem nestresuj,hlaď si bříško a relaxuj 😉
Kdo z doktorů ti dělal iui?

misho,nenavrhli,páč jsme ani nežádali pojišťovnu o schválení,ale jinak by to asi šlo

eimmy
28. kvě 2010

holky já si u sebe nebudu psát DC jelikož nevim zda jsem 1 DC když jsem krvácela asi 10 minut či nejsem...

EIMMY : (39 DC / 1 DC )- léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 3 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 21DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 13DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 14DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 14 DC - čekání na ms,pak stimulace na 1.IUI
KAPIBARA : 6 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

lorca
28. kvě 2010

Ssaara, IUI mi dělal Dr. Košťák, u toho jsem byla prvně a hned jsem si na tebe vzpomněla 😅 Máš pravdu, budu relaxovat. Manžel jel do práce, tak si asi zalehnu k TV a pustím si nějakou oddechovku na DVD.

eimmy
28. kvě 2010

misho: co vás ted čeká??? stimuluješ na další IUI nebo pauza či IVF??? ke komu chodíš v Iscaru???

ssaara
28. kvě 2010

jééé.lorco,tak toho vůbec neposlouchej 😀
vždyť víš,co mi vyvedl s tím gonalem a navíc mi řekl,že Merional,který mi pomohl před třemi lety,se nevyrábí a Vlček říkal,že je to blbost a normálně mi ho napsal.
tos mě docela uklidnila,jeho řeči bych si k srdci vůbec nebrala 😀

misha1009
28. kvě 2010

Eimmy, tento cyklus pauza, 10/6 jdu na konzultaci ohledně laparo do gyncentra, tak počítám, že bych mohla jít hned v červnu a pak s první ms k dr pro clostil. a zkusíme ještě aspoň jednou IUI, počítám, že by to mohlo být v červenci... zatím jsem byla jen u Anušky a dr. Turkový, obě mi přijdou fajn. Ty chodíš k primáři?

eimmy
28. kvě 2010

@misha1009 jj já chodím k primáři je super... volala jsem si s ním ve středu zda se mám objednat na průchodnost vejcovodů myslela jsem že bych si to odbyla v té měsíční pauze ale říkal že při IVF není potřeba... ted si dáme měsíc pauzu a v červenci stimul na IVF a v srpnu budu těhu 😉 😉 a je to vymyšlený 😀

eimmy
28. kvě 2010

já byla jednou u Anušku ale přijde mi trošku jako spící panna ... taková tichá, skleslá...

misha1009
28. kvě 2010

eimmy, budu držet pěsti, aby to přesně tak, jak píšeš vyšlo 😉
já zatím nechci IVF, bojím se, ještě nejsem připravená... tak ještě chvilku počkáme, když už čekáme tak dlouho a třeba nám zruvna vyjde IUI 🙂

eimmy
28. kvě 2010

@misha1009 na co nejsi připravená???? stimulace je stejná ( pokud tedy na IUI stimuluješ injekčně) akorát se to liší v odběru vajíček... mě dělá problém to čekání na výsledek proto už nechci IUI kde ta šance je minimální...

eimmy
28. kvě 2010

@eimmy přeju ti aby Vám to vyšlo ta násldující IUI

eimmy
28. kvě 2010

HOLKY CHTĚLO BY TO NĚJAKOU TĚHULKU ABY TO PROLOMILA TU SMŮLU ... 😵 😵 😀 😀

lorca
28. kvě 2010

Ssaara, jeho řeči už jsem pustila z hlavy, ale ten výsledek spermiogramu jsem viděla černý na bílém, bohužel a řikala mi to i pani z laborky. Kašlu na to nějak to dopadne.

misha1009
28. kvě 2010

eimmy, z toho všeho, co se děje... nějak se s tím musím srovnat v sobě, ... a do toho pořád doufám, že by se to přeci jen mohlo povést samo 🙂

misha1009
28. kvě 2010

lorco, spermio se může hodně měnit, jednou je to tak, příště to bude určitě v pořádku, teda jestli k nějakému příště dojde 😉 určitě se to povede už teď 🙂

eimmy
28. kvě 2010

@misha1009 jj to chápu já jsem se s tím taky musela srovnat...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru