První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

ssaara
27. kvě 2010

Věřím tomu,že holky to prolomí.
lorca : na zítřek ti bududržet palce 😉

kapibara
27. kvě 2010

sedmitečka...samozřejmě spoustě holek výjde 1.IVF o tom žádná...já si spíš říkám,že to řekl na rovinu,aby si člověk nedělal zbytečné naděje ☹ ....u nás na diskuzi je holčina,zkusila různé CAR...a ani 3.IVF ji nevyšlo,oba jsou v pořádku 😒

ssaara....teda tak to je mazec 😠 ....to by se nemělo dít...a jaké máš teď léky?

eimmy
27. kvě 2010

já si myslím že si to CAR neveme na triko aby saar udělal IUI při tolika folikul..

saar tak to ti budou dělat IUI v červenci že ..?? tak to budeme na tom stejně akorát já budu stimulovat na IVF 😉

ssaara
27. kvě 2010

Ale jo,věřím,že to uteče,nějak to nehrotím. Zrušení mě sice mrzí,ale určitě je to menší "zlo" než třeba negativní testík.
Jeden doktor v CARu mi naordinoval špatnou léčbu,napsat mi od začátku cyklu gonal,kterej mi způsobil růst tolika folíků. Dává se spíš před ivf a nebo i při IUI ale až po léčbě clostíkem a v minimálních dávkách.
Zrušili jsme to po domluvě s doktorama,páč když má manžel dobrej spermiogram,tak by se mohlo oplodnit víc vajíček a my pak čekat třeba paterčata. Takže proto tento cyklus nedoporučují ani pohlavní styk.
Na příští cyklus jsem dostala Clostilbegyt a pak injekce Merionalu. A ještě EUthyrox,páč jsem měla malou odchylku v hormonálním profilu.

ssaara
27. kvě 2010

Eimmy,vychází to na přelom června-července,ale prý po tom gonalu můžu mít rozhozenej cyklus,takže vůbec nevim,kdy ms dorazí.

eimmy
27. kvě 2010

tak to já mám cykly někdy 28 dní a někdy 60 dní... takže mazec.. ☹ ted by snad o 7 dnů měla po vysazení duphostanu dorazit MS ale pak až budu bez jakých koliv léků a po předchozích hormonech tak to nevim kdy dorazí ta další.. IVF bychom měli mít chválenou první max. druhý týden v červeci tak doufám že to nějak s tou mrchou tak nějak vyjde

lorca
27. kvě 2010

Ssaara, to je mi moc líto. Příští měsíc to ale vyjde. Ty léky co jsi teď dostala jsi musela opět platit nebo ne. Doufám,že né, to by byla darda, vyhodit jen tak z okna několik tisícovek kvůli doktorově chybě.

Eimmy: na IUI jdu zítra v 9h. řikali mi, že si můžu píchnout Pregnyl kdykoliv během dne. Minule mi ho píchali přímo v CAR a bylo to dopoledne. Tak nevím.

ssaara
27. kvě 2010

No já taky beru duphaston,tak snad na ní nebudu dlouho čekat.
Já mam poruchy cyklu,takže bez duphíku by mi ms nedorazila vůbec 😒

ssaara
27. kvě 2010

Dneska jsem si ty léky taky platila,ale už to nebyla taková darda,jen 2 tisíce 😅

eimmy
27. kvě 2010

to jsi jim to měla říct že by jsi to chtěla kompenzovat.. já bych jim to řekla..

lorca
27. kvě 2010

Tak naštěstí u mě je cyklus v pohodě. Když jsem vysadila před 2lety antikoncepci měla jsem strach, že s tím bude problém, ale naštěstí né. Měla jsem 28dní, ale teď za posledních několik měsíců se mi zkrátil na 26dní. Tak alespoň něco je, tak by mělo být 😅 Ale jak mám cyklus krátký, tak mám pocit, že tu mrchu mám pořád. Sotva je jedna pryč, za chvilku je tu předzvěst další.

Ssaara, doktor řikal, že pokud by mi dozrály všechny 4folíky a manžel měl dobrý spermiogram, tak už by taky IUI nedoporučoval, ale jelikož je spermiogram horší, tak normálně IUI provedou.

lorca
27. kvě 2010

Jo jo, měli by to doktorovi srazit z platu a dát ti to. No bohužel realita je někde jindy. Ale měla si se alespoň zeptat, docela by mě zajímala jejich reakce.

eimmy
27. kvě 2010

přesně tak taky by mě zajímala reakce...

ssaara
27. kvě 2010

eimmy,já byla tak nějak zaskočená,že jsem na nějakou kompenzaci ani neměla sílu 😒

eimmy
27. kvě 2010

jj to věřim... taky bych asi byla v šoku že bych se nezmohla na reakci tohoto typu... ono pak když odejdeš tak si říkáš co všechno jsi mohla udělat.. znám to 😀

ssaara
27. kvě 2010

Přesně tak,teď si to taky vyčítám,možná by se to snažili nějak vykompenzovat,kdybych se ozvala 😒

eimmy
27. kvě 2010

já si říkám že co se má stát to se stane... prostě to mělo nějaký důvod že mi to ted nevyšlo... třeba jsou mi opravdu souzená dvojčátka z IVF 🙂

ssaara
27. kvě 2010

Třeba jo 😵 Ty by sis je přála?
Pokud se nám to první IUI nepodaří,tak asi taky půjdem do ivf,alespoň mi to tak dneska doktor navrhnul.

eimmy
27. kvě 2010

tak nevadili by mě... 😀 sice bych raději jedno ale nechám si zavést dvě.. je větší šance na úspěch 😉

ssaara
27. kvě 2010

Já dneska byla u kamarádky a její dvojčátka zrovna začínají chodit,byl to hukot 😀
Tak já jdu něco dělat,pa 😉

eimmy
27. kvě 2010

no právě proto bych raději jedno 😀 😀 pááá

lorca
27. kvě 2010

No upřímně, já bych taky raději chtěla jen jedno, ale nechala bych si zavést dvě, protože je větší šance. Už jsme se tak i s manželem domluvili. Když budou dvě, tak se to prostě musí zvládnout. Zvládli to jiný, tak to zvládnem taky.

eimmy
27. kvě 2010

přesně tak lorco 😉

sedmitecka
autor
27. kvě 2010

kapi, jj, bohužel se stává i to, že nevyjdou ani 3 nebo 4 pokusy IVF ☹ ☹ ☹ , což fakt nevím, jak bych zvládala, asi bych už pobývala někde na psychiatrii, nevím, na kolik jsem silná žena 😕 😕
k otěhotnění prostě není potřeba jen vajíčko a spermie, ale milion dalších záležitostí, je to vážně velký zázrak a dar ........

kapibara
27. kvě 2010

sedmitecka...právě,bohužel ani IVF není všemocné a všelék ☹ ....já musím říct,že náš první neúspěch mě dostal,ale časem sem se oklepala a teď stimujuju na IUI 😉

lorca
27. kvě 2010

Sedmi, já bych neúspěchy s IVF taky nesla těžko. Když se to nepovede na 2x, tak to se ještě zvládnout dá, i když těžce, ale představa, že by mi třeba nevyšlo ani 4 IVF nebo ICSI (to je jedno), tak jsem taky někde u psychouše. Oplodnění je fakt zázrak a dar, to si napsala přesně.

eimmy
27. kvě 2010

zázrak se nekoná : kreče jako blázen je mi na zvracení a mrcha dorazila 😒 a le na jednu stranu dobře že dorazila aspoň nemám 60 denní cyklus....

eimmy
28. kvě 2010

EIMMY : 1 DC - léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, červenec IVF
FUDY : 3 DC- léčba Pronatal 3-7 DC Menopur 2x1, 8 UTZ. 2 IUI
SEDMITECKA : 21DC- léčba Pronatal, červen bude 1. IUI, menopur
LORCA: 13DC- léčba istitut Plzeň, stimulace Clostilbegytem, 27.5.Pregnyl a 2.IUI 28.5.
MISHA1009: 52DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní
SSAARA: 14 DC - stimulace gonalem 3 - 8 DC , 13 DC UTZ
KAPIBARA : 6 DC - Gennet Liberec, 3.-7. DC 2x1 Clostilbegyt, 11DC UTZ

eimmy
28. kvě 2010

ahoj holky,
potřebuju poradit... včera večer mě začalo strašně bolet břicho a pak jsem to z ničeho nic dostala - bez předchozího špinění byla úplně světlá červervená krev a během noci ani kapka a dnes taky ještě nic...... nevíte jak je to možný... ??

kapibara
28. kvě 2010

eimmy...mně na toto bylo řečeno,že je to pokles hormonů...mrcha určitě dorazí časem...ale pokud si nebudeš jistá,tak raději zavolej do CAR nebo svému gynekologovi

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru