První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

aranka
29. črc 2010

@dana1979 : vyjde, viď ? JO, vyjde ! No, tak já se sebou zabojuji a uvážu se zítra doma u počítače a zkusím nikam nevyjet 😀 Simtě ještě dotaz počítaš kolik jsi dnů po IUI včetně dne, kdy jej dělali nebo den po ??

dana1979
29. črc 2010

aranka - no myslím,že klidně můžeme počítat první den už den IUI. Takže já jsem 7 den a to se miminko teprve chystá uhnízdit v děloze a až pak se začne vylučovat HCG. Udělám si test nejdřív ve středu....A jak dlouho se snažíte o miminko?

aranka
29. črc 2010

dana1979: no, to zní hned líp 🙂 takže jsem 8.den a 12 dny to už vydržím a pak probrečím víkend a život půjde dál 😖 Já to prostě testnu 10.den, mohlo by něco být, uvidíme, uvidíme, uvidíme.. Prosím tě snažíme se cca 2 a půl roku. Posledních 8 měsíců to řeším intenzivně přes mého gyn, což byla ta hormonální léčba + Gennet teď.

aranka
29. črc 2010

dana1979: a co ty ? Ty máš syna přirozenou cestou ??

dana1979
29. črc 2010

aranka - já už jsem byla přirozeně těhotná 4krát. První těhotenství 2001 syn s nebalancovanou chromozomální vadou ☹ V roce 2003 ukončení těhotenství z genetických důvodu v 19 týdnu, rok 2005 zamlklé těhotenství v 10 týdnu a loni opět ukonční z genetických důvodu v 17 týdnu. Tak jsme zkusily IVF s PDG, 4 krát IUI a jednou IVF s darovanými spermiemi,ale taky se nepovedlo. Tak prostě doufám,že to jednou výjde....Máme už zažádano i o adopci.

dana1979
29. črc 2010

aranka - napsala jsem to špatně ne 4 IUI,ale teď už 6 IUI.

aranka
29. črc 2010

dana1979: tak tolik zkoušek na psychiku jednoho člověka, máš můj velký obdiv ! Tohle je opravdu velký, velký nápor ☹ Vy už jste žádali o adopci ? A máte za sebou už nějaké kroky, nebo to je ve fázi žádosti ? Mám kamarádku, která 7x potratila, 3x přirozené těhotenství a 4x IVF, pak sami lékaři řekli, že nemá smysl, aby zkoušeli dál, nápor na tělo atd.. Adoptovali si holčičku, 3měsíční.., no a co se nestalo ? Za rok byla Klára těhotná .., dnes má krásného a naprosto zdravého chlapečka + adoptivní dceru.. Prostě lékaři jsou jedna věc a příroda druhá 🙂 Tak to opravdu moc držím pěsti, nevěděla jsem, kolik toho máš už za sebou ☹

bajoch
29. črc 2010

@aranka nene já ještě netestila fakt vydržím ještě ten týden a ráno ve čtvrtek tu čekejte zprávičku 😉 určitě nám to oběma vyjde 😉
@sedmitecka já bych se taky bála 😉 je každopádně dobře že to bereš takhle, jakože "jen radostí neskáčeš" a že se nehroutíš....

Holky moje dobrou noc nebo možná spíš dobré ráno 🙂
....... kámoška má zítra termín porodu....já jí tak závidím 😒 ....

dana1979
30. črc 2010

aranka - je toho hodně a taky mi už dochází síly....Štěpánek má mentální postižení tak i s ním toho je dost. Ale myslím,že jsou na tom někteří i hůř. Nesmím si moc stěžovat 🙂 Mi už jsme od května 2010 zařazeni v registru tak čekáme. Jinak jsme žadatele 2008 takže nám skoro dva roky trvalo než nás zařadili ☹ Tak to je super,že dostala tak malou holčičku. Mi by jsme chtěli taky miminko kvůli Štěpánka aby si na sebe postupně zvykly nevím jak by to dopadlo kdyby měl doma najednou třeba 3 letého sourozence. Tak uvidíme jak to všechno dopadne 🙂

aranka
30. črc 2010

@bajoch : tsss, taková pevná vůle, závidím 😀 ve čtvrtek jinou zprávu než // nebereme 😉

dana1979: ty čekací lhůty jsou strašné, co ? dětí, včetně miminek, v kojeneckých ústavech bohužel hodně, ale šance, aby se rychle, v tom nejmenším věku, vydali novým rodičům, minimální, v tomhle je tenhle systém a náš stát naprosto úchylný ! Miminko je asi lepší, když už na něj doma čeká bráška 🙂 Mám ještě bývalou kolegyni američanku, z New Yorku, je sama, bez partnera, jí samotné adopce trvala 8 měsíců od podání první žádosti, nevím, proč to takhle nemůže jít i u nás...

dana1979
30. črc 2010

aranak - je to zdlouhave....ale známý mají osvědčenou techniku a volali na kraj i co 14 dní a aby se jich pak zbavili měli miminko velmi brzy 🙂 Ale já taková otravná 🙂 být neumím...Možná časem až budeme čekat dlouho.

sedmitecka
autor
30. črc 2010

dana, máš můj velký obdiv, už sis tedy zažila ledacos, úplně se stydím, že já už teď občas vyšiluju a nervuju a rozhodně nemám za sebou tolik , co ty ☹ moooooooc!!!!§ držím palečky 😉

bajoch, no jo, co mi zbývá, pro mimi vydržím cokoli, ale bojim bojim ☹ , už aby to bylo za mnou a pak už jen budu doufat, že se stane zázrak a IVF někdy v říjnu vyjde 🙂

dana1979
30. črc 2010

sedmitecka - člověk musí pro miminko udělat všechno když ho chce...Budu moc držet palce ať Ti IVF výjde 🙂

eimmy
30. črc 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt

SNAŽÍLKY:
Dana1979: 2006 IVF s PDG, 2007 3krát IUI , 2009 IVF , 2009 IUI, 2010 zatím druhá IUI 23.7.
EIMMY : 30 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 4 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 25 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 26 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI)
MISHA1009: 21DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 20 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 38 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 7 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
PISKOTULE: 30 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 23DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 22 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

aranka
30. črc 2010

dana1979: aha, tak takhle se to dělá 🙂 no, to není špatné řešení, až na to, že by to prostě mělo fungovat jaksi samo ten celý systém, aniž by člověk vytáčel co týdně telefon ..

dana1979
30. črc 2010

aranka - to jo to by mělo. Tak jsem byla v obchodě a mám doma 6 těhotenských testů 🙂 🙂 🙂 Ale ještě to vydržím do příštího týdne.

aranka
30. črc 2010

@dana1979 : jaké jsi pořídila ? to je pěkná zásobička 😀 já to vyřešila vtipně... 😀 včera jsem našla zapomenutý test v kabelce, tak jsem ráno testla, opět bílo .., no a až do pondělí, kdy jedu k doktorce, nevyrazím nikam do města, takže v pondělí prostě nechám vzít krev a hotovo, i když to bude dřív, něco by mělo být už snad v krvi ..

lorca
30. črc 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt

SNAŽÍLKY:
Dana1979: 2006 IVF s PDG, 2007 3krát IUI , 2009 IVF , 2009 IUI, 2010 zatím druhá IUI 23.7.
EIMMY : 30 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 4 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 25 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 26 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) - dlouhý protokol
MISHA1009: 21DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 20 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 38 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 7 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
PISKOTULE: 30 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 23DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 22 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

dana1979
30. črc 2010

aranka - koupila jsem mamatest s citlivosti od 10 HCG. Já chci vydržet co nejdýl....neg. test vydět nechci 🙂 Tak pak v pondělí napiš jak Ti to dopadlo. Budu držet všechno co se dá 😉

aranka
30. črc 2010

dana1979: no, to je rozumný přístup, opravdu moc držím palce ke // 🙂 Já nevím, jak dlouho se dělá krevní test, ale asi max druhý den bude výsledek, co ? Mimochodem, já jsem pročítala další diskuse stran IUI a docela mě zaskočilo, že třeba ve Zlíně, nebo v jednom slovenském centru IUI dělají tak, že tu holčinu ze sálu odvezou a nechají ležet hodinu na pokoji s podloženýma nohama a má doporučený ten den + další den klidový režim, má to logiku, protože ty 3minuty ležet na sále a pak doporučení šup do běžného dne, no nwm ☹

milka77
30. črc 2010

aranka, to je fakt-ten postup v jiných CARECH po IUI...také bych si tam nejraději poležela alespoň 30min!!! když už nic jiného 😖 jinak všem testujícím držim palečky!!! ať není to proklaté sněhobílo!! 😉 já jdu v úterý na UTZ tak snad budou folíky dobře narostlé 🙂

dana1979
31. črc 2010

aranka - je to tak ve Zlíně ležím 10 min přímo na sále po IUI a pak mě odvezou ještě na pokoj a tam ležíš tak 20-30min. Tak to mě ani nenapadlo,že to je jinde jinak...Já když jdu na HCG tak výsledek mám ještě ten den odpoledne. Sestřička mi ho vždycky vytelefonuje 🙂 A co bereš po IUI za léky? Já prednison, anopyrin a ultrogestan a je mi z nich docela špatně a mám pořád hlad ☹

aranka
31. črc 2010

@milka77 : viď ? vždyť je to i logické ? já se navíc opakovaně ptala, jestli mám raději ten den ležet a mudr, že ne, že to je v pořádku, ať normálně dělám běžné věci, no tak jsem normálně lítala po Praze pracovně ☹ Ty jdeš k té Lovásové, viď ?

dana1979: no, je to jinak a je to blbě 🙂 podle mě 🙂 ale raďme doktorům, že 🙂 přístup ve Zlíně je prostě myslím lepší 🙂 Aha, tak to snad tady budou taky rychlí, uvidíme, v pondělí si to dohodnu. Beru jen 2x denně Utrogestan a mám pocit, že jediné, co mi dělá, je strašná únava (usnu ve 21h a vzbudím se v 9h).., žravá jsem pořád, tak tam rozdíl nevidím, ale ve spánku jo ☹ Možná ti je špatně po něčem jiném ? 🙂 ....

dana1979
31. črc 2010

aranka - četla jsem v diskuzi,že po něm bývá holkám špatně. Taky jsem hodně unavená. Snad to už výjde a nebudu do toho už příští měsíc jít znovu. Tak v pondělí čekám na dobrou zprávu,jo? 🙂

eimmy
31. črc 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt

SNAŽÍLKY:
Dana1979: 2006 IVF s PDG, 2007 3krát IUI , 2009 IVF , 2009 IUI, 2010 zatím druhá IUI 23.7.
EIMMY : 31 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 5 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 26 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 27 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) - dlouhý protokol
MISHA1009: 22DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 21 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 39 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 8 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
PISKOTULE: 31 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 24 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 23 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

aranka
31. črc 2010

@dana1979 : 🙂 Od včera cpu do přítele horem dolem vitamíny, abych to zas nepřehnala 🙂

lorca
31. črc 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt

SNAŽÍLKY:
Dana1979: 2006 IVF s PDG, 2007 3krát IUI , 2009 IVF , 2009 IUI, 2010 zatím druhá IUI 23.7.
EIMMY : 31 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 5 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 26 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, podána žádost na IVF září/říjen
LORCA: 1 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) - dlouhý protokol od18DC píchat Decapeptyl
MISHA1009: 22DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 21 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 39 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 8 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
PISKOTULE: 31 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 24 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 23 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

dana1979
31. črc 2010

aranka - vitamínama nic nezkazíš 🙂 hlavně když se nechá 😉

bajoch
31. črc 2010

Zdravím holčiny 😉
dneska od oběda je mi strašně zle a zvracela jsem, ráda bych věřila že je to mimi v bříšku, udělala jsem test a nic...snad je ještě brzy ☹ (9.den)

aranka
31. črc 2010

dana1979: ale nechá 🙂 on chce mít radši klid, než mé půl hodinové monology místo vitamínů 🙂

bajoch: že by ? 🙂 holky tady říkaly, že 9. den je brzo a i na jiných diskusích tvrdí, že 10.den je možná z krve něco poznat, ale z testu vesměs ne, tak držím palečky ! Každopádně nevolnost je dobrým znamením, i když nepříjemným 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru