První IUI v květnu 2010

sedmitecka
27. dub 2010

ahoj všem, najde se tu někdo, koho čeká v květnu první IUI, abysme se vzájemně mohly podporovat a sdělovat si zkušenosti 😉

milka77
31. črc 2010

aranka, ano, v úterý jdu k té Lovásové, tak jsem zvědavá, jak se bude tvářit a co poradí atp...snad se dobře vyspí a po víkendu na nás bude mít dobrou náladu 😉 a pak šupky do druhého IUI 😉
i když šance jsou velmi malé, tiše doufám.... 😕

milka77
31. črc 2010

no to je teda něco...podařilo se mi ten předchozí příspěvěk poslat přesně o půlnoci...a zrovna jsem psala o tom, že bych si moc přála, aby to druhé IUI bylo úspěšné....magický čas...půlnoc...třeba to vyjde holky 😎 .....já vím...prostě jen náhoda, ale možná taky ne.... 😉 jen se snažím najít i v maličkostech nějakou šanci na úspěch IUI... 😀

aranka
1. srp 2010

@milka77 : já ti poreferuji v pondělí, jaká je 🙂 resp jaký dojem udělala, jsem zvědavá, doposud byli všichni milí, tak doufám, že se to nezkazí 🙂
p.s.: ten čas poslání příspěvku se ti velmi povedl 😀 😉

milka77
1. srp 2010

aranka, díky, držím palce na zítřejší konzultaci! 😉 hezkou neděli! 🙂

aranka
1. srp 2010

@milka77 : děkuji 😒

dana1979
1. srp 2010

aranka - přeji zítra příjemnou paní doktorku a hlavně pozitivní HCG 🙂

misaot
2. srp 2010

Ahojky všem, tak první IUI u mě neúspěšné.... dnes jdu k doktorce na folikulometrii, uvidíme, jak mi rostě vajíčko a domluvíme se na dalším postupu. V září uděláme průchodnost vejcovodů a asi půjdeme do IVF. Ach jo, snad se podaří do vánoc otěhotnět 🙂

sedmitecka
autor
2. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt

SNAŽÍLKY:
Dana1979: 2006 IVF s PDG, 2007 3krát IUI , 2009 IVF , 2009 IUI, 2010 zatím druhá IUI 23.7.
EIMMY : 31 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 5 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 1 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, v září hysteroskopie
LORCA: 1 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) - dlouhý protokol od18DC píchat Decapeptyl
MISHA1009: 22DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 21 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 39 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 8 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
PISKOTULE: 31 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 24 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 23 DC/3 měsíce léčba Clostyl + Utrogestan Gyncentrum P9/poté 1. IUI bez stimulace GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

sedmitecka
autor
2. srp 2010

hezké pondělní dopoledne 🙂
tak nám se zase vše odsouvá, příroda si dělá co chce, mrcha přišla o čtyři dny dřív, takže hysterka se odkládá až po další mrše, takže na začátek září ☹ , tím pádem asi IVF nebude v říjnu ale v listopadu ☹ , pochybuju, že by mi ho udělali hned po hysteroskopii 😢

sedmitecka
autor
2. srp 2010

misaot, další IUI už zkoušet nebudete? já taky doufám, že se do V8noc už konečně zadaří 😉

bajoch
2. srp 2010

@sedmitecka to je škoda ☹ ale příroda snad ví co dělá a ankonec to dobře dopadne 😉

@misaot taky mám takovou metu jakože do Vánoc, už se nemůžu dočkat čtvrtka a testíku...ta nejistota je pitomá

@aranka tak co???....

aranka
2. srp 2010

Ahoj holky ☹ To je zas blby den ☹ Tak v Gennetu mi rekli, ze test na HCG delaji 3 tydny po IUI !!!! ☹ Takze smolik... Pak jsem hodinu cekala na Dr. Lovasovou,ktera je divna,myslim puvodem ruska,nesedla mi☹No a ta udelala podle me zcela zbytecne vysetreni, aby mi rekla, ze sliznice je jako pred MS, takze mam prijit 2. den MS na UZV, protoze vpravo je folikul nebo cysta a pokud tam nebudou,zacnu stimulovat,pokud tam budou,nezacnu. Moudra z toho nejsem vubec a mam ze vseho blby pocit ☹ ☹

sedmitecka
autor
2. srp 2010

aranka nezoufej, chce to hlavně trpělivost, věř mi, vím o čem mluvím 🙂
test se dělá standardně až 3 týdny po IUI, všude 😉 a pokud se ti utvořila cysta, je rozumné se stimulkou počkat, aby nepraskla a neudělala v těle paseku , vydrž 🙂

aranka
2. srp 2010

@sedmitecka : dik 🙂 nojo, vydrz, vydrz, znas to... ☹ clovek neveri a stejne ne nateseny ☹ jsem si to vesele naplanovala vsechno a nakonec zacina byt vse jinak a ta doba je strasne, strasne dlouha ☹

sedmitecka
autor
2. srp 2010

aranka, no joo, to já moc dobře znám, tyhle pocity 😉 a já už si radši nic neplánuju, protože je stejně nakonec všechno jinak...naplánovala jsem si spoustu věcí a mudři a příroda stejně nakonec rozhodly ta mě úplně jinak 😀 😀

aranka
2. srp 2010

Ale stejne nechapu, proc test z krve delaji tak pozde, 3 tydny po je v podstate uz jedno, to stejne vetsina vi, zda je nebo neni tehu, protoze uz je vynechany MS, chjo ☹ testit uz nebudu, za 3-4 dny to mam dostat, tak je to jedno ☹

aranka
2. srp 2010

@sedmitecka : no asi tak 🙂 je to divny pocit neco absolutne nemit pod kontrolou a jen cekat a cekat.... Tobe nenabidli udelat hysteroskopii pred lecbou nebo IUI? Co dr to jiny nazor, ten muj mi doporucil udelat ji pred jakymkoli ukonem v Carech, nwm, zda to bylo dobre nebo ne.

sedmitecka
autor
2. srp 2010

no, ona mrcha může přijít a přesto můžeš být těhu, nebo se může přihodit mimoděložní po IUI...prostě se tím jistí a po 3 týdnech už je dle hladiny hcg definitivně jasno, dva týdny jsou málo ......
držím palce a netestuj dřív než v den očekávané menses, nemá to cenu 😉

aranka
2. srp 2010

Sedmitecka: jasne, vidis, to me nenapadlo, mimodelozni tehu atp. No dobre, tak ma smysl ta krev az tak za dlouho 🙂 ja testovat nebudu, Utros dnes uz take vynecham, kdyz me vysetrovala, tak vcelku jasne dala najevo, ze dle vseho tehu nejsem a snad vi, co rika.

dana1979
2. srp 2010

Aranka - tak to mě mrzí. Ale ze sona tak brzo nemůže zjístit ¨na 100% jestli jsi těhu nebo ne. Tomu moc nevěřím. Ve Zlíně dělají test už za 14 dní po IUI. Čekání je hrozné,ale ještě vydrž 🙂

aranka
2. srp 2010

@dana1979 : já vím, že nemůže, jen když konstatovala to s tou sliznicí, tak víš jak 🙂 člověk hned háže flintu do žita, ale dokud mrchovatá nedorazí, je vždycky naděje... No vidíš, zase změna a plus pro Zlín 😀 To je prostě hrozné, jak je všude jiný systém ☹

dana1979
2. srp 2010

aranka - kamarádka chodíla do Unici do Brna ta měla si po ET dělat test po 14 dnech doma a když byla pozitivní tak myslím pak za týden nebo dva jela do Brna na ultrazvuk. Tak to měla taky jinak...

aranka
2. srp 2010

@dana1979 hmm, stejně to prostě nechápu, jde o stejnou věc, stejné systémy a dost odlišné postupy. No budiž. Ty testneš ve středu, jsi říkala, co ? 🙂

aranka
2. srp 2010

TĚHULE:
OKURKAA: léčba Pronatal, 1 neúspěšné IVF, 3-8 DC Menopur, 5.6. I.IUI - čekáme dvojčátka 9+2tt

SNAŽÍLKY:
Dana1979: 2006 IVF s PDG, 2007 3krát IUI , 2009 IVF , 2009 IUI, 2010 zatím druhá IUI 23.7.
EIMMY : 31 DC léčba ISCARE v květnu neúspěšné IUI, IVF konec roku 2010
FUDY : 5 DC- léčba Pronatal,2x IUI negativní, IVF rok 2010.
SEDMITECKA : 1 DC- léčba Pronatal, 19. června první IUI - neúspěšné, v září hysteroskopie
LORCA: 1 DC- léčba Institut Plzeň, 2x neúspěšné IUI, září IVF (ICSI) - dlouhý protokol od18DC píchat Decapeptyl
MISHA1009: 22DC - Iscare, 1x IUI - 21 DC, 27.4. - bez stimulace - test 12.5. - negativní, 23.6. laparo+hysterosk.
SSAARA: 21 DC - 1.IUI neúspěšné, 2.IUI v září
KAPIBARA : 39 DC - Gennet Liberec, 1.IUI neúspěšné, nyní pauza - CAR říjen 2010
MILKA : 8 DC - Gennet Praha, 1.IUI neúspěšné, 2.IUI srpen
PISKOTULE: 31 DC -v červnu neuspěšné IUI
Lenny29: ?? DC, léčba Pronatal Teplice, 19-29 Duphaston, od 3 DC injekce Menopur, plán. IUI :
Misaot: ?? DC - Gest - 1. IUI červenec - testování 21.7.2010, při neúspěchu IUI bude ke konci července průchodnost vejcovodů
bajoch: 24 DC, Helios Brno, 22.7. 1. IUI
ARANKA: 25 DC/ 1. IUI GENNET Praha/při neúspěchu IVF srpen

dana1979
2. srp 2010

Aranka - asi jo do středy to ještě vydržím 🙂

milka77
2. srp 2010

aranka, tak to mě mrzí! jsem zvědavá, jakou zkušenost si zítra od Lovásové přinesu já... 😒 ozvu se a poreferuju 😉

aranka
3. srp 2010

@milka77 : poreferuj 🙂 možná ti sedne, ona není špatná, jen prostě celkově to bylo rozpačité, měla to být konzultace před IVF a ona se zeptala, co ještě nevím a chci vědět a zase jsme se rozloučily 😀 tak nevím 😀 Držím palce ! 🙂

misaot
3. srp 2010

sedmitečka: ahojky, no další IUI bych chtěla hned po té průchodnoszi vejcovodů. Včera jsem byla v Gestu a doktorka mi vyměnila prášky - už nebudu brát clostylbegyt ale nějaký Tamoxyfen - když jsem dívala do příbalového letáku, tak je to na léčku rakoviny dělohy a prsu - fakt síla ☹
Ten tamoxyfen budu brát v dalším cyklu. takže konec srpna průchodnost a IUI a pak se objednáme už na IVF. Tento měsíc je to už 14 měsíc co se snažíme o miminko. Tak snad se to tento rok ještě podaří 🙂

misaot
3. srp 2010

@bajoch : budu moc držet palečky, aby byl čtvrtek ten osudný den 🙂

sedmitecka
autor
3. srp 2010

misaot, tamoxyfen bere i moje kolegyňka tady, předepisuje se prý celkem běžně , neboj 🙂
držím palce na IUI, mě čeká začátkem září hysteroskopie a pak za další měsíc snad už IVF......snažíme se už 19. měsíců, je to dlouhý ☹ ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru